Przypomnienie o medytacjach podczas pełni księżyca i międzynarodowych sesjach uzdrawiania na odległość pomiędzy 21 a 23 sierpniaOto przypomnienie sesji uzdrawiania na odległość i medytacji podczas pełni księżyca pomiędzy 21 a 23 sierpnia.


Comiesięczne międzynarodowe sesje uzdrawiania na odległość promieniami Wzniesionych Mistrzów i Gwiazd  


Podczas każdej Pełni Księżyca, Międzynarodowa Grupa Złotego Wieku i Prepare For Change Japan oferują dwie sesje  uzdrawiania na odległość, które mogą pomóc ludziom na całym świecie uzdrowić ich wewnętrzną istotę i umysł. Jest to dar dla wszystkich i jest bezpłatny.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/08/monthly-ascended-masters-and-stellar.html

Z okazji zbliżającej się pełni księżyca, trzy międzynarodowe sesje uzdrawiania na odległość odbędą się w czasie wymienionym poniżej:


Dzień pierwszy: sobota, 21 sierpnia od 14:00 do 14:30 UTC / od 16:00 do 16:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BFirst+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+August+21st&iso=20210821T14&p1=1440&am=30

Link: https://youtu.be/uI23Z1_VV9c


Dzień drugi: niedziel, 22 sierpnia od 14:00 do 14:30 UTC / od 16:00 do 16:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BSecond+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+August+22nd&iso=20210822T14&p1=%3A&am=30

Link: https://youtu.be/Q55-OQ9mN1M


Dzień trzeci: poniedziałek, 24 sierpnia od 14:00 do 14:30 UTC / od 16:00 do 16:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BThird+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+August+23rd&iso=20210823T14&p1=%3A&am=30

Link: https://youtu.be/bY2qBFkzBoQ


W wyżej wymienionym czasie odwiedźcie linki powyżej lub ich kanał YouTube aby uzyskać dostęp do  uzdrawiania na odległość.

https://www.youtube.com/channel/UCUXWdUM-4nolUoUYxv223MA

Zapraszamy do udziału w każdej z tych sesji.

Oto wydarzenie na Facebooku stworzone dla tych międzynarodowych sesji uzdrawiania na odległość:

https://www.facebook.com/events/746417595853948

Aby uzyskać więcej informacji na temat tych międzynarodowych sesji uzdrawiania na odległość, odwiedźcie poniższy link do  Międzynarodowej Grupy Złotego Wieku.

https://www.golden-ages.org/2016/12/23/monthly-ascended-masters-stellar-healing-rays-remote-healing/Medytacja podczas Pełni Księżyca w niedzielę, 22 sierpnia o godzinie 14:45 UTC / 16:45 w Polsce


Nadchodząca Medytacja podczas Pełni Księżyca odbędzie się w niedzielę, 22 sierpnia  o godzinie 14:45 UTC / 16:45 w Polsce.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/12/full-moon-meditation-new-moon-peace.html
Oto wydarzenie na Facebooku dla Medytacji podczas Pełni Księżyca:

https://www.facebook.com/events/378203776781988

Przewodniki audio dla Medytacji podczas Pełni Księżyca w 18 językach można uzyskać tutaj:

https://goo.gl/7WoSwC

Instrukcje dla Medytacji podczas Pełni Księżyca: (Sugerowany czas dla tej  medytacji to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji w czasie Pełni Księżyca jako narzędzia dla zakotwiczenia Czystej Boskiej Kobiecej Energii na powierzchni planety i jako wsparcie w wyzwoleniu planety.

3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie przechodzący przez wszystkie punkty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, przepływający przez Księżyc w Pełni, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało i w kierunku nieba, przechodzący przez Księżyc w Pełni i ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce, a na końcu łączący się z Galaktycznym Centrum i Źródłem. Jesteś teraz zakotwiczony/a pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Wizualizuj czystą energię Bogini wzmocnioną poprzez Księżyc w Pełni i płynącą w kierunku powierzchni Ziemi. Wizualizuj tę energię obejmującą i uzdrawiającą wszystkie istoty na planecie oraz samą Gaję. Zobacz wszystkie istoty na Ziemi doświadczające tej czystej energii Bogini na swój własny, niepowtarzalny i pozytywny sposób. Wizualizuj wszystkie wiry Bogini aktywowane na planecie.

