Wywiad WLMM i IGAG i PFC Japan Official z Cobrą 2022 (Część 1)

 

We Love Mass Meditation, International Golden Age Group i Prepare for Change Japan Official zorganizowały wywiad z Cobrą aby przedyskutować różne tematy.

W tym wywiadzie Cobra odpowiedział na wiele pytań dotyczących obecnej sytuacji i planu Wzniesienia.Oto nagranie wywiadu na naszym kanale YouTube:

 https://www.youtube.com/watch?v=L2V8Q-iCZDI&feature=emb_logo

Specjalne podziękowania dla International Golden Age Group i PFC Japan Official za ich wielkie wsparcie w tym wywiadzie.

Poniżej transkrypcja wywiadu:


Hoshino: Witam wszystkich. Dziś jest 16 września. Nazywam się Hoshino. Jestem tu ponownie z moimi wspaniałymi przyjaciółmi, Patrickiem i Jedi, którzy są przedstawicielami Grupy Golden Age, a także Terry-san z oficjalnego PFC Japan. Witamy Patricka i Jedi.

Patrick: Cześć.

Jedi: Cześć, tu Jedi.

Patrick: A tu Patrick.

Hoshino: I witaj Terry-san.

Terry: Cześć. Cześć. Witam.

Hoshino: Dzisiaj jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy ponownie przeprowadzić wywiad z Cobrą na różne tematy. Witaj Cobra.

Cobra: Witaj. Witam wszystkich.

Hoshino: I bez dalszych ceregieli, pozwolę Terry-san zadawać pytania.

Część 1: Aktualizacja sytuacji

Terry: Ok. Dziękuję bardzo. Na Portalu pojawiła się bardzo ekscytująca aktualizacja dotycząca implantów i usuwania biochipów. Wydaje się, że jest to pierwsza poważna interwencja Sił Światła na powierzchni planety. Jak stało się to możliwe w tym momencie?

Cobra: Siły Światła przeprowadzały różne operacje w ciągu ostatnich kilku lat i zbliżały się coraz bliżej powierzchni, a teraz udało im się być tak blisko, że są w stanie, dzięki swojej technologii, rozpocząć usuwanie implantów.

Terry: Czy technologia oznacza technologię Mjolnir?

Cobra: Tak.

Terry: Świetnie. Jak więc praktycznie działa proces usuwania implantu i biochipów? Czy będzie to usunięcie za jednym razem u wszystkich osób z wykorzystaniem technologii dział kwantowych na powierzchni, czy raczej zindywidualizowany proces, w zależności od poziomu zanieczyszczenia osoby?

Cobra: to będzie proces planetarny i to już jest proces planetarny. Tak więc technologie dział kwantowych bombardują powierzchnię planety. Bombardują one swoimi polami energetycznymi, implanty i biochipy każdego członka populacji na powierzchni. Zaczynają usuwać czarne dziury z implantów. Jest to bardzo trudny i wymagający proces, ale już się odbywa i będzie taki sam dla wszystkich. Cała sieć implantów i biochipów musi zostać usunięta.

Terry: Ok. Więc nawet jeśli może to być tylko dla wszystkich w tym samym czasie, ale czy długość usuwania i deprogramowania różnią się w zależności od osoby?

Cobra: nie bardzo, mam na myśli indywidualne reakcje na usunięcie będą różne, ale proces trwa w tym samym czasie dla wszystkich.

Terry: Rozumiem. To interesujące. Ok. Następne pytanie. Siły Światła oczekują, że nastąpi masowe duchowe przebudzenie ludności na powierzchni gdy wszystkie biochipy i implanty zostaną usunięte. W jaki sposób ta fala przebudzenia przyniesie korzyści pracownikom światła i wojownikom światła w odniesieniu do naszego codziennego życia i naszego procesu Wzniesienia?

Cobra: Tak. Kiedy dojdziemy do zamknięcia tego procesu, kiedy implanty i biochipy w większości znikną, indywidualne życie pracowników światła i wojowników światła stanie się lepsze, lżejsze, mniej stresujące, mniej negatywne, mniej ciemności, mniej ataków i życie ponownie, po tak długim czasie, stanie się trochę bardziej przyjemne.

Terry: Ok. Czy to oznacza, że proces ich Wzniesienia może być łatwiejszy?

Cobra: Tak.

Terry: Ok. Interesujące. Czy poziom pierwotnej anomalii i anomalii subkwantowej zmniejszył się w obszarze poniżej niskiej orbity okołoziemskiej?

Cobra: do pewnego stopnia tak, ale oczekuje się głównej redukcji w tym samym czasie, w którym przebiega operacja usuwania implantów.

Terry: Rozumiem. Ok. Jaki jest związek między zasłoną a dzisiejszą anomalią zniekształcenia czasoprzestrzeni metryki Kerra wokół powierzchni planety?

Cobra: ta anomalia zniekształcenia czasoprzestrzeni faktycznie zmienia strukturę czasoprzestrzeni wokół Ziemi i ta zniekształcona czasoprzestrzeń ułatwia technologiom ciemnych sił działanie i utrzymywanie Zasłony. Bez tej anomalii ciemne siły nie byłyby w stanie użyć swoich technologii a Zasłona zostałaby usunięta.

Terry: Rozumiem. Oznacza to, że Zasłona jest celem, a zniekształcenie czasoprzestrzeni metryki Kerra jest rodzajem narzędzia wspierającego.

