Przypomnienie o medytacjach podczas pełni księżyca i międzynarodowych sesjach uzdrawiania na odległość pomiędzy 23 a 25 czerwca

 

Oto przypomnienie sesji uzdrawiania na odległość i medytacji podczas pełni księżyca pomiędzy 23 a 25 czerwca.


Comiesięczne międzynarodowe sesje uzdrawiania na odległość promieniami Wzniesionych Mistrzów i Gwiazd  Podczas każdej Pełni Księżyca Międzynarodowa Grupa Złotego Wieku i Prepare For Change Japan oferują dwie sesje  uzdrawiania na odległość, które mogą pomóc ludziom na całym świecie uzdrowić ich wewnętrzną istotę i umysł. Jest to dar dla wszystkich i jest bezpłatny.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/08/monthly-ascended-masters-and-stellar.html

Z okazji zbliżającej się pełni księżyca, trzy międzynarodowe sesje uzdrawiania na odległość odbędą się w czasie wymienionym poniżej:


Dzień pierwszy: środa, 23 czerwca od 14:00 do 14:30 UTC / od 16:00 do 16:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BFirst+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+June+23rd&iso=20210623T14&p1=1440&am=30

Link: https://youtu.be/eMfZgaNcmqc


Dzień drugi: czwarte, 24 czerwca od 14:00 do 14:30 UTC / od 16:00 do 16:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BSecond+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+May+26th&iso=20210526T14&p1=1440&am=30

Link: https://youtu.be/IYWuxhva7rk


Dzień trzeci: piątek, 25 czerwca od 14:00 do 14:30 UTC / od 16:00 do 16:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BThird+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+May+27th&iso=20210527T14&p1=1440&am=30

Link: https://youtu.be/3X_ThK4KX0E


W wyżej wymienionym czasie odwiedźcie linki powyżej lub ich kanał YouTube aby uzyskać dostęp do  uzdrawiania na odległość.

https://www.youtube.com/channel/UCUXWdUM-4nolUoUYxv223MA

Zapraszamy do udziału w każdej z tych sesji.

Oto wydarzenie na Facebooku stworzone dla tych międzynarodowych sesji uzdrawiania na odległość:

https://www.facebook.com/events/746417595853948

Aby uzyskać więcej informacji na temat tych międzynarodowych sesji uzdrawiania na odległość, odwiedźcie poniższy link do  Międzynarodowej Grupy Złotego Wieku.

https://www.golden-ages.org/2016/12/23/monthly-ascended-masters-stellar-healing-rays-remote-healing/Medytacja podczas Pełni Księżyca w czwartek, 24 czerwca o godzinie 14:45 UTC / 16:45 w Polsce


Nadchodząca Medytacja podczas Pełni Księżyca odbędzie się w czwartek, 24 czerwca o godzinie 14:45 UTC / 16:45 w Polsce.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/12/full-moon-meditation-new-moon-peace.html
Oto wydarzenie na Facebooku dla Medytacji podczas Pełni Księżyca:

https://www.facebook.com/events/378203776781988

Przewodniki audio dla Medytacji podczas Pełni Księżyca w 18 językach można uzyskać tutaj:

https://goo.gl/7WoSwC

Instrukcje dla Medytacji podczas Pełni Księżyca: (Sugerowany czas dla tej  medytacji to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji w czasie Pełni Księżyca jako narzędzia dla zakotwiczenia Czystej Boskiej Kobiecej Energii na powierzchni planety i jako wsparcie w wyzwoleniu planety.

3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie przechodzący przez wszystkie punkty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, przepływający przez Księżyc w Pełni, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało i w kierunku nieba, przechodzący przez Księżyc w Pełni i ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce, a na końcu łączący się z Galaktycznym Centrum i Źródłem. Jesteś teraz zakotwiczony/a pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Wizualizuj czystą energię Bogini wzmocnioną poprzez Księżyc w Pełni i płynącą w kierunku powierzchni Ziemi. Wizualizuj tę energię obejmującą i uzdrawiającą wszystkie istoty na planecie oraz samą Gaję. Zobacz wszystkie istoty na Ziemi doświadczające tej czystej energii Bogini na swój własny, niepowtarzalny i pozytywny sposób. Wizualizuj wszystkie wiry Bogini aktywowane na planecie.

5. Wizualizuj energię Bogini Pełni Księżyca oczyszczającą wszelką pozostałą pierwotną anomalię i ciemne istoty na powierzchni planety.

6. Wizualizuj wszystkie operacje Sił Światła postępujące z pełną prędkością. Wizualizuj energię Bogini uspokajającą wszystkie napięcia na powierzchni w czasie Wydarzenia.

7. Wizualizuj nowy Złoty Wiek na Ziemi, gdzie Bezwarunkowa Miłość Bogini obejmuje wszystkie istoty i gdzie wszyscy ludzie żyją w pokoju, harmonii, miłości i wzajemnym zrozumieniu. Wizualizuj drugi renesans wiedzy naukowej i duchowej. Zobacz, jak zaspokojone są potrzeby wszystkich a każdy żyje swoim życiem tak jak tego pragnie.


