Przypomnienie o medytacjach podczas pełni księżyca i międzynarodowych sesjach uzdrawiania na odległość między 25 a 27 kwietniaOto przypomnienie sesji uzdrawiania na odległość i medytacji podczas pełni księżyca pomiędzy 25 a 27 kwietnia.


Comiesięczne międzynarodowe sesje uzdrawiania na odległość promieniami Wzniesionych Mistrzów i Gwiazd  


Podczas każdej Pełni Księżyca Międzynarodowa Grupa Złotego Wieku i Prepare For Change Japan oferują dwie sesje  uzdrawiania na odległość, które mogą pomóc ludziom na całym świecie uzdrowić ich wewnętrzną istotę i umysł. Jest to dar dla wszystkich i jest bezpłatny.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/08/monthly-ascended-masters-and-stellar.html

Z okazji zbliżającej się pełni księżyca, trzy międzynarodowe sesje   uzdrawiania na odległość odbędą się w czasie wymienionym poniżej:


Dzień pierwszy: niedziela, 25 kwietnia  od 14:00 do 14:30 UTC / od 16:00 do 16:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BFirst+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+January+26th&iso=20210126T14&p1=1440&am=30

Dzień drugi: poniedziałek, 26 kwietnia od 14:00 do 14:30 UTC / od 16:00 do 16:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BSecond+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+January+27th&iso=20210127T14&p1=1440&am=30

Dzień trzeci: wtorek, 27 kwietnia od 14:00 do 14:30 UTC / od 16:00 do 16:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BThird+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+January+28th&iso=20210128T14&p1=1440&am=30

W wyżej wymienionym czasie odwiedźcie ich kanał YouTube aby uzyskać dostęp do  uzdrawiania na odległość.

https://www.youtube.com/channel/UCUXWdUM-4nolUoUYxv223MA

Zapraszamy do udziału w każdej z tych sesji.

Oto wydarzenie na Facebooku stworzone dla tych międzynarodowych sesji uzdrawiania na odległość:

https://www.facebook.com/events/746417595853948

Aby uzyskać więcej informacji na temat tych międzynarodowych sesji uzdrawiania na odległość, odwiedźcie poniższy link do  Międzynarodowej Grupy Złotego Wieku.

https://www.golden-ages.org/2016/12/23/monthly-ascended-masters-stellar-healing-rays-remote-healing/Medytacja podczas Pełni Księżyca we wtorek, 27 kwietnia o godzinie 14:45 UTC / 16:45 w Polsce


Nasza masowa Medytacja podczas Pełni Księżyca odbędzie się we wtorek, 27 kwietnia o godzinie 14:45 UTC / 16:45 w Polsce, ten czas jest wybrany gdy większość ludzi na całym świecie może dołączyć do tej medytacji w tym samym czasie w dniu, w którym księżyc staje się pełny.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/12/full-moon-meditation-new-moon-peace.html

Oto wydarzenie na Facebooku dla Medytacji podczas Pełni Księżyca:

https://www.facebook.com/events/378203776781988

Przewodniki audio dla Medytacji podczas Pełni Księżyca w 18 językach można uzyskać tutaj:

https://goo.gl/7WoSwC

Instrukcje dla Medytacji podczas Pełni Księżyca: (Sugerowany czas dla tej  medytacji to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji w czasie Pełni Księżyca jako narzędzia dla zakotwiczenia Czystej Boskiej Kobiecej Energii na powierzchni planety i jako wsparcie w wyzwoleniu planety.

3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie przechodzący przez wszystkie punkty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, przepływający przez Księżyc w Pełni, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało i w kierunku nieba, przechodzący przez Księżyc w Pełni i ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce, a na końcu łączący się z Galaktycznym Centrum i Źródłem. Jesteś teraz zakotwiczony/a pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Wizualizuj czystą energię Bogini wzmocnioną poprzez Księżyc w Pełni i płynącą w kierunku powierzchni Ziemi. Wizualizuj tę energię obejmującą i uzdrawiającą wszystkie istoty na planecie oraz samą Gaję. Zobacz wszystkie istoty na Ziemi doświadczające tej czystej energii Bogini na swój własny, niepowtarzalny i pozytywny sposób. Wizualizuj wszystkie wiry Bogini aktywowane na planecie.

5. Wizualizuj energię Bogini Pełni Księżyca oczyszczającą wszelką pozostałą pierwotną anomalię i ciemne istoty na powierzchni planety.

6. Wizualizuj wszystkie operacje Sił Światła postępujące z pełną prędkością. Wizualizuj energię Bogini uspokajającą wszystkie napięcia na powierzchni w czasie Wydarzenia.

7. Wizualizuj nowy Złoty Wiek na Ziemi, gdzie Bezwarunkowa Miłość Bogini obejmuje wszystkie istoty i gdzie wszyscy ludzie żyją w pokoju, harmonii, miłości i wzajemnym zrozumieniu. Wizualizuj drugi renesans wiedzy naukowej i duchowej. Zobacz, jak zaspokojone są potrzeby wszystkich a każdy żyje swoim życiem tak jak tego pragnie.


Bogini chce wyzwolenia i wyzwolenie będzie!Medytacja o pokój na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie we wtorek, 27 kwietnia o godzinie 3:31 am UTC / 5:31 w Polsce


W dokładnym  czasie pełni księżyca we wtorek, 27 kwietnia o godzinie 3:31 am UTC / 5:31 w Polsce  będziemy wykonywać Medytację o pokój na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie.