Cobra: Tak. W pewnym sensie. Tak.

Terry: Świetnie. Więc w ostatniej aktualizacji wspomniałeś o starożytnej mrocznej istocie zwanej Lurker. Czy to bardzo niebezpieczny? Jaki jest związek "Lurkera" z Archontami i Chimerą?

Cobra: w tym momencie nie jest to bardzo niebezpieczny, ponieważ wiele z tego zostało już rozpuszczone. Jest to zupełnie inny typ bytu. W rzeczywistości jest to kwantowa, subkwantowa istota. Jest to inny rodzaj świadomości niż jakakolwiek inna istota, której prawdopodobnie jesteś świadomy. Powiedziałbym, że najbardziej bliskim, najbliższym przykładem jest byt Yaldabaoth, który został już usunięty. Archonci i Chimera, w rzeczywistości niektórzy z nich czczą Lurkera i postrzegają go jako źródło swojego zła.

Terry: Rozumiem. Czy to oznacza, że Lurker jest nadrzędny wobec Archontów i Chimery?

Cobra: w pewnym sensie. Tak, ponieważ ta istota żyła przez cały cykl kosmiczny i faktycznie pochodzi z poprzedniego cyklu kosmicznego. Więc... Ale to zupełnie inny rodzaj świadomości. To zupełnie inna sprawa. Wiesz, to nie jest coś co większość ludzi byłaby w stanie zrozumieć.

Terry: Rozumiem. Ok. Dziękuję. Skoro Lurker przetrwał poprzedni kosmiczny cykl i nadal istnieje do dziś, czy jego istnienie oznacza, że ciemne siły istniały już od poprzedniego kosmicznego cyklu, podczas gdy Archaniołowie, którzy wpadli w pierwotną anomalię 8 milionów lat temu, są nowymi ciemnymi istotami w kosmicznym cyklu?

Cobra: nie, ciemność nie istniała przed 8 milionami lat. Lurker istniał jako czysty potencjał. To nie była przejawiona świadomość ciemności. Zaczęło się to zaledwie 8 milionów lat temu.

Terry: Rozumiem. Ok. Rozumiem. Tak więc istniał przed 8 milionami lat temu jako potencjał. Rozumiem. Czy Plejadianie wiedzą, dlaczego większość kluczowych ludzi w pozytywnych siłach zbrojnych jest przeciwko planowi wyzwolenia?

Cobra: głównym powodem są implanty, całe programowanie i egoizm.

Terry: Rozumiem. To znaczy, że po operacji usunięcia implantów, myślisz, że postawa tych ludzi w pozytywnym wojsku może się zmienić?

Cobra: niektórzy z nich mogą się zmienić, ale w tym momencie nie można przewidzieć jak zareaguje na to populacja na powierzchni.

Terry: Ok. Rozumiem. Dziękuję. Jeśli ci kluczowi ludzie nie zgadzają się z planem wyzwolenia, jak Siły Światła będą postępować z masowym aresztowaniem? Czy będą kontynuować operacje aresztowania samodzielnie, czy też poczekają aż pozytywni wojskowi usuną każdego potencjalnie skompromitowanego członka w swoich szeregach?

Cobra: w tym momencie jest to informacja poufna.

Terry: Ok. Zrozumiałem. Dziękuję. Czy Siły Światła myślą, że Ukraina może stać się kolejnym Afganistanem i wciągnąć rosyjską gospodarkę i politykę w chaos?

Cobra: potencjalnie tak. Jeśli ten konflikt eskaluje w nowa wojnę światową, co jest mało prawdopodobne, ale nadal możliwe. Nie będzie to taka sama sytuacja jak w Afganistanie, ale istnieje pewien potencjał, że sprawy mogą się nieco skomplikować.

Terry: Rozumiem. Ok. Dziękuję. Następne pytanie dotyczące śmierci królowej. Królowa (Elżbieta II) zmarła 8 września. Jeśli chodzi o plan wyzwolenia, jaki jest pogląd Sił Światła na nią, która ma najdłuższe panowanie we współczesnej historii?

Cobra: Nie jest to najwyższym celem aby odpowiedzieć na to pytanie.

Terry: Rozumiem. Ok. A ponieważ większość ogólnej populacji uważa, że Królowa jest po prostu symbolem stabilności dla Wspólnoty Narodów. Jednak niektóre alternatywne media twierdzą, że była również przewodniczącą Komitetu 300. Dlatego niektórzy uważają, że za kulisami kontrolowała światową politykę i gospodarkę. Więc, może, to może być znowu poufne, i możesz nie powiedzieć, ale czy Królowa naprawdę miała władzę wpływania na geopolitykę na całym świecie?

Cobra: miała pewną ilość władzy, ale nie była kluczowym graczem w podejmowaniu decyzji.

Terry: Rozumiem. Ok. Dziękuję bardzo. Kiedy ogłoszono śmierć Królowej, nad Pałacem Buckingham pojawiła się podwójna tęcza. Czy ta podwójna tęcza miała w tej sytuacji ezoteryczne znaczenie?

Cobra: W rzeczywistości jest to okazja dla ludności na powierzchni do dokonania lepszych wyborów, ale najprawdopodobniej ta okazja nie zostanie wykorzystana we właściwy sposób, ponieważ poziom świadomości nie jest wysoki.

Terry: Rozumiem. Ok. Dziękuję. Czy Siły Światła poczyniły jakieś ustalenia dla Shinzo Abe i Królowej odnośnie ich dusz?

