Wywiad WLMM, IGAG i Prepare for Change Japan Official z Cobrą o Aktywacji Portal Światła

We Love Mass Meditation, International Golden Age Group i Prepare for Change Japan Official zorganizowali nowy wywiad z Cobrą, aby porozmawiać o Aktywacji Portal Światła.Oto nagranie wywiadu na naszym kanale YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=AxGgXvT1-ec

Specjalne podziękowania dla International Golden Age Group i PFC Japan Official za ich wielkie wsparcie w tym wywiadzie.

Prosimy, nadal szerzcie wieści o Aktywacji Portal Światła tak daleko jak to możliwe. Możecie użyć hashtagu # PortalofLightActivation i pozwolić aby nasz głos był słyszalny w mediach społecznościowych.


Poniżej znajduje się transkrypcja wywiadu:


Hoshino: Witam wszystkich. Dziś jest 27 marca 2023 roku. Nazywam się Hoshino. Jestem tu ponownie z moim wspaniałym przyjacielem Patrickiem, który jest przedstawicielem Międzynarodowej Grupy Złotego Wieku, a także Terry-san z Japan PFC official. Więc witajcie chłopaki.


Terry-san: Cześć.


Patrick: Cześć.


Hoshino: więc jesteśmy tutaj aby przeprowadzić nowy wywiad z Cobrą i porozmawiać o Aktywacji Portal Światła, która jest najpotężniejszą planetarną aktywacją naszego życia do tej pory. Witaj Cobra.


Cobra: dziękuję za zaproszenie.


Hoshino: więc, dobrze. Bez zbędnych ceregieli pozwolę Terry-sanowi zadawać pytania.


Część 1: Aktywacja Portal Światła


Terry-san: ok. wspomniałeś, że Aktywacja Portal Światła następuje w momencie zakończenia bardzo potężnego cyklu. Czy możesz wyjaśnić czym jest ten cykl?


Cobra: Nie, nie mogę. To są niejawne informacje, ale powiedziałbym, że to ogromny cykl z długotrwałymi konsekwencjami dla tej planety, dla planetarnego wyzwolenia, i dla końca ciemności w tym wszechświecie, i oczywiście także na tej planecie.


Terry-san: ciekawe. Dziękuję bardzo. Ok. Przechodząc do następnego pytania. Wspomniałeś, że jest to najpotężniejsza aktywacja planetarna naszego życia do tej pory. Czy możesz jeszcze raz wyjaśnić, dlaczego tak jest? Czy to z powodu bardzo szczególnych aspektów kluczowych planet?


Cobra: w grę wchodzi wiele czynników. Po pierwsze, Siły Światła posunęły się naprzód w usuwaniu ciemności do tego stopnia, że tak potężne energie z Centrum Galaktyki są w końcu w stanie dotrzeć do powierzchni planety bez powodowania ogromnych zniszczeń, a zamiast tego po prostu podniosą ewolucję planetarną. Przyspieszą nasz duchowy wzrost i pomogą w usunięciu pozostałej ciemności. Jednym z aspektów tego są planetarne aspekty kluczowych planet, zwłaszcza Plutona wchodzącego do Wodnika i tworzącego silne aspekty z Plejadami i galaktyką M87. Są też inne, powiedziałbym, obiekty transneptunowe zaangażowane w tę konfigurację. Ale aspekty planetarne nie są jedynymi. Jak powiedziałem wcześniej, istnieje ogromny, bardzo potężny cykl kosmiczny kończący się tuż przed 1 maja, a to będzie dodatkowy impuls aby uczynić to najpotężniejszą aktywacją jak dotąd.


Terry-san: świetnie. Ok. Dlaczego więc fale Portalu Światła miałyby osiągać szczytową intensywność gdy Pluton wchodzi w retrogradację?


Cobra: Ok. Z perspektywy planety Ziemia, Pluton w momencie gdy wchodzi w retrogradację jest nieruchomy. Pozornie nie porusza się po niebie. Więc to aspekty z Plejadami i M87 będą najpotężniejsze. To będzie jak chwila braku oddechu, chwila bezruchu, chwila, w której mogą wejść najpotężniejsze Energie.


Terry-san: Rozumiem. Czasami więc ludzie mogą mieć wrażenie, że retrogradacja oznacza nieco cofnięcie się. Więc to wciąż jest bardzo, bardzo potężne.


Cobra: moment aktywacji ma miejsce gdy Pluton jest nieruchomy, nie jest bezpośredni, nie jest w retrogradacji. To jest moment bezruchu. (Rozumiem) To najpotężniejszy moment.


Terry-san: świetnie. Zrozumiałem. Dziękuję bardzo. W momencie Ostatecznej Aktywacji Ery Wodnika w grudniu 2020 r. powstał wielki Trygon między Jowiszem i Saturnem, Alkione, i galaktyką M87. W tym czasie powstanie Wielki Trygon z Plutonem zamiast Jowisza i Saturna. Jak ta różnica wpłynie na planetarne wyzwolenie planety Ziemia?


Cobra: energia Plutona jest znacznie bardziej podobna do lasera, znacznie bardziej skupiona i znacznie bardziej bezpośrednia. I wydobywa na powierzchnię wszystko co zostało stłumione. Jest to również szansa dla podziemnego królestwa Światła, sieci Agarty i Ruchu Oporu, aby mieć większy wpływ na to co dzieje się na powierzchni tej planety.