Ponieważ plany sił ciemności dotyczące ich wielkiego resetu nie idą tak jak sobie tego życzyli, uciekli się do swojej starożytnej strategii: inżynierii wojny.

Po pierwsze, Kabał próbuje wywołać wojnę izraelsko-irańską. Wszystkie izraelskie samoloty wojskowe przeszły w tryb ukrycia. To sygnał, że zamierzają zaatakować Iran. Również irackie linie lotnicze odwołały wszystkie loty między Erbilem a Aleppo na krótko przed tym jak wszystkie izraelskie samoloty “ukryły się”.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/israeli-military-goes-completely-dark

Po drugie, Kabał chce wojny NATO-Rosja. Duża liczba ukraińskich żołnierzy porusza się na wschód w kierunku prowincji Ługańsk i Donieck wewnątrz Ukrainy. Są to miejscowości, które chcą oderwać się od Ukrainy i nawiązać bliższe stosunki z Rosją. NATO (USA i UE) przygotowuje się do konfliktów przeciwko tym oderwanym prowincjom aby zmusić Rosję do zaangażowania się w bezpośredni konflikt.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/usa-and-eu-planning-ukraine-attack-on-russia-troops-tanks-artillery-moving

Kabał chce również rozpocząć konflikt między Izraelem a Rosją. Pomimo ostrzeżenia ze strony Rosji, Izrael wypuścił szereg samolotów rozpoznania radioelektronicznego w kierunku Syrii. Ta akcja może wywołać interwencję rosyjską i wywołać konflikt w Syrii.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/happening-now-intense-signals-intelligence-aircraft-deployment-by-israel

Syryjski wir Bogini jest jednym z najważniejszych kluczowych punktów energetycznych planetarnej sieci energetycznej. Ktokolwiek kontroluje ten punkt energetyczny jest bardzo bliski kontrolowania większości systemu linii energetycznych (leyline) na powierzchni planety. Ten kto kontroluje system linii energetycznych (leyline), ma bezpośredni dostęp do globalnej świadomości ludzkości.

Jak wspomniał Cobra, syryjski wir energetyczny jest w rzeczywistości Pentagramem. W rękach Sił Światła ten pentagram jest instrumentem dobra, który może przekształcić cały Bliski Wschód i może być ogromnym nadajnikiem pozytywnej kobiecej energii. W rękach ciemności ten pentagram może wywołać wiele cierpienia, czego ludzie w Syrii doświadczyli w ciągu ostatnich kilku lat.

Wszystkie pięć punktów pentagramu Syrii (Aleppo, Homs, Palmyra, Raqqa i Manbij) to kluczowe miasta w Syrii, które w swojej bogatej przeszłości miały silny związek z energią Bogini.

https://2012portal.blogspot.com/2016/04/the-syria-pentagram.html

To jest okultystyczna przyczyna konfliktu w Syrii.

Jeśli te ataki się wydarzą, będzie miało to wpływ na wir Bogini w Syrii. Bez wystarczającej ilości pozytywnej kobiecej energii na powierzchni planety może prowadzić do dalszych konfliktów na Bliskim Wschodzie.

Dlatego proponujemy wykonywanie Medytacji o pokój na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie dokładnie w czasie zbliżającej się pełni księżyca.

Ważne jest również aby pamiętać, że ta Medytacja o pokój jest naprawdę teraz potrzebna co cztery godziny.
Informacje o tej medytacji wraz z instrukcjami można znaleźć tutaj:

https://www.welovemassmeditation.com/2021/03/urgent-meditation-for-peace-in-syria-every-4-hours.html

https://welovemassmeditation-pl.blogspot.com/2021/03/pilne-medytacja-pokoju-dla-syrii-co-4.html

https://meditation539.com/2021/03/02/pilne-medytacja-o-pokoj-na-bliskim-wschodzie-co-4-godziny/

Oto link do naszego wydarzenia na Facebook dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/900122267502965

I link do przewodników audio dla tej medytacji:

http://bit.ly/3bXO3ax


Instrukcje dla tej medytacji: (sugerowany czas dla tej  medytacji to 15 minut)1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję przyniesienia pokoju i uzdrowienia sytuacji na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.
4. Wizualizuj filar różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie schodzący w dół przez twoje ciało do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to Światło przepływające przez twoje serce a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w konflikty na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój. Następnie niech to różowe Światło płynie dalej uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

6. Poproś aby obecność Bogini (boska kobiecość) skierowała energie pokoju i harmonii na wszystkie nierozwiązane sytuacje dotyczące konfliktów na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie, i wszystkich zaangażowanych w nie. Pozwól tym energiom płynąć dalej i uzdrowić wszystkie inne konflikty na całym świecie. Następnie niech te energie płyną przez twoje serce a następnie przez twoje ręce do tych sytuacji przez kilka minut.


Bogini chce pokoju i pokój będzie!


Nowa strona z podsumowaniem i harmonogramem sesji usuwania implantów


Powstała nowa strona, która zawiera podsumowanie i harmonogram nadchodzących sesji usuwania implantów w różnych językach. Będzie on regularnie aktualizowana.

https://www.welovemassmeditation.com/p/timetable-of-upcoming-implants-clearing.htmlZwycięstwo Światła!
Komentarze