Medytacja Fioletowego Płomienia


Fioletowy Płomień jest niewidzialną energią duchową. Rewitalizuje i ożywia nasze ciała i zmienia negatywną energię w pozytywną energię. Przekształcając negatywne myśli i uczucia, Fioletowy Płomień zapewnia platformę do uzdrawiania.

Moc transmutacji jest specyficzną cechą Fioletowego Płomienia, który, gdy jest przywoływany do działania, zmienia wszystko z czym się styka w wyższy i czystszy stan.

Medytacja Fioletowego Płomienia została stworzona w celu oczyszczenia wszelkich niezgodnych energii, tak aby rzeczy mogły być w harmonii, aby pomóc osiągnąć najbardziej pozytywną linię czasową Wzniesienia dla planety Ziemia.

Z Siłami Światła oczyszczającymi powierzchnię planety z pełną prędkością, Światło świeci już przez pęknięcia w matrixie. Możecie pomóc temu Światłu oczyszczając powierzchnię planety medytacją Fioletowego Płomienia:

http://2012portal.blogspot.com/2022/09/chimera-situation-update.html

 Możecie wykonywać tę medytację w dowolnym momencie.


Instrukcje (sugerowany czas trwania medytacji to 15 minut):


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Teraz wezwij Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby oczyścił twoje pole energetyczne z wszelkich zakłócających energii. Następnie poproś Fioletowy Płomień aby stworzył wokół ciebie potężny krąg ochronny podczas medytacji. Utrzymuj go aktywny przez resztę dnia. 

3. Ustanów intencję użycia tej medytacji jako narzędzia do oczyszczenia wszelkich niezgodnych energii, aby pomóc osiągnąć najbardziej pozytywną linię czasową Wzniesienia dla planety Ziemia.

4. Wizualizuj słup Fioletowego Światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, następnie rozprzestrzeniający się do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj to Światło przechodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzące przez naszą Galaktykę, następnie przechodzące przez nasz Układ Słoneczny i przechodzące przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego a następnie przez wszystkie istoty na Ziemi, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.

5. Teraz wizualizuj Fioletowy Płomień otaczający całą planetę, oczyszczając wiry i pola energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej.6. Wizualizuj jak cała ludzkość jest inspirowana i kierowana, a każdy ma swoje własne połączenie ze swoją własną Duszą i Źródłem w doskonałej równowadze ich wewnętrznych męskich i żeńskich aspektów.

7. Wizualizuj jak bieg wydarzeń na planecie Ziemia przesuwa się na najbardziej pozytywną linię czasową, odsuwając się od wszystkich epidemii, od wszystkich wojen, od całej dominacji nad światem. Wizualizuj Fioletowe Światło oczyszczające wszystkie nierówności, wymazujące wszelkie ubóstwo i przynoszące obfitość dla całej ludzkości. Wizualizuj nowy wielki kosmiczny cykl początku  Ery Wodnika, przynoszący czyste Światło, Miłość i Szczęście wszystkim istotom na Ziemi.

8. Na koniec uziem swoją energię w centrum Ziemi. To dla twojej osobistej równowagi i ochrony. Tworzy to również kotwicę lub obwód, który może stale być kanałem, przez który Fioletowy Płomień będzie przechodził nawet po medytacji.


 Możecie również używać Fioletowego Płomienia w codziennej praktyce medytacji.

https://www.summitlighthouse.org/violet-flame-9-steps-howto/


Zwycięstwo Światła!
Komentarze