Cobra: Tak.

Terry: Ok. Świetnie. Tak więc magnetyczny biegun północny Ziemi podobno już się przesuwa. Czy to oznacza, że przesunięcie bieguna stopniowo rozpoczęło się?

Cobra: przesunięcie biegunów magnetycznych delikatnie rozpoczęło się już w XIX wieku a obecnie przyspiesza.

Terry: Może to odnosi się do następnego pytania. Ale jeśli tak, to czy zmiany geograficzne, takie jak wzrost poziomu morza, mogą wystąpić jeszcze przed ostatecznym wielkim tsunami?

Cobra: to czego oczekuje się przed ostatecznym przesunięciem biegunów, to zwiększona aktywność wulkaniczna i trzęsienia ziemi.

Terry: Tak, ale co wcześniej? Ale już, więc oznacza to, że są pewne...

Cobra: jest to oczekiwane przed przesunięciem biegunów.

Terry: Rozumiem. Ok. Więc to oznacza... Ok. To bardzo interesujące. W aktualizacji sytuacji planetarnej z 23 czerwca jest powiedziane w następujący sposób: "Siłom Światła udało się niezauważenie zinfiltrować łańcuch dowodzenia Chimery i teraz korodują strukturę Chimery od wewnątrz. Większość negatywnego scenariusza dla planety upadła, ale nadal istnieje jeden całkiem mało prawdopodobny, ale bardzo niebezpieczny scenariusz, który nie został jeszcze rozwiązany." Czy w oparciu o dzisiejszą aktualizację możemy powiedzieć, że jeden niebezpieczny scenariusz został rozwiązany?

Cobra: jeszcze nie.

Terry: Rozumiem. Ok. Rozumiem. Dziękuję bardzo. To koniec moich pytań. Następne od Jedi.

Jedi: Ok. Dziękuję Terry. W porządku. Wspomniałeś w raporcie Aktywacji Boskiej Interwencji, że "po osiągnięciu masy krytycznej podpisów, Plejadianie zakomunikowali, że podstawa prawna ich interwencji na powierzchni planety jest teraz ustanowiona. Czy to oznacza, że Plejadianie mogą teraz legalnie interweniować w sytuację na powierzchni, ale to nie rozciąga się na inne cywilizacje w Konfederacji Galaktycznej?

Cobra: To nie jest poprawne. Wszystkie cywilizacje w Konfederacji Galaktycznej mają teraz podstawę prawną do interwencji.

Jedi: Oh, tak. Ok. Czy Konfederacja Galaktyczna ogólnie poparła ideę, że Plejadianie szukali swojej podstawy prawnej od ludności na powierzchni poprzez medytację i kampanię petycji?

Cobra: Tak, oczywiście.

Jedi: Dobra, następne. Czy rozpoznali podpisy, które przekroczyły masę krytyczną, jako sygnał od populacji na powierzchni, czy tylko od Gwiezdnych Nasion?

Cobra: Właściwie oba. Dzieje się tak dlatego, że Gwiezdne Nasiona są również częścią populacji na powierzchni. Więc to jest ważne... Podpisy były ważne i są postrzegane jako zbiorowy wybór ludności na powierzchni.

Jedi: Dobrze. Ponieważ nasza petycja była w większości podpisana przez Gwiezdne Nasiona, niektórzy mogą pomyśleć, że nie odzwierciedla ona ogólnej wolnej woli populacji na powierzchni. Czy Konfederacja Galaktyczna mogła zignorować wynik naszej petycji, nawet jeśli mroczne siły nie ingerowały w naszą kampanię petycji przy użyciu hakowania i innych negatywnych technologii?

Cobra: ta petycja jest prawnie wiążąca dla Konfederacji Galaktycznej. Tak więc Konfederacja Galaktyczna musi interweniować tak szybko jak to jest bezpieczne. Pierwszymi osobami, z którymi zostanie nawiązany kontakt będą Gwiezdne Nasiona. Więc ci, którzy głosowali za tą interwencją, są pierwszymi, którzy to dostaną.

Jedi: Dobrze. Następne, interwencja w świecie na powierzchni jest bardzo poważną sprawą. Czy członkowie Konfederacji Galaktycznej kiedykolwiek myśleli, że powinni spróbować poinformować całą populację na powierzchni, a następnie dać każdemu człowiekowi szansę głosowania?

Cobra: to może się zdarzyć po pewnym momencie po Wydarzeniu, kiedy będzie wystarczająco dużo zrozumienia tego czym jest Konfederacja Galaktyczna. Może być planetarne głosowanie na temat przyszłego zaangażowania ludności na powierzchni w Konfederację Galaktyczną. W pewnym momencie ma się to wydarzyć.

Jedi: Dobra. W aktualizacji z 15 sierpnia wspomniałeś, że "Sieć pracowników światła na powierzchni prawie się zawaliła." Co to znaczy?

Cobra: oznacza to, że pracownicy światła nie byli chętni lub nie byli w stanie dłużej utrzymać światła. A masa krytyczna światła, która jest niezbędna dla powierzchni nie została już utrzymana. Tak więc siłom światła udało się stworzyć alternatywne rozwiązanie tego problemu.

Jedi: Dobra. Czy jej upadek był spowodowany ciężkim atakiem ciemnych sił na pracowników światła, powodując niższe wibracje wśród nich?

