[Portal] Pilne! Medytacja dla ustabilizowania systemu finansowego co 4 godziny


Kilka dni temu jedna frakcja Czarnej Szlachty wykorzystała JP Morgan do wywołania upadku banku SVB, 18-tego co do wielkości banku w USA:

https://www.zerohedge.com/markets/record-bank-run-drained-quarter-or-42-billion-svbs-deposits-hours-leaving-it-negative-1bn

Jest to bardzo podobne do wydarzeń w systemie finansowym, które miały miejsce tuż przed wybuchem koronawirusa:

http://2012portal.blogspot.com/2019/12/financial-system-update.html

Załamanie SVB już spowodowało opóźnienia w płatnościach Etsy:

https://www.nbcnews.com/business/business-news/etsy-delays-payments-sellers-due-silicon-valley-bank-collapse-rcna74475

I panikę bankową w First Republic Bank, który oczekuje się, że zejdzie pod wodę w ciągu najbliższych kilku dni, i inne banki:

https://www.zerohedge.com/markets/never-seen-over-40-years-svb-collapse-sparks-bank-runs-people-wait-lines

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/news-nation/intel-fdic-has-entered-the-corporate-hq-of-another-bank-failing-fast

W dobie telefonów komórkowych, panika bankowa może rozprzestrzeniać się naprawdę szybko i może potencjalnie zakłócić system finansowy jutro (poniedziałek 13 marca), ponieważ historia trafia do środków masowego przekazu, a masy ludzkie zdają sobie sprawę z potencjalnej powagi sytuacji:

https://www.zerohedge.com/markets/should-scare-hell-out-bankers-regulators-worldwide


Aktualizacja poniedziałek 13 marca:

Fed interweniował w niedzielny wieczór, łatając system finansowy subwencją, skutecznie zapobiegając masowej panice bankowej w poniedziałek:

https://edition.cnn.com/2023/03/12/investing/svb-customer-bailout/index.html

Kryzys jeszcze się nie skończył, jako że bank First Republic jest na skraju upadku:

https://www.zerohedge.com/markets/first-republic-shares-crash-60-regional-bank-crisis-confidence-spreads

Jeśli ten bank upadnie, być może konieczna będzie bardziej drastyczna interwencja Fed. Niektóre źródła twierdzą, że efekt domina nie rozprzestrzeni się poza banki komercyjne w USA, które już mają kłopoty. Inne źródła wskazują, że Credit Suisse również ma kłopoty:

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/bank-stocks-free-falling-credit-suisse-trading-halted

Jeśli kryzys nie zostanie szybko opanowany, frakcja JP Morgan spróbuje go wykorzystać do pochłonięcia większej liczby banków, stłumienia ich związku ze skandalem Epsteina i nakłonienia rządu do narzucenia ścisłej kontroli przepływu kapitału, a następnie wdrożenia CBDC jako ostatecznego rozwiązania kryzysu. Więc ci, którzy teraz chcą upadku systemu finansowego a la JP Morgan nie wiedzą o co proszą:

http://battleforworld.com/2022/09/25/global-confusion-neo-things-are-coming-part-4/#CBDCs

Siły Światła nie chcą ciężkiego załamania systemu, chcą stopniowego i zrównoważonego krachu systemu w połączeniu ze zwiększoną świadomością, która doprowadziłaby do pozytywnego resetu finansowego.
Z tego powodu proszą aby jak najwięcej osób wykonywało następującą medytację od niedzieli 12 marca o godzinie 22:00 UTC/23:00 w Polsce, a następnie co 4 godziny, przez następne 72 godziny, a więc codziennie o godzinie 2:00 UTC/3:00, 6:00 UTC/7:00, 10:00 UTC/11:00, 14:00 UTC/15:00, 18:00 UTC/19:00 i 22:00 UTC/23:00 w Polsce.


Instrukcje:


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia aby przynieść Światło globalnemu systemowi finansowemu i ustabilizować go.

3. Wizualizuj słup lśniącego białego Światła emanującego z Kosmicznego Centralnego Słońca, a następnie rozprzestrzeniający się do centralnych słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj to Światło wchodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzące przez naszą Galaktykę, następnie wchodzące do naszego Układu Słonecznego i przechodzące przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez wszystkie istoty na planecie Ziemia, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.

4. Wizualizuj Fioletowy Płomień St Germain’a oczyszczający wszystkich ludzi i instytucje zaangażowane w obecny system finansowy, zwłaszcza JP Morgan, Rezerwę Federalną, banki komercyjne będące obecnie w tarapatach i wszystkie masy ludzkie, Fioletowy Płomień uspokajający ich obawy.

5. Wizualizuj lśniące białe Światło świecące na wszystkich, każdą instytucję finansową i wszystkie sytuacje w obecnym systemie finansowym.


Zwycięstwo Światła!


 Źródło: http://2012portal.blogspot.com/2023/03/urgent-meditation-to-stabilize.html


 

Komentarze