Wywiad Sisterhood of the Rose z Cobrą ~ „Ostateczna Aktywacja Ery Wodnika”

 

Sisterhood of the Rose zorganizowało wywiad z Cobrą na temat znaczenia nadchodzącej Ostatecznej Aktywacji Ery Wodnika 21 grudnia o godzinie 18:22 UTC/19:22 w Polsce.


Możecie posłuchać tego wywiadu na YouTube tutaj:


https://youtu.be/1aVHvo4FZtw
Oto film promocyjny stworzony przez Sisterhood of the Rose na potrzeby Ostatecznej Aktywacji Ery Wodnika. Zapraszam do dzielenia się nim wszędzie.

Poniżej znajduje się zapis wywiadu z Cobrą przeprowadzonego przez Sisterhood of the Rose:


Debra: Witam, nazywam się Debra i jestem liderem Sisterhood of the Rose. Dzisiaj. Ponownie rozmawiam z Cobrą, który jest głównym dostawcą informacji dla Ruchu Oporu, gdzie na swoim blogu 2012portal.blogspot.com oferuje ważne informacje dotyczące planety i galaktyki. Witaj Cobra i dziękuję za udzielenie tego wywiadu.


Cobra: Dziękuję za tę wspaniałą okazję.


Część 1: Ostateczna Medytacja Ery Wodnika 21 grudnia

Debra: Tak. Cóż, zbliża się bardzo ważna szczególna data, o której mówi wiele osób, a mianowicie 21 grudnia. Jest to nie tylko przesilenie zimowe lub przesilenie letnie dla mieszkańców półkuli południowej, ale jest to również data ważnej koniunkcji astrologicznej, wielkiej koniunkcji Jowisza i Saturna. Ale to co czyni tę koniunkcję wyjątkową, to fakt, że po raz pierwszy od ponad 200 lat wydarzy się w znaku powietrznym, znaku Wodnika. To zamknie Gwiezdne Wrota linii czasowej Ery Wodnika 2020, które zostały otwarta w styczniu tego roku, wprowadzając nas w długo oczekiwaną Erę Wodnika. Cobra, tego dnia ma miejsce tak wiele znaczących czynników, więc czy mógłbyś zacząć od powiedzenia nam jak ważny jest ten dzień?

Cobra: OK. to nie jest zwykła wielka koniunkcja, która faktycznie ma miejsce co 20 lat. Jak powiedziałaś, jest to pierwsza koniunkcja w znaku powietrznym, a konkretnie w znaku Wodnika, wiesz, od około 200 lat. Jest to najbliższa wielka koniunkcja od około 600 lub 800 lat. I jest to koniunkcja, która będzie łatwo widoczna na wieczornym niebie gołym okiem. Istnieją również inne konfiguracje astrologiczne, które są częścią tej wielkiej koniunkcji i jest to szczególnie wielki trygon między Jowiszem i Saturnem, które są w koniunkcji, z Alkione, która jest centralną gwiazdą plejadiańskiej gromady gwiazd, a także jest w trygonie z  M87. galaktyką w gromadzie Panny, która jest jednym z najważniejszych pozagalaktycznych źródeł ewolucji planety.


I ten wielki trygon wytworzy super potężny błysk energii przechodzący przez nasz układ słoneczny i docierający również w kierunku powierzchni planety, a zwłaszcza poprzez medytującą masę krytyczną. Będziemy mieli wielki błysk energii przechodzący przez sieć planetarną na powierzchni, co znacznie przesunie linię czasową, jeśli osiągniemy masę krytyczną.


A także ta wielka koniunkcja ma miejsce kilka godzin po przesileniu zimowym. Przesilenie zimowe jest właściwie momentem obchodów starożytnej Bogini, świętem. To jest przejście z ciemności do Światła. Jest to pierworodne Światło nowego roku nowego cyklu, który tak naprawdę astrologicznie i ezoterycznie rozpoczyna się 21 grudnia.

Więc to jest prawdziwy Nowy Rok. I ta wielka koniunkcja ma miejsce kilka godzin po Sylwestrze (ostatni dzień roku), co jest bardzo istotne z astrologicznego punktu widzenia. Więc wszystkie te konfiguracje to nie wszystko. Mamy przygotowawcze mocne aspekty, które pojawią się od 10 grudnia i będą trwały. Opublikowałem szczegóły na ten temat na moim blogu. Mamy więc wśród nich cztery główne konfiguracje astrologiczne w grudniu i są też inne, mniej znaczące - jest ich zbyt wiele by je wymienić. Będziemy więc bardzo intensywnie przygotowywać się do tego dnia, a następnie 21 grudnia nastąpi silny energetyczny przełom.


Debra: Wow. Więc z powodu tych wszystkich potężnych zmian, które mają miejsce tego dnia, zamierzamy to wykorzystać. Będzie miała miejsce ważna zsynchronizowana globalna medytacja odbywająca się dokładnie w momencie wielkiej koniunkcji zwana Medytacją Ostatecznej Aktywacji Ery Wodnika. Czy możecie omówić cel i zamiar tej medytacji?


Cobra: Intencją i celem tej medytacji jest ustabilizowanie pozytywnej linii czasowej dla tej planety, a tak naprawdę jest to początek Ery Wodnika. To pierwszy moment nowych narodzin nowej ery, pierwszy moment nowego cyklu. W tym momencie, dzięki naszej wizualizacji i skupionej intencji, zasadzimy ziarno nowej, znacznie lepszej ery dla ludzkości. Jest to więc bardzo ważny moment i mam nadzieję, że osiągniemy masę krytyczną i nie tylko, abyśmy mogli nadać ton przyszłej ewolucji planetarnej na powierzchni tej planety.

Debra: Tak. Cóż, jeśli osiągniemy lub nawet przekroczymy masę krytyczną, która wynosi 144000 ludzi, jaki wpływ zobaczymy w naszym fizycznym świecie?


Cobra: Pierwszą rzeczą, która się wydarzy, będzie początek dekonstrukcji konstruktu matrixa na tej planecie. Istnieje wiele zaawansowanych, egzotycznych negatywnych technologii, które kontrolują ludzkość w ciągu ostatnich 25 000 lat, wpływając na naszą świadomość - urządzenia skalarne, ogrodzenia elektromagnetyczne, implanty, biochipy, różne rzeczy, które są częścią codziennej rzeczywistości, a ludzie nawet nie zdają sobie z tego sprawy, co zamknęło naszą świadomość. I tego dnia zacznie się to dekonstruować jeśli osiągniemy masę krytyczną. Tak więc prawdziwe kosmiczne Światło zacznie wpadać w sferę planetarną i na powierzchnię planety. I to jest prawdziwe wielkie przebudzenie. Ludzkość nie widziała takiego przebudzenia od czasów Atlantydy.


Debra: Wow. Czy to oznacza, że ​​część mgły, której doświadczają Lightworkerzy i ich trudności w połączeniu się ze Źródłem, będą bardziej czyste?


Cobra: W końcu się tym zajmiemy. Oczekuje się, że te sytuacje najpierw powoli się poprawią, a następnie radykalnie przyspieszą. Tak więc połączenie ze Źródłem z pozytywnymi energiami będzie znacznie łatwiejsze gdy kwarantanna i wszystkie te technologie zaczną być usuwane. O wiele łatwiej będzie nam połączyć się ze Źródłem i wyższymi płaszczyznami istnienia.

Debra: Dobra, dobrze. Ponieważ byłam ciekawa, w którym momencie zaczniemy widzieć te efekty - czy możemy spodziewać się, że zobaczymy lub poczujemy coś już w pierwszym miesiącu lub dwóch?


Cobra: Właściwie w momencie medytacji będzie to pierwszy efekt, kiedy ludzie będą mogli poczuć ten błysk energii. I tak, efekty na pewno da się odczuć w ciągu miesiąca lub dwóch, a nawet wcześniej. (Świetnie) Nie mogę podać dokładnych szacunków, ale okres jednego lub dwóch miesięcy będzie dobrym opisem gdzie możemy spodziewać się przynajmniej efektu energetycznego. A kiedy ma miejsce masa krytyczna efektów energetycznych, wytrąca się to również na planie fizycznym.


Debra: Och, cudownie. Czy będzie różnica w stopniu wpływu jeśli weźmie udział duża liczba ludzi - na przykład, jeśli uda nam się uzyskać udział 1 miliona ludzi w porównaniu z masą krytyczną wynoszącą 144000?


Cobra: Najważniejszą rzeczą jest osiągnięcie masy krytycznej. Cokolwiek przekroczy masę krytyczną, jest dobre, jest korzystne, ale największa zmiana zachodzi wokół masy krytycznej około 144000.


Debra: OK. Co powinniśmy im powiedzieć aby więcej osób przyłączyło się do naszej medytacji?


Cobra: Wiele osób, które żyją teraz, urodziło się w tej inkarnacji specjalnie z myślą o tej misji wprowadzenia nowej Ery Wodnika w rzeczywistość. I to jest kluczowy moment w ich życiu, w zasadzie w naszym życiu. To kluczowy moment, w którym możemy się zjednoczyć i stworzyć oświadczenie w polu energetycznym, które będzie trwać wiecznie.


Debra: Wow. Więc to jest to.


Cobra: Tak, to jest to.

Debra: To jest to na co czekaliśmy. Wspaniale. Istnieją inne medytacje 21 grudnia, które są ogłaszane dokładnie o tej samej godzinie 18:22 czasu UTC, które sugerują ludziom wykonanie podobnej medytacji ale z użyciem innych instrukcji lub własnej formy medytacji. Ale czy dla maksymalnego sukcesu nie chcielibyśmy wszyscy skupić się na tym samym? Czy ludzie medytujący w inny sposób osłabiliby ten wpływ? I czy nie jest ważne abyśmy zsynchronizowali nie tylko nasz czas ale także naszą koncentrację?


Cobra: tak. Idealnie byłoby gdybyśmy mieli te same instrukcje dotyczące tworzenia ogniska światła laserowego. Ponieważ skupienie światła laserowego ma największy wpływ na planetarne pole kwantowe. Więc to będzie idealna sytuacja. Oczywiście nie jesteśmy w idealnym świecie, więc to co razem osiągniemy, też będzie miało znaczenie.


Debra: Dobra, dobrze. Wielu Pracowników Światła ma nadzieję, że ze względu na te ważne koniunkcje, które będą miały miejsce 21 grudnia, mogło by to wywołać Wydarzenie. Jednak w swoim niedawnym wywiadzie z We Love Mass Meditation wspomniałeś, że jest mało prawdopodobne aby Wydarzenie miało miejsce tego dnia, że ​​na planecie wciąż jest za dużo ciemności. I oczywiście jest to rozczarowujące.


Jednak jest wiele dobrych wiadomości, że te potężne, pozytywne energie, które napływają, mogą zainicjować ogromne zmiany, które przyspieszą nadejście Wydarzenia. Wiem, że mówiłeś o tym wcześniej, ale czy możesz rozwinąć trochę więcej na ten temat?


Cobra: powiedziałbym, że ta medytacja może ustabilizować linię czasową, co oznacza, że ​​może przyspieszyć sytuacje. Może to przyspieszyć Wydarzenie. Może to sprawić, że czas między chwilą obecną a Wydarzeniem będzie przyjemniejszy i mniej stresujący. Jest to więc bardzo ważne i dość znaczące.

Debra: Hmm. Tak. Wspomniałeś, że te energie będą przekazywane przez masę krytyczną populacji na powierzchni. Czy mówisz, że osoby uczestniczące w medytacji staną się przekaźnikami tej energii i czy to poczujemy? Chodzi mi o to, czy będzie to podnoszące na duchu, czy niektórzy z nas odczują z tego powodu zmęczenie?


Cobra: Właściwie wszyscy uczestniczący w tej medytacji będą przekaźnikami tej energii. Będą świadomie łączyć się z tą energią, z tym błyskiem energii. Te energie będą przepływać przez ich pola energetyczne i przez ich ciała. Ogromna większość ludzi doświadczy bardzo podnoszących na duchu, bardzo pozytywnych i błogich doświadczeń. Część z nich doświadczy  zmęczenia w wyniku procesu detoksykacji.