Cobra: Były dwa czynniki. Pierwszym czynnikiem były te ataki, które poważnie uszkodziły zdolność pracowników światła do utrzymania światła. A drugim były błędne, samolubne i głupie decyzje pracowników światła, którzy zachowywali się nie w zgodzie z wyższym celem.

Jedi: Dobra. Niedawno pewien człowiek zdobył pierwszą nagrodę w konkursie artystycznym za swoje malarstwo wspomagane przez sztuczną inteligencję. Niektórzy artyści obawiają się, że sztuczna inteligencja może kiedyś odebrać im pracę. Czy rasy pozytywnych ET używają sztucznej inteligencji aby pomóc w tworzeniu sztuki?

Cobra: W rzeczywistości sztuczna inteligencja nie jest w stanie wygenerować najwyższego poziomu sztuki. Sztuczna inteligencja może generować ogólnie przyjemną i estetyczną formę sztuki, ale nie arcydzieła. To niemożliwe. (O tak) Tylko istota mająca kontakt z duszą może manifestować arcydzieła. (Tak) niektórzy przeciętni lub stosunkowo dobrzy artyści mogą stracić pracę, ale najlepsi artyści nigdy nie stracą pracy

Jedi: Dobra. jeśli tak, to jak znaleźć równowagę między wygodą wniesioną przez sztuczną inteligencję a ich oryginalnością?

Cobra: po prostu używając wyższego przewodnictwa, które mają wszystkie pozytywne rasy.

Jedi: Ok, to dobre. Czy możesz ujawnić jakieś dalsze informacje na temat "aleksandryjskich kobiet", kobiet, które przeprowadziły się z Doliny Wipawy do Aleksandrii na przełomie XX wieku?

Cobra: Ok. Po prostu szukały okazji do pracy i przeprowadziły się do Aleksandrii, aby w zasadzie opiekować się dziećmi na wyższym wyższym poziomie egipskiego społeczeństwa. I to była interesująca interakcja, ponieważ przyniosła pewną kombinację energii Bogini, która wcześniej nie była obecna.

Jedi: Dobra. Ok. Czy to bezpieczne aby ujawnić tajny aspekt misji SpaceX CRS-24?

Cobra: Tak. Niektóre kamienie Czintamani zostały wysłane na orbitę, a następnie bezpiecznie wylądowały później, około miesiąca później.


Część 2: Plan Wzniesienia

Jedi: Dobrze. Następnymi są [pytania dotyczące] zdumiewającego planu Wniebowstąpienia. Pierwsze. Jak możemy wyjaśnić indywidualne i planetarne Wzniesienie za pomocą współczesnej nauki?

Cobra: Nauka, w obecnym stanie rozwoju, nawet nie rozumie istnienia płaszczyzny eterycznej. Nie jest więc możliwe opisanie Wzniesienia z nauką w obecnym publicznym stanie rozwoju.

Jedi: tak, to prawda. Jaki jest związek między czakrami, Merkabą i Wzniesieniem?

Kobra: czakry są wirami energii w ludzkich polach energetycznych, które transmitują różne częstotliwości Światła. Merkaba jest ciałem świetlistym, które jest wehikułem, którego używamy do osiągnięcia naszego Wzniesienia, a proces Wzniesienia jest procesem, który ma miejsce gdy jesteśmy w stanie usunąć wszystkie anomalie i wszystkie blokady z naszego pola energetycznego. A potem, kiedy osiągamy super przewodnictwo ciała świetlistego, wznosimy się.

Jedi: oznacza to również, że do Wzniesienia potrzebujemy doskonałego stanu czakr i Merkaby. Tak?

Cobra: Tak.

Jedi: Dobrze. Następnie mówi się, że Siły Światła mają urządzenie znane jako Komora Wzniesienia, które może wzmocnić proces Wzniesienia człowieka. Czy możesz opisać jego wygląd i zasadę?

Cobra: Ok. Istnieją dwa aspekty tego urządzenia. Pierwszym z nich jest komora oczyszczania i uzdrawiania, która usuwa i uzdrawia przeszkody. A potem jest właściwa Komora Wzniesienia, która aktywuje energię Kundalini i coś co nazywa się ogniem elektrycznym. Oznacza to, że bardzo silna, wysoko naładowana energia przepływa przez ciało energetyczne - nie przez ciało świetliste, przez ciało Merkaba i to je aktywuje. Jest to więc wysoce zaawansowana technologia, która jest używana przez Wzniesione Istoty w całej galaktyce.

Jedi: Wow, to niesamowite. Jeśli kwalifikuję się do Pierwszej Fali Wzniesienia, czy mogę osiągnąć stan Wzniesienia jeśli użyję Komory Wzniesienia zaraz po Pierwszym Kontakcie?

Cobra: Ok. Niektóre rzadkie jednostki mogą osiągnąć swoje Wzniesienie nawet przed pierwszą falą za pomocą tej Komory Wzniesienia, ale większość ludzi, którzy pójdą w Pierwszej Fali, zrobi to jako grupa, jako planetarny proces grupowy w tym samym czasie, kiedy nadejdzie odpowiedni czas.

Jedi: Dobrze. Następnie, ponieważ Siły Światła mają wysoce zaawansowaną technologię duchową, czy większość populacji na powierzchni nadal będzie musiała przejść lata treningu aby osiągnąć Wzniesienie?

Cobra: większość populacji na powierzchni potrzebuje wcieleń, setek i tysięcy lat, aby osiągnąć Wzniesienie na innych planetach. Nie są gotowi.

