WYWIAD SIOSTRZEŃSTWA RÓŻY Z COBRĄ „ZAĆMIENIE SŁOŃCA W USA”Sisterhood of the Rose zorganizowało wywiad z głównym dostawcą Intela "Cobrą", aby omówić znaczenie nadchodzącego całkowitego zaćmienia Słońca, które będzie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych w poniedziałek, 8 kwietnia 2024 r. W tym wywiadzie Cobra i Debra, liderka Sisterhood of the Rose Planetary Network, omawiają w jaki sposób to zaćmienie jest okazją dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych do podjęcia decyzji o optymalnej przyszłości dla USA; i jak to przedstawia znaczący moment decyzji o tym jaka będzie ich przyszłość.


Aby skorzystać z tego potężnego momentu, 8 kwietnia odbędzie się 20-minutowa globalna masowa medytacja dokładnie o godzinie 18:18 UTC, a Cobra i Debra rozmawiają o znaczeniu uczestnictwa jak największej liczby osób, aby nowy cykl manifestacji mógł zacząć tworzyć najbardziej pozytywną linię czasową. Omawiają także moc zaćmień, przywrócenie Konstytucji Stanów Zjednoczonych, rolę jaką Saint Germain odegrał w tworzeniu Stanów Zjednoczonych i rolę jaką odgrywa dzisiaj, wybory w USA 2024, astrologię Plutona w Wodniku, "Wielkie Przebudzenie", Statuę Wolności, Erę Wodnika, Rdzennych Amerykanów, Równik Bogini i energię Bogini, i nie tylko.


Możecie posłuchać wywiadu na kanale Sisterhood of the Rose na YouTube tutaj:


https://youtu.be/GfBZo-sKk4g


Poniżej znajduje się transkrypcja wywiadu:


Debra: Cześć, nazywam się Debra i jestem liderką  Planetarnej Sieci Siostrzeństwa Róży. Dziś ponownie mam przyjemność porozmawiać z Cobrą, który jest głównym dostawcą Intela dla Ruchu Oporu, gdzie oferuje ważne informacje planetarne i galaktyczne na swoim blogu, 2012portal.blogspot.com. Witaj Cobra i dziękuję za udział w tym wywiadzie.


Cobra: dziękuję za zaproszenie. I witam wszystkich.


Debra: Tak. Dziś pomówimy przede wszystkim o bardzo popularnym temacie w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie...nadchodzącym całkowitym zaćmieniu Słońca, które będzie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych w poniedziałek, 8 kwietnia. Aby wykorzystać ten potężny moment będzie miała miejsce 20-minutowa zsynchronizowana medytacja, która odbędzie się w szczycie zaćmienia o godzinie 18:18 UTC, czyli o 14:18 czasu wschodniego tutaj w USA. Więc, Cobra, na początek, czy możesz wyjaśnić dlaczego zaćmienie to potężny czas na dużą zsynchronizowaną medytację? Na przykład, jakie jest astrologiczne znaczenie zaćmienia i wynikającej z niego energii?


Cobra: Ok. Wszystkie zaćmienia, zwłaszcza zaćmienia Słońca, są bardzo potężnymi momentami. A moc tego momentu polega na tym, że zaćmienie, szczególnie zaćmienie Słońca, tworzy wejście, przez które możesz wzmocnić swoją wolną wolę. Tak więc, wszystkie decyzje wolnej woli podjęte w momencie całkowitego zaćmienia Słońca są znacznie silniejsze, a skoncentrowana intencja w tym momencie jest niezwykle potężna. Tak więc, masowa medytacja w momencie zaćmienia słońca jest wielokrotnie wzmacniana. A ścieżka całkowitego zaćmienia przejdzie przez Stany Zjednoczone, więc to szczególne zaćmienie będzie szczególnie ważne dla Stanów Zjednoczonych.


Debra: Tak, tak. Powiedziałeś, że w 2024 roku będą dwa wydarzenia, które będą miały największy wpływ na przyszłość USA. Jednym z nich jest zaćmienie Słońca 8 kwietnia, a drugim wybory prezydenckie 5 listopada. Jak to się dzieje, że to zaćmienie stwarza szansę na chwilę decyzji dla obywateli USA, aby zdecydować jaka będzie nasza przyszłość? Jaki jest cel tej masowej medytacji specjalnie dla Stanów Zjednoczonych podczas tego zaćmienia?


Cobra: to zaćmienie jest szansą dla masy krytycznej ludzi w Stanach Zjednoczonych, aby zdecydować o optymalnej przyszłości dla tego kraju. Tak więc, aby wizualizować, przywoływać i zacząć manifestować optymalną przyszłość dla Stanów Zjednoczonych; to właściwie aby rozpocząć cykl manifestacji tej optymalnej przyszłości. Jest to więc szansa jaką to zaćmienie daje obywatelom Stanów Zjednoczonych.


