Medytacja dla zatrzymanie koronawirusa w Indiach co 4 godzinyOd początku marca liczba zachorowań na koronawirusa w Indiach wzrosła wykładniczo. Obecnie każdego dnia pojawia się ponad 400 000 nowych przypadków.

Uważa się, że podwójna mutacja jest czynnikiem przyczyniającym się do nowej fali koronawirusa w Indiach.

https://www.itv.com/news/2021-05-06/covid-double-mutant-variant-may-be-fuelling-indias-surge-in-coronavirus-cases

A wybory w różnych regionach Indii mogą pogorszyć sytuację.

https://www.straitstimes.com/asia/south-asia/elections-in-india-intensified-spread-of-the-pandemics-second-wave

W rezultacie, stany Maharashtra, Karnataka, Kerala, Uttar Pradesh, Radżastan, Andhra Pradesh i Gudżarat są najbardziej aktywnymi przypadkami .

https://www.mohfw.gov.in/

Dlatego zamierzamy zorganizować nową medytację aby pomóc powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa w Indiach. Będziemy medytować co 4 godziny w następujących godzinach:

1:15 AM UTC

5:15 AM UTC

9:15 AM UTC

13:15 UTC

17:15 UTC

21:15 UTC

 


Poniżej znajduje się instrukcja dla tej medytacji (sugerowany czas trwania tej medytacji to 15 minut):


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję użycia tej medytacji jako narzędzia dla powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa i usunięcia tego wirusa z powierzchni planety.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.
4. Wizualizuj słup lśniącego białego światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, a następnie rozprzestrzeniający się do centralnych słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj to światło wchodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzące przez naszą galaktykę, następnie wchodzące do naszego Układu Słonecznego i przechodzące przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez wszystkie istoty na planecie Ziemia, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj Biały Ogień AN oczyszczający wszystkich ludzi i miejsca w odniesieniu do epidemii koronawirusa w Indiach.

6.  Wizualizuj Fioletowy Płomień oczyszczający całą wspierającą wirusy pierwotną anomalię i wszystkich pozostałych Archontów, Drako, Reptylian i inne byty. Wizualizuj jak wirus nie rozprzestrzenia się i jest usunięty z powierzchni planety.

7. Wizualizuj jak że wszyscy zarażeni tym wirusem są całkowicie wyleczeni.


 

Zwycięstwo Światła!

Komentarze