Wywiad Sisterhood of the Rose z Cobrą - "Aktywacja Portal Światła"

 

Sisterhood of the Rose zorganizowało wywiad z Cobrą na temat znaczenia Aktywacji Portal Światła, która odbędzie się 1 maja 2023 roku.


W tym wywiadzie Cobra i Debra, liderka Planetarnej Sieci Siostrzeństwa Róży, dyskutują o tym jak Aktywacja Portal Światła jest dosłownie najpotężniejszą aktywacją naszego życia! Omawiają znaczenie jak największej liczby osób uczestniczących w nadchodzącej globalnej masowej medytacji 1 maja o godzinie 17:06 UTC/19:06 w Polsce, aby osiągnąć masę krytyczną, aby te ultra-potężne energie przechodzące przez ten rzadki portal zostały zakotwiczone w najbardziej zrównoważony i harmonijny sposób ... i jakie mogą być konsekwencje jeśli masa krytyczna nie zostanie osiągnięta.

Ważne jest aby jak najwięcej osób wzięło udział 1 maja, więc prosimy o rozpowszechnianie informacji!

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej ważnej aktywacji odwiedźcie:

https://www.welovemassmeditation.com/2023/04/portal-of-light-activation-on-may-1st-at-506-pm-utc.html

https://meditation539.com/2023/03/22/portal-rozprzestrzeniajcie-to-wirusowo-aktywacja-portal-swiatla-1-maja-2023/

Ten wywiad jest pierwszą częścią dwuczęściowej serii; część 2 ukaże się w przyszłym miesiącu, więc czekajcie na to!Możecie posłuchać wywiadu na kanale Sisterhood of the Rose na YouTube tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=dQ8l_wghvSk


Poniżej znajduje się transkrypcja wywiadu:


Debra: Cześć, nazywam się Debra i jestem liderką Sisterhood of the Rose Planetary Network. Dziś po raz kolejny mam przyjemność porozmawiać z Cobrą. Cobra jest głównym dostawcą Intela dla Ruchu Oporu, gdzie oferuje ważne informacje planetarne i galaktyczne na swoim blogu, 2012portal.blogspot.com. Witaj Cobra i dziękuję za ten wywiad.


Cobra: dziękuję za zaproszenie. To naprawdę świetna okazja aby pogłębić nasze połączenie z portalem, który nadejdzie już wkrótce.


Debra: Tak! Ten bardzo ważny portal – wiem, że mamy wiele do omówienia - ale ta aktywacja Portal Światła ma pierwszorzędne znaczenie, wraz z globalną masową medytacją, która odbędzie się podczas tej koniunkcji 1 maja 2023 r. Więc zdecydowaliśmy się przeprowadzić ten wywiad w dwóch częściach. Pierwsza część, którą dzisiaj robimy, skupi się przede wszystkim na omówieniu tej bardzo ważnej aktywacji Portal Światła, a następnie w przyszłym miesiącu w drugiej części omówimy wyniki tej aktywacji, a także wiele innych tematów interesujących ludzi. Więc zaczynajmy.


Cobra, stwierdziłeś, że ta aktywacja Portal Światła przeniesie energie Ery Wodnika na wyższy poziom i że jest to dosłownie najpotężniejsza aktywacja naszego życia. Więc na początek, czy mógłbyś wyjaśnić naszej publiczności, czym dokładnie jest aktywacja Portal Światła?


Cobra: Ok. Jest to, powiedziałbym, pierwszy ważny krok jaki podejmujemy w kierunku naszego ostatecznego wyzwolenia. Wszystko do tej pory było tylko przygotowaniem. Wszystko do tej pory było tylko próbą, ale teraz wkraczamy w poważną aktywność Galaktycznego Centralnego Słońca. Wchodzimy w poważne przesunięcie kosmicznych cykli. I to jest, powiem, pierwszy prawdziwy krok, który teraz robimy. Więc to energetycznie będzie ogromne. To wyznaczy przebieg procesu wyzwolenia tej planety na znacznie wyższym poziomie.


Debra: Wow. Wspomniałeś, że ta aktywacja następuje w momencie zakończenia bardzo potężnego cyklu. Czy to obecny kosmiczny cykl 13 miliardów lat, o którym pisałeś wcześniej, dobiegnie końca? A jeśli tak, co to znaczy?


Cobra: nie, to kolejny cykl, o którym nie mogę...to nie jest cel, o którym można mówić. Więc to nie jest ten kosmiczny cykl. Jest jeszcze jeden cykl, który kończy się w zasadzie na kilka dni przed 1 maja.


Debra: Ciekawe, ok. Więc wskazałeś, że ta aktywacja jest punktem demarkacyjnym, kiedy energia z Centrum Galaktyki zacznie w końcu płynąć w kierunku powierzchni planety z wielką siłą, co jest cudowne do usłyszenia. Teraz, rozumiemy, że w czasie Wydarzenia to Źródło wyśle błysk słoneczny przez nasze Galaktyczne Centrum, ale czy dla tego początkowego przepływu energii z Centrum Galaktycznego 1 maja jest to również Źródło inicjujące to? Czy nasza planeta będzie w stanie odbierać i być w kontakcie z energią  Źródła po raz pierwszy?


Cobra: Źródło zainicjuje tę energię, ale potem zostanie ona pomniejszona do poziomu, który to planetarne środowisko może zaakceptować i wchłonąć. Więc nie jesteśmy jeszcze w punkcie aby przyjąć energię bezpośrednio ze Źródła, ale w rzeczywistości jest to dobry krok w tym kierunku.


Debra: Ok, więc będzie to jak buforowana energia.


Cobra: Tak. Tak.


Debra: naszą ostatnią wielką masową medytacją była Aktywacja Boskiej Interwencji, która miała miejsce podczas przesilenia w grudniu 2021 r., podczas którego medytowaliśmy dla boskiej interwencji i pierwszego kontaktu z życzliwymi galaktycznymi istotami. Czy sukces tej medytacji miał coś wspólnego z otwarciem tego ogromnego energetycznego portalu 1 maja? A co z comiesięcznymi medytacjami podczas Pełni Księżyca, które nadal wykonujemy dla boskiej interwencji? Czy pomagają stworzyć ten potężny przepływ energii, którego wkrótce doświadczymy? Ponieważ z pewnością wydaje się, że może mieć miejsce jakaś boska interwencja!


