Pilna Medytacja o pokój w Izraelu co 4 godziny

 

W sobotę rano czasu lokalnego, Hamas przypuścił niespodziewany atak na południowy Izrael. Nazwali ich główną ofensywę "operacją Potop Al-Aksy" i powiedzieli, że była motywowana eskalacją izraelskich ataków na Palestyńczyków.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/israel-state-war-hamas-after-palestinian-militants-launch-unprecedented-incursion

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/israel-under-attack-800-missiles-fired-from-gaza-hamas-enters-israel-by-land-and-by-air-idf-declares-state-of-war

Na Izrael wystrzelono ponad 5000 rakiet.

Następnie bojownicy Hamasu przekroczyli granicę w kilku miejscach wzdłuż granicy Izraela ze Strefą Gazy.

Oprócz lądu, bojownicy przedostali się również do Izraela drogą morską i powietrzną. 

W ataku Hamasu zginęło 1400 osób. Twierdzą oni również, że w enklawie przetrzymuje się do 250 obywateli Izraela i innych krajów jako zakładników.Izrael rozpoczął tak zwaną "operację Miecz z Żelaza" w odpowiedzi na najazd Hamasu. Wezwał rezerwistów i uderza w cele w Gazie, podczas gdy premier Benjamin Netanjahu mówi "jesteśmy w stanie wojny". 

Po tygodniu izraelskich bombardowań w Gazie zginęło ponad 2800 osób, w tym setki dzieci, a ponad 11000 zostało rannych.

Izrael odciął także dostawy wody do Gazy.

https://halturnerradiioshow.com/index.php/en/news-page/world/izrael-has-just-cut-off-woda-dostawy-do-gazy-just-like-ukraina-zrobila-na-krym

W rezultacie Gaza stoi w obliczu „bezpośredniego” kryzysu zdrowia publicznego z powodu wyczerpania się wody i bezpośredniego zagrożenia życia ponad 3500 pacjentów w 35 szpitalach. Ograniczone są także dostawy wody dla setek tysięcy ludzi wysiedlonych ze swoich domów.

https://us.cnn.com/2023/10/17/middleeast/israel-gaza-rafah-crossing-week-2-tuesday-intl-hnk/index.html

Po egipskiej stronie przejścia granicznego w Rafah nagromadziła się pomoc humanitarna. Egipt twierdzi, że naloty po stronie Gazy uniemożliwiły działanie dróg, a Jordania oświadczyła, że stara się zapewnić, że konwoje z pomocą nie będą celem izraelskich samolotów bojowych.

https://edition.cnn.com/2023/10/16/middleeast/israel-gaza-hamas-week-2-monday-intl-hnk/index.html

Według źródeł, obecna wojna w Izraelu została zaplanowana przez rodzinę Pallavicini, mającą powiązania zarówno w izraelskich wysokich kręgach politycznych, jak i z wysokimi powiązaniami w Hamasie, a Izrael świadomie pozwolił na inwazję Hamasu:

https://www.israelhayom.com/2018/03/19/italian-imam-heads-to-jerusalem-for-anti-semitism-conference/

https://www.israelnationalnews.com/news/195414

Celem czarnej szlachty jest maksymalne rozszerzenie konfliktu izraelskiego z nadzieją na wywołanie III wojny światowej zgodnie z proroctwami Armagedonu:

https://en.wikipedia.org/wiki/Armageddon

https://www.jw.org/en/nauki-biblijne/questions/battle-of-armageddon/

Siły Światła robią wszystko co możliwe aby powstrzymać konflikt na Bliskim Wschodzie. Przekazali rodzinom czarnej szlachty, że zaczną usuwać ich z powierzchni planety jeśli konflikt ten znacznie eskaluje.

To jest prawdziwy powód, dla którego Izrael waha się przed rozpoczęciem ofensywy lądowej w Gazie.

Dlatego też niezwykle ważne jest aby jak największa liczba osób kontynuowała medytację o pokój w Izraelu co 4 godziny.

Będziemy wykonywać tę medytację od 7 października o  godzinie 21:00 UTC/23:00 w Polsce, a następnie co 4 godziny w następujących godzinach:


  • 1:00 AM UTC / 3:00 w Polsce (czas letni)
  • 5:00 AM UTC / 7:00 w Polsce (czas letni)
  • 9:00 UTC / 11:00 w Polsce (czas letni)
  • 13:00 UTC / 15:00 w Polsce (czas letni)
  • 17:00 UTC / 19:00 w Polsce (czas letni)
  • 21:00 UTC / 23:00 w Polsce (czas letni)


Możecie również wykonywać tę medytację w dowolnym innym czasie, jak uważacie.

Oto wydarzenie na Facebooku dla tej medytacji: 

https://www.facebook.com/events/275880638744124

Będziemy również wykonywać tę medytację dla pokoju w każdą niedzielę o godzinie 14:00 czasu UTC.

Instrukcje dla tej medytacji: (zaktualizowane 17 października 2023 r. - sugerowany czas na tę medytację to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję aby przynieść pokój i uzdrowienie konfliktowi w Izraelu.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła, aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.


4. Wizualizuj słup różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie schodzący w dół przez twoje ciało i głęboko do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to Światło płynące przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w konflikt w Izraelu, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój. Wizualizuj jak ten konflikt zostaje rozwiązywany i uzdrowiony szybko i w najlepszy możliwy sposób. Następnie wizualizuj jak pomoc humanitarna dociera do mieszkańców Gazy i że ich sytuacja zostaje rozwiązana w najlepszy możliwy sposób. Niech różowe Światło płynie dalej, uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

6. Poproś obecność Bogini (Boską Kobiecość) aby skierowała energie pokoju i harmonii do wszystkich nierozwiązanych sytuacji dotyczących sytuacji w Izraelu i do wszystkich zaangażowanych w nie. Wizualizuj negocjacje skutkujące trwałym pokojem na tym obszarze. Niech te energie płyną dalej i uzdrowią wszystkie inne konflikty na całym świecie. Pozwól aby te energie nadal przepływały przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce do tych sytuacji przez kilka minut.


Prosimy o włączenie tej sytuacji do codziennej "Medytacji sytuacji nadzwyczajnych" o godzinie 14:00 UTC/16:00 w Polsce. Wizualizujcie jak konflikt jest rozwiązywany pokojowo tak szybko jak to możliwe.


https://meditation539.com/2019/01/21/medytacja-sytuacji-nadzwyczajnych/

https://www.welovemassmeditation.com/2018/02/breakthrough-meditation-at-2-pm-utc-and.html


Bogini chce pokoju i pokój będzie.Źródło:  https://www.welovemassmeditation.com/2023/10/urgent-meditation-for-peace-in-israel-every-4-hours.html


Komentarze