Terry-san: Rozumiem. Dlatego tym razem jest to mocniejsze.


Cobra: Tak.


Terry-san: ok, świetnie. W momencie Aktywacji Portal Światła energia z Centrum Galaktyki zacznie płynąć w kierunku powierzchni tej planety z pełną siłą. Dlaczego do tej pory ta energia nie płynęła z pełną siłą?


Cobra: nie powiedziałbym, że będzie płynąć z pełną siłą, ponieważ przepływ energii z galaktycznej z pełną siłą spowodowałby nieuchronne przesunięcie biegunów. Ale powiedziałbym, że energia będzie znacznie potężniejsza niż wcześniej. Powodem tego jest to, że zanim na tej planecie było tyle ciemności, gdyby ta energia przyszła, wywołałaby tak silne reakcje, tak silny odwet sił ciemności, że powierzchnia planety nie przetrwałaby. W tej chwili usunięto tyle ciemności, że może się to bezpiecznie wydarzyć. Ta energia może bezpiecznie dotrzeć do powierzchni planety i dokonać niezbędnego oczyszczenia, zrobić to co musi zrobić.


Terry-san: Rozumiem. Zrozumiałem. Świetnie. Jak więc ta pełna energia wpłynęłaby na sieć Cintamani na powierzchni planety?


Cobra: faktycznie aktywuje sieć Cintamani do pewnego stopnia.


Terry-san: ok. Następne pytanie, wspomniałeś, że Pluton w Wodniku będzie oznaczał skoncentrowany wysiłek pozytywnych ras pozaziemskich w kierunku Pierwszego Kontaktu, a Plejadianie będą odgrywać w tym bardzo aktywną rolę. W porównaniu z Aktywacją Boskiej Interwencji w grudniu 2021 r., jak inaczej sukces tej aktywacji wpłynie na plan Pierwszego Kontaktu?


Cobra: Ok. Plany Plejadian dotyczące Pierwszego Kontaktu i działań na powierzchni planety w okresie maja 2023 r. są nadal utajnione. Ale powiedziałbym, że istnieje pewien odnowiony wysiłek aby stworzyć doświadczenie Pierwszego Kontaktu. Więcej szczegółów, mam nadzieję, nie jestem pewien, ale mam nadzieję, że zostanie opublikowanych w maju. Zobaczymy.


Terry-san: ok. Interesujące. Dziękuję bardzo. Następne pytanie. Podczas Ostatecznej Aktywacji Ery Wodnika w grudniu 2020 r. impuls energetyczny z galaktyki M87 dotarł do powierzchni planety na około 10 do 15 sekund i szybko wyeliminował około 10% pozostałej anomalii. Ponieważ energia tym razem jest jeszcze silniejsza niż w tamtym czasie, czy prawdopodobnie wyeliminuje implanty, anomalię i czarne dziury intensywniej niż ostatnim razem?


Cobra: tak, tego się oczekuje. Nie jest to gwarantowane, ale jest oczekiwane.


Terry-san: świetnie. Wspomniałeś, że Aktywacja Portal Światła stworzy energetyczne ulepszenie dla całej planety jeśli uda nam się osiągnąć masę krytyczną. Czy możesz szczegółowo opisać co może się stać gdy energia planetarna zostanie w pełni ulepszona?


Cobra: cóż, oczekuje się, że sieć Pracowników Światła na powierzchni planety zacznie się ponownie reaktywować. Oczekuje się znacznie większego kontaktu między Pracownikami Światła a istotami Światła. Oczekuje się nowej fali inspiracji, która została znacznie stłumiona w ciągu ostatnich kilku dekad. Jest to więc pierwsza, oczekiwana, ale nie gwarantowana oczywiście, pierwsza chwila odrodzenia Nowej Ery Wodnika. Więc to może się wydarzyć.


Terry-san: ok, świetnie. Ok. Czas Aktywacji Portal Światła jest oparty na CEDT w Paryżu, czasie dziennym środkowoeuropejskim. Jakie szczególne rzeczy wydarzą się w tym mieście podczas tej aktywacji?


Cobra: Ok. Wir Paryski jest kluczowym wirem Bogini dla powierzchni planety i dlatego znajduje się tam główna kotwica. Jest to więc główny powód, dla którego aktywacje są zakotwiczane w tej konkretnej lokalizacji.


Terry-san: ok, świetnie. Kobieca energia na powierzchni planety Ziemia jest obecnie bardzo niska. Czy nastąpiłyby zmiany w sytuacji gdyby masa krytyczna została pomyślnie osiągnięta? Czego konkretnie możemy się spodziewać w tej dziedzinie?


Cobra: ponownie, jeśli sieć energetyczna Pracowników Światła zostanie reaktywowana, nastąpi odrodzenie energii Bogini i kobieca zasada zacznie płynąć swobodniej. A to może się wydarzyć jeśli zostanie osiągnięta masa krytyczna. I w zależności od tego jak się sprawy potoczą, możemy się tego spodziewać.