Debra: i jak wspomniałeś, zaćmienie jest okazją do skorzystania z naszej wolnej woli, a więc to właśnie zrobimy w tym momencie, prawda?


Cobra: Tak.


Debra: i rozumiemy, że masa krytyczna, celem jest aby 30000 obywateli USA wykonało medytację. Dlaczego ważne jest aby ci ludzie byli obywatelami USA?


Cobra: dzieje się tak dlatego, że należy zdecydować o przyszłości tego kraju i tylko ludzie, którzy są mieszkańcami Stanów Zjednoczonych, a raczej obywatelami USA, są tymi, którzy są najbardziej uprawnieni i są odpowiednimi ludźmi do podjęcia tej decyzji.


Debra: Ok. Czy ludzie z innych krajów również wykonujący medytację pomogą wesprzeć wpływ tego?


Cobra: Tak, oczywiście. Ludzie z innych krajów również będą wykonywać tę medytację i mogą ją wspierać, ale główny nacisk i główna decyzja muszą zostać podjęte przez ludzi z USA.


Debra: dobrze. Jaki wpływ na USA będzie miało osiągnięcie tej masy krytycznej wynoszącej 30000 i jak wpłynie to na ogólną sytuację? Czy to postawi nas na pozytywnej linii czasowej?


Cobra: jeśli osiągniemy masę krytyczną 30000 medytujących ludzi, rozpocznie się nowy cykl manifestacji, przez który zacznie się manifestować bardziej pozytywna przyszłość, a to od tego momentu zacznie przesuwać linię czasową dla Stanów Zjednoczonych w bardziej pozytywnym kierunku.


Debra: więc zdecydowanie chcemy osiągnąć masę krytyczną, więc zachęcamy wszystkich do udziału, a także dzielenia się jak najwięcej z innymi ludźmi, abyśmy mogli osiągnąć tę masę krytyczną 30000 osób 8 kwietnia.


Porozmawiajmy więc trochę o historii Stanów Zjednoczonych. Jednym z zawoalowanych aspektów jest rola jaką Saint Germain odegrał w tworzeniu Stanów Zjednoczonych i rozwoju Konstytucji. Podczas tej medytacji będziemy wzywać go aby pomógł nam w tym przejściu. Obecnie wiele osób nie jest świadomych Saint Germaina. Mogą wiedzieć o jego wcieleniu jako hrabia de Saint Germain w XVIII wieku, gdzie zyskał rozgłos w europejskich wyższych sferach, ale mogą nie być świadomi go jako Wniebowstąpionego Mistrza ani ważnej roli jaką odegrał w tworzeniu Stanów Zjednoczonych. Czy podzieliłbyś się informacjami na temat roli Saint Germaina w tym? I czy to prawda, że wraz z Benjaminem Franklinem stworzył Konstytucję?


Cobra: Ok. W XVIII wieku był on dość aktywny we Francji i istniał dość silny związek pomiędzy Francją a Stanami Zjednoczonymi, a we francuskich wyższych sferach było duże poparcie dla utworzenia Niepodległych Stanów Zjednoczonych. Byli też ludzie, którzy byli wówczas umieszczeni we francuskich lożach masońskich. Niektórzy z nich miały duży wpływ również na tworzenie Stanów Zjednoczonych i tworzenie Konstytucji. Jednym z nich był Benjamin Franklin, który był członkiem dość ważnej francuskiej loży masońskiej i miał kontakt z Saint Germainem. Saint Germain faktycznie pojawił się raz lub dwa razy w okresie formowania się Stanów Zjednoczonych na płaszczyźnie fizycznej i dał inspirację do stworzenia Konstytucji i do stworzenia Deklaracji Niepodległości. Wiedział, że Stany Zjednoczone jako kraj mają ogromny potencjał. I będę o tym mówić później podczas tego wywiadu.


Debra: dobrze. Tak, Saint Germain stwierdził ,że "Ameryka jest klejnotem mojego serca" i że ma on bardzo szczególny sentyment do Ameryki. Dlaczego tak, mam na myśli, co jest tak ważnego w Stanach Zjednoczonych?


