Pilna medytacja o pokój w Iranie co 4 godziny
W sobotę 19 listopada pojawiły się doniesienia z Iranu, że rząd przeprowadza poważne represje w północnym mieście Mahabad, gdzie w ciągu ostatnich kilku dni miały miejsce intensywne protesty przeciwko reżimowi. Istnieją doniesienia, że dostęp do Internetu został odcięty a duża liczba żołnierzy została wysłana do miasta.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/horror-in-iran-major-explosions-in-tehran-reports-of-genocide-in-mahabad

https://www.timesofisrael.com/iran-activists-fear-deadly-crackdown-in-kurdish-populated-mahabad/

https://www.jpost.com/middle-east/article-722854

Według naocznych świadków w Mahabadzie, irańskie siły zbrojne idą od drzwi do drzwi, chwytając Kurdów, których rząd nie lubi, zabierając ich na ulicę i strzelając do nich.

Rząd Iranu został wstrząśnięty przez trwające ponad dwa miesiące protesty wywołane śmiercią w areszcie Mahsy Amini, 22-letniej kobiety pochodzenia kurdyjskiego, która została aresztowana przez policję moralności w Teheranie.

Pierwsze protesty miały miejsce na zaludnionych przez Kurdów obszarach Iranu, w tym na pogrzebie Amini w jej rodzinnym mieście Saqez, zanim rozprzestrzeniły się po całym kraju.Aby rozwiązać tę sytuację organizujemy nową medytację dla Iranu co 4 godziny.

Medytacja odbędzie się w następujących godzinach.


0:15 UTC / 1:15 w Polsce

4:15 UTC / 5:15 w Polsce

8:15 UTC / 9:15 w Polsce

12:15 UTC / 13:15 w Polsce

16:15 UTC / 17:15 w Polsce

20:15 UTC / 21:15 w Polsce


Możecie również wykonywać tę medytację tak często jak to możliwe, w dowolnym innym czasie.

Oto link do playlisty  Youtube z przewodnikiem audio dla tej medytacji: 

https://bit.ly/3SUXR7t
Instrukcje dla tej medytacji: (sugerowany czas na tę medytację to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję aby przynieść pokój i uzdrowienie sytuacji w Iranie.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.4. Wizualizuj słup różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie schodzący w dół przez twoje ciało głęboko do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to Światło przepływające przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w konflikt irański, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój. Niech to różowe Światło płynie dalej, uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

6. Poproś obecność Bogini (Boską Kobiecość) aby skierowała energie pokoju i harmonii do wszystkich nierozwiązanych sytuacji dotyczących konfliktu w Iranie i wszystkich zaangażowanych w niego. Niech te energie płyną dalej i uzdrowią wszystkie inne konflikty na całym świecie. Pozwól aby te energie nadal przepływały przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce do tej sytuacji w Iranie przez kilka minut.


Bogini chce pokoju i pokój będzie!
Komentarze