Wywiad z Cobrą na temat Aktywacji Boskiej Interwencji

 

We Love Mass Meditation, Międzynarodowa Grupa Złotego Wieku i Prepare for Change Japan Official zorganizowały wywiad z Cobrą w celu podniesienia świadomości o Aktywacji Boskiej Interwencji.

https://www.welovemassmedition.com/2021/11/divine-intervention-action-on-deCember-21st--t-4-Pm-utc-1221.html.

W tym wywiadzie, Cobra przekazał swój pogląd na szereg tematów, w tym o tym co możemy zrobić aby zwiększyć pozytywny wpływ Aktywacji Boskiej Interwencji, o obecnej sytuacji planetarnej i o tym  co możemy zrobić aby utrzymać tempo Aktywacji w przyszłym roku. Zadaliśmy również wiele pytań wysłanych do nas.

Oto nagrywanie wywiadu na naszym kanale YouTube:


Specjalne podziękowania dla Międzynarodowej Grupy Złotego Wieku i Japońskiego PFC Official za ich wielkie wsparcie w tym wywiadzie.

Poniżej znajduje się transkrypcja wywiadu:


Hoshino: Cześć wszystkim. Dziś jest 7 grudnia 2021. Nazywam się Hoshino,  jestem tutaj z moimi wielkimi przyjaciółmi Patrickiemi Jedi, którzy są przedstawicielami Międzynarodowej Grupy Złotego Wieku, a także  z Terry-san z Japońskiego PFC Official. Więc witaj Patrick i Jedi.

Patrick: Cześć, dziękuję za zaproszenie.

Jedi: Cześć. Tu Jedi.

Hoshino: I powitajmy Terry-san.

Terry: Witam wszystkich.

Hoshino: Dzisiaj jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc przeprowadzić wywiad z Cobrą na temat Aktywacji Boskiej Interwencji. Poprosimy również o aktualizację sytuacji, o to na czym możemy skupić się w przyszłym roku i zadamy   wiele pytań wysłanych do nas. Więc witaj Cobra.

Cobra: Dziękuję. Dziękuję Ci.


Część 1. 12-21 Aktywacja Boskiej Interwencji


Hoshino: Teraz zacznijmy rozmowę o Aktywacji Boskiej Interwencji. Więc pierwsze pytanie to, dla Pracowników Światła nie jest trudne   wizualizowanie Pierwszego Kontaktu. Jednakże może nie być łatwe wizualizowanie  bezpośredniej interwencji Źródła na Ziemi, ponieważ wcześniej nie robiliśmy takiej medytacji. Czy byłbyś w stanie dostarczyć nam pewne konkretne obrazy i wizualizację gdy będziemy robić tą inwokację?

Cobra: Ok. Źródło nie interweniuje bezpośrednio, ale interweniuje przez pola energetyczne. Możesz więc wizualizować bardzo silne, pozytywne pola energetyczne przychodzące na Ziemię, przemieniając całą ciemność, zmieniając wszystko co negatywne na pozytywne, a następnie bardziej konkretnie   pozytywne rasy przejawiające się fizycznie i pomagające w tej transformacji.

Hoshino: Dobra. Dziękuję Ci.   Taosim uważa, że ​​jedno z najwyższych bóstw Yuanshi Tianzun urodził się w dniu zimowego przesilenia. Czy on jest istotą pozaziemską? Czy jest to pomocne aby wizualizować jak wysyła on do nas lśniące białe Światło podczas naszej Aktywacji Boskiej Interwencji?

Cobra: Tak. Jest on pozytywną istotą pozaziemską i oczywiście pomocne jest wizualizowanie go jak wysyła lśniące białe Światło, nie dokładnie podczas medytacji, ponieważ mamy dla niej konkretny protokół, ale przed i po medytacji na pewno.

Hoshino: Racja. Dziękuję za Twoją odpowiedź. Czy będzie zaletą jeśli przeprowadzimy medytację Boskiej Interwencji na naszym prywatnym terenie  przeznaczonym do Anteny Kontaktu?

Cobra: Tak, zdecydowanie.

Hoshino: Dobra. A jeśli ludzie wykonają tę medytację w siedzibie ONZ w Nowym Jorku i będą wizualizować  statek Plejadian lądujący na trawniku w oficjalnym Pierwszym Kontakcie, czy taka wizualizacja stworzy dodatkowy wpływ?

Cobra: Tak. To naprawdę dobry pomysł.