Cobra: Stany Zjednoczone jako niezależny kraj są w rzeczywistości projektem, częścią projektu Saint Germaina o nazwie Nowa Atlantyda. Jego celem było odtworzenie cywilizacji Światła, która istniała na tej planecie w czasach starej Atlantydy dziesiątki tysięcy lat temu. A jego misją było i nadal jest odtworzenie tej cywilizacji Światła. A ponieważ Stany Zjednoczone powstały jako niezależny kraj, był to ogromny potencjał aby przynieść swobodę i wolność jego ludności, i w ten sposób stworzyć fundament, na którym może narodzić się to nowe społeczeństwo. To był jego projekt i nadal jest jego projektem, i dlatego Stany Zjednoczone były dla niego tak ważne i nadal są tak ważne.


Debra: czy celem nadchodzącej medytacji podczas zaćmienia jest przywrócenie Stanów Zjednoczonych jako nowej Atlantydy? IA jak to przyniesie korzyści reszcie świata?


Cobra: właściwie, jednym z celów tej medytacji jest reaktywacja tego archetypu, a następnie reaktywacja tego planu ponownie, tak, że powiedziałbym, że najbardziej przebudzeni ludzie w Stanach Zjednoczonych mogą zacząć zakotwiczać Światło dla nowej Atlantydy i ponownie połączyć się z tym archetypem i zacząć budować cywilizację Światła, która miała być w Stanach Zjednoczonych. I miało to być wzorem do naśladowania dla całego świata. Taki był pierwotny cel.


Debra: ach, wzór do naśladowania. Ciekawe. Więc jaka jest teraz rola Saint Germaina, zarówno dla USA jak i dla planety?


Cobra: Ok. Reaktywuje on sieć Światła wokół planety. Powiedziałbym, że istnieje sieć prądów eterycznych, która obejmuje planetę, a utrzymanie tej sieci Światła i stabilizacja sieci Światła może zapewnić najbardziej możliwą pozytywną linię czasową dla planety. A także inspiruje tych, którzy są gotowi na jego inspirację, aby odtworzyć tę cywilizację Światła, aby ponownie odbudować tę cywilizację Światła na planecie.


Debra: jak zasugerowałbyś abyśmy najlepiej połączyli się z Saint Germainem, aby to zrobić?


Cobra: pierwszą rzeczą jest aby wszyscy lepiej poznali kim był i kim jest, i medytowali nad jego obecnością, wzywali jego obecności, a on odpowie.


Debra: ciekawe, dziękuję. Jak rozumiemy, Saint Germain tworzył również nowy system finansowy, gromadząc pieniądze na specjalnym koncie zwanym Saint Germain Trust, a te pieniądze zakumulowały się od 40 do 50 bilionów dolarów i zostaną uwolnione dla całej ludzkości po Wydarzeniu, które obali kabała. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na ten temat? A także, czy jest jakaś szansa, że którekolwiek z tych pieniędzy może zostać wydane wcześniej?


Cobra: Ok. Saint Germain stworzył ten fundusz w XVIII wieku, a te pieniądze zakumulowały się oczywiście, duże odsetki, a teraz wynoszą w tej chwili ponad 50 bilionów dolarów. I te pieniądze zostaną uwolnione gdy zostanie wprowadzony nowy system finansowy, i to zostanie przekazane ludzkości, powiedziałbym, jako początkowy fundusz na uruchomienie dla nowej Atlantydy.


Debra: dobrze. Zapytam jeszcze raz, czy jest jakaś szansa, że cokolwiek z tego może zostać wydane przed Wydarzeniem?


Cobra: jest to bardzo mało prawdopodobne.


Debra: ok, dziękuję. Chciałam uzyskać jasność co do tego. Omówmy drugi decydujący czas dla USA w 2024 roku, czyli wybory prezydenckie 5 listopada. Dlaczego te nadchodzące wybory są również znaczącym czasem na wytyczenie kursu dla Stanów Zjednoczonych i co jest najważniejsze dla ludzi aby zrozumieć na temat tego?


Cobra: powiedziałbym, że jest to moment wielkiego potencjału; wielki potencjał na dobre, a także wielki potencjał na ciemność, w zależności od tego jaka linia czasowa zostanie ustalona i co ludzie zrobią z tą sytuacją. Siły ciemności mają plany coraz większego podziału kraju, a siły Światła planują przynieść w tym momencie więcej jedności i więcej inspiracji. Więc, jeszcze nie zdecydowano co się stanie, ale będzie to jeden z kluczowych momentów decydujących o losie Stanów Zjednoczonych.


Debra: czy medytacja podczas zaćmienia, jeśli osiągniemy masę krytyczną, będzie miała wpływ na pomoc w sytuacji między teraz a wyborami?


Cobra: oczywiście, jeśli masa krytyczna zostanie osiągnięta, Stany Zjednoczone zaczną grawitować w kierunku najbardziej pozytywnej linii czasowej.


