Codzienna medytacja dla uzdrowienia wiru w Lublanie o godzinie 18:45 UTC/19:45 w Polsce

 

W momencie ostatniej inwazji Archontów w styczniu 1996 roku, siły ciemności utworzyły trzy główne ciemne tunele czasoprzestrzenne jako punkty wejścia, aby zburzyć planetarną sieć Światła.

Te trzy ciemne tunele czasoprzestrzenne jako punkty wejścia to:

Bukavu, Jezioro Kivu, Kongo

Lublana, Słowenia

Santa Monica, Kalifornia, USA

Ljublana i Santa Monica były dwoma wirami Wniebowstąpienia o największym potencjale wzniesienia w skali planetarnej. Zostały one stłumione przez siły ciemności, aby mogły kontynuować swoje rządy.

http://2012portal.blogspot.com/2019/05/situation-update.html

Tunele czasoprzestrzenne zostały utworzone w styczniu 1996 roku przez kilka konwencjonalnych wybuchów eterycznych i plazmowych w wyżej wymienionych lokalizacjach i nad nimi (w sumie na całym świecie eksplodowało około 200 eterycznych/plazmowych ładunków atomowych), które otworzyły wielowymiarowy tunel czasoprzestrzenny do układu gwiezdnego Rigel:

https://alloya.wordpress.com/2013/11/05/archons-infection/

Przez te tunele czasoprzestrzenne, wiele negatywnych bytów przybyło na Ziemię i zainfekowało ją.

http://2012portal.blogspot.com/2019/04/soul-families-workshop-report-and.html

Lublana była również ważnym miastem Światła w późnym okresie atlantyckim i  stanie się miastem Światła ponownie w Nowej Atlantydzie:

http://www.stankovuniversallaw.com/2018/08/the-city-of-light-in-ljubljana-slovenia/#more-24230

W 1995 roku w Lublanie miały miejsce pewne wydarzenia o znaczeniu planetarnym i kosmicznym, które na razie muszą pozostać tajne.

Podczas ostatniej inwazji Archontów w 1996 roku Lublana została zbombardowana eterycznymi i plazmowymi bombami jądrowymi, które całkowicie zniszczyły sieć energetyczną w kraju i opóźniły rozwój duchowy kraju na dziesięciolecia. Niedawno podjęto pewne działania aby ponownie wskrzesić ten wir energii.

  Zorganizujemy specjalną codzienną medytację Kolumny Buddycznej, aby wspomóc uzdrowienie wiru w Lublanie. Będzie ona wykonywana codziennie o godzinie 18:45 UTC/19:45 w Polsce.

Oto link do wydarzenia medytacyjnego na Facebooku: 

https://www.facebook.com/events/436564198163030


Instrukcje medytacji (sugerowany czas trwania medytacji to 20 minut):


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w stan relaksu. Weź głęboki wdech lśniącego, białego Światła. Wydychaj wszystko co już ci nie służy. Powtórz ten oddech jeszcze kilka razy. Następnie wypowiedz tę mantrę lub podobną, w milczeniu lub głośno jeśli czujesz się tak prowadzony/a:


“Jestem Duszą

Jestem Boskim Światłem

Jestem Boską Wolą

Jestem Boską Miłością


2. Wizualizuj swoją czakrę duszy rozświetloną lśniącym, białym Światłem. Wizualizuj to Światło w postaci wiru poruszającego się ruchem spiralnym w dół oczyszczając twoje pole energii.

3. Wizualizuj pięcioramienną gwiazdę umieszczoną wysoko na niebie około 9 mil (14,5 km) nad Lublaną. Zobacz tę gwiazdę błyszczącą wysoko nad Lublaną, lśniącą jasnym, białym Światłem.

4. Teraz wizualizuj Biały Ogień AN emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez wszystkie punkty Światła w naszym Układzie Słonecznym i przez pięcioramienną gwiazdę, przez Lublanę i głęboko do centrum Ziemi. Wizualizuj ten słup Białego Ognia AN przez kilka minut.

5. Wizualizuj czubek świetlistego wiru białego Światła poruszający się ruchem spiralnym w dół zgodnie z ruchem wskazówek zegara z pięcioramiennej gwiazdy, usuwając i transmutując wszystkie niskie wibracje, ciemne istoty i ciemne energie i przenosząc je do 5-ramiennej gwiazdy dla transmutacji. Wizualizuj ten wir obracającego się białego Światła przez kilka minut.

6. Wizualizuj tę Kolumnę Buddyczną w pełni połączoną ze wszystkimi Kolumnami Buddycznymi na planecie, z planetarną siecią Światła poniżej, powyżej i na powierzchni planety oraz z dowolnym punktem Światła według przewodnictwa Wzniesionych Istot, wszystkie połączone z tą Kolumną Buddyczną w pięcioramiennej gwieździe w sieć lśniącego białego Światła.

7. Teraz wizualizuj Fioletowy Płomień oczyszczający wir w Lublanie.

8. Wizualizuj  sieć Kwiatu Życia w kolorze tęczy obejmujący Lublanę i podnoszący wibracje całego miasta.

9. Teraz, w imię Źródła, w imię Obecności JAM JEST wiecznego Światła. Deklarujemy i nakazujemy, że Kolumna Buddyczna w Lublanie jest teraz ukończona na wszystkich płaszczyznach, według przewodnictwa Źródła.


Zwycięstwo Światła! 

Komentarze