Medytacja z okazji Plutona wchodzącego do Wodnika 21 stycznia o godzinie 12:50 UTC / 1:50 w Polsce


Pluton wejdzie do Wodnika 20 / 21 stycznia. Pozostanie w Wodniku do 1 września, a następnie wejdzie do Koziorożca na 11 tygodni. Następnie Pluton ponownie wejdzie do Wodnika 19 listopada i pozostanie w tym znaku przez 20 lat.

Kiedy Pluton wejdzie do Wodnika 20/21 stycznia, doświadczymy silnego energetycznego wydarzenia. 

Następnie w ciągu najbliższych 8 miesięcy oczekuje się, że nastąpi duży ruch w kierunku Ujawnienia i Pierwszego Kontaktu.

To przyniesie nowe duchowe przebudzenia do świadomości ludzkości.

https://prepareforchange-japan.blogspot.com/2023/11/chiang-mai-ascension-conference-day-2.html

http://regret2revamp.com/2023/12/27/ascension-protocols-workshop-by-cobra/

Poniższa medytacja jest zalecana dla doświadczania silnego wydarzenia energetycznego, podczas gdy Pluton wejdzie do Wodnika.

https://ameblo.jp/cobrameditation/entry-12791062294.html


Oto link do playlisty z przewodnikami audio dla tej medytacji:

http://bit.ly/3RYHFDr

I angielski livestream do medytacji:

https://youtube.com/live/e8HYvMf8-Uc 


Oto instrukcje dla tej medytacji, które zostały nieco zmienione w celu uzyskania lepszego angielskiego sformułowania: (sugerowany czas trwania dla tej medytacji to 15 minut)

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Zadeklaruj, że wykonujesz tę medytację, aby sprawić by transformacja Ziemi była bardziej pozytywna i harmonijna dzięki energii Plutona wchodzącego do Wodnika.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.


4. Wizualizuj lśniący słup białego Światła emanujący z centralnego słońca wszechświata, przechodzący przez centralne słońca wszystkich galaktyk, przechodzący przez centralne słońce galaktyki Drogi Mlecznej, przechodzący przez Plutona w Wodniku i przechodzący przez wszystkie istoty Światła w Układzie Słonecznym. Wizualizuj słup Światła przechodzący przez całe życie na Ziemi i przez ciebie do centrum Ziemi.

5. Powtórz trzy razy na głos następującą deklarację, aby poprosić Saint Germaina, który ma za zadanie zapoczątkować nową erę dla Ziemi, aby pomógł w tej transformacji:

"W imię Jam Jest, który Jest wzywam Saint Germaina.

Saint Germainie, poprowadź Ziemię w nową erę, usuń z Ziemi pozostałości dawnych czasów i przynieś ludzkości Światło i obfitość."

6. Wizualizuj Fioletowy Płomień otaczający Ziemię, oczyszczając wszystkie linie energetyczne (ley lines), wiry i sieci energetyczne.Wizualizuj Fioletowy Płomień transmutujący to co nie służy Światłu i przekształcający Ziemię do epoki Wodnika.

7. Wizualizuj Fioletowy Płomień rozpraszający wszelką ciemność, nierówności i ubóstwo z Ziemi i przynoszący obfitość ludzkości.

Wizualizuj nowy wielki kosmiczny cykl początku Ery Wodnika, przynoszący czyste Światło, miłość i szczęście wszystkim istotom.


Zwycięstwo Światła!Komentarze