Ważne jest również aby ludzie chronili się przed medytacją, aby usunąć wszystkie niepożądane negatywne objawy. Możecie użyć czegoś tak prostego jak Fioletowy Płomień. Po prostu wizualizuj Fioletowy Płomień wychodzący z nieba, przechodzący w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara przez twoje pole energetyczne, usuwając wszelką niechcianą energię z dala od pola energii, w kierunku środka Ziemi.


Debra: Och, dobrze. Dziękuję za udostępnienie tego. Wyobrażam sobie, że ludzie, którzy przekazują tę energię, powinni utrzymywać wysokie wibracje. Czy sugerujesz próbę pozostania w pozytywnym stanie emocji, takich jak miłość, radość i współczucie - czy też jakie sugestie masz aby przygotować się, abyśmy mogli stać się najlepszymi przekaźnikami jakimi możemy być?


Cobra: Tak, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić. Jak powiedziałaś, dobrze jest skupić się w tym czasie na wysokich wibracjach, jeśli to możliwe. Inną rzeczą, która jest również ważna, jest wyznaczenie miejsca i czasu z dala od codziennych obowiązków w tym czasie. Więc jeśli to możliwe aby ci nie przeszkadzano to i że masz swoje otoczenie, w którym możesz poddać się medytacji.

Debra: Pięknie, planujmy to wszystko. Jakich działań w ciemności spodziewasz się, które mogłyby sabotować sukces tej medytacji? Wspomniałeś, że chronimy się przed, w trakcie i po, prawda?


Cobra: tak. Podczas medytacji wykonujesz medytację. Ale tuż przed medytacją jest to właściwie część instrukcji, Fioletowy Płomień jest jednym z etapów samej medytacji (tak jak jest to opublikowane na stronie internetowej). Więc każdy kto postępuje zgodnie z tymi instrukcjami, będzie chronił się tak bardzo jak to możliwe.


I oczywiście ciemne siły nie są z tego zadowolone i planują zrobić kilka rzeczy. Jedną z nich jest dezinformacja, szerzenie dezinformacji, że medytacja jest niebezpieczna. Że w jakiś sposób porywa energię psychiczną i wykorzystuje ją w negatywny sposób. Aż do teraz, przy tych wszystkich głównych medytacjach byli ludzie, którzy szerzą dezinformację na ten temat, o skuteczności tych masowych medytacji. Niektórzy z tych ludzi byli agentami sił ciemności, niektórzy po prostu zostali zwiedzeni.


Czasami po medytacji ciemne siły próbują obniżyć częstotliwość wibracji, ponieważ sam matrix nie jest szczęśliwy gdy na planetę wchodzi tak dużo Światła. Ale tym razem może być inaczej, ponieważ jeśli osiągniemy masę krytyczną, Siły Światła mogą zacząć usuwać wszystkie te mroczne technologie natychmiast po medytacji. Więc zobaczymy co się stanie.


Debra: Dobra, dobrze. I to dobre przypomnienie - ludzie używają rozeznania w odniesieniu do tego co widzą w mediach społecznościowych i tym podobnych, dotyczących tej medytacji. Czy Siły Światła będą oferować dodatkową pomoc i ochronę? Niektóre źródła podają, że będą usuwać z nas negatywne istoty aby nasza wibracja była jak najwyższa.


Cobra: Tak, oczywiście Siły Światła z pewnością będą się dużo koncentrować na pomocy i ochronie w tym czasie. A zwłaszcza w momencie medytacji.


Debra: Czy Siły Światła i członkowie Ruchu Oporu medytują razem z nami podczas tych ważnych medytacji?


Cobra: tak, oczywiście. Będą grupy w podziemnych bazach, pozytywnych podziemnych lokalizacjach Ruchu Oporu. Będą grupy na Księżycu, grupy na statkach-matkach na orbitach Ziemi, grupy na statkach-matkach w Układzie Słonecznym, grupy w bazach na satelitach Jowisza, grupy na bazach na satelitach Saturna. Będzie wiele grup w całym układzie słonecznym, a nawet grupy w innych systemach gwiezdnych skupiające swoje Światło na tym układzie słonecznym. W rzeczywistości będą nawet grupy w galaktykach poza tą galaktyką. Jest to więc ogromne kosmiczne wydarzenie.


Debra: Wow. Więc jesteśmy w bardzo dobrym towarzystwie robiąc to. (Tak tak). Naszym celem w tej medytacji jest ustabilizowanie i zabezpieczenie pozytywnej linii czasu Wzniesienia na zawsze, co, mamy nadzieję, jest prawdą. Ale czy jest możliwe, że zapewniona linia czasu mogłaby ponownie zostać naruszona i potrzebowalibyśmy dodatkowych medytacji w 2021 roku aby ją utrzymać lub nawet poprawić?


Cobra: Sytuacja jest taka, że ​​nadal toczymy ostateczną bitwę, aż do momentu Wydarzenia. Tak więc ciemni, oczywiście, spróbują ponownie przejąć linie czasowe w 2021 roku, jak tylko będą mogli. Ale jeśli osiągniemy masę krytyczną, będą ona znacznie bardziej stabilna. Będzie znacznie mniej negatywnych niespodzianek. A więc ostateczny wynik będzie znacznie lepszy. Na przykład, ledwo osiągnęliśmy masę krytyczną w medytacji w styczniu, ale osiągnęliśmy. Gdybyśmy nie osiągnęli masy krytycznej w styczniu, znaleźlibyśmy się teraz w zupełnie innym świecie. Znajdowalibyśmy się teraz bardziej w  „Nowym Porządku Świata”.


Debra: Wow, dobrze. Dobrze wiedzieć. A więc tak ważne są te medytacje! Jak wszyscy wiemy, rok 2020 był rokiem innym niż wszystkie, a ciemne siły, jak powiedziałeś, bardzo ciężko pracowały aby przeforsować swój program Nowego Porządku Świata, wprowadzając koronawirusa i inne nikczemne działania. Czy nadchodzące energie pomogą osłabić i rozproszyć obecny negatywny program na planecie? A jaką rolę odgrywa w tym udana medytacja? Czy jest prawdopodobne, że sytuacja na Ziemi zaczęłaby szybko się poprawiać?


Cobra: Jak powiedziałem, pomyślna medytacja rozpocznie dekonstrukcję konstruktu matrixa na planecie i wszystkich tych negatywnych technologii, a także usunie wiele negatywnych bytów na Ziemi. A bez wsparcia tych technologii i tych bytów, ciemne siły na powierzchni nie będą w stanie wykonać swoich planów tak skutecznie jak wcześniej.


Debra: Dobra, dobrze. Porozmawiajmy teraz trochę o Erze Wodnika. Niektórzy astrologowie uważają, że Era Wodnika rozpoczyna się około 2600 roku, a niektórzy twierdzą, że rozpoczęła się już 21 grudnia 2012 roku. Dlaczego wokół tego panuje zamieszanie? I dlaczego twierdzisz, że zacznie się w tym roku 21 grudnia?


Cobra: to właściwie nie jest zamieszanie. To tylko różne punkty widzenia, ponieważ przejście między erą ryb a erą wodnika jest stopniowe, nie następuje z dnia na dzień. To jest proces. A różni astrologowie mają różne opinie na temat dokładnego punktu rozgraniczenia. Wybrałem ten punkt rozgraniczający po prostu dlatego, że znajdujemy się teraz u szczytu planetarnej transformacji, szczytu planetarnego procesu wyzwolenia. A to bardzo dobry początek, ponieważ wiele planet i asteroid opuszcza Koziorożca i wchodzi do Wodnika, i dużo energii Wodnika będzie obecne przez wiele lat. I to jest całkowite przesunięcie pól energetycznych wokół tej planety, które przyniesie znaczące, długotrwałe zmiany.


Debra: Dobrze, dobrze. Tak więc byliśmy w Erze Ryb, a teraz przechodzimy do Ery Wodnika. Czy mógłbyś to wyjaśnić, ponieważ niektórzy ludzie są zdezorientowani: dlaczego ten cykl porusza się w przeciwnym kierunku, niż podążamy za naszym kalendarzem zodiaku?


Cobra: Właściwie te astrologiczne epoki są związane z cyklem precesyjnym, a cykl precesyjny sięga wstecz. Przeszedł od Barana w czasach rzymskich do Ryb, a teraz opuszcza Ryby i wchodzi do Wodnika. Zdecydowana większość astrologów nie wie, że astrologia nie przedstawia jedynie pól planet (i gwiazd) i gwiazd stałych wzdłuż Zodiaku. W rzeczywistości przedstawia pola energetyczne, tak zwane promienie. Istnieją kombinacje 12 różnych promieni, które są związane z nauką o zodiaku. A te pola energetyczne są pochodzenia galaktycznego. A połączenie tych pól energetycznych faktycznie tworzy wszystkie astrologiczne wpływy, których doświadczamy.


Debra: Interesujące. A więc czym różni się energia Wodnika od Ery Ryb?


Cobra: Era Ryb była erą, w której kult katolicki był najbardziej widoczny. Była to epoka, w której ludzkość została poddana bardzo intensywnemu programowaniu religijnemu. Era Wodnika wykracza poza to, a pierwsze wpływy tego zjawiska dały się odczuć już 500 lat temu wraz z początkiem renesansu. To był pierwszy przebłysk Ery Wodnika, właściwie 500 lat temu. A to co dzieje się z tym nowym napływem energii w ciągu ostatnich 500 lat, to to, że ludzie zaczynają przekraczać zewnętrzne programy religijne i zaczynają znajdować wewnętrzne połączenie z duchem. To połączenie, jeśli zostanie dokonane w pozytywny sposób, może być bardzo przekształcające. I o to właśnie chodzi w Erze Wodnika.


Ciemne siły próbują sprzeniewierzyć energie Wodnika, reklamując swoją własną religię, którą jest osobliwość AI. To jest religia ciemnych sił na powierzchni planety. Właśnie w to wierzą, w połączenie człowieka i maszyny. I o to chodzi w ich własnej wersji resetu. A energia Wodnika może spowodować oczyszczenie tych idei i religijnych dogmatów ciemnych sił. Więc jeśli mamy nasze boskie połączenie, z naszym własnym boskim połączeniem, z naszym własnym duchem, z naszym wyższym ja, możemy przekroczyć to wszystko na skalę planetarną. I o to właśnie chodzi w początkach Ery Wodnika.


Debra: Interesujące. Tak, chciałam cię zapytać, do jakiego stopnia ciemne siły boją się tej energii Wodnika? Wiesz, jeśli ta energia jest tak pozytywna, czy, jak powiedziałeś, brzmi to tak jakby zamierzali próbować ją niewłaściwie wykorzystać. Czy spróbują ją zniszczyć, czy też ulotnić?


Cobra: nie mogą tego zniszczyć. Ponieważ jest tak potężna. Wnika we wszystkie pory powierzchni planety. Nie mogą przed tym uciec, ponieważ nie mają dokąd pójść. Więc muszą stawić temu czoła. Jedyne co próbują zrobić, to wywołać jak najwięcej strachu, ponieważ strach jest barierą przed tą energią. To jest powód, dla którego tworzą to wszystko, wszystkie te blokady i całą tą propaganę na temat wirusa, ponieważ chcą utrzymać ludzkość w wibracyjnej częstotliwości strachu jako tarczę przed energiami Wodnika. I oczywiście te energie mają charakter galaktyczny i pozagalaktyczny. Żadna część ich inżynierii nie może powstrzymać nadejścia tutaj dodatkowej energii galaktycznej.


Debra: Czy jest jakaś negatywna część lub wada energii Wodnika? Czy jest coś na co powinniśmy uważać?


Cobra: Właściwie to nadmierna zależność od technologii, nadmierna zależność od komputerów, telefonów komórkowych - to jest wada energii Wodnika. Oderwanie się od emocji, chłód, to może być minusem energii Wodnika.


