Medytacja osobistej optymalnej linii czasowej

 

Blog Ascend Liberation zaproponował medytację aby zoptymalizować nasze indywidualne linie czasowe i zapobiec ingerencji ciemności w nasze codzienne życie. Pomogłoby to wnieść więcej harmonii i możliwości do naszego życia.

Sugeruje się wykonywanie tej medytacji raz w tygodniu.

Instrukcje: (sugerowany czas trwania to 20 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić sw zrelaksowany stan świadomości.

2.
Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia do stworzenia / zapewnienia osobistej optymalnej linii czasowej.

3. Przywołaj
Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu. (Lub dowolny protokół ochrony, który chcesz - aby zapobiec ingerencjom dla kroków 4 i 5)

4. Wizualizuj słup
lśniącego biało elektrycznego niebieskiego Światła (Boskiej Woli) emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, a następnie rozprzestrzeniający się do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj to Światło aktywujące Galaktyczne Centralne Słońce, a następnie przechodzące przez naszą galaktykę, a następnie wchodzące do naszego Układu Słonecznego i przechodzące przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez wszystkie istoty na planecie Ziemia, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj
jak to Światło:


-
usuwa wszystkie kontrakty i umowy z siłami ciemności,


- usuwa fizyczne i eteryczne implanty, tak bezpiecznie i szybko jak to możliwe,


- usuwa wszystkie traumy z tej misji na Ziemi,


- oczyszcza i chroni wszystkie czakry,


- usuwa na zawsze wszystkie negatywne eteryczne istoty z twojej rzeczywistości,


- łączy cię ze wszystkimi Siłami Światła, abyś odniósł/odniosła sukces w twojej boskiej misji tak skutecznie jak to możliwe.


- zapobiega jakiejkolwiek ingerencji ciemnych sił w twoją rzeczywistość, zwłaszcza
finansowo.Zwycięstwo
Światła!

Komentarze