Pilna medytacja o pokój między Rosją, Ukrainą i NATO 21 lutego o godzinie 15:00 UTC/16:00 w Polsce

 

Aktualizacja 2023-02-16:

21 lutego prezydent Putin wygłosi przemówienie, które będzie transmitowane na żywo we wszystkich rosyjskich stacjach telewizyjnych i radiowych.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/russia-ukraine-coming-to-a-head-major-historic-speech-by-putin-on-february-21 

Według raportu, przemówienie jest związane ze zniszczeniem gazociągu Nord Stream i planem odwetu.

Istnieje możliwość, że zaraz po przemówieniu Rosja rozpocznie nową dużą kampanię wojskową, która może objąć mobilizację 500000 żołnierzy, a nawet użycie taktycznej broni jądrowej.

https://www.bbc.co.uk/news/world-europe-64492938

Aby pomóc złagodzić napięcie między Rosją, Ukrainą i NATO, zorganizujemy medytację 21 lutego o godzinie 15:00 UTC/16:00 w Polsce.

Oto link do transmisji na żywo dla tej medytacji.

https://youtube.com/live/b6cDCv9nlzk

Nadal sugerujemy wszystkim, którzy czują się tak prowadzeni, aby wykonywali Medytację o pokój między Rosją, Ukrainą i NATO tak często jak to możliwe, lub co 4 godziny w następujących godzinach:

12:30 am UTC / 2:30 w Polsce

04:30 am UTC / 6:30 w Polsce

08:30 am UTC / 10:30 w Polsce

12:30 UTC / 14:30 w Polsce

16:30 UTC / 18:30 w Polsce

20:30 UTC / 22:30 w Polsce


Możecie również wykonywać tę medytację we własnym czasie, tak często jak czujecie się prowadzeni. 

Oto link do wydarzenia na Facebooku dla tej medytacji (zaktualizowany): 

https://www.facebook.com/events/416811747022950

A oto krótki link do playlisty Youtube z przewodnikami audio (zaktualizowany): 

https://bit.ly/3pi7FML

Możecie też pobrać przewodniki audio dla każdego języka w formacie mp3 z tej strony:

https://meditation539.com/meditation-for-peace-between-russia-ukraine-and-nato/


Instrukcje dla tej medytacji: (sugerowany czas dla tej medytacji to 15 minut)

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję przyniesienia pokoju i uzdrowienia do sytuacji między Rosją, Ukrainą i NATO.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.4. Wizualizuj słup różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie schodzący w dół przez twoje ciało, głęboko do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to Światło płynące przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w sytuacje między Rosją Ukrainą i NATO, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój. Niech to różowe Światło płynie dalej, uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

6. Poproś obecność Bogini (Boską Kobiecość) aby chroniła elektrownię jądrowe i laboratoria biologiczne przed jakimkolwiek uszkodzeniem, aby zapobiec ewentualnym opadom radioaktywnym. Wizualizuj wszystkie te obiekty bezpieczne i chronione.

7.  Następnie poproś obecność Bogini (Boską Kobiecość) aby skierowała energie pokoju i harmonii do wszystkich nierozwiązanych sytuacji między Rosją Ukrainą i NATO, i do wszystkich zaangażowanych w te sytuacje, szczególnie chroniąc ludność cywilną przed konfliktem zbrojnym na Ukrainie. Niech te energie płyną dalej i uzdrowią wszystkie inne konflikty na całym świecie. Pozwól aby te energie nadal przepływały przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce do tych sytuacji przez kilka minut.

 

Prosimy o włączenie tej sytuacji do codziennej Medytacji Sytuacji Nadzwyczajnych o godzinie 14:00 UTC/15:00 w Polsce. Wizualizujcie sytuację między Rosją, Ukrainą i NATO jak  zostaje rozwiązana w sposób pokojowy, tak szybko jak to możliwe.

https://meditation539.com/2019/01/21/medytacja-sytuacji-nadzwyczajnych/

https://www.welovemassmeditation.com/2018/02/breakthrough-meditation-at-2-pm-utc-and.html


Bogini chce pokoju i pokój będzie.Komentarze