Cobra: Aktywacja Boskiej Interwencji w grudniu 2021 r. była właściwie trzecią z rzędu medytacją, które przygotowywały do inicjalizacji Ery Wodnika. A astrologiczne pozycjonowanie aktywacji w grudniu 2021 r. jest w pewien sposób podobne do tego czego doświadczymy teraz i już tego doświadczamy. Jest to więc kolejny krok głębiej w aktywację Ery Wodnika. Więc wszystko to było tylko przygotowaniem do tego czego teraz doświadczamy. Wszystkie te medytacje, wszystkie trzy aktywacje dla Ery Wodnika i wszystkie medytacje podczas Pełni Księżyca od tego czasu przygotowywały nas do tego kroku. A warunki bezpośredniej boskiej interwencji muszą być gotowe, sytuacja musi być bezpieczna, sytuacja musi być wystarczająco zrównoważona, a to jeszcze się nie wydarzyło, ale zbliżamy się do tego.


Debra: dobrze. Podoba nam się idea zbliżania się do tego wszystkiego. Ponieważ błysk energii kosmicznej miłości dla tej aktywacji Portal Światła będzie znacznie silniejszy niż błysk, który dotarł do Ziemi z galaktyki M87 podczas aktywacji portalu AION w 2013 roku, a także błysk, który wydarzył się podczas ostatniej aktywacji Ery Wodnika w 2020 roku, czego ludzie mogą się spodziewać podczas i po tej aktywacji, szczególnie dla tych, którzy medytują? Czy to możliwe, że podczas tej medytacji nastąpi potężne uzdrowienie emocjonalne i uzdrowienie energetyczne?


Cobra: każda osoba medytująca będzie miała swoje indywidualne doświadczenie, które będzie zupełnie inne w zależności od poziomu rozwoju, struktury osobowości i poziomu gotowości do przyjęcia takich energii. Niektórzy ludzie mogą doświadczać dość silnych emocjonalnych, duchowych i uzdrawiających sytuacji i doświadczeń. Niektórzy ludzie doświadczyli tego już w poprzednich aktywacjach. I tym razem oczekuje się, że będzie to jeszcze silniejsze, ponieważ błysk, który dzieje się dokładnie podczas aktywacji ma być silniejszy.


Debra: teraz, już rok temu w jednym ze swoich postów, nawiązałeś do otwarcia ogromnego portalu energetycznego na powierzchni planety, które miałoby miejsce na przełomie kwietnia i maja 2023 r., wskazując w tym czasie, że z pewnością będzie to najsilniejsze wydarzenie energetyczne w ciągu ostatnich kilku dekad. Czy siła tego wydarzenia, tego błysku, może stworzyć wydarzenie typu Carringtona, które, jak rozumiemy, jest ogromną burzą geomagnetyczną? Czy może to nastąpić podczas aktywacji 1 maja, czy też można zaobserwować jakiekolwiek inne efekty fizyczne?


Cobra: w tym momencie oczekuje się, że będzie to tylko wydarzenie energetyczne, nie ma oczekiwań co do fizycznej manifestacji, takiej jak wydarzenie Carringtona. Właściwie wydarzenie typu Carrington nie byłoby w tym momencie mile widziane, nie jest to najwyższy cel aby tak się stało. Siły Światła nadal buforują aktywność Słońca do pewnego stopnia ze sferami Dysona, ponieważ wydarzenie typu Carrington w tej chwili zniszczyłoby sieć elektryczną, zniszczyłoby internet, a Siły Światła nie tego chcą w tym momencie.


Debra: czy te sfery Dysona są już ukończone? Wiem, że zostały zainicjowane.


Cobra: są ukończone.


Debra: są ukończone, dobrze wiedzieć. Wskazałeś, że ten puls faktycznie stworzy energetyczne ulepszenie dla całej planety. Czy to energetyczne ulepszenie ostatecznie rozwiąże kwantową anomalię czarnej dziury wokół Ziemi i reaktywuje proces Wzniesienia tej planety poprzez pozytywną energię duchową z płaszczyzny Buddycznej? Jaki rodzaj oczyszczania wykona ta energia?


Cobra: OK, nie wolno mi mówić o bezpośrednim wpływie tej energii na różne egzotyczne technologie. Ale zdecydowanie po aktywacji wydam raport o tym co się stało i co zostało oczyszczone. Ale na pewno ta energia usunie wiele anomalii, wiele negatywnych technologii, wiele z tego co było tu od tysięcy lat. Wiele ze struktury kwarantanny, która istnieje od 26000 lat. Wiele z tego zostanie usunięte.


Debra: Wow, fantastycznie. Dobrze. Czy to oznacza, że tachiony obecne w dużych ilościach i kosmosie będą w końcu w stanie masowo przepływać w naszej atmosferze, dopóki nie dotrą do populacji na powierzchni, poprawiając do pewnego stopnia dobrobyt energetyczny ludzi? Czy to o czym mówisz to właśnie energetyczne ulepszenie naszej planety, lub przynajmniej co możesz nam o tym teraz powiedzieć?


Cobra: tachiony nie będą jeszcze w stanie dotrzeć do powierzchni planety, ponieważ tachiony będą w stanie całkowicie dotrzeć do powierzchni planety dopiero w momencie Wydarzenia, gdy usunie się ostatnią pozostałość zasłony.


Debra: czy będzie jakieś ulepszenie z powodu tej aktywacji z komorami tachionowymi lub przy użyciu tachionizowanych produktów?


Cobra: tak, Komory Tachionowe otrzymają ulepszenie, staną się potężniejsze, skuteczniejsze. Również tachionizowane produkty, które zostaną tachionizowane po tym momencie w rzeczywistości będą, będzie to ulepszenie całej tachionizowanej technologii.


Debra: Och, dobrze. Dobrze wiedzieć. Czy aktywacja Portal Światła inicjuje prawdziwy końcowy proces oczyszczania anomalii prowadzących do apokatastazy, czyli momentu, w którym cała anomalia kwantowa i subkwantowa zostanie oczyszczona, a cała zła świadomość albo przekształci się w Światło, albo zostanie unicestwiona w Centralnym Słońcu...innymi słowy, Wydarzenie? Czy powiedziałbyś, że to jest jak przed Wydarzeniem?


Cobra: powiedziałbym, że to wyzwalacz, to punkt demarkacyjny. Jest to wyzwalacz, który kończy pewną fazę, pewien cykl i faktycznie inicjuje, powiedziałbym, ostatnią fazę przed Wydarzeniem.