Terry-san: ok, świetnie. Jeśli Pracownicy Światła chcą zorganizować fizyczne spotkanie medytacyjne w Paryżu, czy poleciłbyś im kilka energetycznie silnych miejsc?


Cobra: pisałem o tym obszernie na moim blogu, a ludzie mogą po prostu przejrzeć artykuły i wykorzystać je jako wskazówki.


Terry-san: ok, świetnie. Jeśli chcemy wykorzystać te niezwykle potężne energie do reaktywacji starych atlantyckich wirów Bogini, gdzie poleciłbyś nasze fizyczne spotkanie medytacyjne?


Cobra: Ok. Jedna rzecz, jeden aspekt tego jest wzdłuż starego atlantyckiego równika, a drugi aspekt jest wszędzie w pobliżu wody, a nawet wewnątrz wody, jeziora, rzeki, morza, oceanu.


Terry-san: Rozumiem. Ciekawe. Świetnie. Czy są jakieś inne konkretne miejsca na całym świecie, które poleciłbyś na fizyczne spotkanie podczas Aktywacji Portal Światła?


Cobra: jak powiedziałem, w pobliżu wody, w wodzie, w zbiorniku wodnym lub na szczycie gór. To także ciekawa lokalizacja. Istnieje wiele dość potężnych miejsc energetycznych, które są dość dobrze znane, Góra Shasta, Góra Fuji, a także kilka innych lokalizacji.


Terry-san: Rozumiem. Ciekawe. To znaczy albo na oceanie, albo na morzu, albo na szczycie góry?


Cobra: Tak.


Terry-san: ok. Świetnie.


Cobra: to tylko zalecenie. Nie jest to absolutnie konieczne, ale jeśli jesteś w stanie tam pojechać, byłoby to całkiem korzystne.


Terry-san: ok, jasne. Więc jeśli chcemy zorganizować fizyczne spotkania medytacyjne w naszych świątyniach Bogini i zaprosić ogólną populację do przyłączenia się do Aktywacji Portal Światła, jakich tachionizowanych produktów możemy użyć aby zwiększyć korzyści z naszych spotkań?


Cobra: wszelkie tachionizowane produkty, które przynoszą energię Bogini, na stronie Tachyonis znajduje się cała sekcja poświęcona energii Bogini.


Terry-san: ok, świetnie.


Cobra: I oczywiście kamień Cintamani.


Terry-san: W porządku. Świetnie. Ostatni raz Pluton był w Wodniku w latach 1777-1798. Jakie historycznie znaczące wydarzenia lub działania wykonały Siły Światła w ciągu tych 21 lat?


Cobra: Ok. Ludzie zwykle wspominają o rewolucji francuskiej w kontekście Plutona w Wodniku w XVIII wieku, ale to nie jest główna rzecz, która się wydarzyła. Najważniejszą rzeczą, która się wydarzyła było poszerzenie naszych horyzontów dotyczących naszego miejsca we wszechświecie. Odkryto planetę Uran. Był pierwszy lot balonem. Było… To był właściwie początek czegoś co później rozwinęło się w programie kosmicznym. Tak więc, tamten okres czasu rozpoczął cykl, który może prowadzić do Pierwszego Kontaktu.


Terry-san: Rozumiem. Ok. Świetnie. Czy kiedy Portal Światła zostanie aktywowany, pozostanie otwarty do 2044 roku?


Cobra: Portal Światła to pewien okres między marcem a czerwcem 2023 roku. Następnie Pluton na krótko ponownie wejdzie do Koziorożca i ponownie wejdzie do Wodnika na początku przyszłego roku, spędzi tam prawie cały następny rok i bardzo krótko ponownie wejdzie do Koziorożca, a następnie ponownie wejdzie do Wodnika na dobre pod koniec 2024 roku. Energia Portalu Światła po prostu da początkowy impuls energii Plutona w Wodniku, co ostatecznie doprowadzi do Pierwszego Kontaktu.


Terry-san: Rozumiem. Ok. Zrozumiałem. Więc jeśli chodzi o Boginię spokrewnioną z Plutonem, większość ludzi pomyślałaby o Persefonie, Królowej Podziemi. Czy możesz krótko wyjaśnić jej pochodzenie i rolę w tej aktywacji?


Cobra: Ok. W mitologii, jeśli przetłumaczę to na nasz język, oznacza to, że Persefona została faktycznie uratowana z powierzchni planety przez Plutona, a następnie połączyła się z nim w Bratnią Duszę, a nawet Unię Bliźniaczych Dusz. Więc ten aspekt jest Ruchem Oporu, który zaczyna wykonywać pewne czynności, które doprowadzą do spotkania bratnich dusz i bliźniaczych dusz na powierzchni planety i pod powierzchnią planety, gdy nadejdzie odpowiedni czas.


Terry-san: OK, to bardzo interesujące. Następne pytanie. Hades jest przedstawicielem Boga Plutona, czy jest on członkiem pozytywnej gwiezdnej rasy? Jaki jest jego dokładny związek z Persefoną?


Cobra: Tak, oczywiście. Jest członkiem pozytywnej gwiezdnej rasy, a Persefona jest albo jego bratnią duszą, albo bliźniaczą duszą. Aby uzyskać dokładną odpowiedź musiałbym zagłębić się w to znacznie głębiej, ale teraz powiedziałbym, że mają bardzo silne i pełne miłości połączenie.