Debra: Wow, cóż, to zdecydowanie problem w naszym społeczeństwie. Dlatego zdecydowanie powinniśmy być tego świadomi. Czy wraz z nadejściem energii Wodnika wzrosną nasze moce manifestacji? A co możesz polecić, co pomogłoby nam wszystkim wykorzystać tę pozytywną stronę tej nowej energii Wodnika?


Cobra: Właściwie tak, ponieważ energia Wodnika zacznie smażyć matrix. Zacznie oczyszczać matrixa, a kiedy wszystkie te różne elementy matrixa znikną, proces manifestacji będzie znacznie łatwiejszy. I oczywiście, najwyższym celem jest skupienie się na najbardziej pozytywnym aspekcie energii Wodnika - a jest to duchowe połączenie z twoim wyższym ja. To numer jeden.


Debra: OK. Czy to prawda, że ​​ci, którzy wybiorą służbę innym, wejdą w ten nowy wiek z łaską, podczas gdy tym, którzy zdecydują się pozostać w służbie sobie i mentalności oddzielenia, będzie trudno poradzić sobie z tymi nowymi energiami?


Cobra: Właściwie w starej epoce ci, którzy służyli sobie, mieli znacznie lepsze czasy, ponieważ byli częścią klubu. Byli częścią negatywnych sił. A tym, którzy nie służyli sobie, którzy służyli wyższemu celowi, było trudniej. A po wyzwoleniu to całkowicie się odwróci. Tym, którzy podążają w wyższym celu, będzie znacznie łatwiej, podczas gdy ci, którzy służyli tylko sobie i faktycznie służyli ciemności, zmierzą się z muzyką.


Debra: Och, świetnie. Wiesz, ciekawie było patrzeć jak Jowisz i Saturn zbliżają się do siebie na niebie w kierunku ich wielkiej koniunkcji 21 grudnia, która, jak powiedziałeś, będzie wyglądać jak jedna gwiazda, którą możemy zobaczyć na niebie i wielu z nich ma na myśli jako „Gwiazda Bożego Narodzenia”. Porozmawiajmy więc chwilę o tych dwóch głównych planetach. Czym Jowisz różni się od Ziemi pod względem świadomości? A czym Saturn różni się od Ziemi pod względem świadomości?


Cobra: Jowisz jest wielką planetą dobroczyńców. To planeta ekspansji. To planeta szczęścia i to jest energia, którą przynosi Jowisz. Przynosi szczęście, przynosi ekspansję, przynosi wzrost. Przynosi wiele dobrych i wspaniałych rzeczy. Saturn powoduje regres. Przynosi skupienie. Może to przysporzyć trudności, ale te planety razem są w rzeczywistości dość zharmonizowane. Teoretycznie rzecz biorąc, koniunkcja Jowisza i Saturna nie zawsze jest bardzo korzystna, ale może tak być, ponieważ kurcząca się i ekspansywna energia, te dwie energie razem mogą tworzyć bardzo interesującą dynamikę, która może przekształcić społeczeństwa. I kiedy zbliżamy się do tej wielkiej koniunkcji, większość planety jest zablokowana, co jest energią bardzo Saturna, a wizyta Jowisza, mówiącego „Cześć”, zacznie odwracać sytuację.


Debra: Wow, czy to właśnie sprawia, że ​​energia tych planet jest tak potężna, że ​​kiedy się łączą, określa się ją jako „wielką”?


Cobra: Jowisz i Saturn to dwie największe planety Układu Słonecznego. Większość masy Układu Słonecznego poza Słońcem koncentruje się na Jowiszu i Saturnie. A kiedy tworzą koniunkcję, tak jak widać z Ziemi, mamy silny impuls energii skalarnej z kierunku Jowisza i Saturna, silne pole energii, które jest twórcze, które z pewnością przynosi transformację.


Debra: Dobrze. Jak wspomniałeś, również 21 grudnia jest dokładny wielki trygon z Jowiszem/Saturnem i Alkione, naszym lokalnym centralnym słońcem w Plejadach, oraz galaktyką M87, która jest, jak powiedziałeś, główną galaktyką w Gromadzie Panny, i wszystkie  one     pojawiają się odpowiednio w znakach Wodnika, Bliźniąt i Wagi. Jakie jest znaczenie i wpływ tego wielkiego trygonu we wszystkich trzech znakach powietrznych?


Cobra: przynosi to bardzo subtelną i bardzo silną energię kosmiczną na powierzchnię planety. Jest to bardzo rzadkie zjawisko, które jest tak silne, tak skupione, a jednocześnie tak podnosząca na duchu energia, która może dotrzeć aż do powierzchni planety. To rzadki plejadiański kosmiczny moment.


Debra: Wow. Wiesz, jedna rzecz, która jest tak ekscytująca, to fakt, że ten wielki trygon przyniesie planecie niezwykle potężne energie kosmicznej miłości, jak już powiedziałeś, oraz że ten błysk kosmicznych energii miłości pochodzi z galaktyki M87. Czy możesz trochę rozwinąć znaczenie tej galaktyki?


Cobra: tak. Ta galaktyka wysłała już błysk kosmicznej energii miłości podczas jednej z poprzednich masowych medytacji, medytacji portalu AION kilka lat temu i była to jedna z najwspanialszych energii jakich wielu z nas kiedykolwiek doświadczyło. Ta energia nie była obecna na tej planecie od, powiedziałbym, wczesnych lat 80-tych. I odwiedziła nas na krótko w momencie portalu AION i wróci ponownie - tym razem znacznie silniejsza.


Debra: Czy błysk słoneczny, który aktywuje Wydarzenie, musi przejść przez galaktykę M87 zanim dotrze do naszego centrum galaktyki? Czy ten grudniowy błysk można uznać za „próbę generalną” Wydarzenia?


Cobra: kosmiczny błysk faktycznie pochodzi z Kosmicznego Centralnego Słońca i podróżuje do różnych gromad galaktycznych. Jedną z głównych ścieżek tego jak przemieszcza się energia, jest galaktyka M87 w kierunku galaktycznego centrum tej galaktyki. Tak więc galaktyka M87 jest zawsze uwzględniona na tej ścieżce, ponieważ istnieje bardzo silny związek z naszą lokalną gromadą galaktyk i gromadą galaktyk Panny. Istnieje więc silna plazma, plazma kosmiczna, hiper-wymiarowe przejście między tą gromadą galaktyk a naszą lokalną gromadą galaktyk. Ilekroć ma miejsce jakieś ważne wydarzenie w tej galaktyce, pojawia się błysk, który przemieszcza się z gromady galaktycznej w Pannie, ponieważ gromada galaktyczna w Pannie nadzoruje ewolucję lokalnej gromady galaktycznej.


Debra: Zauważyłam, że w instrukcjach do tej medytacji przyciągamy teraz słup Światła również przez galaktykę M87. Czy powinniśmy to robić w naszych codziennych medytacjach kiedy przyciągamy słup Światła aby objąć galaktykę M87?


Cobra: to bardzo dobry pomysł.


Debra: Dobra, dobrze. Czy ten błysk kosmicznej energii miłości jest aspektem energii Bogini?


Cobra: To bardzo wysoki aspekt energii Bogini. (Pięknie). A Bogini Iona, która przybyła na Atlantydę i przyniosła tajemnicę Bogini, tak naprawdę pochodzi z galaktyki M87. Przybyła podróżując przez nasze galaktyczne centralne słońce tej galaktyki, a następnie odwiedzając wiele planet, przyniosła misteria Bogini do wielu systemów gwiezdnych, szczególnie w tym regionie galaktyki, dopóki nie znalazła się na tej planecie 25 000 lat temu.


Część 2: Siły Galaktyczne i Siły  Światła


Debra: Porozmawiam z tobą trochę później, w wywiadzie, więcej o energii Bogini. Ale na razie chciałabym porozmawiać z tobą trochę o Galaktycznych Siłach Światła. Nasza sytuacja planetarna i galaktyczna podlega ciągłym zmianom i wiele na przyszłość pozostaje nieznane, ale czy wraz z nadejściem tych nowych energii możemy spodziewać się końca niespodzianek i opóźnień, tak jak wtedy gdy Siły Światła odkryły, że Chimera ukrywa się w super kwantowej pozycji? Chodzi mi o to, dlaczego po usunięciu przeszkody, o której myśleliśmy, że może wywołać Wydarzenie, pojawiają się nowe przeszkody? Powoduje to wiele frustracji u Lightworkerów i wielu z nich faktycznie traci cierpliwość i nadzieję.


Cobra: Rzecz w tym, że na tej planecie i wokół tej planety jest tak dużo ciemności,   Siły Światła ujawniają informacje o tej ciemności krok po kroku aby ludzie mogli ją przetworzyć, a także Siły Światła mogły to przetworzyć. Możliwe są więc opóźnienia do ostatniej chwili - ale główne opóźnienie dotyczy bomb toplet. To jest główny czynnik ograniczający. A kiedy to zostanie załatwione, wszystkie inne czynniki, które mogą potencjalnie opóźnić Wydarzenie, są znacznie, dużo, dużo mniejsze.


A więc sprawy zbliżają się ku Wydarzeniu. To nie jest opóźnienie, po opóźnieniu, po opóźnieniu, trwające w nieskończoność. To zbieg coraz mniejszych i mniejszych opóźnień, coraz bardziej przejrzystych i coraz mniej ciemnych, aż do przełomu. To inna perspektywa, która jest dość ważna. A jeśli ludzie mają taką perspektywę konwergencji, nie stracą nadziei. Nie będą sfrustrowani, ponieważ zrozumieją, że zbliżamy się. W rzeczywistości jest to spiralny ruch w kierunku Wydarzenia.


Debra: OK. Żeby było jasne, te pozostałe bomby toplet znajdują się w polu kwantowym, prawda? (Tak, tak) I są przywiązane do implantów znajdujących się w człowieku? (Tak) Ta superpozycja kwantowa jest podobna do innego niefizycznego pola energetycznego? Czy jest to pole, które powinniśmy uwzględnić w naszych medytacjach ochronnych, kiedy oczyszczamy i chronimy nasze pola energii plazmowej, eterycznej, astralnej i mentalnej?


Cobra: to nie jest niefizyczne pole energetyczne. W rzeczywistości jest to pole fizyczne, ale na poziomie kwantowym. Więc powiedziałbym, że jest to inny wymiar rzeczy. A jeśli chcesz, możesz włączyć to do swoich codziennych praktyk.


Debra: OK. Czy możesz nas poinformować, jaki procent Chimery pozostał na statkach i pod ziemią?


Cobra: Tak. Statków już nie ma. Flota Chimery zniknęła. Została usunięta. Więc to co dzieje się teraz, to czyszczenie podziemnych baz, które jest w toku. Nie mogę podać procentu, ale powiem, że ich flota, ich statki kosmiczne zniknęły. Chimera nie jest w stanie żyć, nie jest w stanie wyjść poza niskie orbity ziemskie. Nie jest to możliwe, ponieważ Konfederacja Galaktyczna może ich powstrzymać i usunąć.


Debra: Dobra, dobrze. Do niedawna, na swoim blogu nie wspominałeś o „Królowej Pająków” Chimery. Teraz, kiedy jej nie ma, czy są na powierzchni ludzie, którzy nie mają już nikogo do czczenia? Nawiązując do niektórych żeńskich członków sił ciemności, czy są teraz zagubieni? Czy stracili swoją moc?


Cobra: Większość tych ciemnych kobiet nie miała żadnego prawdziwego kontaktu z królową. Więc to była tylko idea dla nich. To ta sama sytuacja, kiedy Szatan został przeniesiony do Centralnego Słońca, wciąż jest wielu ludzi czczących tę istotę, chociaż ta istota już nie istnieje. Więc wielbią myślokształt, ideę. To idea, którą oni czczą. A ich przywiązanie jest do idei, a nie do rzeczywistego bytu, który już nie istnieje.