Hoshino: Tak. Więc ludzie mogą pójść do siedziby aby medytować. Instrukcja medytacji wspomina, że ​​wizualizujemy, że ma miejsce Pierwszy Kontakt i Boska Interwencja. Dlaczego Siły Światła podkreślają, że powinniśmy wizualizować obie sytuacje w tym konkretnym czasie?

Cobra: Ponieważ jest to pierwszy raz w ludzkiej historii, że jest to realistycznie możliwe, że osiągniemy masę krytyczną, która może wywołać pewne zmiany, co do których mamy nadzieję.

Hoshino: Racja. To ma sens. A połączenie z Obecnością Jam Jest nie jest szczególnie zawarte w instrukcjach medytacji, ale ze względu na znaczenie Obecności Jam Jest w zakresie oświadczania dekretów, czy powinniśmy połączyć się z naszą Obecnością Jam Jest przed i podczas medytacji?

Cobra: Tak. To byłoby naprawdę bardzo korzystne.

Hoshino:  Dziękuję Ci. Kiedy zarządzamy manifestację Pierwszego Kontaktu z życzliwymi galaktycznymi istotami i natychmiastową Boską Interwencję, czy będzie bardziej skuteczne  jeśli będziemy wizualizować pewne związane z tym obrazy, a nie tylko ustanawiać intencję na głos?

Cobra: Najpotężniejsze byłoby aby zrobić obie rzeczy razem jednocześnie.

Hoshino: W porządku. Dobra. W marcu 2014 r. wspomniałeś, że mroczne siły zażądały, aby Źródło przestało przekazywać informacje Wniebowstąpionym Mistrzom i Galaktycznej Konfederacji na temat ich tajnych działań i planów. Czy podczas masowej medytacji nadal możemy poprosić Źródło aby ujawniło wszystkie działania ciemnych sił w celu przyspieszenia procesu wyzwolenia?

Cobra: Tak, zdecydowanie.

Hoshino: W porządku. Dziękuję Ci. Wspomniałeś w poprzedniej aktualizacji, że Konfederacja Galaktyczna skonstruuje dwie Sfery Dysona gdzie jest wystarczająco dużo Światła w naszym Układzie Słonecznym. I wspomniałeś  w wywiadzie z Siostrzeństwem Róży, że Konfederacja Galaktyczna jest we wczesnych początkowych fazach tworzenia tych sfer. Czy budowa tych Sfer Dysona przyspieszy jeśli nasza medytacja z powodzeniem osiągnie masę krytyczną?

Cobra: Tak, będzie to jeden z efektów samej medytacji jeśli osiągniemy masę krytyczną 144000 osób medytujących 21 grudnia.

Hoshino: W porządku. Bardzo dobrze to słyszeć. Dziękuję Ci. I czy Siły Światła usuną Czarny Kamień i sub-kwantowy  pojemnik z anomalią w bazie Urim, jeśli medytacja osiągnie masę krytyczną?

Cobra: Jeszcze nie oczekuje się aby zostało to usunięte, ale proces usuwania będzie bardzo przyspieszony jeśli osiągniemy masę krytyczną.

Hoshino: Tak, to brzmi bardzo dobrze. Jakiego rodzaju minerały i przedmioty duchowe poleciłbyś dla manifestowania Pierwszego Kontaktu i Boskiej Interwencji?

Cobra: Oczywiście kamienie Cintamani są najpotężniejsze dla łączenia się z pozytywnymi rasami pozaziemskimi, zwłaszcza Syrianami, a także Akwamaryn jest bardzo potężny do łączenia się z Konfederacją Galaktyczną, a Goszenit jest bardzo potężny aby połączyć się z Obecnością Jam Jest. Więc te trzy kamienie połączone byłyby bardzo skuteczne w ustanowieniu tego kontaktu.

Hoshino: Dobra, świetnie. Czy możesz przekazać inspirujące i zachęcające słowa do społeczności UFO i grup duchowych, aby mogły zrozumieć znaczenie petycji dla Wyzwolenia Planetarnego i medytacji Boskiej Interwencji?

Cobra: Myślę, że wszyscy, którzy naprawdę chcieliby doświadczyć Pierwszego Kontaktu w swoim życiu, mamy teraz narzędzie do przyspieszenia tego procesu i wszystkich, którzy czują się tak kierowani mogą uczestniczyć w tym. A ci, którzy wezmą udział w tym, będą tymi, którzy tworzą historię. W dłuższej perspektywie będziemy tymi, o których będą napisane książki historyczne, gdy opowieści zostaną napisane o tym jak kontakt został osiągnięty.

Hoshino: Dobra, świetnie. Dziękujemy za wiadomości i teraz przejdę do Terry-San w kwestii aktualizacji sytuacji.