Terry-san: ok, świetnie. Pluton ma kilka pozytywnych reprezentacji w astrologii, takich jak transformacja, odrodzenie, ogromne bogactwo, głęboko ukryte bogactwo w nas samych, a także mądrość w przywództwie. Jak możemy wykorzystać najbardziej niezwykłą okazję w naszym życiu, aby zarobić fortunę i zwiększyć nasz pozytywny wpływ na nasze codzienne życie?


Cobra: Ok. Głównym wzorcem energetycznym Plutona w Wodniku jest ekspansja poza granice kwarantanny Ziemi. I istnieje ogromny magazyn wiedzy duchowej, a także obfitości fizycznej, która jest połączona z obszarami poza powierzchnią planety. A Pluton w Wodniku ponownie połączy powierzchnię planety z tymi rezerwuarami mądrości, obfitości i duchowej inspiracji.


Terry-san: więc z sukcesem tej aktywacji, może to być łatwiej dostępne dla populacji na powierzchni?


Cobra: tak, tego się oczekuje.


Terry-san: ok, świetnie. Udostępniłeś plakat “Przełom Światła” w poście a Aktywacji [Portal Światła]. A jeśli uda nam się osiągnąć masę krytyczną w tej medytacji, jakich znaczących przełomów będziemy świadkami na powierzchni planety?


Cobra: Ok, jedną rzeczą, której się oczekuje, jest znacznie więcej Światła docierającego na powierzchnię planety. Jak dokładnie to się rozegra, nie wiadomo jeszcze. Jednym z powodów jest to, że Siły Światła nie dzielą się jeszcze żadnymi informacjami na temat działań na powierzchni. Nie chcą nic mówić. Mogą mieć ku temu powód, ale nie ma informacji o tym co wydarzy się na powierzchni po maju tego roku.


Terry-san: Rozumiem. Pozwól, że powiem, że będą w stanie udostępnić te informacje, jeśli uda nam się ta aktywacja.


Cobra: prawdopodobnie, powiedziałbym, po połowie maja, pojawią się nowe informacje dla populacji na powierzchni, ale nie jestem do końca pewien.


Terry-san: ok. Świetnie. Dziękuję bardzo. To koniec moich pytań, a kolejne pytania zada Hoshino-san.


Hoshino: Ok. Cobra zacznę od moich pytań. Więc podczas Aktywacji Portal Światła, jakiego tachionizowanego produktu możemy użyć aby zwiększyć intensywność tego energetycznego przełomu?


Cobra: Oczywiście, pierwsze to kamienie Cintamani. To jest numer jeden. Jest to zdecydowanie najpotężniejsze narzędzie, którego możesz użyć do uziemienia i ukierunkowania tej energii.


Hoshino: Ok. Następne pytanie. Galaktyka M87 wysłała dwie fale kosmicznej energii miłości osobno w 2013 i 2020 roku. Jeśli przyjmiemy intensywność fali 2013 jako 1, czy możesz oszacować poziom mocy fali 2020 i tej, która nadejdzie w maju?


Cobra: Ok. Powiedziałbym, że tamta w 2020 roku miał pięć, ale ta może mieć 10, 20 lub nawet więcej. Więc to będzie bardzo intensywne.


Hoshino: Wow, tak, z pewnością może być bardzo intensywne. Następne pytanie. Czy ta aktywacja odnosi się do wyzwolenia płaszczyzny przyczynowej?


Cobra: odnosi się do wyzwolenia płaszczyzny przyczynowej, a także wszystkich innych płaszczyzn, zarówno fizycznych, jak i niefizycznych.


Hoshino: Ok. Świetnie. Dziękuję. Wspomniałeś również w aktualizacji sytuacji z lutego 2023 r., że Siły Światła usuwają szok, któremu podlegały ciała przyczynowe ludności na powierzchni od 1996 roku. Ponieważ energię Portalu Światła można odczuć od 23 marca, jak możemy wykorzystać tę energię do świadomego uzdrowienia naszych ciał przyczynowych?


Cobra: najskuteczniejszym sposobem na to jest medytacja, w której łączysz się ze swoim ciałem przyczynowym i medytujesz ze swoim ciałem przyczynowym. Możesz to zrobić po prostu wizualizując promienie Światła, na przykład złotego Światła, tęczowego Światła, emanujące z czakry serca we wszystkich kierunkach wokół twojego pola energetycznego. I możesz użyć tej medytacji, ale prawdopodobnie zostanie opracowany do tego określony protokół medytacji. Jeśli będziemy mieć na to czas, będzie miło. Jest to więc jeden ze sposobów w jaki możesz to zrobić [i] możesz pomóc w uzdrowieniu ciała przyczynowego i przyspieszyć ewolucję swojej duszy.


Hoshino: Ok, świetnie. Dzięki za informację. Ok, następne pytanie. Pluton w Wodniku będzie oznaczał skoncentrowany wysiłek pozytywnych ras zewnętrznych w kierunku Pierwszego Kontaktu. Co może zrobić populacja na powierzchni aby przyspieszyć ten proces?