Jedi: Dobra.

Cobra: niezależnie od poziomu technologii, ludzka świadomość jest ludzką świadomością i to musi zostać przekształcone od wewnątrz. Technologia może pomóc, ale prawdziwa praca musi być wykonywana przez ludzi przechodzących proces Wzniesienia. Więc procent populacji na powierzchni, która przejdzie prawdziwy proces Wzniesienia będzie bardzo mały, bardzo niski.

Jedi: Ok. Następnie mówi się, że seksualny orgazm jest momentem, w którym człowiek zbliża się do Boga. Czy właściwe jest opisanie Wzniesienia jako wiecznego nieprzerwanego orgazmu?

Cobra: W rzeczywistości stan świadomości po Wzniesieniu można opisać jako wieczny nieprzerwany orgazm.

Jedi: Ok. Czy zanim osiągniemy Wniebowstąpienie, musimy doświadczyć fizycznej śmierci i zmartwychwstania, tak jak Jezus?

Cobra: Nie.

Jedi: Dobra. Następne, jeśli weźmiemy pod uwagę obecny świadomy poziom populacji na powierzchni, czy istnieje minimalna granica wieku dla przyłączenia się do zbiorowego Wzniesienia?

Cobra: Nie.

Jedi: Dobrze. Ok. To moje ostatnie. Kobiety w ciąży śródokresowej i doniesionej mają dwie lub nawet więcej dusz w swoich ciałach. Czy wszystkie te dusze mogą dołączyć do zbiorowego Wzniesienia?

Cobra: Ok. Jest to możliwe. To trochę skomplikowane, ale jest możliwe.

Jedi: Wow. < śmiech > dobre wieści.

Cobra: będzie bardzo niewiele takich przypadków.

Jedi: Wow. Ok. Czy lepiej będzie jeśli będą czekać aż dojdą do siebie po ich porodzie?

Cobra: zasadniczo, kiedy fala Wzniesienia uderza, uderza, a ci, którzy są gotowi pójdą, odejdą, ci, którzy nie są gotowi, nie pójdą.

Jedi: Dobra. Tak. Ok. Teraz kolej na Patricka.

Patrick: Dobrze. Teraz moja kolej, zacznę od tego pytania. Czy człowiek zdobędzie supermoce, takie jak teleportacja, manifestacja z powietrza lub manipulacja żywiołami, gdy tylko osiągniemy Wzniesienie?

Cobra: Kiedy ludzie osiągną Wzniesienie, otrzymają klucz, narzędzie, jak używać tych mocy, a następnie zostaną przeszkoleni jak ich używać. I ten proces szkolenia zajmie trochę czasu, ale od samego początku będą mieli tę podstawową zdolność, która będzie następnie udoskonalana w miarę upływu czasu.

Patrick: Dobrze. Następne. Jeśli ciało fizyczne danej osoby może połączyć się tylko z jedną Obecnością Jam jest, jak powinniśmy analizować zaburzenia wielorakiej osobowości zgodnie z koncepcją duszy?

Cobra: to bardzo proste. Jest jedna dusza, jedna Obecność JAM JEST, ale za każdym razem gdy dochodzi do traumy, część struktury osobowości oddziela się od rdzenia osobowości. I ten proces może trwać wiele razy, ale jest jedna Obecność Jam jest, jedna wcielona dusza, która ma wszystkie te różne osobowości, a proces uzdrawiania jest w rzeczywistości procesem integracji tych osobowości z podstawową osobowością, która jest pierwotną osobowością bezpośrednio związaną z wcieloną duszą.

Patrick: Bardzo dobrze. Ok. Następne. Jeśli ktoś wszczepia osobowość, która jest duchowo zaawansowana w siebie poprzez głęboką hipnozę lub przeszczep mikroflory kałowej, czy jest możliwe aby trenował się, aby stać się mędrcem lub nawet bardzo bliskim Wzniesienia przed Wydarzeniem? Jeśli nie, proszę wyjaśnij dlaczego.

Cobra: Tak. Wszystko to można oczyścić.

Patrick: Naprawdę. Ok. To dobrze. Następnie wspomniałeś, że w Aktualizacji Planu Wzniesienia około 2000 osób będzie gotowych do Wzniesienia w Pierwszej Fali Wzniesienia. Czy ci ludzie będą wznosić się osobno w różnych czasach i miejscach? Czy zostaną oni zebrani w wyznaczonym miejscu w określonym terminie?

Cobra: będzie fala Wzniesienia, co jest podobne do pulsu galaktycznego, i każdy zostanie zabrany z własnego miejsca, teleportowany do statków-matek, a na tych statkach-matkach przejdą sam proces Wzniesienia w Komorach Wzniesienia.

Patrick: Rozumiem. Dziękuję. Czy ci ludzie będą w stanie wznieść się poza piąty wymiar jeśli będą mieli zgodny poziom świadomości?

Cobra: to jeszcze zajmie trochę czasu, ale tak.

Patrick: Bardzo dobrze. Czy ludzkość nadal będzie w stanie ewoluować po Wniebowstąpieniu?

Cobra: Tak, oczywiście.

Patrick: Dobrze. Więc następne, ponieważ Siły Światła zbudowały już dwie sfery Dysona oddzielnie wokół Słońca i Ziemi, czy mogą dostosować harmonogram ewakuacji zgodnie z rozwojem wydarzeń po Wydarzeniu?

