Przypomnienie o sesjach uzdrawiania na odległość i medytacjach podczas pełni księżyca pomiędzy 28 i 30 listopada.

Oto przypomnienie o sesjach uzdrawiania na odległość i medytacjach podczas pełni księżyca, w tym Medytacji pokoju dla Syrii,  pomiędzy  28 i 30 listopada.


Comiesięczne międzynarodowe sesje uzdrawiania na odległość i   promieniami Wzniesionych Mistrzów i Gwiazd  


Podczas każdej Pełni Księżyca Międzynarodowa Grupa Złotego Wieku i Prepare For Change Japan oferują dwie sesje   uzdrawiania na odległość, które mogą pomóc ludziom na całym świecie uzdrowić ich wewnętrzną istotę i umysł. Jest to dar dla wszystkich i jest bezpłatny.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/08/monthly-ascended-masters-and-stellar.html


Z okazji zbliżającej się pełni księżyca, trzy międzynarodowe sesje   uzdrawiania na odległość odbędą się w czasie wymienionym poniżej:


Pierwszy dzień: sobota, 28 listopada od 14:00 do 14:30 UTC / od 15:00 do 15:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BFirst+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+October+30th&iso=20201030T14&p1=1440&am=30


Drugi dzień: niedziela, 29 listopada od 14:00 do 14:30 UTC / od 15:00 do 15:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BSecond+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+October+31st&iso=20201031T14&p1=1440&am=30


Trzeci dzień: poniedziałek, 30 listopada od 14:00 do 14:30 UTC / od 15:00 do 15:30 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=%5BThird+Day%5D+Monthly+Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+on+November+1st&iso=20201101T14&p1=1440&am=30


W wyżej wymienionym czasie odwiedźcie ich kanał YouTube aby uzyskać dostęp do   uzdrawiania na odległość.

https://www.youtube.com/channel/UCUXWdUM-4nolUoUYxv223MA


Zapraszamy do udziału w każdej z tych sesji.

Oto wydarzenie na Facebooku stworzone dla tych międzynarodowych sesji uzdrawiania na odległość:

https://www.facebook.com/events/1344514119062287

Aby uzyskać więcej informacji na temat tych międzynarodowych sesji uzdrawiania na odległość, odwiedźcie poniższy link do  Międzynarodowej Grupy Złotego Wieku.

https://www.golden-ages.org/2016/12/23/monthly-ascended-masters-stellar-healing-rays-remote-healing/


Medytacja podczas Pełni Księżyca w poniedziałek, 30 listopada o godzinie 14:45 UTC / 15:45 w Polsce


Nasza masowa Medytacja podczas Pełni Księżyca odbędzie się w poniedziałek, 30 listopada o godzinie 14:45 UTC / 15:45 w Polsce, ten czas jest wybrany gdy większość ludzi na całym świecie może dołączyć do tej medytacji w tym samym czasie w dniu, w którym księżyc staje się pełny.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/12/full-moon-meditation-new-moon-peace.html

Możecie znaleźć wydarzenie na Facebooku dla Medytacji podczas Pełni Księżyca  tutaj:

https://www.facebook.com/events/2498404403569474

Przewodniki audio dla Medytacji podczas Pełni Księżyca w 15 językach można uzyskać tutaj:

https://goo.gl/7WoSwC
Instrukcje dla Medytacji podczas Pełni Księżyca: (Sugerowany czas na tę medytację to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.


2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji w czasie Pełni Księżyca jako narzędzia dla zakotwiczenia Czystej Boskiej Kobiecej Energii na powierzchni planety i jako wsparcie w wyzwoleniu planety.


3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie przechodzący przez wszystkie punkty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, przepływający przez Księżyc w Pełni, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało i w kierunku nieba, przechodzący przez Księżyc w Pełni i ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce, a na końcu łączący się z Galaktycznym Centrum i Źródłem. Jesteś teraz zakotwiczony/a pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.


4. Wizualizuj czystą energię Bogini wzmocnioną poprzez Księżyc w Pełni i płynącą w kierunku powierzchni Ziemi. Wizualizuj tę energię obejmującą i uzdrawiającą wszystkie istoty na planecie oraz samą Gaję. Zobacz wszystkie istoty na Ziemi doświadczające tej czystej energii Bogini na swój własny, niepowtarzalny i pozytywny sposób. Wizualizuj wszystkie wiry Bogini aktywowane na planecie.


5. Wizualizuj energię Bogini Pełni Księżyca oczyszczającą wszelką pozostałą pierwotną anomalię i ciemne istoty na powierzchni planety.


6. Wizualizuj wszystkie operacje Sił Światła postępujące z pełną prędkością. Wizualizuj energię Bogini uspokajającą wszystkie napięcia na powierzchni w czasie Wydarzenia.


