Pilne! Medytacja o pokój na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie co 4 godziny


Aktualizacja 14 marca: nowe instrukcje medytacyjne dla sytuacji na Bliskim Wschodzie i Ukrainie.

Aktualizacja 10 marca: Mają miejsce dwa główne wydarzenia na Bliskim Wschodzie w ciągu ostatnich 24 godzin.

Po pierwsze, Kabał próbuje wywołać wojnę izraelsko-irańską. Wszystkie izraelskie samoloty wojskowe przeszły w tryb ukrycia. To sygnał, że zamierzają zaatakować Iran. Również irackie linie lotnicze odwołały wszystkie loty między Erbilem a Aleppo na krótko przed tym jak wszystkie izraelskie samoloty "ukryły się".

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/israeli-military-goes-completely-dark

Po drugie, Kabał chce wojny NATO-Rosja.  Duża liczba ukraińskich żołnierzy porusza się na wschód w kierunku prowincji Ługańsk i Donieck wewnątrz Ukrainy. Są to miejscowości, które chcą oderwać się od Ukrainy i nawiązać bliższe stosunki z Rosją. NATO (USA i UE) przygotowuje się do konfliktów przeciwko tym oderwanym prowincjom aby zmusić Rosję do zaangażowania się w bezpośredni konflikt.  

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/usa-and-eu-planning-ukraine-attack-on-russia-troops-tanks-artillery-moving

Dlatego zmieniamy Medytację pokoju dla Syrii na Medytację o pokój na Bliskim Wschodzie, która może być wykonywana co 4 godziny lub tak często jak to możliwe.

Aktualizacja 11 marca: Kabał chce również rozpocząć konflikt między Izraelem a Rosją. Pomimo ostrzeżenia ze strony Rosji, Izrael wypuścił szereg samolotów rozpoznania radioelektronicznego w kierunku Syrii. Ta akcja może wywołać interwencję rosyjską i wywołać konflikt w Syrii.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/happening-now-intense-signals-intelligence-aircraft-deployment-by-israel

Według Cobry, stosunkowo wiarygodne źródła twierdzą, że atak w Syrii lub na Ukrainie może nastąpić w poniedziałek 15 marca, więc wtedy medytacja będzie jeszcze bardziej potrzebna aby temu zapobiec. 

http://2012portal.blogspot.com/2021/03/a-short-notice-to-surface-population.html


Syryjski wir Bogini jest jednym z najważniejszych kluczowych punktów energetycznych planetarnej sieci energetycznej.

Ktokolwiek kontroluje ten punkt energetyczny jest bardzo bliski kontrolowania większości systemu linii energetycznych (leyline) na powierzchni planety. Ten kto kontroluje system linii energetycznych (leyline), ma bezpośredni dostęp do globalnej świadomości ludzkości.

Jak wspomniał Cobra, syryjski wir energetyczny jest w rzeczywistości Pentagramem. W rękach Sił Światła ten pentagram jest instrumentem dobra, który może przekształcić cały Bliski Wschód i może być ogromnym nadajnikiem pozytywnej kobiecej energii. W rękach ciemności ten pentagram może wywołać wiele cierpienia, czego ludzie w Syrii doświadczyli w ciągu ostatnich kilku lat.

Wszystkie pięć punktów pentagramu Syrii (Aleppo, Homs, Palmyra, Raqqa i Manbij) to kluczowe miasta w Syrii, które w swojej bogatej przeszłości miały silny związek z boginią energii.

https://2012portal.blogspot.com/2016/04/the-syria-pentagram.html


To jest okultystyczna przyczyna konfliktu w Syrii.

25 lutego, w Zatoce Omańskiej zaatakowano należący do Izraela statek transportowy – MV Helios Ray. Dwa dni później Izrael stwierdził, że atak przeprowadził Iran.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/escalation-middle-east-appears-imminent

Jest prawdopodobne, że Izrael chce wykorzystać ten incydent jako pretekst do dalszej eskalacji w kierunku Syrii, w tym irańskich obiektów w Syrii.

Rosja dała oficjalne ostrzeżenie, że zareaguje na dalszy atak Izraela na Syrię.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/russia-officially-warns-israel-no-more-attacks-on-syria-or-russia-will-attack-back

Jeśli te ataki się wydarzą, będzie miało to wpływ na wir Bogini w Syrii. Bez wystarczającej ilości pozytywnej kobiecej energii na powierzchni planety może prowadzić do dalszych konfliktów na Bliskim Wschodzie.

Dlatego sugerujemy każdemu kto czuje się prowadzony aby  wykonywał Medytację Pokoju dla Bliskiego Wschodu i Ukrainy tak często jak to możliwe lub co 4 godziny w następujących godzinach:


12:45 AM UTC/1:45 w Polsce

4:45 AM UTC/5:45 w Polsce

8:45 AM UTC/9:45 w Polsce

12:45 UTC/13:45 w Polsce

16:45 UTC/17:45 w Polsce

20:45 UTC/21:45 w Polsce


Oto link do przewodników audio dla tej medytacji:

http://bit.ly/3t9SDbd


Instrukcje do tej medytacji: (sugerowany czas na tę medytację to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję przyniesienia pokoju i uzdrowienia sytuacji na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.
4. Wizualizuj filar różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie schodzący w dół przez twoje ciało do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to Światło przepływające przez twoje serce a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w konflikty na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój. Następnie niech to różowe Światło płynie dalej uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

6. Poproś aby obecność Bogini (boska kobiecość) skierowała energie pokoju i harmonii na wszystkie nierozwiązane sytuacje dotyczące konfliktów na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie, i wszystkich zaangażowanych w nie. Pozwól tym energiom płynąć dalej i uzdrowić wszystkie inne konflikty na całym świecie. Następnie niech te energie płyną przez twoje serce a następnie przez twoje ręce do tych sytuacji przez kilka minut.Ci, którzy czują się kierowani, mogą pomóc w uzdrowieniu Pentagramu Syrii, wizualizując kawałek starożytnej ceramiki Halafijskiej obracający się po całym pentagramie Syrii, wzmacniając tam wir Bogini i usuwając całą ciemność z regionu.

Ten kawałek ceramiki Halafijskiej wykonany 7000 lat temu, zawiera kody świętej geometrii, które aktywują obecność Bogini i usuwają ciemność ze wszystkich czterech kierunków.
Bogini chce pokoju i pokój będzie.

Komentarze