Cobra: zasadniczo będzie to kombinacja kosmicznych cykli, aktywności Galaktycznego Słońca i tego jak przebiega ogólny plan. Tak więc decyzja o ewakuacji będzie oparta na warunkach dotyczących przesunięcia biegunów i wszystko będzie idealnie wyrównane. Kiedy nadejdzie właściwy czas, wszystko się wydarzy.

Patrick: Dobrze. Kolejne, podczas ewakuacji, czy ludność na powierzchni będzie musiała udać się na statek matkę z pustymi rękami? Mogą przynieść... Czy możemy zabrać kilka rzeczy gdy opuścimy Ziemię?

Cobra: na tym etapie planu zdecydowano, że będą musieli zostawić wszystko za sobą. (Ok) ale to wciąż otwarte pytanie. Kwestia ta będzie nadal omawiana w przyszłości.

Patrick: Ok. Bardzo dobrze. Więc następne, dlaczego Siły Światła nalegają na przeniesienie ludności na powierzchni do Plejad? Czy możemy po prostu przenieść się do podziemnego królestwa Agarty, Księżyca, Marsa lub innych planet w naszym Układzie Słonecznym po ewakuacji?

Cobra: po prostu populacja na powierzchni została tak dostosowana do życia na powierzchni. Potrzebują planety z powierzchnią nadającą się do zamieszkania, a Ziemia jest jedyną planetą w układzie słonecznym z powierzchnią nadającą się do zamieszkania. A ponieważ zostanie ona ulepszona do następnego etapu ewolucji, istoty ludzkie nie będą już nadawać się do bycia tutaj. Więc muszą zostać przeniesione na podobną planetę w Plejadach.

Patrick: Ok. Tak więc, po ewakuacji, czy populacja na powierzchni może uczynić statki-matki Konfederacji swoimi nowymi domami, czy też mogą podróżować do innych systemów gwiezdnych zamiast przejść przez Wzniesienie?

Cobra: to zależy od ich poziomu ewolucji. Większość istot ludzkich zostanie ewakuowana do systemu Plejad, na tę planetę. Niektóre z Gwiezdnych Nasion, gwiezdni ludzie, pójdą do innych systemów gwiezdnych, a niektórzy z nich przejdą proces Wzniesienia. Będą to indywidualne decyzje oparte na poziomie częstotliwości wibracji ludzi i ich własnych preferencjach.

Patrick: Bardzo dobrze. Następne, wielu ludzi nigdy nie wyjechało za granicę, a nawet nie opuści swojego rodzinnego miasta przed Wniebowstąpieniem. Czy będziemy w stanie odtworzyć podobne środowisko jak obecna powierzchnia planety na innej super-Ziemi? Aby ludzkość mogła odkrywać różne ludzkie kultury i krajobrazy?

Cobra: Tak. W rzeczywistości to się stanie na nowej planecie w systemie Plejad. Ludzie będą mogli budować swoje środowisko, ale wtedy będzie dużo kreatywności. Tak więc te środowiska będą się zmieniać i ewoluować.

Patrick: Bardzo dobrze. Więc następne, jeśli ktoś, niektórzy ludzie, chcą osiągnąć Wzniesienie po ewakuacji, czy muszą wrócić na Ziemię po drugą falę lub trzecią falę zbiorowego Wzniesienia? I czy mogą osiągnąć Wzniesienie w Plejadach lub gdzie indziej?

Cobra: najprawdopodobniej będą musieli pozostać w tej galaktyce, ponieważ jest to galaktyczna super fala. Częścią tej super fali jest fala Wzniesienia. Ale gdziekolwiek w tej galaktyce, jest w porządku, mogą być w dowolnym miejscu w tej galaktyce i przejdą przez ten proces.

Patrick: Bardzo dobrze. Następne, jeśli dana osoba nie osiągnie Wzniesienia nawet po Trzeciej Fali lub zbiorowym Wzniesieniu, czy nadal będzie miała szansę wznieść się? Jeśli tak, to jak długo musi czekać?

Cobra: Tak, oczywiście. Wszyscy... Ścieżka Wzniesienia zostanie otwarta dla wszystkich i ludzie będą mogli podróżować tak szybko jak są w stanie lub chcą.

Patrick: Bardzo dobrze. Więc następne, ponieważ większość ludności na powierzchni musi ostatecznie ewakuować się z Ziemi, więc czy naprawdę konieczne jest aby podziemna baza w północnym Tajwanie była w stanie pomieścić miliard ludzi?

Cobra: Tak. Jest to środek ostrożności w przypadku niektórych scenariuszy, które są bardzo mało prawdopodobne, ale nadal możliwe. Ma to zapewnić bezpieczeństwo ludności na powierzchni.

Patrick: Bardzo dobrze. Następne. Wspomniałeś, że pół miliarda ludzi będzie musiało zostać wysłanych do Galaktycznego Centralnego Słońca w celu rekonstrukcji, ta metoda może być podobna do masowej czystki etnicznej. Dlaczego Siły Światła proponują tak radykalną opcję?

Cobra: to jest po prostu dekret z wysokiego poziomu, że zło musi się skończyć, ciemność musi się skończyć, a ludzie, którzy wybierają ciemność lub zło muszą zniknąć. (Ah) Nie ma już na to miejsca. To było wystarczająco.

