Medytacja w celu ochrony Pracowników Światła w Chinach


Pracownicy Światła w Chinach regularnie cierpią z powodu ataków. Od lat są celem i przedmiotem śledztwa policji. 

Niestety sytuacja się pogarsza. Cierpią na jeden z najcięższych ataków w tej chwili. 

Wielu Pracowników Światła jest przesłuchiwanych, a nawet uwięzionych.

Działania te mają na celu przestraszyć Pracowników Światła w Chinach. W rezultacie boją się kontaktować ze sobą nawzajem. 

Dlatego organizujemy medytację aby zapewnić ochronę i uzdrowienie sytuacji Pracowników Światła  w Chinach.


Medytacja będzie odbywać się codziennie o godzinie 10:30 UTC/12:30 w Polsce. Prosimy również abyście wykonywali tę medytację tak często jak to możliwe i kiedy tylko chcecie.

Oto link do wydarzenia na Facebooku do tej medytacji: 

https://www.facebook.com/events/692008625230046

A oto instrukcje dla medytacji:

(Sugerowany czas to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję zapewnienia ochrony i uzdrowienia sytuacji Pracowników Światła w Chinach.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.4. Wizualizuj słup różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie schodzącego w dół przez twoje ciało głęboko do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to Światło przepływające przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w sytuacje Pracowników Światła w Chinach, harmonizując wszystkich, usuwając strach i przynosząc pokój i ochronę. Niech to różowe Światło płynie dalej, uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

6. Poproś obecność Bogini (Boską Kobiecość) i wszystkie Siły Światła, aby skierowały energie ochrony i uzdrowienia do wszystkich Pracowników Światła w Chinach, i poproś i zarządź aby Siły Światła zapewniły ochronę przed nękaniem wszystkim Pracownikom Światła w Chinach, i wizualizuj jak energie Światła i miłości harmonizują wszystkich zaangażowanych w te sytuacje. Niech te energie płyną dalej i uzdrowią wszystkie inne konflikty na całym świecie. Niech te energie płyną dalej przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce do tych sytuacji przez kilka minut.


Bogini chce pokoju i pokój będzie!
Komentarze