Codzienna medytacja dla uzdrowienia wiru w Los Angeles o godzinie 19:45 UTC/20:45 w Polsce

 

W momencie ostatniej inwazji Archontów w styczniu 1996 roku, siły ciemności utworzyły trzy główne ciemne tunele czasoprzestrzenne jako punkty wejścia aby zburzyć planetarną sieć Światła.

Te trzy ciemne tunele czasoprzestrzenne jako punkty wejścia to:

Bukavu, Jezioro Kivu, Kongo

Lublana, Słowenia

Santa Monica, Kalifornia, USA


Lublanai Santa Monica były dwoma wirami Wniebowstąpienia o największym potencjale wzniesienia w skali planetarnej. Zostały one stłumione przez siły ciemności aby mogły one kontynuować swoje rządy.

http://2012portal.blogspot.com/2019/05/situation-update.html

Tunele czasoprzestrzenne zostały utworzone w styczniu 1996 roku przez kilka konwencjonalnych eterycznych i plazmowych wybuchów nuklearnych w wyżej wymienionych lokalizacjach i nad nimi (w sumie na całym świecie eksplodowało około 200 eterycznych/plazmowych broni atomowych), co otworzyło wielowymiarowy tunel czasoprzestrzenny do układu gwiezdnego Rigel:

https://alloya.wordpress.com/2013/11/05/archons-infection/

Przez te tunele czasoprzestrzenne wiele negatywnych bytów przybyło na Ziemię i zainfekowało ją.

http://2012portal.blogspot.com/2019/04/soul-families-workshop-report-and.html

Te trzy wiry to: Bukavu w Kongo, Lublana w Słowenii i Santa Monica/Los Angeles w USA. Te trzy wiry były głównymi punktami wejścia dla inwazji Archontów w 1996 roku.
Mroczne siły chcą użyć wiru w Lublanie jako trzpień energii aby zmiażdżyć Europę w totalitarny Wielki Reset.

Zorganizowaliśmy codzienną medytację aby uzdrowić wir w Lublanie, która jest nadal potrzebna w tej chwili.

https://www.welovemassmeditation.com/2022/01/daily-meditation-for-healing-the-ljubljana-vortex-at-645-pm-utc.html 

https://meditation539.com/2022/01/27/codzienna-medytacja-dla-uzdrowienia-wiru-w-lublanie-o-godzinie-1845-utc-1945-w-polsce/

Teraz mroczne siły skupiają się również na wirze w Los Angeles w USA, od momentu powrotu Plutona do Stanów Zjednoczonych około 20 lutego.

Dlatego zamierzamy zorganizować kolejną codzienną medytację aby wesprzeć uzdrowienie i ochronę wiru w Los Angeles. Będzie się ona odbywała   codziennie o godzinie 19:45 UTC/20:45 w Polsce.

Prosimy zauważcie, że obie medytacje są nadal bardzo potrzebne w tym czasie.

Oto link do listy odtwarzania Youtube  z przewodnikami audio dla tej medytacji:

https://bit.ly/3s2x7rl 

Instrukcje medytacji (sugerowany czas trwania medytacji to 20 minut):


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w stan relaksu. Weź głęboki wdech lśniącego, białego Światła. Wydychaj wszystko co już ci nie służy. Powtórz ten oddech jeszcze kilka razy. Następnie wypowiedz tę mantrę lub podobną, w milczeniu lub głośno jeśli czujesz się tak prowadzony/a:

“Jestem Duszą

Jestem Boskim Światłem

Jestem Boską Wolą

Jestem Boską Miłością“


2. Wizualizuj swoją czakrę duszy rozświetloną lśniącym, białym Światłem. Wizualizuj to Światło w postaci wiru poruszającego się ruchem spiralnym w dół oczyszczając twoje pole energii.

3. Wizualizuj pięcioramienną gwiazdę umieszczoną wysoko na niebie około 9 mil (14,5 km) nad Los Angeles. Zobacz tę gwiazdę błyszczącą wysoko nad Los Angeles, lśniącą jasnym, białym Światłem.

4. Teraz wizualizuj Biały Ogień AN emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez wszystkie punkty Światła w naszym Układzie Słonecznym i przez pięcioramienną gwiazdę, przez Lublanę i głęboko do centrum Ziemi. Wizualizuj ten słup Białego Ognia AN przez kilka minut.

5. Wizualizuj czubek świetlistego wiru białego Światła poruszający się ruchem spiralnym w dół zgodnie z ruchem wskazówek zegara z pięcioramiennej gwiazdy, usuwając i transmutując wszystkie niskie wibracje, ciemne istoty i ciemne energie i przenosząc je do pięcioramiennej gwiazdy dla transmutacji. Wizualizuj ten wir obracającego się białego Światła przez kilka minut.

6. Wizualizuj tę Kolumnę Buddyczną w pełni połączoną ze wszystkimi Kolumnami Buddycznymi na planecie, z planetarną siecią Światła poniżej, powyżej i na powierzchni planety oraz z dowolnym punktem Światła według przewodnictwa Wzniesionych Istot, wszystkie połączone z tą Kolumną Buddyczną w pięcioramiennej gwieździe w sieć lśniącego białego Światła.

7. Teraz wizualizuj Fioletowy Płomień oczyszczający wir w Los Angeles.

8. Wizualizuj  sieć Kwiatu Życia w kolorze tęczy obejmujący Los Angeles i podnoszący wibracje całego miasta.

9. Teraz, w imię Źródła, w imię Obecności JAM JEST wiecznego Światła. Deklarujemy i nakazujemy, że Kolumna Buddyczna w Los Angeles jest teraz ukończona na wszystkich płaszczyznach, według przewodnictwa Źródła.


Zwycięstwo Światła! 

Komentarze