Patrick: Dobrze. Następne. Skoro Wzniesieni Mistrzowie i Boginie są ucieleśnieniem Kosmicznej Miłości, czy jest możliwe aby inspirować i oświecać tych 500 milionów ludzi miłością?

Cobra: oczywiście spróbują, ale nie oczekuje się, że odniosą sukces. Mogą odnieść sukces w niektórych przypadkach, ale w większości przypadków jest to bardzo mało prawdopodobne.

Patrick: Dobrze. Tak, następne jest w odniesieniu do Biblii, Mateusz rozdział 13: 40 "Jak więc kąkol jest zbierany i palony w ogniu, tak będzie na końcu świata." Czy Jezus przewidział ponad 2000 lat temu, że niektórzy ludzie nie mogą osiągnąć Wniebowstąpienia, ale zostaną spaleni przez Galaktyczne Centralne Słońce na kolejny cykl ewolucji?

Cobra: Tak, dokładnie.

Patrick: Naprawdę. Wow. Ok. Następne pytanie. Wiele osób czuło się zaniepokojonych po przeczytaniu Aktualizacji Planu Wzniesienia, ponieważ myśleli, że mogą należeć do tej grupy, która ma zostać zrestrukturyzowana. Siły Światła powinny zrozumieć, że pół miliarda ludzi jest całkiem pokaźne nawet w skali globalnej. Wiele osób może nie być świadomych, że mogą mieć potencjalną osobowość psychopatyczną lub socjopatyczną. Czy możesz podać nam kilka przykładów personelu lub zbrodni, które nigdy nie będą tolerowane przez Siły Światła?

Cobra: W rzeczywistości większość ludzi, którzy czytają mój blog, będzie w porządku. Nie są źli. Nie są psychopatami ani socjopatami. A ludzie, którzy są psychopatami, nigdy się tym nie martwią i wiedzą, że są źli. Tak więc każdy będzie miał wolny wybór aby zaakceptować Światło lub nie, a ci, którzy chcą zaakceptować Światło , oczywiście nie zostaną zabrani do Centralnego Słońca, ale ludzie, którzy celowo czynią zło i nie chcą się zmienić, odejdą.

Dobrze. Bardzo dobrze. Czy Mao Zedong, Adolf Hitler i inni osławieni tyrani zostali wysłani do Galaktycznego Centralnego Słońca w celu restrukturyzacji?

Cobra: Wielu z nich. Tak.

Patrick: Bardzo dobrze. Więc następne, nawet jeśli Siły Światła mogą odeskortować dusze kluczowych członków Kabała do Galaktycznego Centralnego Słońca, ciemne siły mogą wstawić kopie pamięci tych martwych członków do ludzkich klonów, a następnie pozwolić tym klonom działać za kulisami. Jeśli tak jest, to w jaki sposób Siły Światła mogą upewnić się, że restrukturyzacja tych dusz przyniesie korzyści postępowi wyzwolenia planetarnego?

Cobra: ciemne siły nie mogą tworzyć kopii tych istot. Mogą po prostu stworzyć fałszywego klona osoby, który wygląda jak ta konkretna istota, ale to nie to samo. Więc restrukturyzacja tych dusz usuwa je na zawsze z tego wszechświata, nie ma tego.

Patrick: Bardzo dobrze. Więc, ok. Teraz mam ostatnie pytanie. Aion i Iona są parą kosmicznych bliźniaczych dusz. Jaka jest ich rola w odniesieniu do galaktycznej magnetycznej wyprawy?

Cobra: Będą channelować bardzo intensywne energie o bardzo wysokiej częstotliwości podczas Galaktycznego Pulsu i będą błogosławić całą galaktykę swoją obecnością, która będzie całkiem piękna.

Patrick: Bardzo dobrze. Dziękuję za odpowiedź. A to jest... Przekażę prowadzenie Hoshino. Hoshino, twoja kolej.

Hoshino: Tak. Dziękuję, Patrick. I tak Cobra, zadam następujące pytania. A po ewakuacji nastąpi ogromne tsunami pochłaniające większość powierzchni Ziemi. Jak taka katastrofa może w jakiś sposób oczyścić Ziemię?

Cobra: zasadniczo oczyści powierzchnię planety z zanieczyszczeń i zniekształceń, które stworzyła ludzkość, i da naturze możliwość powrotu do siebie i ożywienia.

Hoshino: ale wiemy, że ogromne tsunami może przynieść wszelkiego rodzaju śmieci i zanieczyszczenia z powrotem do oceanu. To brzmi jak katastrofa morska. Jak Siły Światła rozwiązałyby ten problem?

Cobra: Siły Światła mają technologie aby usunąć większość tych zanieczyszczeń zanim będą mogły wyrządzić jakiekolwiek szkody, i w tym momencie to zostanie zrobione.

Hoshino: Rozumiem. Dobrze to słyszeć. Dziękuję. A fala pulsu emanująca z Galaktycznego Centralnego Słońca jest również znana jako galaktyczna fala miłości. Czy nie jest sprzeczne nazywanie czegoś co może wywołać kataklizm końca świata jako miłość?

Cobra: nie jest, ponieważ nie będzie to kataklizm końca świata. To będzie odrodzenie, restrukturyzacja, zmiana pozycji. To coś zupełnie innego.

Hoshino: Zgadzam się. Dziękuję. Następne pytanie, w przeszłości wspominałeś, że czwarta lub inicjacja Arhat oznacza rozpuszczenie pionowego implantu. Czy ta koncepcja sugeruje, że wszystkie pozytywne rasy istot pozaziemskich żyjące w wolnym wszechświecie są wzniesionymi istotami na poziomie Arhat?

