Pilna medytacja o pokój między Rosją a NATO co 4 godziny

Aktualizacja 2022-09-12: 


11 września Rosja odpaliła masowy ogień zaporowy pocisków manewrujących przeciwko Ukrainie. Po raz pierwszy uderzają one w elektrownie.  Wyłączenia prądu są zgłaszane w wielu obszarach Ukrainy.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/breaking-news-russia-launches-massive-missile-barrage-hitting-power-plants-for-first-time 

Usługi kolejowe zatrzymały się na całej Ukrainie, ponieważ zasilanie gaśnie w wyniku uderzeń w infrastrukturę krytyczną.

Niektóre obszary straciły dostęp do wody, a połączenie z Internetem w całym kraju zostało naruszone.

Istnieją również doniesienia, że Rosja przygotowuje się do bezpośredniego konfliktu z USA i NATO.

Ponadto Rosja grozi NATO, że z ukraińskich portów do Afryki trzeba eksportować znacznie więcej zboża.

Rosja może zaatakować kraje NATO bronią jądrową, jeśli nadal będą dostarczać Ukrainie śmiercionośną broń.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/blunt-warnings-from-russia-foreign-minister-and-federation-council-nuclear-war-coming

Ponieważ konflikt narasta po raz kolejny, ważne jest aby kontynuować medytację co 4 godziny.
Dlatego proponujemy wszystkim, którzy czują się tak prowadzeni, aby wykonywali medytację o pokój między Rosją a NATO tak często jak to możliwe lub co 4 godziny w następujących porach:

12:30 am UTC / 1:30 w Polsce

04:30 am UTC / 5:30 w Polsce

08:30 am UTC / 9:30 w Polsce

12:30 UTC / 13:30 w Polsce

16:30 UTC / 17:30 w Polsce

20:30 UTC / 21:30 w Polsce

 

Możecie również wykonywać tę medytację w swoim czasie, tak często jak czujecie się prowadzeni.


Instrukcje dla tej medytacji: (sugerowany czas medytacji to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości

2. Ustanów intencję przyniesienia pokoju i uzdrowienia do sytuacji między Rosją, Ukrainą i NATO.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.
4. Wizualizuj słup różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie schodzący w dół przez twoje ciało, głęboko do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to Światło płynące przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w sytuacje między Rosją, Ukrainą i NATO, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój. Niech to różowe Światło płynie dalej, uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

6.  Poproś obecność bogini (Boską Kobiecość) aby chroniła  elektrownię jądrową w Zaporożu przed uszkodzeniem, aby zapobiec ewentualnym opadom radioaktywnym. Wizualizuj tą elektrownię jądrową bezpieczną i chronioną.

7. Następnie poproś  obecność Bogini (Boską Kobiecość) aby skierowała energie pokoju i harmonii do wszystkich nierozwiązanych sytuacji między Rosją, Ukrainą i NATO, i do wszystkich zaangażowanych w te sytuacje, szczególnie chroniąc cywilów przed konfliktem wojskowym na Ukrainie. Niech te energie płyną dalej i uzdrowią wszystkie inne konflikty na całym świecie. Pozwól aby te energie nadal przepływały przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce do tych sytuacji przez kilka minut.


 

Prosimy o uwzględnienie tej sytuacji w codziennej Medytacji Sytuacji Nadzwyczajnych o  godzinie 14:00 UTC. Wizualizujcie sytuację między Rosją a NATO jak zostaje rozwiązana w sposób pokojowy tak szybko jak to możliwe.


https://www.welovemassmeditation.com/2018/02/breakthrough-meditation-at-2-pm-utc-and.html


Bogini chce pokoju i pokój będzie.

  Komentarze