Dlaczego powinniśmy używać Kwiatu Życia w naszej codziennej praktyce medytacji?Wprowadzenie


"Kwiat Życia" można znaleźć we wszystkich głównych religiach świata. Symbol składa się z kilku koncentrycznych, równych, nakładających się okręgów. Zawiera wzorce stworzenia, które wyłoniły się z "Wielkiej Pustki". Wszystko powstaje z myśli Stwórcy. 

Wiele duchowych i mistycznych figur geometrycznych zostało zaczerpniętych ze wzoru Kwiatu Życia.

Na przykład, Święte Drzewo Życia w naukach Kabały może być zaczerpnięte  z koncentrycznych wzorów wewnątrz Kwiatu Życia, a Leonardo da Vinci studiował formę Kwiatu Życia i jego właściwości matematyczne.


Duchowe znaczenie Kwiatu Życia


Symbol Kwiatu Życia reprezentuje harmonię. Może zharmonizować pole rezonansowe naszego otoczenia i sprawić, że poczujemy się lżejsi z wyższą częstotliwością.

Interesujące jest to, że wiele starożytnych miejsc w Europie można znaleźć we wzorze Kwiatu Życia. Na przykład poniższy rysunek pokazuje, że średnicę pierwszego okręgu można określić, rysując linię od Orkadów do Stonehenge.


©2007-2011 Andrzej Monkman

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.


To może być postrzegane jako dowód, że te miejsca tworzyły wzór Kwiatu Życia aby zharmonizować energię w całej Europie. 


Kwiat Życia w praktyce medytacji


Biorąc pod uwagę zdolność Kwiatu Życia do harmonizowania pola energii, możecie pomyśleć czy można go użyć w swojej praktyce medytacji?  


Istnieją pewne praktyki medytacyjne obejmujące Kwiat Życia. W szczególności istnieje medytacja, która wizualizuje kulę Kwiatu Życia wokół Ziemi aby zamanifestować harmonię i linię czasową Wzniesienia dla wszystkich żywych istot.

https://www.welovemassmeditation.com/2019/08/daily-flower-of-life-meditation.html

W tej medytacji Kwiatu Życia używamy kuli Kwiatu Życia   z wielkim skutkiem. Wizualizujemy     kulę Kwiatu Życia w kolorze tęczy tworzącą harmonię, ochronę i pokój dla ludzkości i wszystkich innych żywych istot. W ten sposób wysyłamy naszą miłującą życzliwość nie tylko do ludzkości ale także do flory i fauny, aby każda żywa istota na Ziemi mogła się rozwijać i uczynić Ziemię pięknym miejscem do życia. 

Oprócz wizualizacji wszystkiego na Ziemi w harmonii, wizualizujemy również kulę Kwiatu Życia  podnoszącą wibracje całej planety. Pomaga to planecie i wszystkim żywym istotom na Ziemi w harmonijnym podnoszeniu wibracji. Jest to również ważny krok w kierunku Wzniesienia i nowego złotego wieku, który jest określany jako Era Wodnika przez ludzi, którzy wierzą w ruch New Age.

Aby pomóc nam przygotować się do wykonania tej pięknej wizualizacji Kwiatu Życia, na początku jest używany  Fioletowy Płomień aby oczyścić naszą wewnętrzną istotę, tak aby nasz umysł, ciało i duch były w pełni zaangażowane w medytację.

Na koniec medytacji możemy również przywołać naszą Obecność Jam Jest, aby potwierdzić swoją intencję, aby pomóc uczynić Ziemię bardziej harmonijnym i spokojnym miejscem dla wszystkich żywych istot.

Ta krótka medytacja trwa tylko 11 minut i 11 sekund. Jest to świetna medytacja jeśli chcecie połączyć swoją codzienną praktykę medytacji z pomocą planecie Ziemia, aby stała się lepszym miejscem.


Medytacja  Kwiatu Życia


Poniżej znajdują się instrukcje medytacji Kwiatu Życia oraz link do przewodników audio w ponad 35 językach:

Przewodniki audio: http://bit.ly/2YHw1TQ


Instrukcje: 


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia dla ustabilizowania przejścia na Ziemi i zamanifestowania najbardziej pozytywnej linii czasowej Wniebowstąpienia dla wszystkich żywych istot.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.