Część 2. Aktualizacja sytuacji


Terry: Dobra. Dziękuję Ci bardzo. Pierwsze pytanie, wielu Pracowników Światła poczuło bardzo radosne i dające nadzieję energie podczas medytacji wzmacniającej w czasie zaćmienia słońca. Jaką dokładną korzyść medytacja wzmacniająca zapewniła głównej medytacji?

Cobra: Właściwie, tak, mieliśmy bardzo skoncentrowaną jednolitą grupę wykonującą tą ​​medytację wzmacniającą, a właściwie miał miejsce energetyczny przełom w momencie maksymalnego momentu zaćmienia. A jedną z konsekwencji tej medytacji wzmacniającej było to, że liczba podpisów dosłownie eksplodowała na stronie petycji. Możecie po prostu sprawdzić i zobaczyć co się działo w ciągu ostatnich kilku dni z liczbą podpisów i będziecie pozytywnie zaskoczeni.

Terry: Tak, dokładnie. Dziękuję Ci bardzo. Następne pytanie. Powiedziałeś, że od marca niektórzy kluczowi pozytywni członkowie Smoka w Chinach kontynentalnych zostali zabici lub aresztowani. Jaki jest wpływ tych incydentów na strategię Sił Światła? I jaka jest sytuacja u pozostałych członków Smoka? Czy są teraz bezpieczni?

Cobra: Trzymają się w cieniu. Otrzymali dodatkowe instrukcje jak postępować, ale dokładna strategia jest oczywiście niejawna.

Terry: Dobra. Rozumiem. Dziękuję Ci. Kolejne pytanie. Jak można   porównać   wielkość Błysku Wydarzenia do rozbłysku słonecznego  X1, który miał miejsce 29 października, który był dość silny według Skali Pogody Kosmicznej NOAA? I czy byłoby możliwe aby ocenić ile razy większy niż wydarzenie rozbłysku słonecznego  w Carrington w 1859 roku?

Cobra: Spodziewałbym się, że będzie to kilka razy potężniejsze niż wydarzenie w Carrington w 1859 roku.

Terry: Rozumiem, tylko kilka razy więcej. Dobra.

Cobra: Tak, ale nie może być zbyt silny. Musimy to przeżyć. To początkowe wydarzenie rozbłysku nie będzie katastrofalne. Będzie to tylko puls, który zainicjuje proces transformacji planetarnej. Więc nie będzie destrukcyjny.

Terry:  Dobrze to słyszeć. Dziękuję Ci bardzo. Kolejne pytanie. Naukowcy niedawno odkryli, że w pobliżu Galaktycznego Centrum znajduje się gigantyczna bariera, która zapobiega przenikaniu większości promieni kosmicznych do lokalnej galaktyki. Czy ta bariera to faktycznie Sfera Dysona zbudowana przez Siły Światła do filtrowania energii z Kosmicznego Centralnego Słońca?

Cobra: Jest to połączenie naturalnej bańki plazmowej, która w sposób ciągły jest tworzona wokół każdego centrum galaktycznego w każdej galaktyce. I oczywiście ta bańka plazmowa jest dodatkowo wspierana przez Galaktyczną Centralną Rasę, która reguluje przepływ energii w całej galaktyce. Tak więc życie galaktyczne może się rozwijać i ewoluować.

Terry: Rozumiem. Dziękuję Ci. Wspomniałeś w czerwcu, że Siły Światła rozmieściły Mjolnir w formacji dwudziestościanu. Ostatnio powiedziałeś, że Siły Światła zamierzają skonstruować dwie Sfery Dysona w kształcie dwudziestościanu w naszym układzie słonecznym. Dlaczego Siły Światła  wybierają ten kształt? Jak możemy wykorzystać ten kształt w naszym codziennym życiu, zwłaszcza dla duchowego wzrostu?

Cobra: Ta formacja świętej geometrii jest najbardziej skuteczna w kierowaniu energią w kierunku planet. Dlatego   Siły Światła  używają tego. I oczywiście możesz użyć tego samego kształtu w swoich medytacjach, zwłaszcza w procesie aktywacji ciała świetlistego, jeśli ktoś to przechodzi. Kształty świętej geometrii mogą pomóc i przyspieszyć ten proces.