Debra: dobrze. Teraz, po raz pierwszy w historii globalnych medytacji, masa krytyczna, która ma zostać osiągnięta nie jest decydującym kryterium aby impuls energii kosmicznej dotarł do powierzchni planety; ponieważ, jak już powiedziałeś, niezależnie od tego czy masa krytyczna zostanie osiągnięta, czy nie, te ultra-potężne energie z Centrum Galaktyki i tak dotrą do powierzchni planety – co faktycznie pokazuje zasięg tego impulsu. Niemniej jednak ważne jest abyśmy absolutnie osiągnęli niezbędną masę krytyczną 144000 osób medytujących tego dnia, aby zakotwiczyć tę napływającą energię w zrównoważony sposób, aby zapewnić najszybsze i najbardziej harmonijne przejście dla planety i stworzyć ulepszenie energetyczne. Teraz, bez masy krytycznej moc tych energii może manifestować się w znacznie bardziej chaotyczny i dysharmonijny sposób. Więc masa krytyczna określa w jaki sposób ta energia zostanie zakotwiczona na powierzchni planety, w sposób zrównoważony lub w sposób dysharmonijny. I naturalnie chcemy aby była zakotwiczona w możliwie najbardziej zrównoważony sposób, zarówno dla operacji Sił Światła, jak i dla bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia ludności na powierzchni. Więc, Cobra, czy mógłbyś rozwinąć nieco więcej o skutkach osiągnięcia masy krytycznej lub konsekwencjach jeśli tego nie osiągniemy?


Cobra: Ok. Jeśli osiągniemy masę krytyczną, jak powiedziałem wcześniej, będziemy mieli znacznie bardziej harmonijne przejście, w rzeczywistości przyspieszy to również samo przejście. Powiedziałbym więc, że po osiągnięciu masy krytycznej będziemy na optymalnej linii czasu. Jeśli nie osiągniemy masy krytycznej, będziemy mieli więcej chaosu, który będzie odzwierciedlał zarówno w sytuacjach geopolitycznych, jak i na rynkach finansowych. Będzie odzwierciedlał się w indywidualnych sytuacjach życiowych ludzi na powierzchni planety.


Debra: Cóż, właśnie tam jest motywacja do medytacji 1 maja! Powiedziałabym, że 20 minut waszego czasu jest tego warte. I oczywiście rozpowszechniajcie słowo. Więc, kiedy medytujemy dla aktywacji Portal Światła 1 maja, czy będziemy służyć jako przełomowe przekaźniki energii w momencie aktywacji, aby te ultra-potężne energie z Centrum Galaktyki mogły dotrzeć na powierzchnię w najbardziej zrównoważony i harmonijny sposób?


Cobra: Dokładnie. To bardzo dobry opis tego co się stanie.


Debra: Ok. Jesteśmy tymi przekaźnikami energii. Jakie są twoje sugestie, jak możemy się przygotować aby było to najskuteczniejsze?


Cobra: powiedziałbym, że najważniejszą rzeczą jest upewnienie się, że nic nie będzie ci przeszkadzać, że stworzysz bezpieczną i świętą przestrzeń dla tej medytacji. I oczywiście rozpowszechniajcie informacje, aby dotrzeć do jak największej liczby osób.


Debra: Absolutnie. Wspomniałeś również, przeprowadziłeś niedawny wywiad z We Love Mass Meditation i wspomniałeś o korzyściach płynących z przebywania w wodzie lub w pobliżu wody, ewentualnie na szczycie góry. Dlaczego te są tak potężne?


Cobra: Ok. Przebywanie w pobliżu wody oznacza, że jeśli jesteś w pobliżu wody, w pobliżu oceanu, w pobliżu jeziora lub w pobliżu rzeki, będziesz w stanie przekazać tę energię portalu bezpośrednio po całej planecie, ponieważ woda jest bardzo dobrym przekaźnikiem energii Światła. Ponadto przebywanie na szczycie góry tworzy dobre połączenie z niebem, a następnie działasz jako bardzo skuteczny nadajnik dla tych energii.


Debra: czy to z powodu bycia w naturze? Lub, z pojęciem wody, jeśli ktoś nie ma dostępu do, powiedzmy, jeziora, oceanu lub rzeki, czy kąpiel miałaby taki sam efekt lub przynajmniej pomogła?


Cobra: miałoby to jakiś efekt, ale nie taki sam. Ale powiedziałbym, że większość ludzi może udać się do prawdziwego, naturalnego akwenu, jeśli podejmą trochę wysiłku.


Debra: ok, dobrze o tym pamiętać. Czy pozytywny wpływ tej aktywacji wzrośnie wykładniczo w zależności od liczby osób medytujących dokładnie w momencie 1 maja? Co oznacza, że im więcej osób weźmie udział, tym bardziej pozytywne i harmonijne będą wyniki?


Cobra: nie powiedziałbym wykładniczo, to bardzo skomplikowane równanie, ale powiedziałbym, że im więcej mamy ludzi, tym oczywiście będzie to bardziej skuteczne.


Debra: dobrze wiedzieć. Więc idźmy po milion lub więcej medytujących tego dnia! Czy byłoby korzystne dla ludzi aby kontynuować medytację wzmacniającą codziennie do czasu aktywacji 1 maja?


Cobra: to naprawdę dobry pomysł, a ci, którzy czują się tak prowadzeni, mogą użyć tej medytacji wzmacniającej aby zwiększyć liczbę.


Debra: Ok. Czy to wzmocnienie odniosło sukces?


Cobra: tak, było bardzo dobrze. Właściwie zauważyliśmy pewien wzrost w aktywności przygotowującej do medytacji, do głównej medytacji. Więc to było dość skuteczne.


Debra: Fantastycznie. Wspomniałeś w swoim ostatnim wywiadzie, że używanie kamienia Cintamani podczas medytacji jest zdecydowanie najpotężniejszym narzędziem, którego można użyć do uziemienia i ukierunkowania tej energii. Czy użycie więcej niż jednego kamienia Cintamani jeszcze bardziej zwiększa tę energię? I czy galaktyczny puls 1 maja faktycznie przepłynie przez nasze kamienie Cintamani?


Cobra: Tak, oczywiście. Użycie więcej niż jednego kamienia Cintamani zwiększa energię i tak, energia galaktycznego pulsu przepłynie bezpośrednio przez wasze kamienie Cintamani.