Cobra: Nie, Nie są. Ale pionowy implant jest główną przeszkodą w inicjacji Arhat. I... Ale to znaczy, że wszystkie te pozytywne rasy pozaziemskie, które nie mają tego implantu, mogą, jeśli zechcą, bardzo łatwo osiągnąć świadomość na poziomie Arhat.

Hoshino: Rozumiem. A jaka jest różnica między przejściem inicjacji Arhat a staniem się Buddą?

Cobra: Inicjacja Arhat faktycznie daje ci dostęp do świadomości Buddycznej, ale stanie się w pełni rozwiniętym Buddą z pełnym potencjałem jest znacznie wyższym stanem ewolucji.

Hoshino: Rozumiem. A czy ludność na powierzchni, która uczestniczy w kolektywnym Wzniesieniu stanie się bezpośrednio Buddą? Jeśli nie, to jak duża jest przepaść między nowo wzniesionym człowiekiem a Buddą?

Cobra: Jak powiedziałem, luka jest dość duża i potrzeba trochę czasu aby ludzie, którzy się wznieśli osiągnęli ten poziom.

Hoshino: Ok. Zrozumiałem. A jak Wzniesiony Mistrz wyjaśnia Nirwanę w sposób zrozumiały dla większości współczesnych ludzi?

Cobra: Jest to stan świadomości, który obejmuje wszystko. Jest to stan świadomości jednego. To czysta przyjemność, która przekracza przestrzeń i czas.

Hoshino: Rozumiem. Dziękuję. A jaka będzie przyszłość Księżyca, Słońca i naszego Układu Słonecznego po tym jak Ziemia zakończy swoje Wzniesienie?

Cobra: Cały układ słoneczny zostanie odświeżony w pewien sposób, ponieważ impuls słoneczny/błysk słoneczny wywoła pewne efekty w całym Układzie Słonecznym. Ale ogólnie rzecz biorąc, większość planet nadal będzie wyglądać tak samo. Niektóre z nich mogą doświadczyć własnych przesunięć biegunów, ale układ słoneczny będzie wyglądał prawie tak samo jak teraz, z niewielkimi zmianami.

Hoshino: Ok. Dziękuję. I następne pytanie: populacja świata z pewnością przekroczy w tym roku 8 miliardów. Jeśli tylko około 2000 ludzi z 8 miliardów zostanie zakwalifikowanych do udziału w Pierwszej Fali Wzniesienia, a następnie nadal będą żyć na Ziemi, niektórzy ludzie mogą pomyśleć (myśleć), że ci ludzie są grupą koni trojańskich wysłanych przez rasy ET, które zamierzają okupować Ziemię. Czy możesz sprecyzować jakie wymagania musi spełniać dana osoba aby znaleźć się na "liście pierwszej fali"?

Cobra: Jakie pomysły mają ludzie? Powiedziałbym, że ludzie, którzy znajdą się na "liście pierwszej fali", to ludzie z wysoko rozwiniętą świadomością, z dużą ilością niewinności i połączeniem ze światłem.

Hoshino: Ok. I większość populacji na powierzchni przeniesie się na planetę w Plejadach po ewakuacji. Czy możesz ujawnić nazwę naszej przyszłej planety i opisać jej środowisko, klimat i standard życia, jeśli to możliwe?

Cobra: ta planeta wygląda prawie tak samo jak Ziemia bez zanieczyszczeń, bez stresu, bez wojen. Ludzie, którzy tam będą żyli, będą prowadzeni przez wyżej rozwinięte istoty i otrzymają przewodnictwo, ale będą w stanie zadbać o swój własny rozwój w harmonijny sposób.

Hoshino: rozumiem, to jest takie niesamowite. Nie mogę się doczekać. A kiedy ludzkość przejdzie trzy fale zbiorowego Wzniesienia, nie powinno być już więcej ciemności w tym wszechświecie. Wiesz jaki będzie następny Boski Plan dla tego wszechświata?

Cobra: następnym boskim planem jest zjednoczenie wszystkiego w jedno. Będzie wchodził głębiej w jedno, głębiej w szczęście, głębiej w radość. To bardzo piękny plan.

Hoshino: Rozumiem. To dobrze.

Cobra: Tak. Tak więc w tym momencie będziemy musieli zakończyć ten wywiad i możemy zrobić drugą część w późniejszym czasie z drugą częścią pytań.

Hoshino: W porządku. Dziękuję bardzo za twój dzisiejszy czas, Cobra. Czy mógłbyś powiedzieć publiczności kilka ostatnich słów przed zakończeniem wywiadu?

Cobra: Tak. Chciałbym pogratulować wszystkim, którzy byli w stanie utrzymać Światło w tych trudnych czasach. To był, powiedziałbym, najbardziej niezwykły czas w całej historii ludzkości i najbardziej szalony czas, ale damy radę. Zwycięstwo Światła!

Hoshino: Dziękuję bardzo, Cobra. Zwycięstwo Światła!

Jedi: Dziękuję, Cobra. Zwycięstwo Światła!

Cobra: Dziękuję.

Patrick: Dziękuję. Zwycięstwo Światła! Yay!

 Źródło:  https://www.welovemassmeditation.com/2022/09/2022-cobra-interview-by-wlmm-igag-pfc-japan-official-part-1.html


Komentarze