Medytacja dla wysłania księcia Filipa do Galaktyczne Centralnego Słońca

 


Książę Filip zmarł na Zamku Windsor w Wielkiej Brytanii 9 kwietnia 2021 roku.

https://www.bbc.co.uk/news/uk-11437314 
Dlatego zamierzamy przeprowadzić Medytację Kolumn Buddycznych i wysłać Światło i ochronę aby odprowadzić jego duszę bezpiecznie w ręce Sił Światła. Gdy zostanie bezpiecznie przeprowadzony przez płaszczyzny plazmową i eteryczną, zostanie zabrany do Galaktycznego Centralnego Słońca. To przesunie nas do przodu na najbardziej pozytywnej linii czasowej Wzniesienia dla planety Ziemia.

Będziemy wykonywać tę masową medytację od 11 kwietnia o godzinie 19:45 UTC/21:45 w Polsce, a następnie w tym samym czasie w ciągu najbliższych 3 dni. Możecie również wykonywać tę medytację tak często jak chcecie.

W tej medytacji musimy wizualizować sobie jak książę Filip jest natychmiast schwytany przez Siły Światła gdy przemierza płaszczyzny plazmową i eteryczną, aby zapobiec "uratowaniu" go przez Archontów, a następnie wizualizujemy, że jest natychmiast odprowadzony do Galaktycznego Centralnego Słońca.

Będziemy używać techniki Kolumn Buddycznych jako głównego narzędzia tej medytacji. Oto zdjęcie przedstawiające strukturę Kolumny Buddycznej:

  

Oto instrukcje dla tej medytacji: (sugerowany czas dla tej medytacji to 15 minut)

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję użycia tej medytacji jako narzędzia, które pomoże Siłom Światła odprowadzić księcia Filipa do Galaktycznego Centralnego Słońca.

3. Wizualizuj pięcioramienną gwiazdę umieszczoną wysoko nad ciałem księcia Filipa. Zobacz tę gwiazdę błyszczącą wysoko nad nim, lśniącą jasnym białym światłem.

4. Teraz wizualizuj Biały Ogień AN emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez wszystkie punkty Światła w naszym Układzie Słonecznym i przez pięcioramienną gwiazdę, przez ciało księcia Filipa i głęboko do centrum Ziemi. Wizualizuj ten słup przez kilka minut.

5. Wizualizuj czubek lśniącego  wiru białego Światła poruszający się ruchem spiralnym w dół zgodnie z ruchem wskazówek zegara z pięcioramiennej gwiazdy, przenosząc duszę księcia Filipa do pięcioramiennej gwiazdy w celu transmutacji. Wizualizuj ten wir obracającego się  białego Światła przez kilka minut.

6. Wizualizuj jak książę Filip jest natychmiast schwytany przez Siły Światła gdy przechodzi przez płaszczyzny plazmową i eteryczną aby zapobiec "uratowaniu" go przez Archontów, a następnie wizualizuj, że jest natychmiast odprowadzony do Galaktycznego Centralnego Słońca.Zwycięstwo Światła!


Komentarze