Przypomnienie o medytacjach podczas pełni księżyca i międzynarodowych sesjach uzdrawiania na odległość między 25 a 27 majaOto przypomnienie sesji uzdrawiania na odległość i medytacji podczas pełni księżyca pomiędzy 25 a 27 maja.


Comiesięczne międzynarodowe sesje uzdrawiania na odległość promieniami Wzniesionych Mistrzów i Gwiazd  Podczas każdej Pełni Księżyca Międzynarodowa Grupa Złotego Wieku i Prepare For Change Japan oferują dwie sesje  uzdrawiania na odległość, które mogą pomóc ludziom na całym świecie uzdrowić ich wewnętrzną istotę i umysł. Jest to dar dla wszystkich i jest bezpłatny.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/08/monthly-ascended-masters-and-stellar.html

Z okazji zbliżającej się pełni księżyca, trzy międzynarodowe sesje uzdrawiania na odległość odbędą się w czasie wymienionym poniżej:


Dzień pierwszy: wtorek, 25 maja  od 14:00 do 14:30 UTC / od 16:00 do 16:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BSecond+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+May+26th&iso=20210526T14&p1=1440&am=30


Dzień drugi: środa, 26 maja od 14:00 do 14:30 UTC / od 16:00 do 16:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BSecond+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+May+26th&iso=20210526T14&p1=1440&am=30


Dzień trzeci: czwartek, 27 maja od 14:00 do 14:30 UTC / od 16:00 do 16:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BThird+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+May+27th&iso=20210527T14&p1=1440&am=30


W wyżej wymienionym czasie odwiedźcie ich kanał YouTube aby uzyskać dostęp do  uzdrawiania na odległość.

https://www.youtube.com/channel/UCUXWdUM-4nolUoUYxv223MA

Zapraszamy do udziału w każdej z tych sesji.

Oto wydarzenie na Facebooku stworzone dla tych międzynarodowych sesji uzdrawiania na odległość:

https://www.facebook.com/events/746417595853948

Aby uzyskać więcej informacji na temat tych międzynarodowych sesji uzdrawiania na odległość, odwiedźcie poniższy link do  Międzynarodowej Grupy Złotego Wieku.

https://www.golden-ages.org/2016/12/23/monthly-ascended-masters-stellar-healing-rays-remote-healing/Medytacja podczas Pełni Księżyca w środę, 26 maja o godzinie 14:45 UTC / 16:45 w Polsce


Nadchodząca Medytacja podczas Pełni Księżyca odbędzie się w środę, 26 maja o godzinie 14:45 UTC / 16:45 w Polsce, ten czas jest wybrany gdy większość ludzi na całym świecie może dołączyć do tej medytacji w tym samym czasie w dniu, w którym księżyc staje się pełny.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/12/full-moon-meditation-new-moon-peace.html
Oto wydarzenie na Facebooku dla Medytacji podczas Pełni Księżyca:

https://www.facebook.com/events/378203776781988

Przewodniki audio dla Medytacji podczas Pełni Księżyca w 18 językach można uzyskać tutaj:

https://goo.gl/7WoSwC
Instrukcje dla Medytacji podczas Pełni Księżyca: (Sugerowany czas dla tej  medytacji to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.


2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji w czasie Pełni Księżyca jako narzędzia dla zakotwiczenia Czystej Boskiej Kobiecej Energii na powierzchni planety i jako wsparcie w wyzwoleniu planety.


3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie przechodzący przez wszystkie punkty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, przepływający przez Księżyc w Pełni, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało i w kierunku nieba, przechodzący przez Księżyc w Pełni i ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce, a na końcu łączący się z Galaktycznym Centrum i Źródłem. Jesteś teraz zakotwiczony/a pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.


4. Wizualizuj czystą energię Bogini wzmocnioną poprzez Księżyc w Pełni i płynącą w kierunku powierzchni Ziemi. Wizualizuj tę energię obejmującą i uzdrawiającą wszystkie istoty na planecie oraz samą Gaję. Zobacz wszystkie istoty na Ziemi doświadczające tej czystej energii Bogini na swój własny, niepowtarzalny i pozytywny sposób. Wizualizuj wszystkie wiry Bogini aktywowane na planecie.


