Pilna medytacja o pokój na Bliskim Wschodzie i Ukrainie

 

Aktualizacja 25 czerwca:


W poniedziałek 28 czerwca będą miały miejsce ważne operacje Sił Światła, zarówno pod ziemią jak i na powierzchni planety. To może wywołać drastyczne eskalacje.

Dlatego Siły Światła proszą wszystkich, którzy czują się tak prowadzeni, aby wykonywali tę   medytację pokoju dla Ukrainy tak często jak to możliwe, począwszy od tej niedzieli 27 czerwca.

Syryjski wir Bogini jest jednym z najważniejszych kluczowych punktów energetycznych planetarnej sieci energetycznej.

Ktokolwiek kontroluje ten punkt energetyczny jest bardzo bliski kontrolowania większości układu linii energetycznych (leyline) na powierzchni planety. Ten kto kontroluje system energii, ma bezpośredni dostęp do globalnej świadomości ludzkości. 

Jak wspomniał Cobra, syryjski wir energetyczny jest w rzeczywistości pentagramem. W rękach Sił Światła ten pentagram jest instrumentem dobra, który może przekształcić cały Bliski Wschód i może być ogromnym nadajnikiem pozytywnej kobiecej energii. W rękach ciemności ten pentagram może wywołać wiele cierpienia, czego ludzie w Syrii doświadczyli w ciągu ostatnich kilku lat.

Wszystkie pięć punktów Syrii (Aleppo, Homs, Palmyra, Raqqa i Manbij) to kluczowe miasta w Syrii, które w swojej bogatej przeszłości miały silny związek z energią Bogini. 

https://2012portal.blogspot.com/2016/04/the-syria-pentagram.html

To jest okultystyczna przyczyna konfliktu w Syrii.
Jeśli te ataki się wydarzą, zostanie dotknięty wir Bogini w Syrii. Bez wystarczającej ilości pozytywnej kobiecej energii na powierzchni planety może to prowadzić do dalszych konfliktów na Bliskim Wschodzie.

Dlatego sugerujemy każdemu kto czuje się prowadzony, wykonywanie Medytacji dla pokoju na Bliskim Wschodzie i Ukrainie, tak często jak to możliwe lub co 4 godziny w następujących godzinach:

0:45 UTC / 2:45 w Polsce

4:45 AM UTC / 6:45 w Polsce

8:45 AM UTC / 10:45 w Polsce

12:45 UTC / 14:45 w Polsce

16:45 UTC / 18:45 w Polsce

20:45 UTC / 22:45 w Polsce

 

Oto link do wydarzenia na facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/371234384212872

Oto link do nowej playlisty z przewodnikiem audio na Youtube dla Medytacji o pokój na Bliskim Wschodzie i Ukrainie:

http://bit.ly/3bXO3ax
Instrukcje dla tej medytacji: (sugerowany czas dla tej medytacji to 15 minut):


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję przyniesienia pokoju i uzdrowienia sytuacji na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.
4. Wizualizuj filar różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie schodzący w dół przez twoje ciało do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to Światło przepływające przez twoje serce a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w konflikty na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój. Następnie niech to różowe Światło płynie dalej uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

6. Poproś aby obecność Bogini (boska kobiecość) skierowała energie pokoju i harmonii na wszystkie nierozwiązane sytuacje dotyczące konfliktów na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie, i wszystkich zaangażowanych w nie. Pozwól tym energiom płynąć dalej i uzdrowić wszystkie inne konflikty na całym świecie. Następnie niech te energie płyną przez twoje serce a następnie przez twoje ręce do tych sytuacji przez kilka minut.


Ci, którzy czują się kierowani, mogą pomóc w uzdrowieniu Pentagramu Syrii, wizualizując kawałek starożytnej ceramiki Halafijskiej obracający się po całym pentagramie Syrii, wzmacniając tam wir Bogini i usuwając całą ciemność z regionu.

Ten kawałek ceramiki Halafijskiej wykonany 7000 lat temu, zawiera kody świętej geometrii, które aktywują obecność Bogini i usuwają ciemność ze wszystkich czterech kierunków.


 


Bogini chce pokoju i pokój będzie.


 


Komentarze