Pilna medytacja z powodu trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii

6 lutego o godzinie 1:17 UTC bardzo silne trzęsienie ziemi o sile 7,8 dotknęło południową Turcję na płytkiej głębokości zaledwie 24,1 km. Był to jeden z najpotężniejszych wstrząsów w regionie od co najmniej wieku i był również odczuwalny w Syrii, Libanie, na Cyprze, w Grecji i Izraelu.

Drugie duże trzęsienie ziemi o sile 7,6 uderzyło w południowo-wschodnią Turcję o godzinie 10:24 UTC, czyli mniej niż 12 godzin po pierwszym.Istnieją doniesienia, że tysiące budynków zawaliło się w Turcji i Syrii. Ratownicy i mieszkańcy starają się jak najlepiej aby odszukać ocalałych pod gruzami zmiażdżonych budynków w miastach po obu stronach granicy.

Łączna oficjalna liczba ofiar śmiertelnych z pierwszego trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii wzrosła już do co najmniej 1400, z co najmniej 912 osobami zabitymi w Turcji i co najmniej 326 zabitymi w Syrii. Ponad 6000 osób zostało rannych.

Działania poszukiwawcze i ratownicze były utrudnione przez złą pogodę.Dlatego sugerujemy wykonywanie medytacji Kolumny Buddycznej aby pomóc zapewnić energetyczne wsparcie dla regionu, tak aby mógł wyjść z kryzysu tak szybko jak to możliwe, i że nie będzie kolejnego potężnego trzęsienia ziemi w regionie.
Będziemy wykonywać tę medytację co 4 godziny w ciągu najbliższych 3 dni w następujących godzinach:

2:30 UTC / 3:30 w Polsce
6:30 UTC / 7:30 w Polsce
10:30 UTC / 11:30 w Polsce
14:30 UTC / 15:30 w Polsce
18:30 UTC / 19:30 w Polsce
22:30 UTC / 23:30 w Polsce

Następnie będziemy wykonywać tę medytację codziennie o godzinie 18:30 UTC / 19:30 w Polsce.

Oto link do wydarzenia medytacyjnego na Facebooku:


Instrukcje (sugerowany czas tej medytacji to 15 minut)

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w stan relaksu. Weź głęboki wdech lśniącego, białego Światła. Wydychaj wszystko co już ci nie służy. Powtórz ten oddech jeszcze kilka razy. Następnie wypowiedz tę mantrę, lub podobną, w milczeniu lub głośno, jeśli czujesz się tak prowadzony/a:

“Jestem Duszą

Jestem Boskim Światłem

Jestem Boską Wolą

Jestem Boską Miłością

Jestem niezmienną Duszą “

2. Wizualizuj swoją czakrę Duszy rozświetloną lśniącym, białym Światłem. Wizualizuj to Światło w postaci wiru poruszającego się ruchem spiralnym w dół oczyszczając twoje pole energii.

3. Wizualizuj pięcioramienną gwiazdę umieszczoną wysoko na niebie około 9 mil (14,5 km) powyżej obszarów dotkniętych przez trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii. Zobacz tę gwiazdę błyszczącą wysoko nad wybranym miejscem, lśniącą jasnym, białym światłem.

4. Teraz wizualizuj Biały Ogień AN emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez wszystkie punkty światła w naszym Układzie Słonecznym i przez pięcioramienną gwiazdę, przez obszary dotkniętych przez trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii, i głęboko do centrum ziemi. Wizualizuj ten słup przez kilka minut.

5. Wizualizuj czubek świetlistego wiru białego światła poruszający się ruchem spiralnym w dół zgodnie z ruchem wskazówek zegara z pięcioramiennej gwiazdy, usuwając i transmutując wszystkie niskie wibracje, ciemne istoty i ciemne energie i przenosząc je do 5-ramiennej gwiazdy do transmutacji. Wizualizuj ten wir obracającego się białego światła przez kilka minut. Wizualizuj osoby, które wciąż są uwięzione jak są uratowane. Wizualizuj region dotknięty trzęsieniami ziemi w Turcji i Syrii jak zostaje uzdrowiony i odbudowany, a społeczności powracają do normalnego życia tak szybko jak to możliwe.

6. Wizualizuj tę Kolumnę Buddyczną w pełni połączoną ze wszystkimi Kolumnami Buddycznymi na planecie, z planetarną siecią Światła poniżej, powyżej i na powierzchni planety oraz z dowolnym punktem Światła według przewodnictwa Wzniesionych Istot, wszystkie połączone z tą Kolumną Buddyczną w pięcioramiennej gwieździe w sieć lśniącego białego światła.

7. Teraz, w imię Źródła, w imię Obecności JAM JEST wiecznego Światła. Deklarujemy i nakazujemy, że Kolumna Buddyczna w obszarach dotkniętych trzęsieniami ziemi w Turcji i Syrii jest teraz ukończona na wszystkich płaszczyznach, według przewodnictwa Źródła.

 


Możecie również uwzględnić to w Medytacji Sytuacji Nadzwyczajnych codziennie o godzinie 14:30 UTC/15:30 w Polsce:Zwycięstwo Światła!

Komentarze