Medytacja Kolumny Buddycznej dla uzdrowienia wpływu trzęsienia ziemi na Haiti


W sobotę 14 sierpnia, Haiti zostało wstrząśnięte trzęsieniem ziemi o sile 7,2. Trzęsienie nawiedziło południowy półwysep państwa wyspiarskiego o godzinie  8:29 czasu lokalnego, zawalając budynki w kilku miastach i pozostawiając ulice usiane gruzem.

http://dev.gdacs.org/report.aspx?eventid=1281677&episodeid=1391652&eventtype=EQ

Od niedzieli 15 sierpnia, urzędnicy zgłosili 724 ofiar trzęsienia ziemi, z tysiącami więcej rannych.

https://www.rt.com/news/532109-haiti-earthquake-death-toll-storm/

Trzęsienie ziemi dotknęło mniej niż 10 kilometrów (sześć mil) od Nippes i spowodowało znaczne szkody w pobliskich miastach.
W związku z burzą tropikalną Grace, która ma dotknąć Haiti i Dominikanę w poniedziałek lub wtorek, istnieje możliwość opóźnienia w wysyłaniu pomocy do dotkniętych obszarów.

Zamierzamy zorganizować Medytację Kolumny Buddycznej codziennie o godzinie 7:15 PM UTC / 21:15 w Polsce, aby pomóc w dostarczeniu energetycznego wsparcia dla kraju, tak, że będzie mógł wyjść z kryzysu tak szybko jak to możliwe, i że nie pojawi się inne potężne trzęsienie ziemi na Haiti.


Oto link do wydarzenia na Facebooku: 

https://www.facebook.com/events/257084549373515

A tutaj jest link do przewodników audio dla medytacji Kolumny Buddycznej w różnych językach:

http://bit.ly/30PURQ3


Instrukcje (sugerowany czas medytacji to 15 minut)


1. Użyj własnej techniki aby wprowadzić się w stan relaksu. Weź głęboki wdech lśniącego, białego światła. Wydychaj wszystko co już ci nie służy. Powtórz ten oddech jeszcze kilka razy. Następnie wypowiedz tę mantrę lub podobną, w milczeniu lub głośno, jeśli czujesz się prowadzony/a:


“Jestem Duszą

Jestem Boskim Światłem

Jestem Boską Wolą

Jestem Boską Miłością

Jestem  boskim projektem“


2. Wizualizuj swoją czakrę duszy rozświetloną lśniącym, białym światłem. Wizualizuj to światło w postaci wiru poruszającego się ruchem spiralnym w dół oczyszczającym twoje pole energii.


3. Wizualizuj pięcioramienną gwiazdę umieszczoną wysoko na niebie około 9 mil (14,5 km) nad obszarem dotkniętym przez trzęsienie ziemi na Haiti. Zobacz tę gwiazdę błyszczącą wysoko nad wybranym miejscem, lśniącą jasnym, białym światłem.


4. Teraz wyobraź sobie Biały Ogień AN emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez wszystkie punkty światła w naszym Układzie Słonecznym i przez pięcioramienną gwiazdę, przez obszar dotknięty przez trzęsienie ziemi na Haiti i głęboko do środka ziemi. Wizualizuj ten słup przez kilka minut.


5. Wizualizuj czubek świetlistego wiru białego światła poruszający się ruchem spiralnym w dół zgodnie z ruchem wskazówek zegara z pięcioramiennej gwiazdy, usuwając i transmutując wszystkie niskie wibracje, ciemne istoty i ciemne energie i przenosząc je do 5-ramiennej gwiazdy do transmutacji. Wizualizuj ten wir obracającego się białego światła przez kilka minut.


6. Wizualizuj tę Kolumnę Buddyczną w pełni połączoną ze wszystkimi Kolumnami Buddycznymi na planecie, z planetarną siecią Światła poniżej, powyżej i na powierzchni planety oraz z dowolnym punktem Światła według przewodnictwa Wzniesionych Istot, wszystkie połączone z tą Kolumną Buddyczną w pięcioramiennej gwieździe w sieć lśniącego białego światła.


7. Teraz, w imię Źródła, w imię Obecności JAM JEST wiecznego światła. Deklarujemy i nakazujemy, że Kolumna Buddyczna na obszarze dotkniętym przez trzęsienie ziemi na Haiti jest teraz ukończona na wszystkich płaszczyznach, według przewodnictwa Źródła.


Jeśli czujesz się prowadzony/a, możesz również włączyć tę sytuację do Medytacji Sytuacji Nadzwyczajnych  codziennie o 14:00 UTC/16:000 w Polsce. Wizualizuj ludzi na dotkniętych obszarach jak otrzymują wszystkie niezbędne środki i opiekę medyczną. I wizualizuj społeczności wracające do normalnego życia tak szybko jak to możliwe.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/02/breakthrough-meditation-at-2-pm-utc-and.html

Oto link do wydarzenia na Facebooku dla Medytacji Sytuacji Nadzwyczajnych:

https://www.facebook.com/events/354215996156723

I link do przewodników audio:

http://bit.ly/37oPzNZ


Zwycięstwo Światła!


Komentarze