 4. Wizualizuj kulę Kwiatu Życia w kolorze tęczy wokół Ziemi, rozszerzającą się poniżej powierzchni a także rozszerzającą się aż do orbity Księżyca. Wizualizuj kulę Kwiatu Życia wspomagającą proces wyzwolenia planety, usuwając wszelką ciemność z powierzchni planety. Następnie wizualizuj kulę Kwiatu Życia i Fioletowy Płomień oczyszczające linie energetyczne i wiry w planetarnej sieci Światła.

5. Wizualizuj kulę Kwiatu Życia tworzącą harmonię, ochronę i pokój dla ludzkości i wszystkich pozostałych żywych istot a szczególnie dla tych, którzy utrzymują Światło dla planety.

6. Teraz wizualizuj kulę Kwiatu Życia w kolorze tęczy otaczającą Ziemię i podnoszącą wibracje całej planety. Wizualizuj kulę Kwiatu Życia manifestującą harmonię i najbardziej pozytywną linię czasową Wniebowstąpienia dla wszystkich żywych istot.


Możecie również wypowiedzieć następującą mantrę w ciszy lub na głos pod koniec medytacji, jeśli czujecie się prowadzeni:


 „W imię czcigodnej i potężnej obecności JAM JEST, deklaruję i nakazuję aby proces planetarnego wyzwolenia był kontynuowany w pozytywny, harmonijny i pokojowy sposób dla planety, ludzkości a zwłaszcza dla tych, którzy utrzymują Światło dla planety.

Niech tak będzie i tak jest ”.


 

Jakie są korzyści z wykonywania masowej medytacji Kwiatu Życia?


Badania wykazały, że masowa medytacja może przekształcić zbiorową energię naszego otoczenia. Badanie pokazuje, że grupa 7000 osób medytujących o pokój, w ciągu 3 tygodni może zmniejszyć globalny wskaźnik przestępczości, przemocy i ofiar w czasie ich medytacji średnio o 16%. Zmniejszyła się również liczba samobójstw i wypadków samochodowych z uwzględnieniem wszystkich zmiennych. W okresie, w którym grupa ta medytowała, odnotowano również 72% zmniejszenie aktywności terrorystycznej.

Jest to znane jako "efekt Maharishiego". Przeprowadzono prawie 50 badań potwierdzających korzyści płynące z masowej medytacji.

Dlatego, wykonując medytację Kwiatu Życia razem z innymi ludźmi na Ziemi w tym samym czasie, stworzylibyśmy laserowe ognisko, które z kolei wpływa na planetarne pole kwantowe. To znacznie zharmonizuje energię Ziemi.

Obecnie grupa oddanych medytujących wykonuje razem medytację Kwiatu Życia co cztery godziny w następującym czasie, co można zobaczyć w poniższej tabeli. Zachęcamy do przyłączenia się do nas jeśli czujecie się tak prowadzeni:


  • 12 AM UTC (północ) / 2:00 w Polsce (czas letni)
  • 4:00 UTC / 6:00 w Polsce
  • 8:00 UTC / 10:00 w Polsce
  • 12 PM UTC (południe) / 14:00 w Polsce
  • 16:00 UTC / 18:00 w Polsce
  • 20:00 UTC. / 22:00 w PolscePodsumowanie

Medytacja Kwiatu Życia to świetna medytacja łącząca codzienną praktykę medytacji z pomaganiem planecie Ziemia stać się bardziej harmonijnym i spokojnym miejscem.

Kiedy robimy to razem z innymi ludźmi w tym samym czasie, wpływ na ludzkość i wszystkie inne żywe istoty może być wzmocniony.


Odnośniki:


http://www.cropcircleconnector.com/2019/StJean/StJean2019a.html

https://www.bibliotecapleyades.net/geometria_sagrada/esp_geometria_sagrada_6.htm

https://www.ancient-symbols.com/symbols-directory/flower-of-life.html

https://www.world-mysteries.com/science-mysteries/sacred-geometry/sacred-geometry-and-the-flower-of-life/

https://www.welovemassmeditation.com/2019/08/daily-flower-of-life-meditation.html

https://www.conserve-energy-future.com/what-are-flora-and-fauna.php

https://en.wikipedia.org/wiki/New_Age

https://en.wikipedia.org/wiki/Age_of_Aquarius


http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/


https://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html


Komentarze