Debra: Pięknie. Wspomniałeś również w tym wywiadzie, że to energetyczne ulepszenie zacznie ponownie reaktywować sieć Pracowników Światła na powierzchni planety. Kiedy więc mówisz "ponownie", kiedy po raz ostatni aktywowano sieć Pracowników Światła i jakiego efektu mogą oczekiwać Pracownicy Światła po reaktywacji sieci?


Cobra: sieć Pracowników Światła  została, powiedziałbym, częściowo aktywowana w ciągu ostatniej dekady, zanim została prawie całkowicie zniszczona lub zawaliła się w ciągu ostatnich kilku lat, ponieważ było po prostu zbyt wiele ciemności, zbyt wiele ataków, a Pracownicy Światła  nie byli skłonni ani w stanie utrzymać Światła.


Debra: a więc jakiego efektu mogą oczekiwać Pracownicy Światła  gdy ta sieć zostanie reaktywowana?


Cobra: będzie więcej Światła. Ludzie zaczną się ponownie łączyć. Zaczną ponownie utrzymywać Światło. Zaczną ponownie uczestniczyć w działaniach Pracowników Światła, pojawi się odnowiona nadzieja i odnowiona działalność.


Debra: dobrze. Powiedziałeś również, że oczekuje się znacznie większego kontaktu między Pracownikami Światła a Istotami Światła. Czy masz na myśli kontakt telepatyczny, zwiększoną intuicję, czy masz na myśli rzeczywisty fizyczny kontakt? Wspomniałeś również o możliwości, aby podziemne królestwo Światła, sieć Agartan i Ruch Oporu miały większy wpływ na to co dzieje się na powierzchni planety. Jak będzie wyglądał ten wpływ?


Cobra: Tak. Po pierwsze, będzie więcej, powiedziałbym, energetycznego, a także telepatycznego kontaktu z istotami Światła. Będzie więcej intuicji, będą wizje, sny, nawet prorocze sny. Będzie dużo inspiracji, duchowej inspiracji. W tym momencie nie spodziewam się jeszcze dużego fizycznego kontaktu, ale powiedziałbym, że podziemne Istoty Światła staną się bardziej aktywne. Ponownie będą bardziej zaangażowane w operacje na powierzchni. Jest to oczywiście nadal utajnione w tym momencie, co zrobią, ale przygotowują się również do tej aktywacji i już uczestniczą w początkowych działaniach, zarówno pod powierzchnią, jak i w niektórych innych miejscach.


Debra: bardzo dobrze to usłyszeć. Porozmawiajmy o astrologii tej aktywacji Portal Światła. Kluczowe znaczenie miał powrót Plutona do Wodnika 23 marca. Po raz pierwszy po ponad 200 latach, co otworzyło ten portal światła. Teraz Pluton osiągnie szczytową intensywność 1 maja, kiedy przejdzie w retrogradację, moment bezruchu i "braku oddechu", czyli wtedy gdy zaplanowana jest medytacja i kiedy mogą wejść najpotężniejsze energie. Następnie Pluton powoli wycofa się do 11 czerwca, kiedy opuści Wodnika i wróci do Koziorożca do 2024 roku, kiedy to w końcu wróci do Wodnika, aby pozostać przez następne 20 lat. Więc ten portal światła jest teraz otwarty od 23 marca do 11 czerwca. Jak więc możemy w pełni wykorzystać te energie? Co możemy zrobić wspólnie i indywidualnie w tym czasie zanim portal zostanie zamknięty 11 czerwca?


Cobra: ten czas jest dla was okazją do ponownego połączenia się ze swoim Wyższym Ja, z twoją Obecnością JAM JEST, z twoją Duszą. To jest numer jeden. A numer dwa, ze względu na położenie Plutona tworzącego bardzo piękny Trygon z Plejadami, nadszedł czas abyście, jeśli czujecie się tak prowadzeni, również połączyli się z energią Plejadiańską.


Debra: dobrze. Czy energie otrzymane w tym okresie aktywacji będą wystarczająco silne aby pozostać z nami, czy też rozproszą się przez resztę roku, kiedy Pluton powróci do trudniejszego znaku Koziorożca?


Cobra: jak mówi stare powiedzenie, robimy dwa kroki do przodu i jeden krok do tyłu. Więc będzie, powiedziałbym, opóźnienie, regres. Będzie pewien okres kiedy te energie będą musiały zostać zintegrowane. Oczekuje się, że stanie się to gdy Pluton powróci do Koziorożca na resztę roku. Ale ten regres nie będzie tak drastyczny, ponieważ sama aktywacja będzie dość silna i dużo tej energii zostanie zintegrowanych. Ale ten regres będzie w rzeczywistości okazją dla wszystkich do pracy nad swoimi cieniami i przygotowania się do ostatniego popchnięcia aż do Wydarzenia.


Debra: hmm, interesujące. Tak, jest dużo pracy z cieniami, którą ludzie muszą wykonać w tym momencie w oczyszczaniu się. Kiedy Pluton powróci w 2024 roku, czy naprawdę wejdzie w pełną moc? Wiesz, po powrocie do Koziorożca?


Cobra: pod koniec, powiedziałbym, między wrześniem a listopadem, 2024 r. ponownie spadnie do Koziorożca. Ale będzie to bardzo krótki odcinek. Ale w zasadzie tak. Kiedy Pluton ponownie wejdzie do Wodnika w styczniu 2024 r., będzie to duży krok naprzód w kierunku Pierwszego Kontaktu i Wydarzenia.


Debra: dobrze. W momencie aktywacji, jak wspomniałeś, Pluton wykona rzadki, dokładny Wielki Trygon z Alkione, które jest naszym lokalnym Centralnym Słońcem w Plejadach, oraz z galaktyką M87, która jest główną galaktyką w gromadzie w Pannie. Powiedziałeś, że ten wielki Trygon jest niezwykle potężny. Będzie to wyzwalacz, który pozwoli energiom z Centrum Galaktyki zacząć swobodnie płynąć do naszej planety. Czy to dlatego, że jest to dokładny trójkąt równoboczny, który jest kształtem świętej geometrii? Czy jest potężny, ponieważ ta energia przepływa przez gigantyczny Trójkąt?


