Przypomnienie o medytacjach podczas pełni księżyca

 

Medytacja z okazji całkowitego zaćmienie Słońca w Stanach Zjednoczonych w poniedziałek, 8 kwietnia 2024 o godzinie 18:18 UTC / 20:18 w Polsce.


Ta ważna dla Stanów Zjednoczonych medytacja odbędzie się podczas całkowitego zaćmienia, które będzie jednym z kluczowych momentów sprzyjających wzmocnieniu pozytywnej linii czasowej dla wejścia Stanów Zjednoczonych w Erę Wodnika.

Zgodnie z instrukcją Saint Germaina, Siły Światła proszą aby jak najwięcej osób ze Stanów Zjednoczonych wzięło udział w masowej medytacji w momencie zaćmienia Słońca o godzinie 18:18 czasu UTC:

https://www.welovemassmeditation.com/2024/02/meditation-for-united-states-total-solar-eclipse-on-monday-april-8th-2024-at-6-18-pm-utc.html

Około 30000 osób ze Stanów Zjednoczonych musi w tym momencie medytować, aby osiągnąć masę krytyczną:

https://massmeditationmap.blogspot.com/2024/02/americas-optimal-timeline-opportunity.html

Osoby z innych krajów również mogą dołączyć do medytacji, jeśli czują się tak kierowane.


Medytacja wzmacniająca dla Medytacji z okazji całkowitego zaćmienia Słońca w Stanach Zjednoczonych, 25 marca o godzinie 7:13 czasu UTC / 9:13 w Polsce.


Nasza medytacja wzmacniająca posłuży nam jako narzędzie, które pomoże nam osiągnąć masę krytyczną 30000 osób ze Stanów Zjednoczonych w dniu 8 kwietnia i stanie się to w momencie półcieniowego zaćmienia Księżyca w dniach 24/25 marca.

https://www.timeanddate.com/eclipse/lunar/2024-march-25

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

https://www.welovemassmeditation.com/2024/02/meditation-for-united-states-total-solar-eclipse-on-monday-april-8th-2024-at-6-18-pm-utc.htmlMedytacja podczas Pełni Księżyca w poniedziałek, 25 marca o godzinie 14:45 UTC / 15:45 w Polsce

Nadchodząca Medytacja podczas Pełni Księżyca odbędzie się w poniedziałek, 25 marca o godzinie 14:45 UTC / 15:45 w Polsce.

Oto wydarzenie na Facebooku dla Medytacji podczas Pełni Księżyca:

https://www.facebook.com/events/1017671636115665

Przewodniki audio dla Medytacji podczas Pełni Księżyca w 17 językach można zaleźć tutaj:

http://bit.ly/3oujgoDInstrukcje dla Medytacji podczas Pełni Księżyca: (sugerowany czas dla tej medytacji to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji w czasie Pełni Księżyca jako narzędzia dla zakotwiczenia Czystej Boskiej Kobiecej Energii na powierzchni planety i jako wsparcie w wyzwoleniu planety.

3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie przechodzący przez wszystkie punkty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, przepływający przez Księżyc w Pełni, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało i w kierunku nieba, przechodzący przez Księżyc w Pełni i ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce, a na końcu łączący się z Galaktycznym Centrum i Źródłem. Jesteś teraz zakotwiczony/a pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Wizualizuj czystą energię Bogini wzmocnioną poprzez Księżyc w Pełni i płynącą w kierunku powierzchni Ziemi. Wizualizuj tę energię obejmującą i uzdrawiającą wszystkie istoty na planecie oraz samą Gaję. Zobacz wszystkie istoty na Ziemi doświadczające tej czystej energii Bogini na swój własny, niepowtarzalny i pozytywny sposób. Wizualizuj wszystkie wiry Bogini aktywowane na planecie.

5. Wizualizuj energię Bogini Pełni Księżyca oczyszczającą wszelką pozostałą pierwotną anomalię i ciemne istoty na powierzchni planety.

6. Wizualizuj wszystkie operacje Sił Światła postępujące z pełną prędkością. Wizualizuj energię Bogini uspokajającą wszystkie napięcia na powierzchni w czasie Wydarzenia.

7. Wizualizuj nowy Złoty Wiek na Ziemi, gdzie Bezwarunkowa Miłość Bogini obejmuje wszystkie istoty i gdzie wszyscy ludzie żyją w pokoju, harmonii, miłości i wzajemnym zrozumieniu. Wizualizuj drugi renesans wiedzy naukowej i duchowej. Zobacz, jak zaspokojone są potrzeby wszystkich a każdy żyje swoim życiem tak jak tego pragnie.


Bogini chce wyzwolenia i wyzwolenie będzie! 

Komentarze