Debra: Ok. Czy możesz podać nam jakieś dalsze poglądy na to czego możemy się spodziewać w USA przed, w trakcie lub po wyborach 5 listopada?


Cobra: to czas epickiej bitwy między Światłem a ciemnością. I ta bitwa będzie się nasilać. Będzie coraz więcej polaryzacji, ale możliwe są również dość ważne przełomy. Astrologia dla Stanów Zjednoczonych jest w rzeczywistości znacznie lepsza niż oczekiwano, więc nie jest tak zła jak prezentowała większość mediów. W rzeczywistości jest znacznie lepiej, więc za kulisami dzieje się wiele dobrych rzeczy, a ta energia może być wykorzystana do utrzymania Światła dla najbardziej pozytywnej linii czasowej, do wizualizacji tego, do utrzymania wizji pozytywnej linii czasoweji pozytywnego wyniku tego doświadczenia.


Debra: ok, bardzo dobrze. Właśnie o tym chcę teraz porozmawiać, o Astrologii tego czasu. Tak więc, rozmawialiśmy już wcześniej o znaczeniu wędrówce Plutona do i z Wodnika w tych czasach. Pluton powrócił do Wodnika, co robi tylko co około 250 lat. A kiedy to nastąpi, jest to zazwyczaj czas monumentalnych zmian i transformacji. Jakie jest więc znaczenie wejścia Plutona do Wodnika teraz, zwłaszcza że Pluton znajdował się w tej samej pozycji w Wodniku co przy narodzinach Stanów Zjednoczonych prawie 250 lat temu?


Cobra: Ok. Jednym z aspektów archetypu Plutona w Wodniku jest wprowadzenie nowej ery, wprowadzenie Ery Wodnika. To moment duchowego renesansu. I w tym konkretnym cyklu, w którym jesteśmy teraz, energia Plutona w Wodniku przynosi Pierwszy Kontakt. Przynosi kontakt między ludzkością na powierzchni a cywilizacjami pozaziemskimi, w taki czy inny sposób. A gdy Pluton wkroczy do Wodnika w tym roku, pozostanie w Wodniku przez dwie dekady, a te dwie dekady będą ramami czasowymi, w których ten kontakt musi się odbyć.


Debra: w tym roku, 2024, Pluton dokonuje ostatniego krótkiego powrotu do Koziorożca od 1 września do 19 listopada. A potem, jak powiedziałeś, wraca z powrotem do Wodnika na następne 20 lat. Tak więc, kiedy Pluton jest w Koziorożcu, oznacza to również zmianę, ale często tam gdzie to co jest w cieniu wychodzi na jaw. Jak więc wygląda ten ostatni okres, kiedy Pluton wraca do Koziorożca na kilka miesięcy w tym roku i jak się do niego przygotować? A tak przy okazji, interesujące jest to, że wybory w USA wpadają w tym oknie czasowym. Czy będzie to miało jakikolwiek wpływ, a jeśli tak, to w jaki sposób?


Cobra: Pluton w Koziorożcu przynosi transformację, a raczej zniszczenie starych systemów sterowania. Pluton w Koziorożcu w ciągu ostatnich, powiedziałbym, około dwóch dekad, ujawnił wiele korupcji i wiele anomalii, które istnieją w systemie kontroli na planecie. A okres pomiędzy 1 września a 19 listopada to okres, w którym ostatni impuls do zniszczenia starego, przebudzenie tego co naprawdę istnieje w systemie kontroli, przyjdzie do ludzkości. A ponieważ wybory są w tym czasie, wiele z tego co było wcześniej ukryte wyjdzie na jaw. Wiele negatywnych aspektów systemu sterowania zostanie ujawnionych, a to także czas największej polaryzacji. Tak więc, czas jest pełen potencjału, a także możliwości zniszczenia. Musimy więc podtrzymywać Światło i wizualizować najlepszy możliwy wynik w tym przedziale czasowym.


Debra: ok, dziękuję za te informacje. Więc, w tym czasie może pojawić się znacznie więcej ujawnień. Porozmawiajmy jeszcze raz o Plutonie w Wodniku. W historii był to także czas buntu, rewolucji i znaczących zmian społecznych. 248 lat temu nastąpiła rewolucja amerykańska. Czy jakakolwiek rewolucja będzie konieczna aby zaszczepić zmiany w Stanach Zjednoczonych i jak prawdopodobne jest, że tak się stanie w jakimkolwiek stopniu?


Cobra: Ok. Pluton w Wodniku tym razem przekształci ludzkość na powierzchni Ziemi jako całość. Nie ograniczy się tylko do Stanów Zjednoczonych. Tak więc, zmiana społeczna nastąpi wszędzie i powiedziałbym, że wykracza poza zakres rewolucji, tak jak ludzie ją rozumieją. Będzie to całkowita przemiana, która nie pozostawi kamienia na kamieniu.