7. Wizualizuj nowy Złoty Wiek na Ziemi, gdzie Bezwarunkowa Miłość Bogini obejmuje wszystkie istoty i gdzie wszyscy ludzie żyją w pokoju, harmonii, miłości i wzajemnym zrozumieniu. Wizualizuj drugi renesans wiedzy naukowej i duchowej. Zobacz, jak zaspokojone są potrzeby wszystkich a każdy żyje swoim życiem tak jak tego pragnie.Bogini chce wyzwolenia i wyzwolenie będzie!

Medytacja pokoju dla Syrii w poniedziałek, 30 listopada o godzinie 9:29 UTC / 10:29 w PolsceW dokładnym  czasie pełni księżyca w  poniedziałek, 30 listopada o godzinie 9:29 UTC / 10:29 w Polsce, będziemy wykonywać Medytację pokoju dla Syrii.

Należy zauważyć, że prawdziwą okultystyczną przyczyną konfliktu w Syrii jest bitwa o syryjski Wir Bogini, który jest jednym z najważniejszych kluczowych punktów energetycznych w planetarnej sieci energetycznej.  Ktokolwiek kontroluje ten punkt energii, jest bardzo blisko kontrolowania większości systemu linii energetycznych na powierzchni planety. Ktokolwiek kontroluje system linii energetycznych ma bezpośredni dostęp do globalnej świadomości ludzkości.

http://2012portal.blogspot.com/2016/04/the-syria-pentagram.html

Od końca lutego wykonujemy codzienną Medytację aby przynieść pokój i podstawowe potrzeby uchodźcom w Idlib w Syrii, zgodnie z życzeniem Sił Światła.

https://www.welovemassmeditation.com/2020/02/meditation-to-help-bringing-peace-and-necessities-to-refugees-in-idlib-syria.html

https://meditation539.com/2020/02/23/medytacja-aby-przyniesc-pokoj-i-podstawowe-potrzeby-uchodzcom-w-idlib-w-syrii/

Następnie na początku marca Rosja podjęła wysiłki dyplomatyczne w celu złagodzenia napięć i po kilku rundach dyskusji zdołała ostatecznie zawrzeć układ z Turcją.

https://www.rt.com/news/482432-putin-erdogan-moscow-meeting-idlib/

Zawieszenie broni jest obecnie monitorowane przez wojska rosyjskie i tureckie, a siły obu państw prowadzą patrole w spornych rejonach Idlib.

Sytuacja jest jednak nadal bardzo niestabilna-prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan ostrzegł, że Turcja podejmie zdecydowane działania jeśli umowa o zawieszeniu broni zostanie złamana.

https://www.rt.com/news/482816-erdogan-retaliation-idlib-syria-ceasefire/

17 czerwca USA nałożyły na Syryjczyków nowe sankcje gospodarcze na mocy ustawy Caesar Act, wymierzone w 39 osób, w tym prezydenta Baszara Assada a także organizacje i fundusze.

29 lipca nałożono sankcje na kolejne 14 osób i organizacji.

https://www.theguardian.com/world/2020/jul/29/us-imposes-sanctions-on-son-of-syrias-president-bashar-al-assad

Sankcje gospodarcze spowodowały również poważne konsekwencje humanitarne dla ludności Syrii. 

https://reliefweb.int/report/syrian-arab-republic/why-economic-sanctions-syria-must-stop

Używając energii Pełni Księżyca możemy zakotwiczyć w Syrii więcej energii Bogini  aby pomóc w sytuacjach, tak aby można było je szybko i w najlepszy możliwy sposób rozwiązać.


Instrukcje:


1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.


2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji jako narzędzia dla przyspieszenia procesu przyniesienia pokoju dla planety Ziemia i jej mieszkańców.


3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie poprzez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.


4. Teraz wizualizuj fioletowy płomień oczyszczający wir w Syrii i jego pole energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej. Następnie wizualizuj ten fioletowy płomień rozprzestrzeniający się na cały Bliski Wschód oczyszczając go. Następnie rozszerz go jeszcze bardziej, aż obejmie całą planetę, oczyszczając jej pole energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej.


5. Teraz wyobraź sobie delikatną różową uzdrawiającą boską kobiecą energię, uzdrawiającą wszystkich ludzi w Syrii i przynoszącą pokój temu krajowi. Wizualizuj to łagodne różowe światło chroniące Syrię. Wizualizuj tę boską kobiecą energię, uzdrawiającą umysły i serca wszystkich ludzi na całym świecie zaangażowanych w konflikt w Syrii. Następnie wizualizuj tę boską kobiecą energię rozprzestrzeniającą się na cały Bliski Wschód i uzdrawiającą wszystkich ludzi. Następnie rozszerz ją jeszcze bardziej, aż obejmie całą planetę, uzdrawiając wszystkie żywe istoty na planecie.


Bogini chce pokoju i pokój będzie!

Oto link do wydarzenia na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/765810210594622


Oraz link do przewodników audio dla Medytacji Pokoju dla Syrii w 18 językach:

https://goo.gl/uNR9a8


Zwycięstwo Światła!


Komentarze