Debra: Czy robiąc to, w zasadzie utrzymują to przy życiu?


Cobra: do pewnego stopnia utrzymują myślokształt przy życiu. Tak.


Debra: Czy to ma jakąś moc?


Cobra: ma pewną moc, ale znacznie mniejszą niż pierwotna istota.


Debra: OK. inne pytanie. Ludzie twierdzą, że widzą świetlne statki na niebie, czy to rzeczywiście świetlne statki ujawniają się? I dlaczego niektórzy ludzie je widzą a inni nie? Czy w nowej Erze Wodnika wzrośnie liczba osób, które będą je widzieć? Wiem, że wielu Lightworkerów zaczyna czuć, że są zwodzeni i są zmęczeni ślepą wiarą bez namacalnego dowodu na istnienie Sił Światła.


Cobra: OK. Dzieje się tak, odkąd flota Chimery została usunięta, Siły Światła trochę więcej pokazują swoje statki i zbliżają się. Pokazują się czasami, kiedy jest to bezpieczne. Istnieje niefortunna sytuacja, w której wielu kluczowych Pracowników Swiatła jest zbyt ważnych i jeśli mieliby fizyczne doświadczenie ze statkami, zostaną drastycznie zaatakowani przez ciemność. Tak więc dla własnego bezpieczeństwa Siły Światła jeszcze się nie pokazują. To się ponownie zmieni, drastycznie po Wydarzeniu. Tak więc kluczowi Lightworkerzy będą pierwszymi, z którymi skontaktują się gdy będzie to bezpieczne, i skontaktują się z nimi dość bezpośrednio i dość dramatycznie.


Debra: Czy skontaktują się z nimi fizycznie?


Cobra: tak.


Debra: Interesujące. Czy możesz teraz podzielić się z nami, jak blisko powierzchni są te świetlne statki   Konfederacji Galaktycznej?


Cobra: statki mogą podejść dość blisko. Powiedziałbym, że ogromna większość z nich znajduje się teraz na niskiej orbicie okołoziemskiej. Niektóre z nich rozciągają się na zewnątrz, przez całą przestrzeń podksiężycową. I oczywiście, poza przestrzenią księżycową w całym Układzie Słonecznym znajduje się ogromna flota, która jest już w ostatecznej pozycji z palcem na spuście aby rozpocząć Wydarzenie, wiesz. Więc na razie nie mogę komentować tego co dzieje się bliżej niskiej orbity okołoziemskiej.


Debra: Niedawno w mediach głównego nurtu pojawiły się wiadomości, że emerytowany izraelski generał ujawnił, że istnieje Konfederacja Galaktyczna, że ​​kosmici istnieją i są w kontakcie z Izraelem i Stanami Zjednoczonymi od lat, ale trzymali to w tajemnicy ponieważ nie czuli, że ludzkość jest gotowa. Jaki jest cel tego ujawnienia, zwłaszcza że zostało to zrobione przez media głównego nurtu?


Cobra: Jest to część planu Sił Światła w celu ujawnienia. Chcą ujawnić jak najwięcej. Oczywiście w mediach głównego nurtu jest duży opór, ale udało się to prześlizgnąć i będzie coraz więcej takich sytuacji kiedy te fragmenty ujawnienia mogą się wydarzyć, zwłaszcza po zniknięciu floty Chimery. Tak więc teraz znacznie łatwiej jest ujawnić takie rzeczy.


Debra: Wspomniałeś, że po Wydarzeniu skontaktują się z Lightworkerami. Czy jest szansa, że ​​przed Wydarzeniem, gdy sytuacja się poprawi, dowództwo Ashtar skontaktuje się z Lightworkerami, potencjalnie z ich misjami w trakcie i po Wydarzeniu?


Cobra: jest to niezwykle mało prawdopodobne, ponieważ nie będzie to bezpieczne. W snach można się skontaktować z ludźmi. Mogą widzieć statki z daleka, ale to jest tak daleko jak to tylko możliwe.


Debra: OK. Wielu używa Komendy 12 21 z pozytywnymi wynikami. Kiedy wydamy polecenie, jak długo nasz zespół będzie z nami? Czy możemy ich przywoływać wiele razy dziennie? I czy zawsze trzeba głośno wypowiadać tą komendę? A jeśli tak, to dlaczego? Ponieważ inne komendy okreąlają, że robimy je po cichu w naszej głowie.


Cobra: OK, Komenda 12 21 jest w rzeczywistości wezwaniem, które natychmiast zwraca uwagę twojego zespołu. Więc cokolwiek dzieje się w Twoim życiu, jeśli istnieje sytuacja, w której potrzebujesz pomocy ze strony zespołu, będzie to dla nich jak wezwanie SOS. Kiedy otrzymają to polecenie, natychmiast zaczynają sprawdzać Twoją sytuację, co się dzieje i podejmują działania. I możesz ich przywoływać tak często jak czujesz się prowadzona lub kiedy chcesz. Jeśli robisz to na głos jest to potężniejsze, ponieważ wibracja dźwięku manifestuje więcej możliwości interwencji na planie fizycznym.


Debra: Czy odnosi się to również do innych komend, takich jak 7 7 1, jeśli chodzi o wypowiadanie tego głośno, ma to większą moc?

Cobra: tak. Tak. Możesz powiedzieć to głośno. Wszystkie.


Debra: OK. I czy Komenda 12 21 pozostanie bez zmian i zachowa tę samą nazwę nawet po 21 grudnia?


Cobra: tak, oczywiście. Wszystkie nazwy komend pozostaną takie same.


Debra: OK. Pytanie o to, dokąd zmierzają teraz dusze ludzi, którzy umierają - czy spotykają je statki Ashtar aby były przetrzymywane do Wydarzenia, czy też Archonci nadal ich strzegą i wprowadzają duszę z powrotem w cykl reinkarnacji?


Cobra: Niestety Archonci oczywiście nadal strzegą. Jest to nadal część konstrukcji matrixa. Więc ludzie, którzy umierają, są przechwytywani przez Archontów i nadal pozostają w cyklu inkarnacji.


Debra: Co się stanie z tymi duszami po Wydarzeniu?


Cobra: wszystko to zostanie zrestrukturyzowane. Plan astralny, plan mentalny, wszystkie te plany zostaną zrestrukturyzowane, a dusze, które zamieszkują te plany, zostaną skontaktowane i wiele z nich zostanie ewakuowanych lub zabranych na inne planety. Niektórzy z nich odrodzą się w nowym ciele z nowym celem na Ziemi, ale wszystko to będzie zgodne z najwyższym celem.


Część 3: Aktualne wydarzenia


Debra: Chciałabym teraz trochę z tobą porozmawiać o niektórych bieżących wydarzeniach i oczywiście, głównym przedmiotem troski wszystkich jest szczepionka na COVID-19. Ci, którzy „śpią” z niepokojem zastanawiają się kiedy mogą to dostać, myśląc, że pozwoli im to wrócić do normalnego życia, podczas gdy ci, którzy są „przebudzeni”, zastanawiają się z niepokojem, jak NIE mogą tego dostać. Ale ze wszystkich stron wydaje się, że obecnie żyjemy w filmie science fiction, z desperackimi poczynaniami ciemności aby pośpieszyć   w ich dystopijnym programie Nowego Porządku Świata i utrzymać masy w pogrążeniu się w strachu. Czy ciemność przyspiesza ich plan z powodu wyższych wibracji planetarnych, które przynosi Era Wodnika, co przyspieszy nadejście rozbłysku słonecznego i Wydarzenia?


Cobra: Właściwie tak, ciemne siły są świadome nadchodzącego Wydarzenia, Ery Wodnika, błysku słonecznego, błysku galaktycznego. Wszyscy są świadomi. Mam na myśli, że czołowi przywódcy ciemnych sił są tego świadomi i boją się tego. Wiedzą, że to się stanie i chcieliby temu zapobiec. A właściwie fakt, że zrealizowali swoje plany w tym roku, oznacza, że ​​wiedzą, że to niedługo. To znak ich rozpaczy i strachu, a nie znak ich siły. Aktywowali swoje plany ponieważ wiedzą, że to nastąpi wkrótce i właśnie to robią aby temu zapobiec.


Debra: I oczywiście wiemy, że nie będą w stanie temu zapobiec. Zgadza się?


Cobra: Oczywiście, nie będą w stanie temu zapobiec. Mogą przynieść nam bardzo trudne chwile, ale nie będą w stanie zapobiec planetarnej ewolucji i wyzwoleniu planety. To nie jest możliwe.


Debra: OK. Cóż, do czasu Wydarzenia, czy te potężne energie nadchodzące 21 grudnia wystarczą aby rozwiać ich plan masowych szczepień, zanim stanie się on zbyt niebezpieczny dla ludzkości?


Cobra: co te nowe energie zrobią to poprawią linię czasową. Dokładnie jak potoczy się ta bitwa nie można przewidzieć, po prostu jest zbyt wiele zmiennych, zbyt wiele różnych czynników w grze. Jednym z bardzo ważnych czynników jest to, jak Lightworkerzy będą ogólnie wykonywać swoje misje. Właściwie w 2019 roku wielu kluczowych Lightworkerów popełniło kluczowe błędy, podjęło głupie decyzje, zrobiło bardzo, bardzo brzydkie rzeczy. I to jest jeden z powodów, dla których ten mroczny plan był w stanie posunąć się tak daleko. A zatem działania mają konsekwencje, tak wiele jest w rękach ludzi, zwłaszcza kluczowych ludzi na powierzchni planety.


Debra: Tak, i dlatego ważne jest robienie rzeczy takich jak masowe medytacje. Czy efekt jaki moglibyśmy mieć na niektóre z tych nikczemnych planów, jest proporcjonalny do liczby osób biorących udział w medytacji? Wiem, że powiedziałeś, że najważniejsza jest masa krytyczna, ale jeśli uda nam się zebrać milion lub więcej ludzi medytujących, czy pomoże to rozwiać niektóre z tych nikczemnych planów?


Cobra: Każda osoba, która medytuje ... Im więcej medytuje, może to zmienić pewną sytuację. Dlatego naprawdę ważne jest aby jak najwięcej ludzi medytowało.


Debra: OK. Wracając do koronawirusa, do jakiego stopnia jest to oszustwo w tym momencie?


Cobra: wirus jest prawdziwy. Sytuacje, które zostały zaprojektowane, zniekształcenie danych, zniekształcenie faktów wokół wirusa, są w rzeczywistości częścią programu. Więc ciemne siły używają tego wirusa do zaprojektowania sytuacji planetarnej w kierunku mroczniejszej przyszłości.


Debra: OK. Więc po prostu bądźcie tego świadomi… To znaczy, uważajcie na siebie, ale nie wierzcie we wszystko co słyszycie, prawda? (Dokładnie) OK. Środki kwarantanny zaczynają być ponownie wdrażane; czy codzienna "Medytacja Kwarantanny” pomogła   w pewnym stopniu opóźnić  je i czy powinniśmy nadal to robić? A co z cotygodniową medytacją „Końca koronawirusa”?


Cobra: Tak, oczywiście medytacja przeciwko kwarantannom przyniosła całkiem znaczące rezultaty, ponieważ na całej planecie są ludzie, szczególnie na niektórych stanowiskach w rządzie, którzy otwarcie opierają się tym kwarantannom. Tak więc bardzo dobrze jest kontynuować tę medytację, a także kontynuować medytację przeciwko koronawirusowi aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Obie medytacje są nadal bardzo ważne.


Debra: OK. Omówmy teraz inny temat, o którym dużo się mówi na całym świecie, a mianowicie wybory w USA. Powiedziałeś, że Siły Światła przekazują, że ktokolwiek zostanie prezydentem, nie wpłynie to na ogólny plan wyzwolenia planety. Czy to dlatego, że energie nowej Ery Wodnika zneutralizują wszelkie nikczemne działania tego kto sprawuje urząd, czy też istnieje inny plan, który nie będzie obejmował żadnego kandydata, być może, że będziemy mieć kolejne wybory?