Cobra: Połączyć się z pozytywnymi rasami w ich medytacjach, w ich własnym życiu. Mogą ich wzywać, mogą z nimi rozmawiać w ich umyśle, w ich sercach. Mogą dzielić się z nimi swoimi doświadczeniami telepatycznie lub emocjonalnie. Było tyle dezinformacji na temat pozytywnych ras. Było tyle negatywnej propagandy przeciwko Plejadianom, przeciwko Dowództwu Ashtar. To musi zostać odrzucone. Ludzie muszą ponownie połączyć się z tymi istotami a będą mieli własne pozytywne doświadczenia. I to przywróci połączenie, które zostało zerwane w ciągu ostatnich dwóch dekad. A Pluton w Wodniku przywróci to połączenie.


Hoshino: Ok, świetnie. Dzięki za to. I następne pytanie, czy energia z Centrum Galaktyki zacznie płynąć w kierunku powierzchni tej planety z pełną siłą, niezależnie od tego czy osiągamy masę krytyczną, czy nie?


Cobra: Ok. Ponownie powiem, że nie osiągnie jeszcze pełnej zdolności, ale zostanie znacznie wzmocniona. Więc będzie znacznie potężniejsza i będzie płynął niezależnie od tego czy osiągniemy masę krytyczną, czy nie. Jeśli osiągniemy masę krytyczną, cały proces będzie znacznie bardziej harmonijny i znacznie skuteczniejszy. Ale nawet jeśli nie osiągniemy masy krytycznej, nie zostało wiele czasu. Więc energia musi zostać wzmocniona. Musi przyspieszyć. Proces musi być kontynuowany niezależnie od tego co robimy.


Hoshino: ok, zrozumiałem. Ok. A jeśli ta aktywacja się powiedzie, jaka byłaby prawdopodobna sytuacja lub scenariusz dla sił ciemności?


Cobra: ta informacja jest niejawna.


Hoshino: Tak, oczywiście. Zrozumiałem. Ok. Co możemy zrobić aby przygotować się fizycznie i energetycznie na wielki sukces tej aktywacji?


Cobra: możecie już zacząć łączyć się z energią tego Portalu Światła. Rozpoczęła się już 23 marca, kiedy Pluton wszedł do Wodnika. A robiąc to będziecie mieli swoje indywidualne doświadczenie tego i możecie dzielić się tym z innymi, i oczywiście dzielić się tymi informacjami o tej medytacji, którą mamy i rozpowszechniać ją wśród jak największej liczby istot. Oczywiście tylko tych, którzy są otwarci na coś takiego.


Hoshino: tak, myślę, że to trochę związane z tym o co cię zapytam. Następne pytanie brzmi: Czy masz jakieś sugestie, w jaki sposób możemy promować tą Aktywację Portal Światła wśród ogółu społeczeństwa i zachęcać ich do przyłączenia się?


Cobra: najskuteczniejszym sposobem jest rozpowszechnianie filmów promocyjnych za pośrednictwem mediów społecznościowych, za pośrednictwem naszych sieci. Jeśli możesz zainspirować któregokolwiek z bardziej widocznych Pracowników Światła lub Wojowników Światła  na scenie, którzy mogą być na to otwarci, mogą oni pomóc w tym procesie, który jest również korzystny. Zobaczymy. Zrobimy co w naszej mocy.


Hoshino: tak, zobaczymy. Robimy co w naszej mocy. Myślę, że jedną rzeczą, którą staramy się robić, jest robienie hashtagu w mediach społecznościowych, takiego jak #PortalofLightActivation, abyśmy mogli podnieść głos w mediach społecznościowych, a także na Twitterze i Instagramie, aby więcej osób mogło przyjść i dołączyć do naszych aktywacji. Postaramy się aby zobaczyć jak możemy wyciągnąć z tego to co najlepsze.


I dobrze. Następne pytanie, wspomniałeś, jeśli masa krytyczna nie zostanie osiągnięta, energia, która dotrze zamanifestuje się w znacznie bardziej chaotyczny i dysharmonijny sposób. Może teraz jest to bardziej powtarzalne, ale czy możesz rozwinąć więcej na ten temat? Jakiego konkretnego chaosu lub wydarzenia możemy się spodziewać jeśli masa krytyczna nie zostanie osiągnięta?


Cobra: więcej tego samego chaosu, którego teraz doświadczamy. Doświadczamy chaosu w sytuacji geopolitycznej, na rynkach finansowych, w społeczeństwie jako całości, między ludźmi w ogóle. Ten chaos będzie trwał, a nawet może się wzmocnić, ponieważ początkowe energie będą silniejsze.


Hoshino: Racja. Czy to możliwe, że konflikt między Rosją a Ukrainą będzie bardziej eskalowany jeśli nie będziemy w stanie osiągnąć masy krytycznej?


Cobra: Cóż, to tylko spekulacje. Więc nie będę wchodził w szczegóły. Powiem tylko, że jeśli nie osiągniemy masy krytycznej, może być więcej chaosu. Jeśli osiągniemy masę krytyczną, będzie to znacznie bardziej harmonijne, a także szybsze i wydajniejsze.


Hoshino: Ok. Dzięki za wyjaśnienie. Zrozumiałem. Ok. A następnie chcemy tylko wiedzieć, która data jest najwłaściwszym czasem na przeprowadzenie wstępnych lub wzmacniających medytacji, jeśli byłyby takie?


