Medytacja w dokładnym czasie kwadratury Eris Pluton, 28 sierpnia o godzinie 3:20 AM UTC/5:20 w Polsce

 


28 sierpnia będzie miała miejsce pierwsza z dwóch dokładna kwadratura  Eris i Plutona.

Jeśli chodzi o astrologię, Pluton jest postrzegany jako strażnik bramy i eskorta do głębszych poziomów samo-umocnienia. Podkreśla znaczenie patrzenia w siebie, a nie na zewnątrz siebie i znajdowania naszego rdzenia energii twórczej. Podkreśla również użycie tej siły w sposób, który umacnia innych i który budzi nas do nowych perspektyw ludzkiego potencjału, świadomego postrzegania i doświadczenia czekającego na realizację.

Eris to archetyp kobiecej wojowniczki, która nie ma strachu ani wahania aby interweniować i ujawnić większą ukrytą prawdę. Ma ona tendencję do przebijania lub pękania naszej obecnej bańki percepcji, przez którą patrzymy i doświadczamy świata, aby spojrzeć poza skończone granice naszej obecnej percepcji, poza granice, które nakładamy na siebie. Innymi słowy, pomaga nam oduczyć się tego czego nauczyliśmy się niewłaściwie w przeszłości.

 Tego dnia na całym świecie zaplanowano wiele protestów przeciwko restrykcjom dotyczącym koronawirusa. Według Cobry, jeśli masa krytyczna 144000 protestujących zgromadzi się tego dnia na całym świecie z jednolitym przesłaniem, może to zacząć odwracać losy walki między pozytywnymi i negatywnymi liniami czasu.

https://2012portal.blogspot.com/2021/08/hold-light.html

Aby wesprzeć tych protestujących i zapewnić, że protesty przeciwko restrykcjom związanym z koronawirusem będą mogły odbywać się pokojowo, wykonamy specjalną Medytację Kwiatu Życia w dokładnym czasie kwadratury Plutona i Eris, 28 sierpnia o godzinie 3:20 am UTC5:20 w Polsce.

Czas medytacji znajdziecie tutaj:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Special+Flower+of+Life+meditation+at+the+Eris+Pluto+Square&iso=20210828T0320&p1=1440&am=15

Oto wydarzenie na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/859538654989883 


Instrukcje tej medytacji: (sugerowany czas medytacji to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia dla oczyszczenia energii protestów przeciwko restrykcjom związanym z koronawirusem i zamanifestowania najbardziej pozytywnej linii czasowej Wniebowstąpienia dla wszystkich żywych istot.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.
4. Wizualizuj Fioletowy Płomień oczyszczający linie energetyczne (leyline) i wiry w planetarnej sieci Światła. Następnie wizualizuj jak Fioletowy Płomień oczyszcza energię protestów przeciwko restrykcjom związanym z koronawirusem i usuwa wszelką negatywną energię przemocy. Wizualizuj Fioletowy Płomień oczyszczający energię wszystkich Pracowników Światła na całym świecie.

5. Wizualizuj kulę Kwiatu Życia tworzącą harmonię, ochronę i pokój dla ludzkości i wszystkich pozostałych żywych istot a szczególnie dla tych, którzy utrzymują Światło dla planety.

6. Teraz wizualizuj kulę Kwiatu Życia w kolorze tęczy otaczającą Ziemię i podnoszącą wibracje całej planety. Wizualizuj kulę Kwiatu Życia manifestującą harmonię i najbardziej pozytywną linię czasową Wniebowstąpienia dla wszystkich żywych istot.


Przez cały 28 sierpnia ważne jest również medytowanie i oczyszczanie energii protestów Fioletowym Płomieniem, aby usunąć negatywną energię przemocy i otoczyć protestujących białym Światłem, aby ich chronić i wspierać.

Możecie powtarzać powyższą medytację przez cały dzień, jeśli czujecie się tak prowadzeni.


Zwycięstwo Światła!Komentarze