Terry: Rozumiem. Dziękuję, bardzo dziękuję. To bardzo interesujące. Dobra. Następne pytanie. Wybuch Covid-19 na Tajwanie był pod kontrolą w ciągu sześciu miesięcy na Tajwanie. Nie widzieliśmy żadnych nowych lokalnych przypadków przez prawie 30 dni. Podobna sytuacja też wydarzyła się w Japonii. Po szczytowej liczbie zakażonych osób pod koniec sierpnia liczba ta dramatycznie spadła w Japonii w przeciwieństwie do oczekiwań środków masowego przekazu. A teraz jest prawie znikome. Tak wielu badaczy nie wie dlaczego pandemia zniknęła tak dramatycznie na Tajwanie i w Japonii. Czy nastąpiło to ze względu na silniejszą sieć Cintamani, lub czy jest to spowodowane ich specjalnym układem komór tachionowych, który był pokrótce opisany na twoim blogu w czerwcu??

Cobra: Jest to połączenie trzech głównych czynników. Pierwszym głównym czynnikiem jest to, że szczep wirusa, który został uwolniony we Włoszech jest odpowiedzialny za większość infekcji Covid od tego czasu, od  powiedziałbym końca 2020 r. I bardzo niewiele przypadków z tego szczepu dotarło do Japonii lub Tajwanu. Drugim jest to, że zwłaszcza Tajwan wdrożył najbardziej skuteczne środki kontroli pandemii, zwłaszcza na początku. Oczywiście trzecimi czynnikiem jest gęstość sieci Cintamani i liczba komór tachionowych. Wszystkie te czynniki połączone doprowadziły w konsekwencji,   że liczba przypadków spadła prawie do zera.

Terry: Dobra. Rozumiem. Dziękuję Ci bardzo. Wspomniałeś w poprzedniej aktualizacji, że kamień Cintamani jest również znany jako Ye Ming Zhu dla Smoków. Więc, Ye Ming Zhu oznacza świetlisty koralik, nocny świetlisty koralik. Czy kamienie Cintamani na Aldebaranie i Antares naprawdę stają się samoświecące w nocy? Czy jest tylko jedynie duchowa metafora?

Cobra: Istnieją pewne kamienie, które lśnią i świecą w nocy, ale nie są to kamienie Cintamani. I te kamienie są znane na galaktyce, ale jest zbyt wcześnie aby wprowadzić je do populacji na powierzchni, ponieważ są bardzo potężne i niewłaściwe nadużycie tej mocy nie byłyby korzystne. Tak naprawdę są naprawdę silnymi kamieniami z naprawdę potężną siłą duchową, ale nie są obecne na powierzchni planety.

Terry: Więc zostaną wprowadzone później?

Cobra: Zostaną wprowadzone dla tych, którzy są w stanie świadomości kompatybilnym z tymi kamieniami.

Terry:  Dobra. Dziękuję Ci bardzo. Więc Wirtualny Świat (Metaverse), znany również jako  wciągająca rzeczywistość wirtualna, staje się popularną koncepcją. Co Siły Światła myślą o tej nowej technologii rzeczywistości wirtualnej? Czy życzliwa galaktyczna cywilizacja wykorzystuje wirtualną rzeczywistość dla doświadczania alternatywnego życia?

Cobra: Ta koncepcja wirtualnego świata, która została wprowadzona, jest w rzeczywistości pułapką. To jest umieszczenie ludzi głębiej w matrixie. Siły Światła korzystają z tych technologii wirtualnej rzeczywistości bardzo rzadko. Używają tego kiedy jest naprawdę konieczne, ponieważ istnieją lepsze sposoby podejścia do rzeczywistości.

Terry: Więc lepiej tego unikać?

Cobra: Faktycznie. Tak.

Terry: Następne pytanie, czy zawalenie się wiru na Jeziorze Kivu nie spowodowało żadnego negatywnego wpływu w kwestii Wydarzenia, harmonogramu i globalnej sytuacji?

Cobra: To zmniejszyło jakość energii na całym świecie. Jest więcej ciemności obecnej. Ale ogólnie rzecz biorąc, to zawalenie się nie miało większego wpływu. Więc jakość energii wokół planety jest nieco gorsza, ale nie było żadnych dramatycznych skutków ubocznych.

Terry: Świetnie. Dobrze to słyszeć. Kolejne pytanie, niedawno Francja zmieniła kolor niebieski flagi narodowej z kobaltowego błękitu na granatowy. Granatowy jest symbolem rewolucji francuskiej. Czy to zmiany zainicjowane przez Siły Światła?

Cobra: Nie.

Terry: Dobra. W porządku. Dziękuję Ci bardzo. To koniec drugiej części. Teraz przenieśmy się do trzeciej części prowadzonej przez Patricka.