Cobra: Tak. Będzie wstępna medytacja wzmacniająca. Najbardziej efektywnym czasem na to byłby moment zaćmienia (OK), który ma miejsce 20 kwietnia.


Hoshino: Ok. Tak, możemy to zorganizować.


Cobra: można to zorganizować. Jest to czas na medytację wzmacniającą około 10 dni przed główną aktywacją. To będzie idealny moment.


Hoshino: Jasne. To ma sens. Wtedy to zorganizujemy. Ok. To trochę podsumowuje nasze pytania o Aktywacji Portal Światła.


Część 2: Aktualizacja sytuacji


Hoshino: Przejdziemy do nieco więcej na temat aktualizacji sytuacji. A pierwsze pytanie brzmi, ostatnio opublikowałeś artykuł o medytacji aby ustabilizować system finansowy. W tym poście znajduje się obraz mistrza St.Germana, ale który różni się od jego XVIII-wiecznego portretu. Czy jest jakiś znaczący cel aby przedstawić go w ten sposób w tej konkretnej sytuacji?


Cobra: to był tylko obraz St.Germana do tej konkretnej medytacji. Oczywiście oryginalny plakat pochodzący z XVIII-wiecznego portretu jest mocniejszy. Zrobiono go właśnie dla tej konkretnej medytacji, aby zainspirować ludzi w tej konkretnej sytuacji.


Hoshino: Ok. Zrozumiałem. I następne pytanie, czy możesz dostarczyć aktualizację na temat oczyszczania płaszczyzny przyczynowej i usunięcia Władców Karmy?


Cobra: Tak. Wszyscy władcy karmy, lub powiedziałbym, władcy traumy zostali usunięci z płaszczyzny przyczynowej. Albo zostali zabrani do Centralnego Słońca, albo niektórzy z nich uciekli na niższy poziom mentalny, na poziom astralny, a większość z nich na poziom eteryczny, gdzie mają teraz swoją główną twierdzę.


Hoshino: Racja. Ok. Czy miałbyś coś przeciwko gdybym zapytał, czy nadal są tak potężni jak wcześniej jeśli przeniosą się na inną płaszczyznę?


Cobra: codziennie tracą moc. Siły Światła usuwają ich płaszczyzna po płaszczyźnie. Usuwają anomalię. Usuwają wszystkie te negatywne technologie, a władcy karmy codziennie tracą moc. Nadal są dość potężni na płaszczyźnie eterycznej w tej chwili, ale na innych niefizycznych płaszczyznach już stracili większość swojej mocy.


Hoshino: dobrze. To bardzo dobra wiadomość. I dobrze, w sprawie dalszych działań, jeśli władcy karmy zostaną usunięci, jak już powiedziałeś, czy populacja na powierzchni będzie w stanie spotkać się ze swoimi bratnimi duszami?


Cobra: Cóż, jest w tym fizyczny aspekt, którego jeszcze nie dotknęliśmy. Więc najpierw należy zająć się fizycznym aspektem tego.


Hoshino: Rozumiem. Ok. I następne pytanie, o którym wspomniałeś w poprzedniej aktualizacji sytuacji, że Siły Światła usuwają negatywne Kontrakty Dusz z ciał przyczynowych ludzkości. A jeśli celowo podkreśliliśmy, że niniejszym anulujemy i unieważnimy wszystkie negatywne kontrakty z Władcami Karmy podczas korzystania z protokołu usuwania kontraktów duszy, czy ten zamiar uczyni ten protokół bardziej korzystnym dla nas, a także dla procesu planetarnego Wyzwolenia?


Cobra: Tak, oczywiście. I tutaj sugestią byłoby wykonanie tego Protokołu w masowej medytacji w momencie medytacji wzmacniającej w momencie zaćmienia [Słońca] 20 kwietnia. Tak więc tego dnia możemy użyć jednej części medytacji, a następnie po prostu anulować i unieważnić wszystkie te negatywne kontrakty duszy, co pomoże w tym procesie dość sporo.


Hoshino: W porządku. Więc to bardziej jak najpierw medytacja wzmacniająca, a potem może razem wykonamy inwokację.


Cobra: będzie to część medytacji wzmacniającej, najpierw w celu usunięcia kontraktów duszy, które faktycznie stoją na drodze, a po usunięciu tych kontraktów będzie więcej energii płynącej. Medytacja będzie łatwiejsza, a także pomoże zebrać więcej osób do głównej aktywacji 1 maja.


Hoshino: Rozumiem. Ok.  Dziękuję.  I moje ostatnie pytanie, podczas gdy Pluton wchodzi do Wodnika po raz pierwszy po ponad 200 latach, jak wpłynie to na proces wyzwolenia planety?


Cobra: tranzyt Plutona przez Wodnika, który potrwa ponad 20 lat, to tranzyt, który przełamie kwarantannę. Więc to będzie koniec kwarantanny Ziemi. Planeta ponownie połączy się z galaktyczną rodziną. To jest aspekt, który sprawi, że tak się stanie.


Hoshino: Tak. To bardzo dobra wiadomość. Ok. Dzięki, Kobra. Dzięki za odpowiedzi. Przejdę teraz do Patricka.