Cobra: plan wyzwolenia planety, plan Wydarzenia, plan masowych aresztowań nie obejmuje prezydenta Stanów Zjednoczonych.


Debra: OK. Więc mówisz, że ta osoba nie miałaby żadnego wpływu i to naprawdę nie ma znaczenia.


Cobra: mam na myśli, że prezydent może mieć pewien wpływ, ale ludzie, którzy naprawdę decydują co się stanie gdy dojdzie do masowych aresztowań, nie są prezydentem Stanów Zjednoczonych.


Debra: OK. Wspomniałeś, że w USA ma miejsce „przejście”; czy może to oznaczać przejście do innej formy rządu? To znaczy, czy to ma coś wspólnego z oszustwem wyborczym? Oświadczyłeś, że zarówno Konstytucja Stanów Zjednoczonych jak i Deklaracja Niepodległości odegrają ważną rolę w wydarzeniach, które mają nastąpić w Stanach Zjednoczonych w ciągu najbliższych kilku miesięcy i które będą miały globalny wpływ. Czy możesz podzielić się tymi wydarzeniami lub co możesz powiedzieć o całej tej sytuacji?


Cobra: Bardzo ważne co się teraz dzieje, jest ujawnienie oszustwa wyborczego. Stworzyło to pewne warunki w globalnej świadomości. Ludzie są znacznie bardziej świadomi jak naprawdę skorumpowana jest polityka, a to stwarza pewne warunki, w których znacznie łatwiej jest wywołać Wydarzenie. Jest to więc część globalnego procesu przebudzenia.


Debra: Dobra, dobrze. Zastanawiam się, czy jest to w ogóle powiązane: wiele osób podąża za Charliem Wardem, który niedawno stwierdził, że „Generał Flynn poprowadzi wojska 17 państw w największej operacji wojskowej na świecie, mającej na celu przywrócenie wolności i praw człowieka na całym świecie, z masowymi aresztowaniami każdego skorumpowanego przestępcy, nikogo nie wykluczono. Będziemy podlegać amerykańskiemu prawu wojskowemu aby przestrzegali prawa ustanowionego w 1776 r. przez Deklarację Niepodległości. Każdy naród będzie wtedy wolny." Czy możesz potwierdzić lub zaprzeczyć, że toczy się wielonarodowa operacja wojskowa mająca na celu aresztowanie kabała? Czy obecnie przeprowadza się masowe aresztowania? I czy Galaktyczni będą zaangażowani w jakiekolwiek operacje na powierzchni?


Cobra: Właściwie jest plan masowych aresztowań, ale jeszcze się nie wydarzyły. To co właśnie przeczytałaś jest, powiedziałbym, w pewnym stopniu poprawne, ale masowe aresztowania kiedy naprawdę się wydarzą, będą znane publicznie. Nie będzie tego w tak zwanych alternatywnych serwisach internetowych. Będzie wszędzie z dowodami, ze zdjęciami, ze wszystkim.


Debra: OK. Ale czy możesz potwierdzić, że trwa wielonarodowa operacja zbrojna?


Cobra: Powiedziałbym, że istnieje Sojusz składający się z czołowych przedstawicieli sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych, Chin, Rosji i kilku innych krajów, który jest zaangażowany w operację planetarnych masowych aresztowań. Jak daleko ta operacja jest w tej chwili lub co się właściwie dzieje, nie zostanie to ujawnione w tej chwili.


Debra: W wywiadzie dla We Love Mass Meditation stwierdziłeś, że nie jesteśmy jeszcze w miejscu, w którym zainicjowano by opcję Delta. Czy opcja Delta jest czymś co prawdopodobnie się wydarzy, czy może będziemy w stanie ominąć tę opcję?


Cobra: Możliwe, że ta opcja zostanie uruchomiona. Jest wiele czynników, które składają się na tę decyzję, a decyzja nie została jeszcze podjęta. Warunki do tego jeszcze nie sprzyjają. A jeśli tak się stanie, będziesz wiedziała ... to będzie oczywiste.


Debra: Czy energie Ery Wodnika pomogą osłabić tę opcję?


Cobra: nie powiedziałbym, że zrezygnowaliby z tej opcji. Po prostu podejmą decyzje jaśniej. Dzięki temu plany będą bardziej ujednolicone, bardziej zharmonizowane, skuteczniejsze, a wszystko co musi się wydarzyć, stanie się we właściwym czasie.


Debra: OK. Więc faktycznie mogą temu pomóc. Gdyby Biden lub Trump został ogłoszony ostatecznym zwycięzcą i objął urząd, czy możemy spodziewać się ogólnonarodowych zamieszek i czy to może doprowadzić do wprowadzenia stanu wojennego? Czy szanse na wojnę domową w USA wzrosły czy zmalały?


Cobra: Te szanse nieznacznie się zmniejszyły i jest teraz około, powiedziałbym, około 25-26%.


Debra: OK. A co z zamieszkami, które mogłyby mieć miejsce lub stanem wojennym?


Cobra: Zamieszki są możliwe, ponieważ zostały zaprojektowane przez pewne, powiedziałbym, frakcje. Możliwy jest również stan wojenny, ale może on mieć wiele różnych znaczeń. Stan wojenny ma wiele różnych przyczyn. W rzeczywistości stan wojenny może być częścią planu opcji Delta lub też może być częścią planu Wydarzenia.


Debra: OK. Można go więc wykorzystać dla  pozytywnych lub negatywnych okoliczności.


Cobra: Dokładnie


Debra: Porozmawiajmy przez chwilę o sytuacji finansowej. Wiemy, że Siły Światła planują zresetować system finansowy w czasie Wydarzenia, ale siły ciemności mają własne plany globalnego resetu finansowego, próbując stworzyć jeden światowy system finansowy. W wywiadzie dla We Love Mass Meditation ponownie wskazałeś, że tak się nie stanie, ale ciemne siły zrobią wszystko co w ich mocy aby zbliżyć nas jak najbliżej do tego. Tak z ciekawości, jak wygląda „jak najbliżej”? Czy konieczne jest teraz podjęcie jakichkolwiek środków ostrożności? A jeśli tak, co proponujesz?


Cobra: OK. Ponownie, jesteśmy w tej ostatecznej bitwie o linię czasu i bardzo trudno jest przewidzieć jak daleko posunie się mroczny plan. Więc nie można powiedzieć. Ponownie, im więcej wykonujemy naszą pracę, im bardziej skupiamy się w naszych medytacjach i naszych codziennych działaniach, im więcej ludzi ujawnia swój głos, ujawnia co się dzieje, dzieli się informacjami, robi wszystko co konieczne, tym bardziej możemy uniknąć tych negatywnych scenariuszy.


Debra: Dobra, dobrze. I ciekawe pytanie. A co z tajemniczym trójkątnym metalowym słupem monolitycznym znalezionym na odległej pustyni w stanie Utah w USA, który trafił do wiadomości ze świata, zwłaszcza po tym jak zniknął dwa tygodnie później? A potem w tym samym czasie stało się to na drugim końcu świata w Rumunii, a potem kolejny pojawił się w Kalifornii. Jaka jest historia tych monolitów? Czy to tylko mistyfikacja, czy są to znaki z Galaktyki, takie jak kręgi zbożowe, czy może być to czymś używanym do nikczemnych celów?


Cobra: Te monolity są częścią projektu artystycznego, a fakt, że projekt artystyczny pojawił się teraz w wiadomościach jest oznaką nadchodzącej energii Wodnika. To jest dokładnie obraz Ery Wodnika. Energia tych monolitów łączy nas z tajemnicą wszechświata. Przywołuje wspomnienia z filmu Odyseja Kosmiczna. Przynosi powiązania ze starymi wspomnieniami Atlantydy. Jest to więc część globalnego przebudzenia.


Część 4: Duchowe uzdrawianie


Debra: Och, ciekawe. Cóż, zagadka rozwiązana. Chciałabym teraz z tobą pomówić o uzdrawianiu i naszej duchowej praktyce. Zwłaszcza od daty portalu 11-11 wiele osób, zwłaszcza Lightworkeró, zgłasza skrajne zmęczenie, bóle głowy, zawroty głowy, nudności, intensywne wibracje ciała i silne podwyższenie bolesnych objawów. Czy jest to spowodowane ekstremalną intensywnością fal energii uderzających w planetę z niezwykłych i narastających rozbłysków słonecznych?


Cobra: Nie, to część, powiedziałbym, ostatecznej bitwy, w której Moc Światła usuwa ciemność, a ciemność walczy. Tak wiele bytów atakuje Lightworkerów. Wszystkie te technologie, technologie skalarne, powodują większość tych symptomów.


Debra: Och, ciekawe. OK, ale odnotowano zwiększone rozbłyski słoneczne. Czy te nadchodzą w ramach przygotowań do zbliżającego się Wydarzenia, być może po to aby trochę zaaklimatyzować nasze ciała?


Cobra: Nie, to dopiero początek nowego cyklu słonecznego, w którym minimum słoneczne jest tuż za nami. I teraz powoli zaczynamy wkraczać w nowy cykl słoneczny.


Debra: OK. Czy część zmęczenia, którego doświadczają Lightworkerzy, może być spowodowana udziałem w galaktycznych operacjach i bitwach na płaszczyźnie astralnej podczas snu?


Cobra: Tak, do pewnego stopnia.


Debra: OK. Tak, ponieważ wiele osób donosi o snach o uczestniczeniu w tego typu aktywnościach. Wielu Pracowników Światła również doświadcza bezsenności lub uciążliwego snu. Czy któryś z obecnych protokołów, takich jak Komenda 7 7 1 lub 12 21, pomógłby w tym? Czy masz jakieś inne sugestie?


Cobra: tak. Te protokoły bardzo by pomogły. To może bardzo pomóc.


Debra: OK. Tak więc wystarczyłoby przywołać je przed zaśnięciem.


Cobra: tak. Tak.


Debra: OK. Ostatnio wiele osób jest pełnych negatywnych emocji. Jakie są powody? Czy mógłbyś dać jakąś radę? Czy to z powodu, jak wspomniałeś, tej broni skalarnej?


Cobra: tak, tak, tak.


Debra: OK. Czy to możliwe, że Siły Światła mogą ustanowić protokół, którego możemy użyć aby chronić nas przed atakami ciemnych bytów?


Cobra: Jedną z najskuteczniejszych rzeczy jest przywoływanie Fioletowego Płomienia i przywoływanie również tych komend. Możesz również wezwać swój zespół Komendą 12 21 i zażądać ochrony. Możesz użyć słupa Światła. Istnieje kilka innych technik ochrony. Część z nich została opublikowana na blogu już lata temu.


Debra: Tak. Czy to prawda, że ​​niektóre jednostki o wysokich wibracjach zostają „pozostawione same sobie” przez ciemność? Czy stajemy się bardziej „niewidzialni” dla ciemności im bardziej podnosimy wibracje?


Cobra: Będzie to prawdą gdy usunie się wystarczającą ilość tej konstrukcji matrixa.


Debra: OK. Dobrze wiedzieć. Rany emocjonalne i wyzwalanie mogą obniżyć nasze wibracje. Oprócz wykonywania protokołu „Komenda 7 7 1”, czy masz jakieś inne sugestie, które pomogą nam uzdrowić nasze ciała emocjonalne?


Cobra: Jest wielu uzdrowicieli, którzy mogą używać różnych technik aby pomóc uzdrowić ciało emocjonalne, a ludzie, którzy mają traumę emocjonalną, mogą używać tych różnych metod uzdrawiania i mogą odwiedzać uzdrowicieli aby pomogli w tym procesie.


Debra: OK. Wspomniałeś, że usuwanie implantów rozpocznie się po 21 grudnia, co jest świetną wiadomością. W którym momencie będziemy w stanie odczuć skutki tego i jakie to będzie uczucie?