Cobra: jeśli spojrzysz z Ziemi zobaczysz duży trójkąt na ekliptyce rzutujący energie Plutona, Alkione i galaktyki M87. Tak naprawdę istnieje ogromny trójkąt, który skupia się na Ziemi, a ten ogromny trójkąt ma trzy bardzo potężne kosmiczne źródła. A te źródła łączą swoje energie w ogromny błysk energii, który dotrze do nas. W rzeczywistości te trzy kosmiczne źródła tworzące Trójkąt pozwalają portalowi otworzyć się, a Źródłu wysłać błysk przez wszechświat, który dotrze do Ziemi w optymalnym czasie, aby uruchomić następną fazę. To jest punkt demarkacyjny.


Debra: dziękuję za wyjaśnienie. Wskazałeś, że galaktyka M87 jest źródłem galaktycznej miłości dla tego sektora wszechświata i będzie odgrywać ważną rolę w czasie Wydarzenia. Czy powiesz nam więcej o galaktyce M87? Jak jest źródłem galaktycznej miłości? Czy jest zamieszkana? Czy ma cywilizacje, które są wysoko rozwinięte, a jeśli tak, to w jakim wymiarze żyją?


Cobra: powiedziałbym, że w tamtej galaktyce istnieje ogromna galaktyczna sieć Światła i miłości, która jest znacznie bardziej rozwinięta niż galaktyczna sieć w tej galaktyce. A rasa zamieszkująca tamtą galaktykę jest znacznie bardziej rozwinięta niż rasa galaktyczna w tej galaktyce; powiedziałbym, że są super-rozwiniętymi galaktycznymi kosmicznymi istotami. W terminologii ziemskiej powiedziałbym, że 11-ty wymiar i nie tylko. Są super-rozwiniętymi kosmicznymi istotami Światła i miłości.


Debra: Wow. Cóż, jesteśmy bardzo błogosławieni, wdzięczni i zaszczyceni, że łączą się z nami. Powiedziałeś więc w swoim ostatnim wywiadzie, że głównym planem energetycznym Plutona i Wodnika jest ekspansja poza granice kwarantanny Ziemi. Że istnieje ogromny magazyn wiedzy duchowej a także obfitości fizycznej, które są połączone z obszarami poza powierzchnią planety, i że Pluton i Wodnik ponownie połączą powierzchnię planety rezerwuarami mądrości, obfitości i duchowej inspiracji. Widzieliśmy to w przeszłości kiedy Pluton był w Wodniku. Czy więc ponowne połączenie z mądrością, obfitością i duchową inspiracją rozpocznie się od tej aktywacji, a następnie będzie kontynuowane? A może będziemy musieli poczekać do 2024 roku, kiedy Pluton prawie w pełni przejdzie na swoją 20-letnią pozycję w Wodniku?


Cobra: jak powiedziałem, jest to punkt demarkacyjny. Tak więc WYZWALACZ zostanie zwolniony, proces rozpocznie się i będzie trwał. Później będzie miał swoje niepowodzenia, ale będzie też ogromna ilość ruchu do przodu. A okres 20 lat to okres, w którym wszystkie zmiany, na które czekaliśmy, muszą się zamanifestować. Powiedziałbym, że na początku 20-letniego okresu w Wodniku spodziewamy się, w naszym rozumieniu, tych wielkich zmian.


Debra: Ok. Teraz energia Plutona jest bardziej skupiona i znacznie bardziej bezpośrednia niż innych planet o cechach takich jak "niszczyciel" i "odkrywca", wydobywając na powierzchnię wszystko co zostało stłumione. I jak jesteśmy świadomi, ujawnienie i planetarne wyzwolenie trwają znacznie dłużej niż oczekiwano. Czy potrzebujemy tej bardziej bezpośredniej energii Plutona aby przenieść sytuację planetarną z zablokowanego miejsca, w którym się znajdujemy? I jak to może się objawić?


Cobra: dokładnie to się dzieje. Energia Plutona jest bardzo podobna do lasera, bardzo bezpośrednia, bezkompromisowa. I właśnie to przełamie tę impasową pozycję na planecie. To złamie ten wzorzec utrzymywania. A kiedy pojawia się energia Plutona, jest ona bardzo nagła, bardzo nieoczekiwana i bardzo bezpośrednia.


Debra: impas to idealne słowo aby opisać sytuację, w której się teraz znajdujemy. Więc witamy Plutona, energię Plutona, aby wykonać ten ruch, na który czekamy. Teraz wydaje się, że każda planeta ma unikalne cechy, nawet jak osobowość. Czy planety są żywymi istotami, ponieważ ucieleśnia je istota Światła? Czy te istoty są wysoko rozwinięte odkąd zdecydowały się wcielić w fizyczność jako planetę?


Cobra: właściwie każda planeta jest, powiedziałbym, fizyczna planeta jest fizycznym ciałem bardzo wysoko rozwiniętej istoty, która tworzy tę konkretną planetę, a te są bardzo rozwiniętymi istotami.


Debra: a co z naszą ukochaną Ziemią, boginią Gają Sophią? Czy zdecydowała się wcielić w planetę Ziemię, wiedząc, że będzie to ostatnia twierdza zła we wszechświecie? Jak jest w stanie wytrzymać i przemienić całą negatywną energię tutaj i nadużycia, które zostały jej wyrządzone? Co możesz nam o niej powiedzieć?


Cobra: nie było wiadomo, że będzie to ostatnia twierdza zła we wszechświecie. A utrzymanie powierzchni planety bez kataklizmów wymaga ogromnej cierpliwości. Wstrzymuje kataklizmy na odpowiedni moment, aby wszystko zostało całkowicie usunięte. W przeciwnym razie mielibyśmy drastyczne kataklizmy kilkadziesiąt lat temu.


Debra: Wow. Mam nadzieję, że codziennie poświęcimy trochę czasu by ją uhonorować i podziękować za wszystko co dla nas robi. Więc wskazałeś, że ta aktywacja ma miejsce, ponieważ kończy się czas. Czy mógłbyś wyjaśnić co masz na myśli mówiąc o wyczerpaniu czasu? Czy ma to związek z bardzo przyspieszonymi nikczemnymi planami jakie ciemni mają wobec ludzkości? Czy ma to związek z bliskością temperatury wrzenia w fazie zarodkowania przełomu kompresji? A może z przesunięciem biegunów, które jest w naszej przyszłości?


