Codzienna medytacja Kolumn Buddycznych dla Europy Środkowej o godzinie 18:30 UTC/19:30 w Polsce (czas zimowy)


 

29 grudnia o godzinie 11:19 UTC obszar wokół Zagrzebia, który jest stolicą Chorwacji, został dotknięty potężnym trzęsieniem ziemi o sile 6.4.

https://earthquake.usgs.gov/earthquakes/eventpage/us6000d3zh/executive

https://www.rt.com/news/511003-earthquake-shakes-croatia-magnitude/

Spowodowało to znaczne uszkodzenia strukturalne obszarów, z pewnym doświadczonym brakiem elektryczności. Całe miasto miało problemy z telefonią i Internetem. 

W szczególności miasto Petrinja było jednym z miejsc najbardziej dotkniętych trzęsieniem ziemi. W chwili pisania tego tekstu do szpitala trafiło co najmniej 30 osób, a niestety zmarło 7 osób, w tym 12-letnia dziewczynka.

https://edition.cnn.com/2020/12/29/europe/croatia-earthquake-6-3-magnitude-petrinja-intl/index.html

https://www.express.co.uk/news/world/1377650/croatia-earthquake-latest-update-petrinja-damage-magnitude

Poniższy link (w języku chorwackim) zawiera zdjęcia zrobione z obszaru, który doznał szkód:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ovo-su-prve-fotografije-nakon-razornog-potresa-u-petrinji-prizori-su-uistinu-uznemirujuci-15039622

Trzęsienie było również odczuwalne w sąsiednich krajach, w tym Bośni i Serbii, wraz ze Słowenią, której jedyna elektrownia jądrowa, 100 km od epicentrum, została zamknięta jako środek ostrożności.

Trzęsienie ziemi było odczuwalne również w elektrowni jądrowej Paks na Węgrzech, chociaż wydali oświadczenie, że elektrownia nie przerwała produkcji,

https://metro.co.uk/2020/12/29/girl-killed-and-several-injured-as-6-4-magnitude-earthquake-hits-croatia-13820754/

To potężne trzęsienie ziemi jest drugim z rzędu, po tym jak region został uderzony przez trzęsienie ziemi o sile 5.2 w poniedziałek.

Dlatego sugerujemy wykonywanie medytacji Kolumn Buddycznych codziennie o 18:30 UTC/19:30 w Polsce (czas zimowy) aby pomóc zapewnić energetyczne wsparcie dla regionu, tak aby mógł on wyjść z kryzysu tak szybko jak to możliwe, i że nie będzie kolejnego potężnego trzęsienia ziemi w Europie Środkowej.

Oto link do wydarzenia na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/2050809858389956

Oto link do przewodników audio dla Medytacji Kolumn Buddycznych w różnych językach:

http://bit.ly/30PURQ3


Instrukcje (sugerowany czas medytacji to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w stan relaksu. Weź głęboki wdech lśniącego, białego Światła. Wydychaj wszystko co już ci nie służy. Powtórz ten oddech jeszcze kilka razy. Następnie wypowiedz tę mantrę, lub podobną, w milczeniu lub głośno, jeśli czujesz się tak prowadzony/a:


“Jestem Duszą

Jestem Boskim Światłem

Jestem Boską Wolą

Jestem Boską Miłością

Jestem niezmienną  Duszą “


2. Wizualizuj swoją czakrę Duszy rozświetloną lśniącym, białym Światłem. Wizualizuj to Światło w postaci wiru poruszającego się ruchem spiralnym w dół oczyszczając twoje pole energii.


3. Wizualizuj pięcioramienną gwiazdę umieszczoną wysoko na niebie około 9 mil (14,5 km) nad obszarem dotkniętym trzęsieniem ziemi w Chorwacji. Zobacz tę gwiazdę błyszczącą wysoko nad wybranym miejscem, lśniącą jasnym, białym Światłem.


4. Teraz wyobraź sobie Biały Ogień AN emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez wszystkie punkty światła w naszym Układzie Słonecznym i przez pięcioramienną gwiazdę, przez obszar dotknięty trzęsieniem ziemi w Chorwacji i głęboko do centrum ziemi. Wizualizuj ten słup przez kilka minut.


5. Wizualizuj czubek świetlistego wiru białego Światła poruszający się ruchem spiralnym w dół zgodnie z ruchem wskazówek zegara z pięcioramiennej gwiazdy, usuwając i transmutując wszystkie niskie wibracje, ciemne istoty i ciemne energie i przenosząc je do 5-ramiennej gwiazdy do transmutacji. Wizualizuj ten wir obracającego się białego światła przez kilka minut.


6. Wizualizuj tę Kolumnę Buddyczną w pełni połączoną ze wszystkimi Kolumnami Buddycznymi na planecie, z planetarną siecią Światła poniżej, powyżej i na powierzchni planety oraz z dowolnym punktem Światła według przewodnictwa Wzniesionych Istot, wszystkie połączone z tą Kolumną Buddyczną w pięcioramiennej gwieździe w sieć lśniącego białego światła.


7. Teraz, w imię Źródła, w imię Obecności JAM JEST wiecznego światła. Deklarujemy i nakazujemy, że Kolumna Buddyczna na obszarze dotkniętym trzęsieniem ziemi w Chorwacji jest teraz ukończona na wszystkich płaszczyznach, według przewodnictwa Źródła.

Jeśli czujecie się prowadzeni, możecie również włączyć tę sytuację do Medytacji Sytuacji Nadzwyczajnych codziennie o godzinie 14:00 UTC/15:00 w Polsce. Wizualizujcie ludzi na dotkniętych obszarach jak otrzymują wszystkie niezbędne środki i opiekę medyczną. I wizualizujcie społeczności wracające do normalnego życia tak szybko jak to możliwe.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/02/breakthrough-meditation-at-2-pm-utc-and.html

https://meditation539.com/2019/01/21/medytacja-sytuacji-nadzwyczajnych/


Oto link do wydarzenia Facebook dla medytacji awaryjnej:

https://www.facebook.com/events/236198098105927

I link do przewodników audio:

http://bit.ly/37oPzNZ


Zwycięstwo Światła! 

Komentarze