Cobra: Ponownie, jak powiedziałaś, można się tego spodziewać za miesiąc lub dwa, a rezultaty będą znacznie łatwiejsze w połączeniu z twoim Wyższym Ja i ogólnie poczujesz się znacznie lepiej w wyniku większej ilości Światła w twoim polu energetycznym.


Debra: Dobra, dobrze. Co stanie się po tym jak energie Ery Wodnika dotrą do tych, którzy zostaną duchowo przebudzeni? A co z tymi, którzy nie są przebudzeni duchowo?


Cobra: dla tych, którzy są przebudzeni duchowo, będzie to wielki krok naprzód. Jak powiedziałem, będzie im łatwiej połączyć się ze Źródłem, z ich Wyższym Ja. A ci, którzy nie są przebudzeni, będą mieli więcej, powiedziałbym, doświadczenia trzęsienia ziemi, podczas którego nastąpi emocjonalne trzęsienie ziemi, ponieważ te dwie energie zaczną wyzwalać stłumione emocje. A zwłaszcza gdy usunie się więcej konstrukcji matrixa, te energie będą wyzwalać ludzi. Wszystko co zostało stłumione zacznie wypływać na powierzchnię.


Debra: OK. Dlatego ważne jest abyśmy mieli współczucie dla tego przez co przechodzą.


Cobra: tak.


Debra: Niektórzy Lightworkerzy twierdzą, że żyją teraz w 5W, ale wielu jeszcze tego nie doświadczyło. Czy po 21 grudnia łatwiej będzie uzyskać dostęp do energii 5W? Czy możesz opisać jak odczuwa się energię 5W?


Cobra: tak. Będzie to łatwiejsze gdy zniknie coraz więcej implantów. Łatwiej będzie połączyć się z energiami wyższych wymiarów. Energie piątego wymiaru są energiami szczęścia, Światła i Miłości. Chodzi mi o to, że każdy kto pracował nad sobą, doświadczył tych energii w pewnym momencie swojego życia.


Debra: Tak. Energia 5W jest zdecydowanie błoga. Ale ponieważ nadal jesteśmy w ciałach 3W, przeżywając doświadczenie 3W, jakie sugestie masz aby zarządzać życiem w 3W gdy doświadczyłeś przebłysku 5W, skoro świat 3W może wydawać się tak ciężki i chaotyczny?


Cobra: po tym jak doświadczyłeś energii 5W, celem jest zakotwiczenie tych energii w twoim fizycznym ciele i fizycznym otoczeniu. Więc te energie przyszły aby je zakotwiczyć, zintegrować ze światem fizycznym.


Debra: OK. Nawet jeśli Ziemia nie zostanie fizycznie podzielona, ​​jak powiedziałeś w naszym ostatnim wywiadzie, podczas gdy przechodzimy do czasu Wydarzenia, czy nastąpi duży podział czasu między tymi, którzy identyfikują się ze „starą” Ziemią, a tymi, którzy identyfikować się z „nową” Ziemią? Niektórzy twierdzą, że ci, którzy żyją na „nowej” Ziemi, nie będą nawet w stanie być świadkami chaosu demontażu „starej” Ziemi ani być pod wpływem tego chaosu. Czy to prawda?


Cobra: Cóż, powiedziałbym, że to przesada. Powiedziałbym, że ci, którzy są bardziej zestrojeni z energiami 5W będą mieli bardziej duchowe doświadczenie, bardziej spokojne doświadczenie. A ci, którzy trzymają się starego świata, będą mieli znacznie trudniejszy proces. Ale nadal będzie to ta sama rzeczywistość fizyczna, rzeczywistość zewnętrzna dla obu typów ludzi, chociaż tym, którzy są bardziej połączeni ze swoim Wyższym Ja, przejście będzie znacznie łatwiejsze.


Debra: OK. Wiemy, że w tych czasach ważne jest aby połączyć się z naszym Wyższym Ja, a jednak, jak wspomniałeś, broń skalarna i inne nikczemne środki powodują rozłączenie. Jak możemy lepiej osiągnąć to połączenie?


Cobra: Tak, dobrze jest medytować, łączyć się z naturą i łączyć to co dobre i piękne.


Debra: OK. Wspomniałeś, że w niedawnej operacji, którą Ashtar dowodził, przestawił statki-matki na ich ostateczną pozycję i są gotowe do przesłania energii aby wywołać Wydarzenie i usunąć pozostałą ciemność. Jak możemy lepiej przyjąć te energie? Jeśli je otrzymamy, czy da to trochę siły Lightworkerom aby byli gotowi do ich misji podczas ostatecznego przełomu?


Cobra: Tak, aby połączyć się z tymi statkami-matkami, musisz poszerzyć swoją świadomość poza orbitę księżycową. A jeśli ci się to uda, będziesz w stanie poczuć energię tych statków-matek i mogą one wysłać ci uzdrowienie a także zrównoważyć twoje pole energetyczne.


Debra: Jak sugerujesz abyśmy to zrobili, rozszerzając naszą świadomość poza orbitę księżycową?


Cobra: Po prostu idź w medytacji i możesz po prostu podróżować w swoim umyśle podczas medytacji. Możesz podróżować, wizualizować wyjście poza orbitę księżycową i zobaczyć co się stanie.


Debra: Oh, rozumiem. W porządku. Czy otrzymamy jakiekolwiek uzdrowienie przed Wydarzeniem abyśmy mogli skutecznie przyjąć naszą rolę przywódczą, pomagając ludzkości w poruszaniu się po wyższych energiach i ujawnieniu, które przyniesie Wydarzenie?


Cobra: Tak, proces uzdrowienia rozpocznie się gdy tylko zostanie usunięta wystarczająca ilość tej negatywnej technologii, uzdrawiające energie zaczną płynąć stopniowo, ale pełne uzdrowienie może nastąpić dopiero po Wydarzeniu.


Część 5: Wydarzenie i Wniebowstąpienie


Debra: Chciałabym zadać ci kilka pytań dotyczących Wydarzenia i Wzniesienia. Powiedziałeś, że jedną z przeszkód dla Wydarzenia jest to, że nie ma wystarczającej jedności między Lightworkerami, że gdybyśmy mogli stać się bardziej zjednoczeni, stworzylibyśmy silne pole rezonansu harmonicznego, które pozwoliłoby Siłom Światła robić rzeczy szybciej i wydajniej. Czy to dlatego, że Lightworkerzy mają wyższą częstotliwość wibracji, a po zjednoczeniu jest powiększana? Co dzieje się z tą częstotliwością gdy występuje dysonans między Lightworkerami?


Cobra: Lightworkerzy są w rzeczywistości istotami, które w pewnym momencie zgłosiły się na ochotnika aby przybyć tutaj na tę planetę, aby podnieść wibracje planety. A jeśli większość z nich walczy między sobą, oczywiste jest, że spowoduje to drastyczne konsekwencje w planetarnym polu energetycznym.


Debra: OK. Cóż, z przyjemnością dowiecie się, że jest projekt, który pomoże znacznie zjednoczyć Lightworkerów, a także zwiększy energię Bogini. Więc bądźcie na bieżąco z tym. Jak rozumiemy, obecnie główną przeszkodą dla Wydarzenia są kwantowe bomby toplet. Czy możesz nam podać procent tego co pozostało z tych elementów lub jakiekolwiek ramy czasowe, kiedy można je usunąć?


Cobra: Nie, nie mogę odpowiedzieć na to pytanie.


Debra: OK. ale powiedziałeś, że są one łatwiejsze do usunięcia niż plazmowe, które zostały usunięte wcześniej w tym roku (tak, tak) dzięki sukcesowi jednej z naszych medytacji. Czy to oznacza, że ​​skoro większość pozostałych kwantowych bomb toplet zostanie usunięta, nawet jeśli nadal istnieją pierwotne anomalie, Chimera lub Archonci, czy [to] Wydarzenie może nadal mieć miejsce? I czy mogą pojawić się jakieś inne niespodzianki? Wiem, że powiedziałeś, że jest to możliwe, ponieważ wciąż jesteśmy na wojnie.


Cobra: To możliwe, ale te niespodzianki będą niewielkie. Oczyszczenie będzie znacznie łatwiejsze i zajmie to znacznie mniej czasu.


Debra: I czy Wydarzenie może się jeszcze nastąpić jeśli istnieje jakaś pierwotna anomalia, Chimera lub Archonci?


Cobra: tak. Tak.


Debra: OK. Ponieważ i tak odejdą do Galaktycznego Centralnego Słońca, prawda?


Cobra: tak.


Debra: OK. Muszę zapytać, jak niewygodne i niebezpieczne może się to stać zanim Źródło aktywuje Wydarzenie? Czy jest prawdopodobne, że będziemy musieli żyć w dystopijnym społeczeństwie zaplanowanym przez kabała przed Wydarzeniem? Czy będziemy musieli doświadczyć takich rzeczy jak niedobory żywności, dodatkowe pandemie, śledzenie nadzoru, 5G, globalne ubóstwo czy jeden rząd światowy?


Cobra: Ich plany, czy też wszystkie te mroczne plany nie odniosą sukcesu w całości, ale mniejsze aspekty tych planów są już aktywne. Więc to może pójść trochę dalej, ale nie oczekuję, że pójdzie dużo dalej niż to co mamy teraz.


Debra: OK. Cóż, to dobra wiadomość. Czy w którymś momencie udostępnisz szczegółowy opis faz nukleacji 4, 5 i 6?


Cobra: To jest zaplanowane, ale znowu nie dam ci żadnych obietnic, ponieważ ludzie są zbyt przywiązani do tego co mówię, a jeśli nie wydarzy się to dokładnie w dniu, w którym mówię, że to się wydarzy, są problemy. Powiedziałbym więc, że planuje się to szczegółowo opisać, ale nie powiem kiedy ani jak.


Debra: OK. Jakie są oznaki, że możemy się spodziewać, że Wydarzenie się zbliża?


Cobra: Zdecydowanie silna, pozytywna energia i coraz więcej informacji w mediach oraz wiele ciekawych wydarzeń na planetarnej scenie geopolitycznej.


Debra: I wydaje mi się, że wspomniałeś, że gdy Wydarzenie będzie się zbliżać, nastąpi przyspieszenie aktywności.


Cobra: tak. Tak.


Debra: Czy nadal jesteśmy na dobrej drodze aby Wydarzenie miało miejsce, jak wyjaśniono wcześniej, czy też nastąpiła zmiana? Czy nadal będzie wyzwalane przez ogromny błysk słońca, czy też, jak niektórzy spekulują, czy ta linia czasu się załamała i teraz nadchodzi wiele „mini” błysków słonecznych, które będą trwać do 2025 roku?


Cobra: To nie będzie błysk słoneczny. Powiedziałbym, że będzie to galaktyczny impuls, który nie jest jeszcze wielkim, dużym rozbłyskiem słonecznym, który wywołuje kataklizm. Więc kiedy nastąpi Wydarzenie, nie będzie globalnego kataklizmu, ale będzie silny błysk energii. Plan jest wciąż ten sam.


Debra: Jak doświadczą tego różni ludzie? Na przykład przebudzeni Lightworkerzy lub osoby dysfunkcyjne, „śpiące” lub ci, którzy nie chcą się zmieniać? Czy implanty i programowanie automatycznie rozwiążą się w tym momencie, czy też ludzie nadal będą musieli sami „wykonać tę pracę”?


Cobra: Przebudzeni ludzie, dla nich będzie to bardzo przyjemne doświadczenie. Ci, którzy zaprzeczali, będą musieli stawić czoła wszystkiemu czemu zaprzeczyli. A implanty na pewno zostaną w pewnym stopniu oczyszczone, ale nadal będzie praca do wykonania. Ale ludzie będą musieli wykonać tę pracę samodzielnie i oczywiście z pomocą Sił Światła.


Debra: OK. Czy po Wydarzeniu nasze ciała węglowe zostaną zastąpione ciałami krystalicznymi?


Cobra: Nie.


Debra: A jeśli tak, to czy ta przemiana zachodzi już u niektórych, którzy utrzymują wysokie wibracje?


