Medytacja dla Juliana Assange'a

 

17 czerwca sekretarz spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii zatwierdził ekstradycję założyciela Wikileaks Juliana Assange'a do USA. Brytyjskie sądy uznały, że jego ekstradycja nie będzie niezgodna z jego prawami człowieka i że będzie traktowany odpowiednio.

https://www.bbc.co.uk/news/uk-61839256

Natychmiast odwołał się on do Sądu Najwyższego w Londynie, aby zablokować jego ekstradycję do USA w celu postawienia zarzutów karnych.

https://www.bbc.co.uk/news/uk-62008245

https://www.aljazeera.com/news/2022/7/1/wikileaks-assange-lodges-uk-appeal-against-us-extradition

Zwolennicy i prawnicy Assange'a utrzymują, że działał jako dziennikarz i ma prawo do ochrony wolności słowa przez Pierwszą Poprawkę. Twierdzą, że sprawa jest umotywowana politycznie, że spotka go nieludzkie traktowanie i nie będzie w stanie uzyskać sprawiedliwego procesu w USA.

Oświadczenie opublikowane przez Wikileaks mówi, że każdy kto troszczy się o wolność słowa powinien być "głęboko zażenowany", że sekretarz spraw wewnętrznych zatwierdził ekstradycję Assange'a.

"Julian nie zrobił nic złego. Nie popełnił przestępstwa i nie jest przestępcą. Jest dziennikarzem i wydawcą i jest karany za wykonywanie swojej pracy".

Przebywa w więzieniu Belmarsh odkąd został wyciągnięty z ambasady Ekwadoru w Londynie w 2019 roku, gdzie mieszkał od 2012 roku.


Zalecamy medytację aby chronić Juliana Assange'a i powstrzymać jego ekstradycję do USA.

Medytacja będzie odbywała się codziennie o godzinie 11:30 UTC/13:30 w Polsce. Prosimy również abyście wykonywali tę medytację tak często jak to możliwe i kiedy tylko chcecie.

Oto link do wydarzenia medytacyjnego na Facebooku: 

https://www.facebook.com/events/765750894423707


Oto instrukcje dla medytacji: (sugerowany czas to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję zapewnienia ochrony i uzdrowienia sytuacji Juliana Assange'a.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.4. Wizualizuj słup różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie schodzący w dół przez twoje ciało i głęboko do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to Światło płynące przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w sytuacje Juliana Assange'a, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój i ochronę. Niech to różowe Światło płynie dalej, uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

6. Poproś obecność Bogini (Boską Kobiecość) i wszystkie Siły Światła aby skierowały energie ochrony i uzdrowienia do Juliana Assange'a, i poproś i zarządź aby Siły Światła przyniosły ochronę przed ekstradycją Julianowi Assange'owi, i wizualizuj jak energie Światła i Miłości harmonizują wszystkich zaangażowanych w te sytuacje. Niech te energie płyną dalej i uzdrowią wszystkie inne konflikty na całym świecie. Pozwól aby te energie nadal przepływały przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce do tych sytuacji przez kilka minut.


Zwycięstwo Światła!Komentarze