Część 3. Wyjaśnienie


Patrick: Ok. Dziękuję, Cobra. Trzecia część jest to wyjaśnienie. Pierwsze pytanie jest, jaki jest związek między rzeczywistością  kwantową i niefizycznymi płaszczyznami, zwłaszcza płaszczyznami plazmową i eteryczną?

Cobra: Właściwie wszystkie płaszczyzny, fizyczne i niefizyczne płaszczyzny, mają wymiar kwantowy wbudowany w sobie. Więc czasoprzestrzeń jest skonstruowana w taki sposób, że na bardzo małą skalę, posiada sferę kwantową, która ma nieco inne prawa fizyki niż makroskopowa rzeczywistość, której doświadczamy.

Patrick: Och, dobrze. Następne pytanie. Czy Guanyin i Izis to ta sama Bogini? Czy Guanyin jest faktycznie azjatyckim awatarem tej ostatniej?

Cobra: To nie jest zupełnie ta sama Bogini, ale części archetypu są bardzo podobne.

Patrick: Ok. Następne. Jak dużą średnicę ma w pełni funkcjonalna komora tachionowa? I mam na myśli nie tylko wewnątrz komory, ale zastanawiam się, czy to ma wpływ na okolicę.

Cobra: Oszacowałbym promień oddziaływania na około 30 mil w każdym kierunku.

Patrick: Oh, w porządku. Następny. Istnieje reguła w misjach pracy z siecią że podczas zakopywania kamieni Cintamani  musimy zachować każdy z nich co najmniej 30 metrów od Morganitu i Tybetańskiego kryształu wolnej woli. Może nie jest bardzo łatwo rozpoznać czy ktoś inny już zakopał coś innego w pobliżu. Możesz wyjaśnić przyczynę tej zasady i jakie negatywne skutki będziemy mieć gdybyśmy zakopali kamień Cintamani, Morganit lub Tybetański kryształ w zasięgu 30 metrów?

Cobra: Dobra. Nie martwiłbym się zbytnio jeśli zdarza się to przypadkowo od czasu do czasu, ale chcielibyśmy uniknąć zakłóceń energii, ponieważ kamienie mają maksymalny efekt jeśli są same, bez żadnych zakłóceń. Tak więc, jeśli mamy potężne kamienie, gdy wszystkie są zbyt blisko siebie, to może stworzyć pewne zakłócenia, które nieznacznie zmniejszają ich wydajność, ale to wszystko.

Patrick: Dobra. Więc następne. Czy Kolumbianit jest z Syriuszu tak samo jak kamień Cintamani? Jeśli nie, jakie atrybuty ma Kolumbianit?

Cobra: To nie to samo co kamień Cintamani, ale jest podobny. Ma mniejszą, nieco inną częstotliwość wibracji. Jest nieco mniej wydajny. Ale mimo jest to bardzo potężny kamień.

Patrick: Dobra. Następne. Teraz, gdy energia Bogini jest niezwykle niewystarczająca na powierzchni Ziemi. Czy możemy poprawić tę sytuację zakopując więcej morganitów?

Cobra: Do pewnego stopnia, tak.

Patrick: Dobra. Następne. Kiedy kamień Cintamani zostaje zakopany w Ziemi, tworzy wir anielskiej energii do oczyszczenia pobliskiego pola plazmowego. Czy zakopanie morganitów tworzy wir energii Bogini do zakotwiczenia większej ilości

Cobra: Ponownie, do pewnego stopnia, tak.

Patrick: Dobra. Więc jeśli tak jest, jak duży w średnicy może być stworzony wir energii  Bogini przez  10-gramowy tachionizowany  morganit?

Cobra: Powiedziałbym, około dwóch lub trzech mil, coś takiego.

Patrick: Dobra. Wspomniałeś, że Goszenity mogą przyspieszyć nasz proces wniebowstąpienia. Czy możemy wzmocnić wiry Wzniesienia, takie jak Mount Fuji i Jade Mountain, zakopując Goszenity w tych górach?

Cobra: Tak.

Patrick: Dobra. Jak duży w średnicy może być stworzony  wir energii przez 10-gramowy tachionizowany goszenit?

Cobra: Ponownie, około dwóch lub trzech mil.

Patrick: Dobra. Następne, noszenie akwamarynu może pomóc nam połączyć się z energią piątego wymiaru, statków matek i energią Atlantydy. Jakie korzyści mogą mieć akwamaryny gdy zakopiemy je w ramach pracy z siecią i jak duży w średnicy może być stworzony  wir energii przez 10-gramowy akwamaryn?

Cobra: Jeśli zakopujesz akwamaryn, możesz wzmocnić połączenie między statkami matkami na orbicie i powierzchnią planety, co oczywiście jest bardzo korzystne. I znowu, średnica wiru byłaby około dwóch lub trzech mil.

