Protokół dla ochrony przed negatywnymi energiami i bytami

 

 

Jak wspomniał Cobra, pole auryczne ciała mentalnego prawie każdej inkarnowanej istoty na powierzchni tej planety jest zaatakowane przez istoty zwane Niewidzialnymi.

http://2012portal.blogspot.com/2022/01/situation-update-and-new-cobra-interview.html

Niewidzialni są archontycznymi bytami, które zamieszkują niższą płaszczyznę mentalną wokół powierzchni planety i są tymi, które tworzą i manifestują fałszywą matrycę idei. Są to istoty odpowiedzialne za takie idee jak karma, pierwsza dyrektywa, celowe cierpienie, wszechmocny Bóg, celowy dualizm, płaska ziemia, drugie prawo termodynamiki jako ostateczna prawda, prędkość światła jako maksymalna prędkość, monogamia jako jedyny wybór, globalne ocieplenie,   ideologia przebudzenia, teoria kluczowej rasy, itp.

Niewidzialni to byty, które są prawie przezroczyste, kremowe mętne o niewyraźnych zarysach i są prawie niewykrywalne nawet dla zaawansowanych jasnowidzów na płaszczyźnie mentalnej.

Kilka sposobów identyfikacji  zainfekowania przez reptylian na planie astralnym można znaleźć tutaj:

https://theeventhub2015.blogspot.com/2022/01/signs-of-astral-plane-reptilian-infection-by-dark-agenda.html

Protokół został opracowany w celu ochrony przed tym zainfekowaniem, a także przed negatywnymi energiami i bytami.

Ten protokół pomoże wam zachować ochronę na każdej płaszczyźnie, na której jesteście. Doskonale chroni przed zaśnięciem. Możecie również użyć go do ochrony innych osób za ich zgodą.

Po tym jak nabierzecie wprawy w tym protokole, możecie natychmiast zamanifestować go dla swojej pracy energetycznej, medytacji i codziennych rytuałów ochronnych itp. 


 

Instrukcje:


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości. Weź kilka głębokich oddechów aby   się skupić, jednocześnie kierując swoją świadomość do wewnątrz do swojej wewnętrznej istoty.

2. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił cię w sferze jego transmutującego światła. Poproś go aby oczyścił twoje ciało fizyczne, ciało plazmowe, ciało eteryczne, ciało astralne i ciało mentalne, wszystkie twoje ciała energetyczne z negatywnych myśli pochodzących zarówno od ciebie jak i z zewnętrznych źródeł. Poproś go aby przemienił wszelkie ataki psychiczne, klątwy i czarną magię, i każde źródło, które nie życzy ci dobrze. Poproś go aby usunął zakłócenia negatywnej technologii, a także demoniczne pasożytnicze istoty i Niewidzialnych, w tym rurki do pożywiania się i macki. Poproś aby wszystko powyższe zostało natychmiast przetransmutowane w czyste białe Światło i zażądaj aby ataki zostały trwale powstrzymane. 

3. Utrzymując aktywną sferę Fioletowego Płomienia, następnie przywołaj Biały Ogień AN aby aktywował słup białego ognia schodzący przez czubek twojej głowy, w dół przez centralny kanał czakr i zakotwiczył się w centrum Ziemi. Poproś Biały Ogień aby uszczelnił i uzdrowił wszystkie słabe punkty, łzy i rozdarcia w twoim polu energetycznym spowodowane przez cokolwiek wcześniej podłączone do ciebie co spowodowało szkodę. Poproś Biały Ogień, aby uleczył wszystkie wyzwalacze, urazy i rany, których doświadczyłeś w swoim życiu, odwracając wszelkie szkody i wzmacniając twoje ciało i pole energetyczne. Poproś Biały Ogień aby zniwelował wszystkie implanty. Biały Ogień AN wzmacnia cię teraz swoimi właściwościami Światła o wysokiej częstotliwości. Weź głęboki oddech aby wdychać to wielowymiarowe Światło głęboko do twojej istoty, ponieważ daje ci ono jasność umysłu i zdolność dostępu do wyższej mądrości. Użyj tego Białego Ognia AN aby usunąć wszystkie niższe przekonania, zachowania i koncepcje, które nie pochodzą z Boskiego Źródła.

4. Teraz poproś Biały Ogień AN aby stworzył formę świętej geometrii zwaną dwunastościanem wokół całej twojej istoty. Zobacz jak lśni błyszczącym Białym Ogniem wypełnionym opalizującymi tęczowymi cząstkami. Poproś go aby powoli obracał się w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, aktywując wir Światła wokół ciebie. Promieniuje on uzdrowieniem i ochroną. Dwunastościan wzmacnia cię swoimi właściwościami usuwania przeszkód i pozwala naturalnemu przepływowi twoich ciał energetycznych lub Ciała Świetlistego aby rozpoczął się naturalnie. Pomaga w przekształcaniu i podnoszeniu świadomości do wyższych wibracji. Pomaga odciąć twoje pola energii od wszelkich wtargnięć, iluzji i mrocznych ataków, utrzymując ciało i umysł w czystości przed ingerencją i negatywnością lub kontrolujących form myślowych.
5. Gdy w pełni aktywujesz dwunastościan wykonany z Białego Ognia AN, poproś wcześniej umieszczoną wokół ciebie sferę Fioletowego Płomienia, aby przekształciła się w trójwymiarową sferę znaną jako Kwiat Życia.
Wizualizuj jego formę świętej geometrii obejmującą w pełni dwunastościan z tobą w środku. Jesteście teraz wewnątrz dwóch wypełnionych sfer. Kwiat Życia Fioletowego Płomienia jest energetyzujący i ochronny. Poproś go o natychmiastową transmutację i oczyszczenie wszystkiego z dowolnego źródła co może próbować wyrządzić ci krzywdę. Poproś go teraz aby powoli obracał się w lewo wokół dwunastościanu Białego Ognia AN. Obie sfery poruszając się w przeciwnych kierunkach tworzą potężną barierę przed wszystkim co próbuje wtargnąć i spowodować problem. Kiedy wirują w swoich prospektywnych kierunkach, generują intensywne pole energetyczne Światła lub pole siłowe, które aktywuje twoje ciała energetyczne za pomocą pola torsyjnego o wysokiej częstotliwości. To zapewnia ci bezpieczną ochronę. Pomaga również twojej wewnętrznej pracy, aby oczyścić wzorce/przekonania, iluzje i programy, które ci nie służą i pomaga w procesie Wzniesienia. 
6. Następnie możesz poprosić to pole energetyczne aby zasłoniło cię przed wszystkim co ci nie służy i/lub co nie służy Światłu. Niech tak będzie i tak jest.


Zwycięstwo Światła!
Komentarze