Cobra: powiedziałbym, że ten czas się kończy, ponieważ pewne kosmiczne cykle zbiegają się i wszystko musi zostać rozwiązane do pewnego momentu. Ten pewien punkt czasu jest oczywiście utajniony. Nie jest to znane populacji na powierzchni, ale istnieje pewien punkt, do którego należy to rozwiązać w taki czy inny sposób i zostanie to rozwiązane w taki czy inny sposób. Więc rzeczy przyspieszają, ponieważ zbiegają się w tym konkretnym punkcie czasowym.


Debra: czy możesz nam powiedzieć w jakiej pozycji się znajdujemy, na przykład jak blisko jesteśmy tego punktu wrzenia w fazie zarodkowania?
Cobra: na tym diagramie, który został pokazany na mojej stronie internetowej, jesteśmy w ostatniej fazie przed wielkim termicznym przejściem. Więc ten strumień termiczny rośnie coraz bardziej, a w momencie maksymalnego strumienia ciepła będziemy mieli Wydarzenie.


Debra: więc nadal zbliżamy się do tego punktu?


Cobra: Tak. Debra: Z nadzieją! Chociaż nie jest przyjemnie dyskutować o nikczemnych planach ciemnych, chciałbym poświęcić na to kilka minut, ponieważ ten temat jest na myśli wszystkich, zwłaszcza ze wszystkim co dzieje się w ciągu ostatnich kilku lat i eskalacją sytuacji.


Tak więc plany, które mają dla nas ciemni, to niestety dość długa lista, w tym takie rzeczy jak globalna wojna, jeszcze bardziej niebezpieczne pandemie, zatruta żywność/woda/powietrze (w tym wstrzykiwanie mRNA do naszej żywności), niedobory żywności, ciężki krach finansowy, hiperinflacja, nadzór nad cyfrową walutą, który śledzi każdy nasz ruch, "15-minutowe" miasta, fałszywa inwazja obcych, ataki broni energetycznej, cyberataki i więcej...to tworzy trudności, konflikty i beznadziejność. To bardzo długa lista.


Debra: Tak więc, aby podkreślić znaczenie osiągnięcia masy krytycznej dla tej medytacji 1 maja, chciałabym zapytać, czego możemy się spodziewać w odniesieniu do tych planów i które z nich mogą się zamanifestować jeśli nie osiągniemy masy krytycznej? A także jak te plany mogą osłabnąć lub zostać powstrzymane jeśli osiągniemy masę krytyczną. Więc proszę rozwiń.


Cobra: Ok. Oczekuje się, że wiele z tych planów, możliwość wielu z tych planów spadnie do zera gdy dotrzemy do punktu tego portalu. Tak więc, niektóre z nich są już dość nieprawdopodobne, a ich prawdopodobieństwo spadnie do zera. Jeśli osiągniemy masę krytyczną, będziemy redukować coraz więcej tych planów do zera. Jeśli nie osiągniemy masy krytycznej, niektóre z tych planów będą nadal do pewnego stopnia prawdopodobne, ale powiedziałbym, że postęp, który robimy jest dobry. Wiele z tych planów nie jest już realistycznych. Na przykład, plan fałszywej inwazji obcych, tak się nie stanie. To niemożliwe, to już niemożliwe.


Debra: dobrze. Cóż, znowu więcej motywacji do udziału w medytacji 1 maja! Tak więc masa krytyczna jest niezbędna, tak to brzmi. Rozumiem, że na twojej ostatniej konferencji na Tajwanie wspomniałeś, że ciemne siły wyczerpały wszystkie swoje zasoby aby spróbować utrzymać pandemię i kwarantannę covid na miejscu przez ostatnie trzy lata, a zatem nie mają zbyt wielu zasobów. Wskazałeś, że w tym momencie jedną z niewielu rzeczy, które mają w zanadrzu jest potencjalne załamanie systemu finansowego, ale niewiele więcej mogą zrobić. Czy mógłbyś powiedzieć więcej na ten temat? Czy ta katastrofa może się zdarzyć nawet po osiągnięciu masy krytycznej?


Cobra: ten ciężki krach finansowy jest nadal możliwy. Ich plan polega na wprowadzeniu Cyfrowych Walut Banku Centralnego [CBDC] w wyniku tego krachu, który by zaprojektowali. Ale powiedziałbym też, że Siły Światła mają swoje własne plany, a jeśli zrobią coś takiego, Siły Światła mogą stworzyć niespodziankę. A jeśli osiągniemy masę krytyczną, ta niespodzianka jest znacznie bardziej prawdopodobna. Powiedziałbym więc, że jest to jeden z bardziej prawdopodobnych planów ciemności, który nie został jeszcze całkowicie usunięty. Ale Siły Światła robią wszystko co możliwe aby zmniejszyć tę możliwość do zera.


Debra: Dobrze. Cóż, nie możemy się doczekać jaka może być ta niespodzianka! Tak więc, Pracownicy Światła są potrzebni aby utrzymać jak najwięcej Światła w tych intensywnych czasach, ale zmartwienie i strach przed nieznanym o naszą przyszłość mogą naprawdę obniżyć tę wibrację. I to zmartwienie dotyczy szczególnie ich finansów, zastanawiając się czy będą w stanie utrzymać dach nad głową lub jedzenie na stole. Gdyby doszło do tego negatywnego krachu finansowego, czy ludzie mogliby stracić pieniądze na swoich kontach bankowych? A jakie są zalecenia Sił Światła dotyczące tego gdzie zatrzymać pieniądze, które mamy? Czy jest to w alternatywnych opcjach, takich jak metale szlachetne lub kryptowaluta? A jaka jest twoja rada na temat Bitcoina i Ripple?


Cobra: jeśli siły ciemności spowodują ciężki krach finansowy, banki zostaną zamknięte. A potem, kiedy zostaną wprowadzone waluty cyfrowe, prawdopodobnie mogłabyś zatrzymać większość lub nawet wszystkie pieniądze, które wcześniej miałaś na swoim koncie bankowym, ale byłyby cyfrowe i byłyby monitorowane przez ciemność. Byłoby więc wskazane aby przynajmniej zamienić część tych pieniędzy na srebro lub złoto, metale szlachetne. Kryptowaluta? Użyj własnego wewnętrznego przewodnictwa. Nie mogę powiedzieć nic więcej na ten temat.