Patrick: Ok. Dziękuję Hoshino. A teraz moja część. A moje pierwsze pytanie brzmi: rząd Tajwanu oświadczył, że ludzie mogą przestać nosić maski w większości miejsc od 22 lutego. Rząd japoński zamierza obniżyć kategorię COVID-19 do tego samego poziomu co grypa sezonowa od 8 maja. Czy Siły Światła uważają, że ta 3-letnia pandemia całkowicie zakończy się w tym roku?


Cobra: oczekuje się, że Covid jako choroba nadal będzie istnieć, ale będzie coraz mniej dotkliwy i będzie coraz mniej dramatycznie używany przez siły ciemności do stworzenia fałszywej sytuacji pandemicznej lub nałożenia jakichkolwiek ograniczeń. To będzie tylko sezonowa choroba podobna do zwykłej grypy i nic więcej, nic mniej.


Patrick: Bardzo dobrze. Ok. Następne. W aktualizacji na blogu z lutego 2022 r. przedstawiłeś dwa scenariusze jako wykształcone domysły i spekulacje. Pierwszy scenariusz dotyczy Wydarzenia za 15 miesięcy, czyli maj 2023 r., 15 miesięcy od lutego 2022 r., a następnie szybkiej transformacji społeczeństwa ludzkiego na powierzchni aż do Galaktycznego Pulsu w 2025 r. Czy to oznacza, że jeśli Wydarzenie nie nastąpi w maju 2023 roku, czy kolejna szansa na Wydarzenie będzie dopiero po 2025 roku?


Cobra: Nie, Nie, Nie. Maj 2023 to linia demarkacyjna. Nadzieja polegała na stworzenie Wydarzenia, na naciskanie na Wydarzenie, przed tą linią demarkacyjną w maju. Tak się nie stanie. Tak więc moim wykształconym przypuszczeniem byłoby teraz Wydarzenie między majem 2023 r. a otwarciem Wielkiego Portalu w sierpniu 2025 r. Więc to byłoby tylko… tylko wykształcone przypuszczenie. To może być całkowicie błędne. To może być prawda. Zobaczymy. To tylko oszacowanie, ale jest bardzo mało prawdopodobne aby coś takiego mogło się wydarzyć przed Aktywacją Portal Światła, co jest niezbędnym krokiem w kierunku warunków energetycznych, które są niezbędne do Wydarzenia.


Patrick: Ok. Więc następne. Czy Wydarzenie może nastąpić gdy płaszczyzna przyczynowa zostanie oczyszczona, a fizyczne podziemne jamy zostaną usunięte, czy też aktywacja wirów Smoka musi zostać aktywowana, aby Wydarzenie miało miejsce?


Cobra: to nie jest wymóg.


Patrick: Och, w porządku. Następne pytanie. Czy będziesz w stanie przekazać wiadomość od Dowódców Plejad, takich jak Semjase lub Wzniesionych Mistrzów, takich jak Astar Sheran dla Pracowników Światła i Wojowników Światła w realizacji ich misji w chwili obecnej?


Cobra: w tej chwili nie mam specjalnej wiadomości, ale wiem, że monitorują sytuację. Pomagają jak tylko mogą i usuwają ciemność. A po Portalu Światła mogą przyjść od nich również nowe informacje.


Patrick: Bardzo dobrze. Ok. Następne. W poprzednim wywiadzie wspomniałeś, że Siły Światła opracowują nowy protokół do indywidualnego wykorzystania technologii Mjolnir. Czy jest jakaś aktualizacja tego rozwoju?


Cobra: jeszcze nie, ale może nadejść w ciągu najbliższych kilku miesięcy.


Patrick: Bardzo dobrze. Następne pytanie. Ostatnio wiele chatbotów i aplikacji opartych na sztucznej inteligencji zostało udostępnionych publicznie. Czy to część planu Kabała dla wielkiego resetu?


Cobra: Tak. W rzeczywistości te chatboty zasilane sztuczną inteligencją nie są tak niewinne. Zbierają od ciebie dane i zdecydowanie odradzam używanie któregokolwiek z nich.


Część 3: Wyjaśnienie


Patrick: Och, w porządku. Teraz wchodzimy w kolejną część naszego wywiadu. Ma to na celu wyjaśnienie. Pierwsze pytanie brzmi: wiemy, że wszechświat może przechodzić ekspansję i kurczenie się. Jak możesz wyjaśnić ich znaczenie i zasady zgodnie z nauką duchową?


Cobra: Ok. Czy możesz przeformułować to pytanie?


Patrick: więc wiemy, że wszechświat może się rozszerzać i kurczyć. Jak więc możemy wyjaśnić znaczenie rozszerzania się i kurczenia oraz jak to działa zgodnie z nauką duchową?


Cobra: Jest to oddech wszechświata. Jak każda żywa istota, ten wszechświat jest żywą istotą i wdycha i wydycha. To prosta odpowiedź na to pytanie.


Patrick: Ok. więc teraz gdy Wszechświat przechodzi ekspansję i kurczenie, nie powinno być stałych punktów centralnych. Ponieważ wszechświat nie ma centralnego punktu. w jaki sposób Siły Światła mogą wskazać położenie Kosmicznego Centralnego Słońca?