5. Wizualizuj energię Bogini Pełni Księżyca oczyszczającą wszelką pozostałą pierwotną anomalię i ciemne istoty na powierzchni planety.

6. Wizualizuj wszystkie operacje Sił Światła postępujące z pełną prędkością. Wizualizuj energię Bogini uspokajającą wszystkie napięcia na powierzchni w czasie Wydarzenia.

7. Wizualizuj nowy Złoty Wiek na Ziemi, gdzie Bezwarunkowa Miłość Bogini obejmuje wszystkie istoty i gdzie wszyscy ludzie żyją w pokoju, harmonii, miłości i wzajemnym zrozumieniu. Wizualizuj drugi renesans wiedzy naukowej i duchowej. Zobacz, jak zaspokojone są potrzeby wszystkich a każdy żyje swoim życiem tak jak tego pragnie.


Bogini chce wyzwolenia i wyzwolenie będzie!Medytacja pokoju dla Syrii w niedzielę, 22 sierpnia o godzinie 12:01 PM UTC / 14:01 w Polsce


W dokładnym  czasie pełni księżyca w niedzielę, 22 sierpnia o godzinie 12:01 PM UTC / 14:01 w Polsce, będziemy wykonywać Medytację Pokoju dla Syrii.


Należy zauważyć, że prawdziwą okultystyczną przyczyną konfliktu w Syrii jest bitwa o syryjski wir Bogini, który jest jednym z najważniejszych kluczowych punktów energetycznych w planetarnej sieci energetycznej.  Ktokolwiek kontroluje ten punkt energetyczny jest bardzo blisko kontrolowania większości systemu linii energetycznych (leyline)  na powierzchni planety. Ktokolwiek kontroluje system linii energetycznych (leyline)  ma bezpośredni dostęp do globalnej świadomości ludzkości.

http://2012portal.blogspot.com/2016/04/the-syria-pentagram.html
W tej chwili nadal istnieją konflikty między Syrią a Izraelem.

https://www.egyptindependent.com/syrian-state-tv-israel-fires-missiles-in-southern-syria/

https://www.rt.com/news/529666-syria-alleppo-israeli-aggression/ 

Wykorzystując energię pełni księżyca możemy zakotwiczyć więcej energii Bogini w Syrii aby pomóc w sytuacjach, tak aby można było je szybko i w najlepszy możliwy sposób rozwiązać.


Instrukcje:


1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji jako narzędzia dla przyspieszenia procesu przyniesienia pokoju dla planety Ziemia i jej mieszkańców.

3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie poprzez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Teraz wizualizuj fioletowy płomień oczyszczający wir w Syrii i jego pole energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej. Następnie wizualizuj ten fioletowy płomień rozprzestrzeniający się na cały Bliski Wschód oczyszczając go. Następnie rozszerz go jeszcze bardziej, aż obejmie całą planetę, oczyszczając jej pole energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej.

5. Teraz wyobraź sobie delikatną różową uzdrawiającą boską kobiecą energię, uzdrawiającą wszystkich ludzi w Syrii i przynoszącą pokój temu krajowi. Wizualizuj to łagodne różowe światło chroniące Syrię. Wizualizuj tę boską kobiecą energię, uzdrawiającą umysły i serca wszystkich ludzi na całym świecie zaangażowanych w konflikt w Syrii. Następnie wizualizuj tę boską kobiecą energię rozprzestrzeniającą się na cały Bliski Wschód i uzdrawiającą wszystkich ludzi. Następnie rozszerz ją jeszcze bardziej, aż obejmie całą planetę, uzdrawiając wszystkie żywe istoty na planecie.


Bogini chce pokoju i pokój będzie!


Oto link do naszego wydarzenia na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/443694826774772

Oraz link do przewodników audio dla Medytacji Pokoju dla Syrii w 18 językach:

https://goo.gl/uNR9a8

Zwycięstwo Światła!
Komentarze