Medytacja dla wsparcia pokojowego protestu w Iranie


Obecnie w Iranie odbywa się ogólnokrajowy protest organizowany przez kobiety w kraju. Protest trwa dzień i noc przez prawie dwa tygodnie w różnych miastach i miasteczkach.

Jak wspomniał nasz kontakt w Iranie, protest jest znacznie większy niż donosiły media głównego nurtu. Niestety, dotyczy to również liczby ofiar.

https://www.euronews.com/2022/09/29/iran-women

Irański rząd aresztował i skrzywdził wielu protestujących i narzucił kontrolę nad Internetem.


Rząd próbuje również przedstawić protestujących jako ludzi agresywnych, aby potępić protest.


Po Rewolucji Islamskiej w 1979 roku, kobiety muszą nosić hidżab zgodnie z prawem w Iranie. Polityka ta jest w dużej mierze niepopularna, a irańskie kobiety często noszą chustę luźno wokół uszu lub pozwalają jej spaść na szyję. Kiedy zasada została wdrożona w 1981 r., wywołała masowe demonstracje, które od tego czasu trwają sporadycznie.

Wraz z przebudzeniem Boskiej Kobiecości, kobiety w Iranie przewodzą tej ostatniej rundzie protestu. Kobiety w kraju były okrutnie tłumione przez 43 lata. Jak wspomniał nasz kontakt, "Wymusili kodeks odzieżowy na kobietach w Iranie, który nigdy nie był częścią irańskiej kultury i cywilizacji, i wykorzystali brutalność i terror aby ludzie milczeli."

Teraz ludzie w Iranie chcą zakończyć haniebne traktowanie kobiet.

Ci ludzie muszą być chronieni i wspierani przez energię Bogini. Organizujemy codzienną medytację aby ich wspierać.

Medytacja będzie odbywać się codziennie o godzinie 16:15 UTC/18:15 w Polsce. Możecie również wykonywać tę medytację w dowolnym momencie.


Instrukcje dla tej medytacji: (sugerowany czas dla tej medytacji to 15 minut)

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.


2. Ustanów intencję aby przynieść pokój i uzdrowienie sytuacji w Iranie.


3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścić wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.


4. Wizualizuj słup różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie schodzący w dół przez twoje ciało głęboko do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to Światło przepływające przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w konflikt irański, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój. Niech to różowe Światło popłynie dalej, uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

6. Poproś obecność Bogini Boską Kobiecość) aby skierowała energie pokoju i harmonii do wszystkich nierozwiązanych sytuacji dotyczących konfliktu w Iranie i wszystkich zaangażowanych w niego. Niech te energie płyną dalej i uzdrowią wszystkie inne konflikty na całym świecie. Pozwól aby te energie nadal przepływały przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce do tej sytuacji w Iranie przez kilka minut.


Bogini chce pokoju i pokój będzie!


 

Komentarze