Patrick: Dobra. Następne. W prowincji Hunan w Chinach znajduje się specjalna wioska o nazwie "wioska reinkarnacji". Mówi się, że więcej niż sto lokalnych wieśniaków może przypomnieć sobie wspomnienia o swoich poprzednich życiach. W jaki sposób ci ludzie mogą być odporni na utratę pamięci spowodowaną przez implanty?

Cobra: Istnieje usterka, w strukturze matrixa jest dziura, która   nie została odkryta przez kabała odpowiednio wcześnie. A niektórzy ludzie poślizgnęli się przez zasłonę ze swoimi wspomnieniami gdy inkarnowali się, nie są całkowicie nienaruszone, ale są bardziej kompletne niż u reszty populacji.

Patrick: Więc brzmi to tak, że ta wioska jest pęknięciem w matrixie.

Cobra: Tak, nie teraz, ale dziesięcioleci temu było pęknięcie.

Patrick: Oh, dobrze. Więc następne. Powiedziałeś, że nie powinniśmy mówić głośno o naszym zamiarze ustanowienia prywatnej strefy kontaktu. Czy jest to  teraz bezpieczne aby zwerbalizować nasze zaproszenie dla Pleiadian do fizycznego kontaktu?

Cobra: Oczywiście nie. Nic nie zmieniło się z instrukcjami. Instrukcje pozostają dokładnie takie jak były. Więc nie mów tego na głos.

Patrick: Dobra. Zrozumiałem. Następne. Jaki jest relacja między Siłami Światła, Ruchem Oporu i tak zwanym Ziemskim Sojuszem?

Cobra: Dobra. Siły Światła to termin, który obejmuje wszystkie różne frakcje, które pracują dla Światła. Ruch Oporu, mówiłem o nim wiele razy, więc nie powtórzę. A Ziemskim Sojuszem są ludzie na powierzchni planety, która pracują nad wyzwoleniem.

Patrick: Oh, dobrze. Więc następne. Słyszymy tyle razy o tak zwanych grupach "Wysokich Białych". Czy istnieją azjatyckie lub afrykańskie istoty pozaziemskie? Jeśli tak, jak pomagają ludzkości pod względem wyzwolenia planetarnego?

Cobra: Tak, oczywiście. Są ludzie, którzy wyglądają ... wyglądają podobnie do każdej głównej rasy, która była na planecie Ziemia, i każda z tych różnych ras pomaga na swój sposób.

Patrick: Dobra. Więc następne. Jakie jest znaczenie rodzin Smoka pod względem wyzwolenia planetarnego?

Cobra: Tak, mamy dwie główne grupy, niebieskie smoki i czerwone smoki. To jest uproszczona wersja. Więc niebieskie smoki pracują zwłaszcza z duchową stroną wyzwolenia planetarnego. Pracują z medytacjami, z ich praktykami okultystycznymi, z ich pozytywnymi rytuałami manifestacyjnymi, z ich pracą energetyczną. A czerwone smoki pracują, zwłaszcza z informacjami w wojsku i systemie finansowym. Większość ich pracy nie jest publiczna. Nie jest widoczna z oczywistych powodów.

Patrick: Dobra. Następne. W jaki sposób Pracownicy/Wojownicy Światła z korzeniami Smoka   mogą skutecznie korzystać z kamieni Cintamani lub innych minerałów, gdy próbują połączyć się ze swoim rodzinnym światem?

Cobra: Dobra. Ci, którzy mają pochodzenie Smoka będą musieli znaleźć swój własny kamień, który łączy z ich rodzinnym światem. I takiego jeszcze nie znaleziono na powierzchni planety. Nie jest jeszcze znany  publicznie. Do tego czasu mogą korzystać z regularnych meteorytów, które są blisko przybliżeniem do tego. Tak więc regularne meteoryty z żelaza-niklu są najbliższym przybliżeniem, które mogę znaleźć w tej chwili.

Patrick: Dobra. Więc następne pytanie. Czy istnieje jakakolwiek obecność rodziny Smoka w Ameryce Południowej?

Cobra: Tak, ale bardzo mało.

Patrick: Dobra. następne pytanie. Mówiąc o Ameryce, naród amerykański ostatnio obchodził Dzień Dziękczynienia. Ale większość amerykańskich obywateli może nie mieć pojęcia o tym jaką znaczącą rolę odgrywali rdzenni Amerykanie  we wczesnej historii  Ameryki. Po ustanowieniu USA, rdzenni Amerykanie byli nawet zdradzeni i prześladowani przez białych ludzi. Czy to historyczne wydarzenie wpłynęło na duchową ewolucję tego kraju? I jak możemy uzdrowić tę traumę?