Cobra: Nie.


Debra: Jakie zmiany zauważymy? I czy może to przyczyniać się do zmęczenia, które niektórzy odczuwają?


Cobra: Wszyscy nadal jesteśmy w ciałach węglowych.


Debra: Och, jesteśmy. W porządku. Ponieważ niektórzy Lightworkerzy mówią o tym jak stają się krystaliczne. Więc to dopiero po Wydarzeniu, prawda?


Cobra: W rzeczywistości jest to pomysł, który nie jest całkowicie poprawny. Więc nie będę teraz zagłębiać się w to głębiej, ale cała idea jest właściwie odbiciem idei ciała świetlistego, ale wykracza to poza zakres tego wywiadu.


Debra: OK. Dziękuję Ci. Według książki Matrix IV Valeriana, w momencie Wydarzenia wszystkie sztuczne przedmioty wykonane z materiałów syntetycznych, które nie istnieją w naturze, znikną. Mówi, że zdarzyło się to już wcześniej i dlatego archeologia nie może znaleźć żadnych pozostałości zaawansowanej technologii ze starożytnych cywilizacji. Czy cokolwiek z tego jest prawdą?


Cobra: Wydarzenie nie sprawi, że sztuczne przedmioty znikną. Powodem, dla którego archeologia nie może znaleźć pozostałości plastiku jest to, że plastik może przetrwać około 500 lat, podczas gdy marmur może przetrwać miliony, a nawet tysiące milionów lat. Większość metali może przetrwać co najmniej kilka tysięcy lat. Więc oczywiście, jeśli ktoś używałby na przykład plastiku w czasach egipskich, ten plastik już dawno znikną.


Debra: To ma sens. Ludzie są ciekawi, jak będzie wyglądało życie przebudzonych Lightworkerów podczas i po Wydarzeniu? Czy będziemy bardziej zajęci niż kiedykolwiek, pomagając ludziom radzić sobie z ujawnieniami i wypełnianiem naszych misji, czy też zostaniemy zabrani do jakiegoś galaktycznego raju na odpoczynek i uzdrowienie?


Cobra: to będzie dość indywidualne. Niektórzy ludzie byli przepracowani i są na skraju załamania. Będą potrzebować uzdrowienia i odpoczynku. Niektórzy ludzie będą wybuchać entuzjazmem po Wydarzeniu i będą po prostu biegać, pomagając wszystkim, budząc wszystkich. Więc to jest bardzo indywidualne.


Debra: OK. Czy będziemy mogli wybrać?


Cobra: oczywiście.


Debra: Dobrze. Dla Lightworkerów, którzy są przebudzeni i jak powiedziałeś, zmęczeni niestrudzoną pracą na rzecz wyzwolenia planety, czy zostaną potraktowani priorytetowo przez Siły Światł, jeśli chodzi o dystrybucję funduszy, technologie uzdrawiania i przeciwdziałające starzeniu się itp. ? I czy Siły Światła wiedzą o wkładzie tych Pracowników Światła? Jak identyfikuje się tych ludzi, czy jest to oparte na ich wibracji? I kto dokładnie decyduje jak i komu wszystko rozdać?


Cobra: Siły Światła monitorują aktywność wszystkich Pracowników Światła w tym procesie wyzwolenia. A ci, którzy wnieśli największy wkład, znajdują się na liście najwyższych priorytetów i to z nimi skontaktują się w pierwszej kolejności. A także ci, którzy bardzo potrzebują uzdrowienia, również znajdą się wśród tych, z którymi skontaktują się jako pierwsi.


Debra: OK. A w którym momencie po Wydarzeniu będziemy mieli dostęp do tych, niektórych z tych rzeczy?


Cobra: dystrybucja tego rozpocznie się natychmiast po Wydarzeniu i zostanie wyświetlona lista priorytetów. Będą sekwencje. Będą protokoły i wszystko będzie przebiegać zgodnie z tymi protokołami.


Debra: OK. Czy możesz opowiedzieć trochę o łóżkach medycznych i technologii odmładzającej, która będzie dostępna po Wydarzeniu? Ponownie, jak szybko będą dostępne po Wydarzeniu? I czy łóżka medyczne są skuteczne tylko w leczeniu chorób ciała fizycznego i energetycznego, czy też jest możliwe ich całkowite odwrócenie i zatrzymanie procesu starzenia?


Cobra: OK. Ta technologia, którą ludzie nazywają łóżkami medycznymi, jest w rzeczywistości technologią istniejącą w galaktyce od dłuższego czasu i może odwrócić proces starzenia. Może leczyć chorobę, może naprawiać ciała energetyczne, może naprawiać ciała fizyczne. I to zacznie się rozpowszechniać w pewnym momencie po Wydarzeniu, kiedy będzie na to wystarczająca świadomość. I znowu, pierwszymi, którzy otrzymają te technologie będą Lightworkerzy, a potem powoli zacznie to przyspieszać się w ogólnej populacji.


Debra: OK. Czy jest prawdopodobne, że przejście na Wydarzenie będzie spokojne jeśli uda nam się osiągnąć masę krytyczną dla medytacji 21 grudnia?


Cobra: O wiele bardziej prawdopodobne, że będzie spokojne. Tak.


Debra: Dobra, dobrze. Dobrze będzie usłyszeć o planie Wzniesienia, o którym wspomniałeś w naszym ostatnim wywiadzie, uległ zmianie i niedawno wskazałeś, że opublikujesz informacje o tej aktualizacji po 21 grudnia. Ale pytanie, ponieważ wydaje się, że procesu Wzniesienia nie można jasno opisać żadnym zasobem lub ograniczona ilość informacji przekazywanych ludności na powierzchni ma niewielkie lub żadne podobieństwa. Dlaczego wszystko jest takie niejasne i tajemnicze? Mam na myśli, dlaczego rasy galaktyczne, które w ewolucji wyprzedzają nas o miliony lat, dlaczego nie są w stanie jasno opisać tego procesu?


Cobra: Jest to problem z channelingiem, ponieważ większość ludzi, którzy się pojawiają, którzy się pojawiają lub twierdzą, że mają kontakt, nie mają prawdziwego kontaktu, a bardzo niewielu ludzi, którzy mają kontakt z Siłami Światła nie zostało wystarczająco przeszkolonych aby zrozumieć plan Wzniesienia. Tak więc bardzo niewielu ludzi otrzymało fragmenty planu wniebowstąpienia i cały plan. To jeden z powodów.


Innym powodem jest to, że część planu została utajniona, ponieważ ciemne siły mogą go niewłaściwie wykorzystać. Spodziewam się więc, że po 21 grudnia zostanie wydanych znacznie więcej. Uwolnię jedną jego część. I stanie się to bardziej powszechną wiedzą kiedy energie się poprawią i więcej ciemności zostanie usunięte.


Debra: Dobra, dobrze. Z niecierpliwością czekamy na ten raport. W którym momencie po Wydarzeniu zaczniemy tworzyć i żyć na Wyspach Światła? Czy łączenie się i łączenie z innymi Lightworkerami to krok, który możemy teraz zrobić aby rozpocząć ten proces? Jak zostaną utworzone te Wyspy Światła? Czy to od nas zależy, czy zorganizujemy własne, czy też będziemy mieć wskazówki i wsparcie ze strony Sił Światła?


Cobra: Wyspy Światła zaczną się tworzyć natychmiast po Wydarzeniu, kiedy Lightworkerzy zaczną otrzymywać wystarczające wskazówki i pomoc aby je prawidłowo stworzyć. Ponieważ w tej chwili po prostu myślę, że na powierzchni planety nie ma wystarczającej świadomości aby jakakolwiek grupa była w stanie zamanifestować coś takiego.


Debra: OK. Czy po Wydarzeniu pojawi się film lub dokument wyjaśniający całą galaktyczną historię aż do wyzwolenia planety? I czy populacja na powierzchni zostanie poprowadzona do zrobienia tego typu filmów, czy też zrobią to wyłącznie Siły Światła lub Ruch Oporu?


Cobra: ten materiał został już przygotowany przez Ruch Oporu i zostanie opublikowany w środkach masowego przekazu. W rzeczywistości niektóre z głównych wydawnictw, niektóre z głównych gazet, stacji telewizyjnych już mają ten materiał na swoich komputerach zablokowany i ukryty. Zostanie on aktywowany zdalnie w momencie Wydarzenia, a ludzie będą mogli oglądać te filmy.


Debra: Och, nie możemy się tego doczekać.


Cobra: Niektóre z tych materiałów zostały również przygotowane przez pozytywną armię. To kolejny aspekt tego zagadnienia i będzie to również transmitowane w momencie Wydarzenia.


Debra: OK. Ale jestem pewna, że ludzie na tej planecie będą również inspirowani do tworzenia własnych projektów. zgadza się?


Cobra: oczywiście.


Część 6: Bogini i Siostrzeństwo Róży


Debra: Chciałabym poświęcić kilka ostatnich minut na rozmowę o Bogini i Siostrzeństwie Róży. Więc powiedziałeś, że na planecie istnieje o wiele za mało energii Bogini i że potrzebujemy dużo, dużo, dużo więcej. Porozmawiajmy więc o tym jak możemy to zrobić i uświadomić sobie czym dokładnie jest ta energia. Ponieważ energia Bogini była bardzo źle rozumiana w naszym społeczeństwie… wiesz, mężczyźni chcą być z taką, a kobiety chcą wyglądać jak taka, zazwyczaj pozując na seksownych zdjęciach i nazywając siebie „boginią”. Ale niestety to jest tak głębokie, jak to się dzieje. Nawet niektóre członkinie Siostrzeństwa Róży nie w pełni rozumieją koncepcję Bogini. Czy możesz więc wyjaśnić, kim właściwie jest Bogini? Czy ona jest Kosmicznym Centralnym Słońcem, czy kobiecym aspektem Źródła, czy też co oznacza „Bogini”?


Cobra: żeński aspekt Źródła jest, powiedziałbym, najbliższym opisem Bogini jaki możesz mieć, a energia Bogini ma wiele aspektów. Niektóre z tych aspektów są związane z fizycznym pięknem, niektóre z zasadą macierzyństwa, inne ze współczuciem. Tak więc istnieje wiele różnych przejawów energii Bogini i wszystkie z nich są równie ważne,   wszystkie są częścią tego samego Źródła, które jest żeńskim aspektem Jedności.


Debra: OK. Tak więc Boginie, które znamy z opowieści, historii itp., są przedstawiane jako piękne kobiety, które mają dużą moc i specjalne zdolności. Czy są to istoty wysokiego poziomu, które ucieleśniły energię Bogini a następnie inkarnowały się na Ziemi i innych planetach w określonych celach?


Cobra: Tak, było wiele istot z różnych systemów gwiezdnych, które wpłynęły na energię Bogini na powierzchni planety i przyniosły jej tajemnice. I te znane są z różnych mitów i opowieści z historii. I to są dokładnie te istoty, które przyniosły energię Bogini na planetę.


Debra: OK. Czy wszystkie te istoty Bogini są Wniebowstąpionymi Mistrzyniami, czy są pięciowymiarowymi lub wyższymi?


Cobra: Wiele z nich jest teraz, ale nie zostały wzniesione w momencie gdy przybyły na Ziemię. Większość z nich nie była.


Debra: OK. Ale wszystkie są ze Światła.


Cobra: tak, oczywiście.


Debra: Oczywiście. Jaki jest najlepszy sposób na połączenie się z Boginią? Czy bezpośrednio ze źródłem Bogini, czy za pośrednictwem jednej z tych istot?


Cobra: Najlepszym sposobem byłoby połączenie obu, ponieważ oba aspekty są różnymi aspektami energii Bogini.


Debra: OK. Czy energia Bogini jest najpotężniejszą istniejącą energią, najwyższą możliwą wibracją? Wierzę, że powiedziałeś, że Archonci są uczuleni na energię Bogini i że ci, którzy w pełni ją ucieleśniają nie mogą być przez nich dotknięci. Czy to oznacza, że ​​ucieleśniając tę ​​energię Bogini, możemy być bardziej odporni na ataki?