Debra: ok, wow. Dlatego ważne jest aby ludzie zrozumieli masową infiltrację ciemności, która ma miejsce na planecie. Jedną z najskuteczniejszych taktyk stosowanych przez ciemność jest dzielenie i polaryzowanie ludzi, jak już wspomniałeś, poprzez stwarzanie im możliwości walki między sobą, co odwraca uwagę od tego co naprawdę się dzieje, co w przypadku Stanów Zjednoczonych jest demontażem samej Republiki. Co mogą zrobić obywatele aby temu zaradzić?


Cobra: OK, to w pewnym sensie trudne pytanie, ponieważ większość ludzi zapomina o tym co jest tutaj naprawdę ważne. Każdy jest człowiekiem. Ciemne siły stworzyły sztuczny podział między demokratami i republikanami na płaszczyźnie mentalnej i skupiają ludzi na płaszczyźnie mentalnej. A ludzie zapominają, że w każdym człowieku jest dusza. A skupienie się na tej ludzkiej duszy jest o wiele ważniejsze niż jakakolwiek polityczna etykieta, którą każdy może mieć. Koncentrując się na tym, ludzkość przyniesie niezbędną zmianę na powierzchni planety.


Debra: dobrze. Więc może po prostu być bardziej w kontakcie ze swoją duszą i sercem i czuć więcej współczucia dla innych ludzi?


Cobra: Tak, możesz to ująć w ten sposób.


Debra: Ok. Wiele osób budzi się do rzeczywistości nikczemnych istot przejmujących wszystkie aspekty rządu, a także inne obszary naszego życia, nie tylko tutaj, w USA, ale także na całym świecie. I wielu ludzi nazywa to "wielkim przebudzeniem", które dzieje się na poziomie emocjonalnym, duchowym i intelektualnym. Część tego będzie obejmować ujawnienie informacji o Kabale, o życiu pozaziemskim i uwolnienie znacznie ulepszonej technologii. W miarę ujawniania większej liczby informacji, budzenia się większej liczby osób i, jak wspomniałeś, potencjalnie następuje większy chaos, po 8 kwietnia na czym powinniśmy się skupić od teraz do wyborów?


Cobra: należy skupić się na tym jakie społeczeństwo chcesz stworzyć, jakie społeczeństwo chcielibyśmy mieć. Mieć pozytywną wizję przyszłości.


Debra: Okej, więc zamiast skupiać się, wiesz, na byciu opartym na strachu i skupiać się na tym co jest nie tak lub co może potencjalnie pójść nie tak, utrzymuj wizję społeczeństwa i życia, które chcesz mieć.


Cobra: dokładnie, ponieważ wiele osób jest już świadomych tego co jest nie tak. Oczywiście dobrze jest mieć tę świadomość, ale w tym momencie musimy wyjść poza to.


Debra: Ok. Dzięki temu wielkiemu przebudzeniu ludzie prowadzą własne poszukiwania, aby lepiej poznać prawdę o naszej rzeczywistości, co jest dobrą rzeczą, ale miejmy nadzieję, że używają własnego rozeznania, ponieważ jest tam również wiele dezinformacji. Czy możesz nam powiedzieć jaką rolę w tym procesie odgrywa duchowość i autorefleksja? I jak poleciłbyś ludziom lepsze rozeznanie, a także zmaganie się z niektórymi twardymi prawdami, które się ujawnią?


Cobra: kluczem jest stosowanie zdrowego rozsądku w połączeniu z intuicją i wyższym prowadzeniem. Ponieważ jest tam tyle dezinformacji, bardzo ważne jest aby używać zdrowego rozsądku, używać zdrowego umysłu, a także używać swojej intuicji i trenować ją każdego dnia, a będzie coraz lepsza i coraz bardziej precyzyjna.


Debra: pomimo wielkiego przebudzenia, niestety wciąż wiele osób śpi, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Jak możemy sprawić by ci ludzie kochali Amerykę, zamiast pracować nad jej zniszczeniem? I czy w tym kraju jest wystarczająco dużo przebudzonych ludzi aby przeciwdziałać energii negatywnych skutków jaką mają śpiący?


Cobra: nie możesz obudzić kogoś kto nie chce się obudzić. Więc jeśli chcesz mieć pozytywny efekt, rozprzestrzeniaj Światło na tych, którzy chcą je otrzymać. I niestety nie ma teraz wystarczającej liczby przebudzonych ludzi, ale może się to zmienić w przyszłości.