Cobra: Tak, wiele duchowych tradycji rdzennych Amerykanów zostało stłumionych przez jezuitów, którzy przybyli do Stanów Zjednoczonych w XVII wieku. I może to być częściowo uzdrowione poprzez po prostu uznanie dla tych duchowych praktyk i wspieranie ich, a właściwie wspieranie wszystkich ludzi, którzy należą do tych duchowych tradycji.

Patrick: Dobra. następne pytanie. Wspomniałeś, że pierwszy cesarz Japonii był Drako. Czy możesz  powiedzieć jej/jego imię? Czy on lub ona jest pozytywnym Drako?

Cobra: Nazywa się Jimmu i pochodzi z pozytywnej rasy Drako, powiedziałbym. z jednej z linii  Królewskich Drako. I był połączony z Boginią Słońca Amaterasu. Więc był tym, który faktycznie przyniósł pewną kulturę w Japonii, kiedy faktycznie wylądował tam wiele, wiele tysięcy lat temu.

Patrick: Dobra. Następne pytanie. Benjamin Fulford wspomniał, że istnieje tajna społeczność o nazwie Yata Garasu, Trójnożny Kruk. Czy wiesz o tej grupie? Czy działa dla Światła?

Cobra: Tak. Wiem o tej grupie. Znajduje się w Kioto. Kioto jest bardzo potężnym wirem energetycznym w Japonii z bardzo potężnymi tajnymi tradycjami, a   społeczność Trójnożnego Kruka jest jedną z tych grup. Jest teoretycznie pozytywna, pracująca dla Światła, ale oczywiście jest dużo infiltracji i nie zgadzam się ze wszystkim co robią. Powiedziałbym więc z ostrożnością, że tak, robią pracę ze Światłem.

Patrick: Dobra. Następne pytanie. Minęły cztery lata odkąd Siły Światła zainicjowały projekt Wiosny Kwitnących Brzoskwiń. Czy jest teraz bezpieczne aby ujawnić cel tego projektu? Jeśli nie, czy możesz podzielić się jakimś  odtajnionym Intelem z naszą publicznością?

Cobra: Nie, to nie jest jeszcze czas. Nic się nie zmieniło. To zostanie ujawnione gdy sprawy naprawdę się poprawią.

Patrick: Dobra. Następne. Czy to możliwe, że nowe bomby toplet zostaną stworzone z czarnego kamienia w bazie Urim? Lub czy   mroczne siły mogą w ogóle stworzyć nowe bomby toplet?

Cobra: Dobra. Teoretycznie mroczne siły mogą stworzyć mały, bardzo mały kondensat z najwyższej jakości kwarków, który  rozłożyłby się bardzo szybko. Więc praktycznie mówiąc, nie mogą już stworzyć bomb toplet.

Patrick: Dobra. Bardzo dobrze. Następne. Kiedy promowałeś Kwiat Życia w 2019 r., wspomniałeś o tym, że ciemna anomalna plazma w pobliżu powierzchni planety Ziemia jest ułożona przez ciemne siły w oparciu o trapezoidalne nieharmoniczne geometryczne kształty, a także przez zniekształcone nie-euklidesowe geometrie. Jak można wykorzystać trapezoidalne i nie-euklidesowe geometrie do zakotwiczenia negatywnej plazmy? A także, czy powinniśmy unikać tworzenia trapezoidalnego kształtu   lub życia bliżej kształtu trapezoidalnego w naszym codziennym życiu?

Cobra: Dobra. Ponieważ pozytywne święte geometrie mogą poprawić nasze życie, tak więc     negatywne geometrie tworzą zniekształcenie w polu energetycznym. Nie musicie zbytnio martwić aby naprawdę unikać kształtu trapezoidalnego lub czegokolwiek o tej naturze, ale po prostu bądźcie trochę świadomi. Właśnie uwalniałem te informacje dla osób, aby mogli być świadomi jakich geometrii mroczne siły używają w swoich rytuałach. Więc po prostu aby przynieść ogólną świadomość sytuacji, ale nie musicie się   martwić o to.

Patrick: Dobra. Więc następne pytanie. Czy jest to możliwe, że wystąpi wyzwolenie na planecie Ziemia, nawet jeśli nie będzie wydarzenia błysku, albo   czy wydarzenie błysku jest konieczne aby spowodować, że wyzwolenie nastąpi?