Cobra: Ok. Wszechświat jest w rzeczywistości ukształtowany jako Torus. a Torus, jak wiecie, nie ma centralnego punktu, ale ma centralny punkt wejścia. Jest to punkt, w którym znajduje się Kosmiczne Centralne Słońce i jest to najpotężniejszy punkt wejścia z wyższych płaszczyzn w kierunku płaszczyzny fizycznej w tym wszechświecie.


Patrick: Och, w porządku. Tak więc następne pytanie, w “Unveiled Mysteries volume 5”, autor wspomniał o indyjskim bogu słońca, Surja. Książka opisywała go jako Wielką Kosmiczną Istotę. Czy możesz wyjaśnić jego związek z Kosmicznym Centralnym Słońcem?


Cobra: Surja to właściwie imię istoty, która ucieleśnia nasze fizyczne słońce. To kosmiczna istota, która ma nasze fizyczne słońce w Układzie Słonecznym jako fizyczne ciało. I oczywiście, jak wszystkie gwiazdy, również nasze Słońce w tym Układzie Słonecznym jest połączone z Galaktycznym Centralnym Słońcem, a wszystkie Galaktyczne Centralne Słońca są połączone z Kosmicznym Centralnym Słońcem.


Patrick: Ok. Więc następne pytanie, jeśli weźmiemy pod uwagę globalne linie energetyczne (leyline) jako system południków Ziemi, czy ziemski biegun geomagnetyczny można uznać za jej kundalini?


Cobra: Niezupełnie. Oś między biegunem południowym a północnym jest osią Kundalini.


Patrick: Ok. Więc następne. Tajwan ma jedną z najgęstszych sieci Światła Cintamani na świecie. Zauważyliśmy, że jakość powietrza na Tajwanie znacznie się poprawiła. Poza tym od trzech lat Tajwan nie został dotknięty tajfunem. Jednak odkryliśmy również, że Tajwan stał się bardziej podatny na suszę, ponieważ nie mamy wystarczającej ilości deszczu z tajfunów. Jak możemy wykorzystać lokalną sieć Światła Cintamani do regulacji klimatu Tajwanu i utrzymania bardziej zrównoważonych opadów?


Cobra: tak, w rzeczywistości ludzie na Tajwanie muszą zdecydować czego chcą. Jeśli nie chcą tajfunów, bardzo trudno jest otrzymać trochę deszczu, ponieważ jest to klimat subtropikalny. Więc prawdopodobnie musielibyście pozwolić na więcej sytuacji tajfunu aby uzyskać więcej kropli. Nie te najbardziej niszczycielskie, ale musielibyście tolerować część tej aktywności na wyspie. (OK) Więc jest to w zasadzie decyzja grupowa. To decyzja ludzi, którzy tam mieszkają.


Patrick: Ok. Więc następne pytanie. Wspomniałeś, że Villa dei Vescovi jest w rzeczywistości Komorą Wniebowstąpienia. Czy masz na myśli, że cała architektura jest Komorą Wniebowstąpienia?


Cobra: Tak. Cała willa została zbudowana w renesansie celowo jako Komora Wniebowstąpienia. Święta Geometria, pomiary, pozycjonowanie poszczególnych pomieszczeń, pozycjonowanie willi na wirze. Zostało to zrobione celowo jako Komora Wniebowstąpienia.


Patrick: Bardzo dobrze. Jak więc Pracownicy Światła mogą wykorzystać tę willę do przyspieszenia własnego procesu Wzniesienia?


Cobra: po prostu idź tam, medytuj i zobacz co się stanie.


Patrick: Bardzo dobrze. Więc następne pytanie. Dlaczego musimy wyobrażać sobie tęczowe gwiazdy w medytacji Wiru Bogini? Jaką energię przynoszą?


Cobra: w tym momencie są to informacje niejawne, ale mogę tylko powiedzieć, że jest to obecnie najpotężniejsza technologia duchowa na powierzchni planety.


Część 4: Plan na przyszłość


Patryk: Och, w porządku. A więc następna część. To tylko jedno pytanie o plan na przyszłość. Czy w drugiej połowie tego roku będzie więcej aktywacji?


Cobra: Może tak, może nie. A jeśli tak, zostanie to ogłoszone we właściwym czasie.


Zamknięcie


Patrick: Ok. Bardzo dobrze. Więc teraz dochodzimy do końca naszego wywiadu. Czy możesz więc podzielić się wiadomością ze wszystkimi Pracownikami/Wojownikami Światła, którzy bardzo ciężko pracują, aby promować Aktywacji Portal Światła.


Cobra: Tak. Siły Światła i wszystkie istoty Światła we wszechświecie bardzo to doceniają. Jest to wielka pomoc w procesie planetarnym i kosmicznym. I są tacy, którzy tego nie promują. I dla nich będzie dobrze jeśli poczują się tak prowadzeni aby poświęcić może 20 minut swojego czasu na medytację. I to nie może boleć. Może tylko poprawić sytuację.


Patrick: Bardzo dobrze. Myślę, że mamy bardzo dobry wywiad. Dziękuję bardzo.


Hoshino: Tak, dziękuję Cobra. Dzięki za poświęcony czas.


Terry-san: Dziękuję bardzo.


Cobra: Nie ma za co.


 


 

Komentarze