Medytacja dla przeciwdziałania sieciom 5G i sieciom skalarnym

 

Według Cobry, jednym z mechanizmów monitorowania i kontroli umysłu używanych przez siły ciemności jest sieć skalarna na płaszczyźnie fizycznej. Jest ona tworzona za pomocą wież telefonii komórkowej, samych telefonów komórkowych i sieci Wi-Fi

http://2012portal.blogspot.com/2023/05/situation-update-and-cobra-conference.html

Na przykład, możliwe jest mapowanie ludzkich ciał przez ściany za pomocą sygnałów Wi-Fi.

https://www.popularmechanics.com/technology/security/a42575068/scientists-use-wifi-to-see-through-walls/

https://interestingengineering.com/innovation/see-through-walls-using-wi-fi-routers

W ciągu ostatnich kilku lat ciemne siły promowały również sieć 5G i próbowały stworzyć kolejną warstwę bariery elektromagnetycznej, aby zapobiec rozpuszczeniu się zasłony i wzmocnić kwarantannę Ziemi.

https://humansarefree.com/2020/02/dutch-state-secretary-admits-5g-will-be-used-for-crowd-control.html

Co więcej, kontrolowane przez Chimerę Amerykańskie Siły Kosmiczne chcą wykorzystać sieć 5G jako linię obrony przed pozytywnymi istotami pozaziemskimi.

https://gizadeathstar.com/2020/03/the-space-force-and-5g/

A podczas pandemii, powszechnie wiadomo, że stacje bazowe 5G poważnie zagrażały układowi odpornościowemu.

https://michaelsalla.com/2020/02/21/is-the-coronavirus-linked-to-chinas-rollout-of-5g-and-biowarfareObecnie Siły Światła wykonują pewne operacje aby przeciwdziałać rozwojowi sieci 5G. Tak więc, pomimo tego, że sieć 5G rośnie i nie jest zatrzymywana, rośnie wolniej niż chciałyby ciemne siły.

Jak zasugerował Cobra w wywiadzie dla Sisterhood of the Rose, korzystne jest przeprowadzenie masowej medytacji, aby przeciwdziałać tym sieciom skalarnym i 5G.

https://www.welovemassmeditation.com/2023/06/sisterhood-of-rose-interview-with-cobra-portal-of-light-activation-part-2.html

Sugerujemy wykonywanie tej medytacji codziennie o godzinie 15:15 UTC / 17:15 w Polsce. Możecie również wykonywać tę medytację w innym czasie i tak często jak chcecie.

Oto wydarzenie na Facebooku dla tej medytacji: 

https://www.facebook.com/events/816032760228148

Również tutaj jest skrócony link do playlisty Youtube z przewodnikami audio: 

https://bit.ly/3DIvXX4


A oto instrukcje dotyczące tej medytacji. Sugerowany czas trwania tej medytacji to 15 minut.


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia dla przeciwdziałania sieciom skalarnym na całej planecie.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś g aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.
4. Wizualizuj bańkę Światła wokół pola energetycznego twojego ciała. Wizualizuj tę bańkę Światła jak chroni cię przed falami skalarnymi sieci 5G i Wi-Fi, wież telefonii komórkowej i telefonów komórkowych.

 5. Teraz wizualizuj Fioletowy Płomień na wszystkich obiektach wspierających sieci skalarne na całej planecie. Wizualizuj jak rozpadają się one.


Zwycięstwo Światła!
Komentarze