Cobra: Błysk jest częścią procesu. Jest to organiczna część procesu i nie mogę sobie wyobrazić wyzwolenia bez tego.

Patrick: Dobra. Następne. Jak naukowo  galaktyczna fala miłości z Galaktycznego Centralnego Słońca unicestwi całą negatywność na Ziemi?

Cobra: Po prostu Źródło przemieni wystarczająco dużo pierwotnej anomalii tak, że negatywność nie będzie mogła już istnieć. Więc kiedy nie ma wystarczającej liczby pierwotnej anomalii, jest to teoretycznie niemożliwe do stworzenia negatywności, a następnie teoretycznie niemożliwe aby negatywność istniała. Więc kiedy wystarczająco dużo tej anomalii zniknie, ciemność   również zniknie.

Patrick: Dobra. Następne. W chińskiej kulturze czarny jest zwykle używany do reprezentowania Yin a biały   reprezentuje Yang w Tai-Chi. Niektórzy uważają, że jest to dwoistość i równowaga między ciemnością i Światłem. Czy ta koncepcja jest poprawna?

Cobra: Nie jest równowagą między ciemnością a Światłem. Jest to tylko reprezentacja polaryzacji boskiej kobiecości i boskiej męskości. I nie ma nic wspólnego z ciemnością lub Światłem.

Patrick: Dobra. Więc jakie kolory poleciłbyś do reprezentowania Yin i Yang, jeśli nie używamy czarno-białego?

Cobra: Możesz używać czarno-białego. Nie ma problemu z czarno-białym.

Patrick: W porządku. Dobra. Więc dziękuję za twoje wyjaśnienia. A teraz przejdźmy do następnej części.


Część 4. 2022.


Jedi: W porządku. Ostatnia część jest bardzo krótka. Po pierwsze, jakie działania lub prace z siecią powinniśmy zorganizować jeśli chcemy utrzymać pęd po Aktywacji Boskiej Interwencji i umożliwić Źródłu interwencję w sytuację na powierzchni, coraz więcej aktywności w przyszłym roku?

Cobra: Dobra. Po aktywacji w dniu 21 grudnia możesz użyć tego pędu w swoich grupach, aby połączyć się,   korzystać z medytacji aby połączyć się z naszymi galaktycznymi przyjaciółmi z Konfederacji Galaktycznej, z Dowództwem Ashtar, z Plejadianami, z Syrianami. Więc po prostu utrzymuj te połączenia, które zostaną ustanowione i utrzymuj otwarcie kanału.

Jedi: Dobra, świetnie. I następne, relacja między Tajwanem a Chinami jest teraz bardzo wrażliwa i skomplikowana. Jak Siły Światła rozwiążą potencjalną agresję przez Chiny wobec  Tajwanu?

Cobra: Jeśli ta sytuacja eskaluje, ważne byłoby aby wykonać globalną masową medytację dla pokoju w tym regionie.

Jedi: Dobra. Będziemy to robić. Dobra. Następnie powiedziałeś lata temu, że kilka osób może uwolnić całą galaktykę za pomocą zaawansowanej medytacji Wiru Bogini. Czy uważasz, że będziemy mieli okazję wykonać tę medytację w przyszłym roku lub przed Wydarzeniem?

Cobra: Jest to niezwykle mało prawdopodobne, że stanie się to przed Wydarzeniem.

Jedi: Dobra. W porządku. Dziękuję ci bardzo Cobra. To koniec pytań. Jaką wiadomość chcesz przekazać ludziom na świecie w odniesieniu do tej petycji i medytacji?

Cobra: Jest to doskonała okazja aby zjednoczyć nasze siły i uczynić jeden duży skok w kierunku ostatecznego wyzwolenia. Sytuacja z petycją wygląda bardzo dobrze. Złożono wiele podpisów, a my również musimy skupić się na głównej medytacji 21 grudnia, aby wykonać  Dekrety, trzy Dekrety podczas medytacji na głos, co doda dodatkową siłę do naszej aktywacji. I chciałbym podziękować wszystkim, którzy pracują. Chciałbym podziękować wszystkim zespołom, wszystkim tłumaczom, wszystkim osobom przeprowadzającym wywiady za pracę dla wyzwolenia ludzkości. Dziękuję wam bardzo. I Zwycięstwo Światła!

Jedi: Dziękuję. Cobra. Zwycięstwo Światła!

Patrick: Zwycięstwo Światła.

Terry: Zwycięstwo Światła. Dziękuję wam bardzo.

Hoshino: Dziękuję wszystkim za wysłuchanie tego wywiadu. Zwycięstwo Światła! 

Komentarze