Debra: ok, dziękuję za podzielenie się tym z nami. Czy możesz nam powiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo wprowadzenia systemu CBDC [Waluty Cyfrowej Banku Centralnego] i jak szybko to się stanie? Rzeczy, które chcielibyśmy wiedzieć, jak długo będziemy musieli radzić sobie z tyranią systemu CBDC, zanim zacznie się pozytywny system finansowy? Czy pozytywny kwantowy system finansowy może rozpocząć się przed Wydarzeniem, jeśli medytacja 1 maja zakończy się sukcesem? Czy medytacja może zapobiec wdrożeniu CBDC? Doceniamy wszelkie spostrzeżenia, które możesz zaoferować na ten temat.


Cobra: na pewno będą próby wprowadzenia tego systemu, ale ta medytacja zmniejszy tę możliwość, a sam portal również zmniejszy tę możliwość. I jak powiedziałem, na każdym etapie procesu jest wiele pozytywnych niespodzianek. Sytuacja nie jest więc tak jednostronna jak wiele osób chciałoby ją przedstawić. Na dłuższą metę ten system CBDC nie odniesie sukcesu. To się nie uda.


Debra: dobrze to słyszeć. Możliwość przygotowania się na to co nas czeka może pomóc ludziom zmniejszyć zmartwienie, strach i niepokój. Co więc możesz nam zasugerować, jak przygotować się fizycznie i energetycznie aby wytrzymać wszelkie nikczemne plany lub chaos?


Cobra: po prostu połącz się ze swoim Wyższym Ja, ze swoją Obecnością Jam jest, ze swoją Duszą.


Debra: Więc zostań w tym miejscu połączenia, dziękuję. To pytanie dotyczy w szczególności zmagań finansowych, z którymi boryka się wielu Pracowników Światła. Nauczyłeś nas w przeszłości technik manifestacji: intencja, inwokacja i działanie. Wydaje się jednak, że wielu Pracowników Światła, zwłaszcza tych walczących na linii frontu, doświadcza nienaturalnej ilości zakłóceń ze strony ciemności próbując zamanifestować dla siebie lepsze życie. Wielu z tych Pracowników Światła bezinteresownie pracowało przez lata w służbie Światła, nie otrzymując żadnych nagród ani rekompensat za swoje wysiłki, a zamiast tego by ich życie stało się lepsze wydaje się, że im więcej dają i im więcej pracują dla Światła, tym gorsze jest ich życie we wszystkich aspektach, takich jak finanse i zdrowie itp. Niektórzy Pracownicy Światła znajdują się obecnie w trudnej sytuacji finansowej, a nawet walczą o znalezienie przyzwoitego miejsca do życia. W takich warunkach wielu Pracownikom Światła coraz trudniej jest utrzymać motywację i kontynuować swoją pracę. Tak więc, oprócz techniki manifestacji intencji, inwokacji i działania, czy są jakieś inne konkretne środki, które Pracownicy Światła mogą podjąć aby zmniejszyć ingerencję ciemności w ich proces manifestowania?


Cobra: kluczem tutaj byłaby równowaga między pracą dla Światła a pracą dla własnego dobrego samopoczucia. Więc jeśli jest to utrzymywane w równowadze i jeśli kontynuujesz proces manifestacji, powinny być wyniki. Niestety jesteśmy w ostatniej fazie tej galaktycznej wojny i jest ona naprawdę zacięta. To jest brutalne. Jest to dość drastyczne i wiele osób doświadczyło dość drastycznych ataków i dość poważnych niepowodzeń w swoich sytuacjach życiowych w ciągu ostatnich kilku lat w wyniku wszystkich ciemnych ataków. Oczekuje się, że te sytuacje mogą zacząć powoli się rozwiązywać, po otwarciu portalu.


Debra: dobrze. Po otwarciu tego portalu 1 maja, jakie konkretne kroki planują podjąć Siły Światła aby znacznie poprawić jakość życia Pracowników Światła? Jakich konkretnych ulepszeń mogą spodziewać się Pracownicy Światła w swoim codziennym życiu?


Cobra: istnieje pewien konkretny protokół, który jest obecnie testowany w wersji beta i oczekuje się, że stanie się dość skuteczny po 1 maja. 


Debra: z niecierpliwością czekamy na to! Jakie są konsekwencje dla Pracowników Światła podczas gdy Dreamland osiąga 1.0 i jak mogą już uczestniczyć? Czy działa jeszcze w jakimkolwiek charakterze?


Cobra: wszystko to jest tajną informacją w tym momencie.


Debra: ok, dziękuję. Nie ujawniłeś jeszcze niczego o Dreamspace. Czy możesz coś o tym powiedzieć? Czy jest to związane z Dreamland?


Cobra: to także informacje niejawne.


Debra: ok, dziękuję. Jak już mówiliśmy, te ataki w ciągu ostatnich kilku lat, niektóre z tych ataków drastycznie rosły przeciwko Pracownikom Światła, szczególnie ukierunkowane na ich zdrowie fizyczne. Niektórzy Pracownicy Światła, którzy śledzą twój intel od wielu lat i którzy pilnie wykonują swoje misje, ciężko zachorowali lub odnieśli obrażenia, które sprawiły, że byli niezdolni do kontynuowania misji. Są to Pracownicy Światła, którzy regularnie osłaniają i chronią, przywołują Komendę 1221 wiele razy dziennie i prowadzą zdrowe życie. Więc oprócz używania Fioletowego Płomienia i przywoływania protokołów plejdiańskich Komend, jakie inne konkretne środki mogą podjąć Pracownicy Światła aby chronić swoje zdrowie? Ponadto, dla tych, których zdrowie zostało poważnie zagrożone przez ciemne ataki, jaki jest najlepszy sposób aby ci Pracownicy Światła odzyskali siły i stanęli na nogi?


Cobra: ponownie, jak powiedziałem wcześniej, kluczem jest tutaj równowaga między pracą na rzecz misji a pracą na rzecz uzdrowienia siebie i uczynienia swojego życia lepszym. Jedną z innych sytuacji, które należy rozwiązać jest to, że ataki muszą być coraz mniejsze. A kiedy ciemność naprawdę zacznie tracić moc na powierzchni planety, te sytuacje zaczną się rozwiązywać, zaczną się uzdrawiać.


Debra: Ok. Istnieje więc równowaga między dawaniem Światłu a także dawaniem sobie, dbaniem o siebie.


Cobra: Tak.


