Medytacja dla Teksasu o godzinie 22:00 UTC/23:00 w Polsce każdego dnia


 

W ciągu ostatnich kilku dni, ludzie w Teksasie doświadczyli mroźnej pogody z powodu niespotykanego wcześniej polarnego wiru.

https://www.express.co.uk/news/weather/1398489/Texas-snow-storm-latest-Snownado-polar-vortex-footage-US-winter-crisis-news-vn

Wraz ze spadkiem temperatury do - 15stopni C (lub 5F) zapotrzebowanie na ogrzewanie wzrosło w całym stanie. Jednak infrastruktura elektryczna zawiodła, pozostawiając miliony ludzi w Teksasie bez ciepła i energii elektrycznej w ekstremalnych warunkach pogodowych.

https://www.zerohedge.com/political/texas-facing-humanitarian-crisis

Obecnie szukają miejsc z elektrycznością i ogrzewaniem dla schronisk.

Jednak istnieją również doniesienia, że zaopatrzenie w wodę w wielu obszarach jest zakłócone z powodu pękających rur lub uszkodzonych elektrycznie urządzeń przetwórczych.

https://www.nbcnews.com/news/us-news/texas-contending-water-nightmare-top-power-crisis-n1258208 

Zwierzęta na tych obszarach również potrzebują pomocy aby przetrwać tę ekstremalnie zimną pogodę.

https://news.sky.com/story/us-winter-storm-people-are-rescuing-thousands-of-cold-stunned-sea-turtles-in-texas-12221382

Dlatego organizujemy Codzienną Medytację dla Teksasu o godzinie 22:00 UTC/23:00 w Polsce. Aby zapewnić nasze energetyczne wsparcie ludziom w okolicy, aby przeszli przez te ciężkie warunki pogodowe.


Oto instrukcje dla tej medytacji. Sugerowany czas trwania tej medytacji wynosi 15 minut.


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości

2. Ustanów intencję przyniesienia uzdrowienia sytuacji w Teksasie i wszystkich potrzeb, które należy zapewnić ludziom w okolicy aby przetrwali mroźną pogodę.

3. Wizualizuj słup różowego  Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie schodzącego w dół przez wasze ciało i głęboko do centrum Ziemi.

4. Wizualizuj to Światło przepływające przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich zaangażowanych w sytuację w Teksasie, harmonizując wszystkich i uzdrawiając sytuację.

5. Wizualizuj wszystkie potrzeby, w tym ogrzewanie i elektryczność, żywność i wodę dostarczaną ludziom w Teksasie aby przetrwali mroźną pogodę.


Zwycięstwo Światła!Komentarze