Medytacja Powrót Plejadian 25 maja


Według Cobry, w ciągu ostatnich kilku tygodni ogromna ilość anomalii subkwantowej została usunięta z Układu Słonecznego.

W wyniku tego, jedna część floty Plejadian ma wkrótce powrócić do tego Układu Słonecznego i wznowią operacje wyzwolenia. 

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html

Będą niezwykle potężne konfiguracje astrologiczne wspierające ten ruch.

Głównym aspektem jest Sedna w koniunkcji z Alkione 25 maja.  Ten aspekt ma miejsce raz na 20000 lat, a jego astrologicznym znaczeniem jest powrót Plejadian na Ziemię po zakończeniu kosmicznego cyklu. Ten aspekt zacznie wykazywać pełną moc na tydzień przed 25 maja i pozostanie w pełnej mocy do tygodnia później.

W tym czasie inne koniunkcje z Alkione będą wspierać ten proces:

  • Słońce w koniunkcji z Alkione 20 maja o godzinie 22:00 UTC
  • Wenus w koniunkcji z Alkione 24 maja o godzinie 2:30 UTC
  • Jowisz w koniunkcji z Alkione 27 maja w południe UTC

Jeśli chcecie połączyć się i zestroić z powrotem Plejadian, możecie skorzystać z następującej medytacji:

https://ameblo.jp/cobrameditation/entry-12733889283.html

Możecie wykonać tę medytację w dowolnym momencie 25 maja, zaczynając od 12:00 UTC (północ)/ 2:00 w Polsce.Stworzyliśmy audio z przewodnikiem dla tej medytacji. Oto link do playlisty YouTube:

https://bit.ly/3wGGYrZ

Poniżej znajdują się instrukcje medytacji. Wprowadziliśmy kilka poprawek, aby angielski był bardziej naturalny. Sugerowany czas trwania tej medytacji wynosi 20 minut.

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji aby sławić powrót Plejadian na Ziemię. 

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła, aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.

4. Wizualizuj słup błękitnego światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, następnie rozprzestrzeniający się do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj to Światło wchodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzące przez naszą galaktykę, następnie przechodząc przez Alkione w Plejadach i Plejadian; teraz wizualizuj to Światło przechodzące przez Sednę, a następnie przez wszystkie istoty na powierzchni i pod powierzchnią, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj miłujących Plejadian i połącz swoje serce z sercami Plejadian zielonym filarem światła. Teraz wizualizuj łączenie się z Plejadianami i stawanie się Jednym. 

6. Wizualizuj powrót Plejadian na Ziemię i Ziemię ostatecznie wyzwoloną. Wizualizuj Pierwszy Kontakt pomiędzy Plejadianami a ludzkością. Wizualizuj Wzniesienie Ziemi i ludzkości pod przewodnictwem Plejadian.

Wizualizuj nowy, wielki kosmiczny cykl początku Ery Wodnika, przynoszący czyste Światło, miłość i szczęście wszystkim istotom na Ziemi.


Zwycięstwo Światła!

Komentarze