Debra: a co z częstszymi występowaniem depresji, lęku, zaburzeń snu, bezsenności, a nawet koszmarów, których doświadczają ludzie? Czy te energetyczne ataki są wynikiem obecnego oczyszczania przez Siły Światła czarnych dziur i anomalii, czy też co to powoduje? I czy jest coś więcej co możesz nam powiedzieć aby zmniejszyć te warunki?


Cobra: jest to bezpośredni rezultat oczyszczania ciemności, zwłaszcza na planie eterycznym w tej chwili. Wszystkie te istoty, mroczne technologie, wszystko co jest oczyszczane, a to jest dość intensywne. I oczywiście wykonujcie własne techniki ochrony i skupcie się na Świetle. I oczekuje się, że te rzeczy poprawią się w pewnym momencie, w którym będziemy w stanie bardziej się chronić i kiedy Światło zacznie w pełni wchodzić na płaszczyznę eteryczną.


Debra: Racja. I wiem, że to prawdopodobnie coś oczywistego, ale chciałabym tylko zwrócić uwagę na znaczenie wykonywania codziennych protokołów ochrony, zwłaszcza jeśli jesteś aktywnym Pracownikiem Światła. Więc Cobra, jeśli medytacja 1 maja zakończy się sukcesem, czy Siłom Światła łatwiej będzie usunąć nasze implanty i czy łatwiej będzie nam również pomóc w ich usunięciu? Robimy ćwiczenia, które pomagają ludziom rozpuścić implanty. Czy będzie łatwiej po medytacji 1 maja?


Cobra: tak, tego się oczekuje.


Debra: Dobrze. A na konferencji w Paryżu stwierdziłeś wtedy, że energia Bogini na planecie jest bardzo, bardzo niska, jak zero. Czy to się poprawiło od czasu tej konferencji, a zwłaszcza teraz po ostatniej konferencji na Tajwanie?


Cobra: od ostatniej konferencji na Tajwanie do pewnego stopnia poprawiło się, ale konieczna jest znacznie większa poprawa.


Debra: Tak, zgadzam się. Czy potrzebna jest progowa ilość energii Boskiej Kobiecości, która w końcu odwróci bieg wydarzeń, aby potencjalnie wywołać Wydarzenie?


Cobra: nie ma określonej progowej ilości energii Boskiej Kobiecości wymaganej dla Wydarzenia, to po prostu określa jak harmonijne lub jak trudne będzie przejście. Oczywiście, przy większej energii Boskiej Kobiecości  przejście będzie bardziej harmonijne. Ale przy tej ilości jaką mamy teraz, samo Wydarzenie będzie dość szokującym i drastycznym doświadczeniem dla większości ludzi na powierzchni tej planety.


Debra: Okej, więcej motywacji do zaangażowania się w Siostrzeństwo Róży, a także wykonywania własnej wewnętrznej pracy aby przywołać więcej i zakotwiczyć więcej Boskiej Kobiecości, energii Bogini. Więc, absolutnie. Wskazałeś, że jeśli sieć energetyczna Pracowników Światła zostanie reaktywowana, nastąpi odrodzenie energii Bogini i żeńska zasada zacznie płynąć swobodniej, a wszystko to może się zdarzyć jeśli zostanie osiągnięta masa krytyczna. Jak to będzie widoczne na planecie i z ludzkością?


Cobra: to może ukazać się jako więcej nadziei, więcej inspiracji, więcej pokoju, więcej równowagi, mniej szaleństwa i mniej przemocy na planecie.


Debra: bardzo dobrze. Innymi słowy, znacznie ułatwi przejście. Więc, w międzyczasie, co może zrobić Siostrzeństwo Róży i inni, którzy są oddani zakotwiczeniu większej ilości energii, aby temu asystować?


Cobra: W tym momencie najważniejszą rzeczą jest pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Portalu Światła [aktywacji] i pełne uczestnictwo. To tylko 20-minutowa medytacja i wierzę, że nie jest to coś zbyt trudnego aby poświęcić 20 minut swojego czasu i poświęcić temu. A to może potencjalnie wiele zmienić na tej planecie. Dlatego zachęcam wszystkich do rozpowszechniania tego słowa i poświęcenie czasu na medytację tego dnia.


Debra: Absolutnie. I znowu, ten medytacja aktywacja Portal Światła ma miejsce 1 maja o 17:06 UTC. Więcej informacji na temat tej medytacji można znaleźć na blogu Cobry pod adresem 2012portal.blogspot.com, a także na stronie internetowej WeLoveMassMeditation.com.


Super, Cobra, dziękuję za podzielenie się tym. W naszej drugiej części wywiadu w przyszłym miesiącu będziemy mówić o wynikach tej aktywacji. Mam nadzieję, że wokół tego będą bardzo dobre wieści. Będziemy też mówić dużo więcej o energii Bogini, Bliźniaczych Duszach, Wniebowstąpieniu, Wydarzeniu i wielu innych. Dlatego z niecierpliwością czekamy na ponowne połączenie się z tobą w tym celu.


Więc Cobra, podczas gdy kończymy pierwszą część tego wywiadu, czy mógłbyś podzielić się słowami inspiracji i zachęty, a jeśli jest coś jeszcze, co chciałbyś powiedzieć o nadchodzącej aktywacji?


Cobra: Ok. Powiedziałbym, że ostatnie lata były dość nudne. Niewiele się działo. To było po prostu dużo tego samego starego, to samo stare. Ale teraz w końcu dochodzimy do bardziej interesującej części naszego procesu ewolucyjnego. Więc powiedziałbym, utrzymujcie Światło, poświęćcie trochę czasu aby rozpowszechniać informacje o tej aktywacji - i Zwycięstwo Światła.


Debra: Tak, Zwycięstwo Światła! Cobra, bardzo dziękuję za ten wywiad, za prowadzenie nas i dalsze utrzymywanie Światła dla ludzkości. Bardzo cię doceniamy i czekamy na rozmowę z Tobą ponownie w części drugiej. Bardzo dziękuję. Chciałabym również podziękować zespołom Sisterhood of the Rose i Victory of Light, które zadały pytania i pomogły przy wsparciu tego wywiadu. Bardzo Wam dziękuję. Jeszcze raz dziękuję, Cobra, Zwycięstwo Światła.


Cobra: Dziękuję, Zwycięstwo Światła.
Źródło:  https://www.welovemassmeditation.com/2023/04/sisterhood-of-rose-interview-with-cobra-portal-of-light-activation.html


Komentarze