Debra: ok, dziękuję. Tak więc, jeśli chodzi o dzień zaćmienia słońca, tyle się mówi. Rośnie to z każdym dniem w mediach głównego nurtu, a także w niektórych mediach alternatywnych, gdzie ludzie mówią o potencjalnej katastrofie i wzywają ludzi do przygotowania się na jeden do dwóch tygodni zaopatrzenia, a telefony i internet mogą być wyłączone. Dlaczego? Czy w grę wchodzi nikczemna agenda, taka jak atak biologiczny mający na celu wywołanie kolejnej pandemii? Czy ludzie powinni się martwić? Czy musimy się na coś przygotować?


Cobra: Nie, Nie, Nie. To zostało całkowicie przesadzone. Podczas zaćmienia wiele osób wybierze się do strefy całkowitego zaćmienia, a wiele osób przeniesie się w inne miejsca. W związku z tym wystąpią ekstremalne korki, które mogą prowadzić do drobnych zakłóceń w łańcuchu dostaw. Ponadto niektóre stany polegają na energii słonecznej, co może spowodować pewne zakłócenia w sieci energetycznej w dniu zaćmienia. Nic poważnego, ale mogą wystąpić drobne zakłócenia, ponieważ po prostu będzie zbyt wiele osób robiących to samo w tym samym czasie. Więc nie ma się czym martwić. To tylko praktyczna troska w kwestii zbyt wielu ludzi migrujących tego dnia do strefy całkowitego zaćmienia.


Debra: ok, dziękuję za to. Czuję, że wiele osób odczuje ulgę gdy to usłyszą, więc dziękuję. Nie możemy więc rozmawiać o Ameryce bez mówienia o rdzennych Amerykanach. Są mroczne i bolesne okresy amerykańskiej historii, które muszą zostać ujawnione i uzdrowione, szczególnie w odniesieniu do tych, które miały miejsce z plemiennymi i rdzennymi narodami. I zdajemy sobie sprawę, że stało się to również na całym świecie. Więc z twojej perspektywy, co jest najważniejszą rzeczą jaką możemy teraz zrobić aby zająć się obecnym i przeszłym cierpieniem, które zostało uwolnione? Czy jest przesłanie, które masz dla kultur takich jak rdzenni Amerykanie, którzy cierpieli, dokonano na nich ludobójstwa, skradziono im ziemię?


Cobra: w tej chwili najważniejsze byłoby aby ludzie poznali bogatą kulturę, którą mają rdzenni Amerykanie - legendy, mity, tę silną i bogatą kulturę - która została prawie zapomniana, ponieważ to jest siła leżąca za tym wszystkim. Tak wiele z tego zostało zniszczone, ale można to ożywić, a to będzie moc nowej regeneracji. I z tego może nastąpić prawdziwe przebaczenie i prawdziwe uzdrowienie.


Debra: ok, świetnie. Myślę, że byłoby również korzystne dla rdzennych Amerykanów, aby naprawdę starać się wrócić do swoich korzeni i głębokiej duchowości. Wydaje mi się, że może to również zakotwiczyć wiele pozytywnej energii w Stanach Zjednoczonych. Zgadzasz się?


Cobra: tak, absolutnie.


Debra: w medytacji podczas zaćmienia, oprócz naszej intencji przywrócenia Konstytucji Stanów Zjednoczonych, zamierzamy również zapoczątkować nową epokę Ery Wodnika. Wspomniałeś o tym wcześniej, ale dla tych ludzi, którzy niewiele wiedzą o Erze Wodnika, czy możesz wyjaśnić trochę więcej o tym co to jest? Rozmawialiśmy o wizualizacji przyszłości i tego czego chcemy, i czy mógłbyś wyjaśnić więcej, jak to wygląda?


Cobra: Ok. Era Wodnika to, powiedziałbym, nowy wiek, który nadejdzie po ukończeniu obecnego, i oznacza odrodzenie nowego społeczeństwa, które będzie oparte na prawdziwej duchowości, i powiedziałbym o wiele bardziej harmonijnego społeczeństwa ludzkiego. I to jest coś co możemy sobie wyobrazić, i po to właśnie urodziliśmy się aby stworzyć w tym życiu.


Debra: dobrze. Czy dobrze rozumiemy, że już zaczęliśmy wkraczać w Erę Wodnika?


Cobra: Tak, jesteśmy teraz w okresie przejściowym.


Debra: czy dopiero po Wydarzeniu rozkwitnie w pełni?


Cobra: Dokładnie.