Bogini chce wyzwolenia i wyzwolenie będzie!Medytacja o pokój w Izraelu i Gazie w czwartek, 24 czerwca o godzinie 18:39 UTC / 20:39 w Polsce


Kabał próbuje stworzyć nową wojnę na Bliskim Wschodzie, aranżując konflikt w Izraelu i Strefie Gazy:

https://www.rt.com/news/523543-un-envoy-gaza-war/ 

Mimo że powstrzymano drastyczną eskalację militarną w Izraelu i Strefie Gazy, istnieją oznaki ponownej eskalacji.

https://www.rt.com/news/526955-clashes-palestinians-israeli-police-temple-mount-jerusalem/

Dlatego przeprowadzimy medytację o pokój w Izraelu i Strefie Gazy w dokładnym czasie pełni księżyca w czwartek, 24 czerwca o godzinie 18:39 UTC / 20:39 w Polsce.

https://www.welovemassmeditation.com/2021/05/urgent-meditation-for-peace-in-israel-every-4-hours.html

https://meditation539.com/2021/05/11/pilna-medytacja-o-pokoj-w-izraelu-co-4-godziny/

Możecie również kontynuować wyonywanie tej medytacji co cztery godziny, jeśli czujecie się tak prowadzeni.

Oto link do przewodników audio dla tej medytacji:

https://bit.ly/3y4GXtz

Instrukcje dla tej medytacji: (sugerowany czas na tę medytację to 15 minut):


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję aby przynieść pokój i uzdrowienie sytuacji w Izraelu.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła, aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.
 4. Wizualizuj słup różowego światła, emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie schodzący w dół przez twoje ciało, głęboko do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to światło płynące przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w izraelskie i palestyńskie konflikty, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój. Niech to różowe światło płynie dalej, uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

6. Poproś obecność Bogini (boską kobiecość), aby skierowała energie pokoju i harmonii do wszystkich nierozwiązanych sytuacji dotyczących izraelskich i palestyńskich konfliktów oraz wszystkich zaangażowanych w nie. Niech te energie płyną dalej i uzdrowią wszystkie inne konflikty na całym świecie. Pozwól aby te energie nadal przepływały przez twoje serce a następnie przez twoje ręce do tych sytuacji przez kilka minut.


 Bogini chce pokoju i pokój będzie.Medytacja dla uwolnienia wszystkich zakładników z podziemnych baz


Jak wspomniał Cobra, podziemny kompleks Chimery, który rozciąga się poniżej centralnej części wschodniego Konga i poniżej większości Rwandy i Burundi, nie został jeszcze wyzwolony, a zakładnicy schwytani tam i w innych bazach nadal potrzebują naszego wsparcia z pomocą medytacji.

http://2012portal.blogspot.com/2021/06/planetary-situation-update.html

Dlatego prosimy, kontynuujcie medytację tak często i kiedykolwiek czujecie się prowadzeni, aby ta sytuacja została rozwiązana tak szybko i bezboleśnie jak to możliwe.

http://2012portal.blogspot.com/2021/05/urgent-message-to-surface-population.html

Linki do przewodników audio do tej medytacji można znaleźć tutaj:

https://www.welovemassmeditation.com/2021/05/urgent-meditation-for-liberating-all-hostages-from-underground-bases.html
Instrukcje:


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości

2. Ustanów intencję aby pomóc w uwolnieniu wszystkich zakładników z podziemnych baz.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.


 
4. Wizualizuj słup różowego światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie schodzący w dół przez twoje ciało i głęboko do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to światło przepływające przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich schwytanych w podziemnych bazach. Wizualizuj Siły Światła uwalniające wszystkich zakładników z pozostałych podziemnych baz i usuwające wszystkie mroczne byty z tych miejsc. Wizualizuj ten proces zachodzący w całej podziemnej Ziemi o strukturze plastra miodu szybko i płynnie. Wizualizuj jak cała podziemna Ziemia o strukturze plastra miodu jest w końcu wolna od ciemności i niewoli, wolna od wszystkich złych istot.

6. Poproś obecność Bogini (Boską Kobiecość) aby skierowała energie uzdrowienia do wszystkich uratowanych zakładników, aby ich traumy zostały całkowicie uzdrowione. Niech te energie następnie płyną dalej i rozszerzają się na powierzchnię planety aby mogły uzdrowić wszystkie inne sytuacje na całym świecie. Pozwól aby te energie przepływały dalej przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce, do tych sytuacji przez kilka minut.


 Bogini chce wyzwolenia i wyzwolenie będzie!Nowy film promujący Medytację Kwiatu Życia


Stworzyliśmy angielski film promujący do Medytacji Kwiatu Życia. Prosimy o podzielenie się tym aby o wiele więcej osób mogło dołączyć do tej medytacji.

https://youtu.be/HuVEjjJeeIA

 Film zostanie wkrótce udostępniony w innych językach.


Zwycięstwo Światła!Komentarze