Pilne! Medytacja dla rozproszenia huraganu Ida co 4 godziny

 


Huragan Ida, który stał się huraganem kategorii 1 w piątek po południu, wzmocnił się do huraganu kategorii 5 z wiatrami o prędkości 150 km/h.

Najnowsza prognozowana droga przewiduje, że Ida zbliży się do lądu w południowo-wschodniej Luizjanie w niedzielę późnym popołudniem/wczesnym wieczorem.

https://abcnews.go.com/US/live-updates/?d=79696173
Dlatego proponujemy medytację co cztery godziny, począwszy od dzisiaj 29 sierpnia o godzinie 19:30 UTC, aby rozproszyć huragan Ida, aż całkowicie się rozpuści. 


Medytacja będzie miała miejsce o godzinie:


3:30 AM UTC /5:30 w Polsce

7:30 AM UTC/9:30 w Polsce 

11:30 UTC/13:30 w Polsce 

15:30 UTC /17:30 w Polsce

19:30 UTC/21:30 w Polsce 

23:30 UTC/1:30 w Polsce 

 

Prosimy, przyłączcie się do nas w tej medytacji w którymkolwiek z interwałów, jeśli czujecie się tak prowadzeni.

Oto link do wydarzenia na Facebooku dla tej medytacji: 

https://www.facebook.com/events/2636785179960319


Oto instrukcje:


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję użycia tej medytacji jako narzędzia dla przyspieszenia procesu rozpuszczenia huraganu Ida.

3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez twoje ciało do centrum Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się z centrum Ziemi, a następnie w górę przez twoje ciało i w górę w kierunku nieba, do wszystkich istot Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Teraz wizualizuj delikatne różowe Światło rozpuszczające huragan Ida, czyniąc go nieszkodliwym. Wizualizuj to delikatne różowe Światło chroniące wszystkich ludzi i ich własność na drodze huraganu. Wizualizuj tę sytuację rozwiązaną w jak najbardziej możliwy pozytywny sposób.


Możecie użyć tego przewodnika audio do tej medytacji, ale zastępując zwrot "huragan Irma" zwrotem "huragan Ida" w kroku 2 i 4, kiedy wykonujecie wizualizacje.

https://goo.gl/9MsEJi

Możecie również włączyć to do Medytacji Sytuacji Nadzwyczajnych  codziennie o godzinie 14:00 UTC, jeśli czujecie się tak prowadzeni.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/02/breakthrough-meditation-at-2-pm-utc-and.html


Zwycięstwo Światła!


Komentarze