Debra: Ok. Czy przywrócenie Konstytucji USA zbliży nas do tego? Jak widzisz inne narody reagujące, jeśli USA będą w stanie przywrócić naszą własną Konstytucję, zwłaszcza jeśli jesteśmy w stanie to zrobić w krótkim czasie?


Cobra: myślę, że gdyby tak się stało, inne narody miałyby znacznie większy szacunek dla Stanów Zjednoczonych.


Debra: tak, przydałoby nam się teraz trochę więcej szacunku. I tak, przywracając naszą amerykańską Konstytucję, zakładam, że przeniesie nas to dalej w Erę Wodnika.


Cobra: tak, to część tego samego procesu.


Debra: Ok. I omówiliśmy wcześniej znaczenie jakie Saint Germain nadał Stanom Zjednoczonym, ale czy możesz wyjaśnić dalej, jaka jest zamierzona rola USA prowadząca do i podczas Wydarzenia, następnego Złotego Wieku, oraz w ogólnym wzniesieniu planetarnym? Wygląda na to, że znaczenie Stanów Zjednoczonych jest głównym powodem, dla którego jest teraz tyle koncentracji na niszczeniu Republiki. Czy to prawda?


Cobra: w rzeczywistości wielki potencjał Stanów Zjednoczonych rozkwitał w pełni w latach 80-tych. I do pewnego stopnia w latach 90-tych., kiedy w Stanach Zjednoczonych nastąpiło wielkie duchowe przebudzenie. A potem to przebudzenie zostało mocno stłumione przez siły ciemności. I powiedziałbym, że potencjał wciąż istnieje, ale nie został w pełni wykorzystany.


Debra: ok, dziękuję. I podczas gdy zbliżamy się do końca tego wywiadu, chciałabym porozmawiać o energii Bogini, zwłaszcza w odniesieniu do Stanów Zjednoczonych. Najpierw omówmy Statuę Wolności. Posąg jest postacią Libertas, Bogini Swobody i Wolności. W prawej ręce trzyma pochodnię. A po jej lewej stronie tabliczkę z napisem "4 lipca 1776", datą Deklaracji Niepodległości USA. I posąg został podarowany USA jako prezent od Francji. Czy możesz powiedzieć o związku z Francją? Mówiłeś o tym trochę wcześniej. I prawdziwym znaczeniu tego kultowego posągu, który znajduje się w porcie w Nowym Jorku?


Cobra: Ok. Ten posąg był darem francuskich lóż masońskich dla Stanów Zjednoczonych. Ale powiedziałbym tutaj, podkreśliłbym pozytywnych lóż masońskich. Ten posąg jest bardzo potężną kotwicą Bogini Libertas. Libertas była rzymską Boginią Swobody i Wolności, i ta energia jest zakotwiczona w porcie w Nowym Jorku, i to jest, powiedziałbym, punkt wejścia dla tej energii. I jest to bardzo ważna pozytywna kotwica, którą ciemne siły próbowały sprzeniewierzyć, ale nie odniosły sukcesu. Tak długo jak ten posąg tam stoi, będzie tam zakotwiczał energię swobody i wolności.


Debra: dobrze, dziękuję. To było moje następne pytanie ... czy posąg kiedykolwiek zakotwiczał energię Bogini w USA i jaki jest obecny status?


Cobra: tak, tak, zakotwicza tę energię od ponad 100 lat i będzie to robić dalej.


Debra: wspaniale, dziękuję. I żeby wyjaśnić, energia Bogini jest Boską Kobiecością reprezentującą cechy miłości, współczucia, pokoju i nie tylko. Ale wiemy, że ta kobieca energia była tak długo tłumiona w naszym kraju, a także na całym świecie. I jesteśmy w punkcie, w którym ta uzdrawiająca energia Boskiej Kobiecości jest bardzo, bardzo potrzebna. Jaka jest więc rola i znaczenie zakotwiczenia energii Bogini w Stanach Zjednoczonych w tym czasie?


Cobra: Ok, jest to część globalnego procesu, ponieważ na całym świecie potrzeba dużo, dużo więcej tej energii. A ponieważ procesy Wyzwolenia Planety znajdują się w Stanach Zjednoczonych w tym roku, jest to centralny punkt reaktywacji tej energii, szczególnie w tym czasie.


Debra: ok, dziękuję. I chciałabym skorzystać z okazji aby wspomnieć, że bardzo potężnym sposobem aby pomóc zakotwiczyć energię Bogini, jest zaangażowanie się w Siostrzeństwo Róży. Każdy może znaleźć listę grup, które spotykają się na całym świecie na naszej stronie internetowej: https://www.sisterhoodoftherose.network/ . I tak Cobra, podczas ostatniej konferencji w Phoenix, stwierdziłeś, że zaćmienie Słońca aktywuje Równik Bogini, który w Stanach Zjednoczonych biegnie prawie równolegle do linii nadchodzącego zaćmienia. Czy możesz wyjaśnić tym, którzy nie są świadomi, czym jest Równik Bogini, a także znaczenie tych dwóch ścieżek, które są tak blisko i tak zbliżone?


