Pilna medytacja dla uwolnienia wszystkich zakładników z podziemnych baz

 


Jak wspomniał Cobra, Siły Światła są w środku głównej ofensywy, polegającej na oczyszczaniu podziemnych baz Chimery.

http://2012portal.blogspot.com/2021/05/urgent-message-to-surface-population.html 

Od 1996 roku Chimera schwytała wielu Plejadian i członków Ruchu Oporu, zabrała ich pod ziemię o jako ostatnią linię obrony, Chimera używa tych zakładników w mrocznych rytuałach składania w ofierze, a następnie chwyta ich Duszę i zmusza ich do wcielenia się ponownie w inne sklonowane ciało, które zostaje schwytane jako zakładnik w bazie Chimery, powtarzając ten proces. Tworzy to ogromną ilość cierpienia i w ten sposób generowany loosh jest następnie gromadzony i rzutowany za pomocą technologii skalarnej w kierunku populacji na powierzchni.

Jest to bardzo trudny czas dla sił Oporu i dla floty Plejadian, i potrzebują oni pomocy ze strony populacji na powierzchni.

Proszą aby jak największa liczba Pracowników Światła medytowała tak często i kiedykolwiek czują się prowadzeni, aby ta sytuacja została rozwiązana tak szybko i bezboleśnie jak to możliwe.
Oto wydarzenie na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/1304151693314341

Oraz link do playlisty z przewodnikami audio:

https://bit.ly/3bRzVPr


Instrukcje:


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości

2. Ustanów intencję aby pomóc w uwolnieniu wszystkich zakładników z podziemnych baz.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.

 
4. Wizualizuj słup różowego światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie schodzącego w dół przez twoje ciało i głęboko do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to światło przepływające przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich schwytanych w podziemnych bazach. Wizualizuj Siły Światła uwalniające wszystkich zakładników z pozostałych podziemnych baz i usuwające wszystkie mroczne byty z tych miejsc. Wizualizuj ten proces zachodzący w całej podziemnej Ziemi o strukturze plastra miodu szybko i płynnie. Wizualizuj jak cała podziemna Ziemia o strukturze plastra miodu jest w końcu wolna od ciemności i niewoli, wolna od wszystkich złych istot.

6. Poproś obecność Bogini (Boską Kobiecość) aby skierowała energie uzdrowienia do wszystkich uratowanych zakładników, aby ich traumy zostały całkowicie uzdrowione. Niech te energie następnie płyną dalej i rozszerzają się na powierzchnię planety aby mogły uzdrowić wszystkie inne sytuacje na całym świecie. Pozwól aby te energie przepływały dalej przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce, do tych sytuacji przez kilka minut.


Bogini chce pokoju i pokój będzie!Komentarze