5. Wizualizuj energię Bogini Pełni Księżyca oczyszczającą wszelką pozostałą pierwotną anomalię i ciemne istoty na powierzchni planety.


6. Wizualizuj wszystkie operacje Sił Światła postępujące z pełną prędkością. Wizualizuj energię Bogini uspokajającą wszystkie napięcia na powierzchni w czasie Wydarzenia.


7. Wizualizuj nowy Złoty Wiek na Ziemi, gdzie Bezwarunkowa Miłość Bogini obejmuje wszystkie istoty i gdzie wszyscy ludzie żyją w pokoju, harmonii, miłości i wzajemnym zrozumieniu. Wizualizuj drugi renesans wiedzy naukowej i duchowej. Zobacz, jak zaspokojone są potrzeby wszystkich a każdy żyje swoim życiem tak jak tego pragnie.


Bogini chce wyzwolenia i wyzwolenie będzie!Medytacja o pokój w Izraelu i Gazie w środę 26 maja o godzinie 11:13 am UTC 13:13 w Polsce


Kabał próbuje stworzyć nową wojnę na Bliskim Wschodzie, aranżując konflikt w Izraelu i Strefie Gazy:

https://www.rt.com/news/523543-un-envoy-gaza-war/ 

Sytuacja szybko eskaluje, a teraz Turcja i Liban zaczynają się angażować:

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/shocking-gaza-has-suicide-drones-attacking-iron-dome-and-israeli-military-targets

Chociaż w piątek 21 maja ogłoszono zawieszenie broni, w meczecie Al-Aksa w Jerozolimie trwały konflikty między władzami izraelskimi a Palestyńczykami.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/cease-fire-apparently-not-israeli-police-storm-al-aqsa-mosque-again-friday 

https://www.rt.com/news/524441-alaqsa-clashes-jerusalem-ceasefire-agreement/

Dlatego przeprowadzimy medytację o pokój w Izraelu i Strefie Gazy w dokładnym czasie pełni księżyca w środę, 26 maja o godzinie 11:13 am UTC/13:13 w Polsce.

https://www.welovemassmeditation.com/2021/05/urgent-meditation-for-peace-in-israel-every-4-hours.html

https://meditation539.com/2021/05/11/pilna-medytacja-o-pokoj-w-izraelu-co-4-godziny/

Ważne jest również aby pamiętać, że ta medytacja dla pokoju jest nadal naprawdę potrzebna co cztery godziny.

Oto link do przewodników audio dla tej medytacji:

https://bit.ly/3y4GXtz
Instrukcje dla tej medytacji: (sugerowany czas na tę medytację to 15 minut):


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję aby przynieść pokój i uzdrowienie sytuacji w Izraelu.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła, aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.


 4. Wizualizuj słup różowego światła, emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie schodzący w dół przez twoje ciało, głęboko do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to światło płynące przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w izraelskie i palestyńskie konflikty, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój. Niech to różowe światło płynie dalej, uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

6. Poproś obecność Bogini (boską kobiecość), aby skierowała energie pokoju i harmonii do wszystkich nierozwiązanych sytuacji dotyczących izraelskich i palestyńskich konfliktów oraz wszystkich zaangażowanych w nie. Niech te energie płyną dalej i uzdrowią wszystkie inne konflikty na całym świecie. Pozwól aby te energie nadal przepływały przez twoje serce a następnie przez twoje ręce do tych sytuacji przez kilka minut.


 Bogini chce pokoju i pokój będzie.


Nowa strona z podsumowaniem i harmonogramem sesji usuwania implantów


Powstała nowa strona, która zawiera podsumowanie i harmonogram nadchodzących sesji usuwania implantów w różnych językach. Będzie on regularnie aktualizowana.

https://www.welovemassmeditation.com/p/timetable-of-upcoming-implants-clearing.htmlZwycięstwo Światła!
Komentarze