Cobra: powiedziałbym, że istnieje żeński aspekt Źródła i męski aspekt Źródła. Oba aspekty razem tworzą Źródło, które jest najpotężniejszą istniejącą energią. I tak, Archonci są uczuleni na energię Bogini i jeśli naprawdę całkowicie ucieleśniasz Boginię jesteś chroniona. Ale jeśli jesteś w trakcie wcielania jej, możesz wywołać reakcję alergiczną u Archontów.


Debra: Tak, tak, jak wielu doświadczyło przez różne wcielenia. Dlaczego niektórzy ludzie w naturalny sposób wyrażają i emanują większą energią Bogini niż inni? Czy byli Boginiami w poprzednich wcieleniach?


Cobra: Niektórzy ludzie byli kapłankami i kapłanami Bogini w poprzednich wcieleniach i oczywiście jest dla nich o wiele łatwiejsze i bardziej naturalne aby połączyć się z energią Bogini.


Debra: OK. Czy ludzie, którzy nie są wcielonymi Boginiami, również mogą emanować tą energią?


Cobra: Zasadniczo na powierzchni planety nie ma obecnie wcielonych Bogiń, ale jest wielu ludzi, którzy są w kontakcie z energią Bogini. I oczywiście do pewnego stopnia emanują tą energią.


Debra: OK. Wiele osób uważa, że ​​obecność Bogini jest czymś co mogą przywołać tylko kobiety, ale w jaki sposób mężczyźni mogą również zwiększyć jej obecność?


Cobra: Dokładnie w taki sam sposób jak kobieta, mogą połączyć się z jej obecnością podczas medytacji. Wszystkie te protokoły, wszystkie te medytacje, wszystkie te drogi są otwarte również dla mężczyzn, z wyjątkiem oczywiście bycia kobietą. Bo jeśli ktoś jest ciałem mężczyzny, to nie jest w ciele kobiety, ale wszystko inne jest otwarte dla wszystkich.


Debra: Chciałabym porozmawiać z tobą o niektórych sposobach przywoływania energii Bogini, ponieważ jest to tak ważne abyśmy mieli jej więcej na planecie. Więc gdybyś mógł krótko skomentować każdą z tych rzeczy… Okazywanie cech Bogini, takich jak bycie bardziej kochającym, opiekuńczym, wychowawczym, to jeden ze sposobów ucieleśnienia Bogini, tak?


Cobra: tak, oczywiście. Tak oczywiście.


Debra: OK. A potem gromadzenie się i jednoczenie z innymi aby oddawać cześć Bogini i wzywać ją, tak jak robimy to w grupach Siostrzeństwa Róży.


Cobra: tak, oczywiście.


Debra: Wnoszenie więcej piękna do naszego życia.


Cobra: tak, oczywiście.


Debra: Wykonując  Wir Bogini. A jeśli mógłbyś tylko krótko wyjaśnić, jak działa ta technologia.


Cobra: Wir Bogini to starożytna atlantydzka medytacja, która tworzy wir energii, który wprowadza i przywołuje energię Bogini w kierunku powierzchni planety. Ta medytacja została opublikowana na blogu a także na stronie internetowej Sisterhood of the Rose. Jest to więc jedna z najpotężniejszych technik przywoływania energii Bogini.


Debra: OK. A co z oczyszczaniem się z negatywnego programowania seksualnego?


Cobra: Jest to również bardzo ważna część, ponieważ odblokowuje przepływ energii Kundalini, a energia Kundalini jest bardzo związana z obecnością Bogini.


Debra: Czy byłoby łatwiej to zrobić w energiach Wodnika?


Cobra: tak.


Debra: Dobra, dobrze. A co z posągami lub obrazkami Bogini? Trochę jak świątynia?


Cobra: tak. Posągi i obrazy Bogini są kotwicami energii Bogini i możesz ich używać jako narzędzia ułatwiającego łączenie się z tymi energiami.


Debra: Co by się stało gdyby wszyscy codziennie podłączali się do energii Bogini?


Cobra: Żylibyśmy teraz w raju.


Debra: Wiedziałam, że to powiesz! Czy są jakieś książki, które możesz polecić aby zrozumieć prawdziwą energię Bogini?


Cobra: Istnieje wiele książek o energii Bogini. Niektórzy z nich podchodzą do tego bardziej z perspektywy historycznej, na przykład książki Marija Gimbutas czy „Kielich i ostrze” Riane Eisler. Albo są książki o świętych prostytutkach. Są książki, są też inne książki. Więc jest ich wiele, możesz po prostu skorzystać z własnych wskazówek, które przeczytasz.

„Boginie i bogowie starej Europy: mity i kultowe obrazy” Marija Gimbutas

https://www.bookdepository.com/Goddesses-Gods-Old-Europe-Marija-Gimbutas/9780520046559?pdg=dsa-19959388920:cmp-8862937091:adg-86528077382:crv-411135277650:pos-:dev-m&gclid=Cj0KCQiA8dH-BRD_ARIsAC24umZkrWDK7r_WwQN1RF_c90oDXL2FeCN2gZokKimfg85sR2PnKL1-aiIaAvw2EALw_wcB


„Kielich i ostrze” Riane Tennenhaus Eisler

https://www.bookdepository.com/Chalice-Blade-Riane-Tennenhaus-Eisler/9780062502896?pdg=dsa-19959388920:cmp-8862937091:adg-86528077382:crv-411135277650:pos-:dev-m&gclid=Cj0KCQiA8dH-BRD_ARIsAC24umb3QwwN0G1R1E74Vkl64tnUrtES51hIyNWjeehNswluEDKDWFJh01YaAqXqEALw_wcB


Debra: OK. I jeszcze kilka pytań dotyczących Siostrzeństwa Róży. Czy możesz nam powiedzieć, czy będą jakieś zmiany w grupach [Sisterhood of the Rose] w 2021 r. wraz z nadejściem nowej energii Wodnika? Czy nasza uwaga się zmieni? A także, czy łatwiej będzie łączyć się i pozyskiwać członków, pomimo możliwych ograniczeń, które mogą uniemożliwić nam spotykanie się w fizycznych grupach?


Cobra: Tak, mogą nastąpić pewne zmiany, ponieważ oczekiwane są pewne aktywacje w planetarnej sieci energetycznej, które będą dość potężne i dość ważne, i uwaga może się zmienić. A te nowe instrukcje zostaną wydane w odpowiednim czasie i jeśli  czas będzie  właściwy.


Debra: OK, czy będzie moment, przed lub zaraz po Wydarzeniu, w którym Siły Światła lub Ruch Oporu skontaktują się z przywódcami lub członkami Siostrzeństwa Róży w sprawie roli i misji jakie mają w tym czasie podjąć? I czy jedną z tych ról będzie nauczanie tajemnic Bogini, a jeśli tak, to w jaki sposób te nauki będą przekazywane?


Cobra: Tak, natychmiast po Wydarzeniu skontaktujemy się z tymi liderami grup i otrzymają określone instrukcje. Częścią tych instrukcji będzie rozpoczęcie nauczania tajemnic Bogini zgodnie z ich zrozumieniem. Otrzymają nowe techniki, nowe objawienia, a niektóre z nich będą dość potężne i dość transformacyjne, ale także dość szokujące.


Debra: Ludzie są oczywiście bardzo ciekawi bratnich dusz i związanej z nimi energii seksualnej. Są to ważne aspekty Bogini i ważne zarówno dla wyzwolenia planety jak i dla Wniebowstąpienia. Czy teraz, gdy „Królowa Pająków” została usunięta, bratnim duszom łatwiej będzie znaleźć się nawzajem i mieć zdrowe, pokojowe relacje, które mogą następnie zakotwiczyć więcej Boskiej Miłości, która pomoże nam w dążeniu do wyzwolenia i Wniebowstąpienia?


Cobra: Teokratycznie tak, ale praktycznie rzecz biorąc, są też inne przeszkody, które należy usunąć.


Debra: OK. Czy masz jakieś sugestie, jak w tym momencie możemy przyciągnąć bratnią duszę? I czy wzywanie energii Bogini pomaga w tym?


Cobra: medytacja z Wirem Bogini to najszybszy i najskuteczniejszy sposób na zamanifestowanie bratniej duszy w twoim życiu.


Debra: Ciekawe, gdyby tylko więcej ludzi o tym wiedziało, prawda? Czy możesz podzielić się swoim spojrzeniem na to, w jaki sposób związki małżeńskie między kobietami i mężczyznami mogą zakotwiczyć boską zasadę kobiecości i męskości w dzisiejszym społeczeństwie; zwłaszcza Lightworkerów, którzy odczuwają ataki seksualne?


Cobra: Oryginalny archetyp małżeństwa jest archetypem Boskiego związku między bliźniaczymi duszami, a ludzie, którzy są świadomie żonaci, mogą zacząć zakotwiczać ten archetyp w swoim małżeństwie, a ich związek można przyspieszyć poprzez świadome ucieleśnienie tego w chwilach seksualnych lub w chwilach codziennych. A ataki seksualne ze strony sił ciemności zmniejszą się, jeśli takie pary będą mogły przestrzegać tego protokołu łączenia się z Wyższą Jaźnią w ich codziennym życiu, tworząc między nimi harmonię i chroniąc się w każdej chwili.


Debra: OK. Czy małżeństwo musi być małżeństwem?


Cobra: Nie.


Debra: I krótkie pytanie o kamienie Cintamani, sugeruje się, że grupy Siostrzeństwa Róży używają kamienia Cintamani jako centralnego kamienia w mandali podczas spotkania. W jaki sposób kamienie Cintamani są połączone z energią Bogini?


Cobra: Kamienie Cintamani pochodzą z systemu gwiezdnego Syriusza, a system gwiezdny Syriusza jest jednym z głównych systemów gwiezdnych, które mogą przekazywać energię Bogini w tej części galaktyki.


Debra: OK. Bardzo dobre. Tak dużo tutaj rozmawialiśmy. Doceniam wszystko o czym rozmawialiśmy. Na zakończenie, czy możesz podzielić się z ludźmi inspirującymi słowami na temat tego, jak przejść przez ten czas teraz, przed Wydarzeniem, zanim dojdzie do wyzwolenia planety?


Cobra: OK. Pierwsza dobra wiadomość jest taka, że ​​rok 2020 dobiega końca, a taki jak ten nigdy się już nie powtórzy. Więc to jest pierwsza dobra wiadomość. Drugą dobrą wiadomością jest to, że przygotowujemy tę wspaniałą medytację i jest to dla nas ogromna szansa aby zrobić duży krok naprzód i naprawdę jesteśmy coraz bliżej. Musimy więc po prostu kontynuować, dopóki nie odniesiemy zwycięstwa.


Debra: Tak, tak. Aby więc tylko podkreślić, bardzo ważne jest aby jak najwięcej osób wzięło udział w medytacji 21 grudnia o 18:22 (UTC). Na Twojej stronie internetowej www.2012portal.blogspot.com, a także na stronie www.welovemassmeditation.com znajdują się informacje, w tym link do 20-minutowego nagrania audio z przewodnikiem, które można wykorzystać podczas 20-minutowej medytacji. Więc koniecznie sprawdźcie to i niech jak najwięcej osób medytuje tego dnia!


Chciałabym podziękować moim braciom i siostrom z Siostrzeństwa Róży za pomoc i zadawanie pytań podczas tego wywiadu. Dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o Sisterhood of the Rose lub dołączyć do grupy w swojej okolicy, odwiedźcie stronę www.sisterhoodoftherose.network.


Cobra, bardzo dziękuję za poświęcony dziś czas i za podzielenie się informacjami. Doceniam to bardzo.


Cobra: tak. Dziękuję za umożliwienie przeprowadzenia tego wywiadu.


Debra: Dziękuję. Zwycięstwo Światła.


Cobra: Zwycięstwo Światła!

Komentarze