Pilna medytacja o pokój w Izraelu i Gazie co 4 godziny


W ciągu ostatnich kilku dni napięcie między Izraelem a Palestyńczykami nasiliło się.

Izraelska policja aresztowała wielu Palestyńczyków w meczecie Al-Aksa we wschodniej Jerozolimie, który jest trzecim najświętszym miejscem wśród muzułmanów. Nalot policji pozostawił setki rannych. Izraelska policja wyjaśniła, że jest to odpowiedź na raport, że tysiące Palestyńczyków zabarykadowało się w nocy w meczecie Al-Aksa z kamieniami i koktajlami Mołotowa w gotowości do Marszu Flagi Dnia Jerozolimy.

https://www.express.co.uk/news/world/1434077/Palestine-mosque-news-al-aqsa-mosque-east-Jerusalem-israel-EVG

Palestyna 10 maja odpowiedziała atakami rakietowymi na Jerozolimę i izraelskie pojazdy wojskowe, ponieważ prośba o uwolnienie wszystkich aresztowanych Palestyńczyków została odrzucona. W Izrael wystrzelonych zostało ponad 200 rakiet.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/bomb-shelters-opened-as-rocket-barrages-hit-israel-kornet-anti-tank-weapon-destroys-idf-armored-vehicle-rocket-attack-sirens-sounding-in-cities-throughout-israel

https://apnews.com/article/middle-east-israel-jerusalem-076a9ec7e2bd9c065882c64a4ab820a1

Izrael również odpowiedział nalotami w nocy i uderzył w 130 celów w Strefie Gazy. Zginęło 20 Palestyńczyków, w tym dziewięcioro dzieci i kobieta.

https://www.rt.com/news/523411-gaza-palestinian-deaths-israel-strikes/

11 maja kontynuowano ataki rakietowe ze Strefy Gazy na pobliskie społeczności izraelskie. Dwie kobiety zostały zabite, a kilka innych osób odniosło obrażenia od ostatniego ataku.

https://www.rt.com/news/523481-ashkelon-israel-rocket-attack-gaza/
W potencjalnie pozytywnym sygnale, urzędnicy powiedzieli, że Egipt pracuje nad pośrednictwem w zawieszeniu broni.

https://apnews.com/article/world-news-hamas-middle-east-israel-ad7d5a99e382dcdd3e5df45f33be1b43

Mamy zamiar zorganizować medytację na rzecz pokoju w Izraelu co 4 godziny i wizualizować, że konflikt między Izraelem a Palestyńczykami zostaje rozwiązany pokojowo.

Będziemy wykonywać tę medytację w następujących godzinach:


12:45 UTC / 2:45 w Polsce

4:45 AM UTC / 6:45 w Polsce

8:45 AM UTC / 10:45 w Polsce

12:45 UTC / 14:45 w Polsce

16:45 UTC / 18:45 w Polsce

20:45 UTC / 22:45 w Polsce


Prosimy również abyście wykonywali tę medytację tak często jak to możliwe, w dowolnym innym czasie.


 

Instrukcje dla tej medytacji: (sugerowany czas na tę medytację to 15 minut):


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się do zrelaksowany stan świadomości

2. Ustanów intencję aby przynieść pokój i uzdrowienie sytuacji w Izraelu.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła, aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.
4. Wizualizuj słup różowego światła, emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie schodzący w dół przez twoje ciało, głęboko do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to światło płynące przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w izraelskie i palestyńskie konflikty, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój. Niech to różowe światło płynie dalej, uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

6. Poproś  obecność Bogini  (boską kobiecość), aby skierowała energie pokoju i harmonii do wszystkich nierozwiązanych sytuacji dotyczących izraelskich i palestyńskich konfliktów  oraz wszystkich zaangażowanych w nie. Niech te energie płyną dalej i uzdrowią wszystkie inne konflikty na całym świecie. Pozwól aby te energie nadal przepływały przez twoje serce a następnie przez twoje ręce do tych sytuacji przez kilka minut.


Bogini chce pokoju i pokój będzie.
Komentarze