Cobra: Ok. Równik Bogini to stary równik, który Ziemia miała w czasach Atlantydy, w czasach starej Atlantydy przed przesunięciem biegunów. Wzdłuż tego równika znajdowały się bardzo potężne świątynie Bogini, które zakotwiczały energię Bogini w tamym czasie. A jedna część tego Równika Bogini biegnie przez Stany Zjednoczone prawie równolegle do linii nadchodzącego zaćmienia. Więc te dwie linie będą się ze sobą komunikować i współdziałać ze sobą w momencie zaćmienia, i będzie to bardzo potężna energetyczna dynamika, która przyniesie super potężne energie przez Stany Zjednoczone.


Debra: naprawdę dobrze wiedzieć, że będą się nawzajem zasilać. Czy to zbieg okoliczności, że te dwie ścieżki są tak zbliżone?


Cobra: oczywiście, że nie. Jest to część, powiedziałbym, wielkiego projektu Boskiego Planu, część planu nowej Atlantydy.


Debra: uwielbiam to, dziękuję. I zanim zamkniemy, chciałabym wyrazić uznanie dla patriotów, którzy z pasją przywracają Konstytucję i którzy ciężko pracują aby obudzić masy. Mamy wielką nadzieję, że wszyscy dołączą do medytacji podczas zaćmienia, ponieważ przywrócenie Konstytucji jest jednym z głównych celów medytacji i naprawdę mamy nadzieję, że podzielą się tym ze swoimi odbiorcami. Jak wiemy, im więcej osób weźmie udział, tym silniejsze będą wyniki. Chciałabym zwrócić uwagę, że niektórzy Patrioci niekoniecznie medytują, więc Cobra, jak najlepiej możemy do nich dotrzeć i zainspirować ich do udziału w medytacji? Jeśli nie są skłonni do zsynchronizowanej medytacji, czy nadal byłoby dla nich korzystne wizualizowanie wolności jakiej pragną dla USA w trakcie czasu medytacji?


Cobra: myślę, że wielu ludziom łatwiej będzie dołączyć do medytacji, jeśli uświadomią sobie, że wiele badań naukowych dowiodło, że masowe medytacje mają wpływ na społeczeństwo, a to może być dobra motywacja dla tych, którzy inaczej nie przyłączyliby się...aby dołączyć w tym czasie i poświęć na to 20 minut swojego czasu. Jeśli nie chcą postępować zgodnie z oficjalnymi wytycznymi dotyczącymi medytacji, mogą oczywiście użyć własnej wizualizacji lub własnego sposobu jej wykonania, chociaż nie będzie to tak skuteczne, ponieważ musimy skupić się na intencji. Każdy udział jest mile widziany i będzie bardzo mile widziany.


Debra: wspaniale, dziękuję. Czy masz dla nas jakieś inne rekomendacje i ostatnie słowa inspiracji?


Cobra: OK, w momencie tego wywiadu mamy trochę więcej niż dwa tygodnie przed zaćmieniem. Chciałbym zaprosić wszystkich do podzielenia się tym z tymi, którzy byliby otwarci, którzy byliby zainteresowani, i do podzielenia się Światłem i zakotwiczania Światła w tych dwóch tygodniach, ponieważ zbliżamy się do jednego z kluczowych momentów, które mogą pomóc nam zdecydować i stworzyć lepszą przyszłość. Dziękuję wszystkim i zwycięstwo Światła.


Debra: tak, zwycięstwo Światła. Bardzo dziękuję za tę inspirację. Zachęcamy do zapoznania się z twoim blogiem pod adresem 2012portal.blogspot.com, a także ze stroną internetową We Love Mass Meditation pod adresem welovemassmeditation.com    w celu uzyskania dalszych informacji i aktualizacji. Chciałabym podziękować zespołowi ds. Medytacji podczas zaćmienia w USA i zespołowi We Love Mass Meditation za wsparcie w tym wywiadzie, a zwłaszcza tobie Cobra, za dołączenie do tego wywiadu. Doceniamy informacje, które udostępniasz i jak nadal utrzymujesz Światło dla ludzkości. Jeszcze raz dziękuję.


Cobra: Dziękuję i do widzenia.


Debra: Do Widzenia. Zwycięstwo Światła!


Cobra: Zwycięstwo Światła!

Komentarze