Ostateczna Aktywacja Ery Wodnika 21 grudnia o godzinie 18:22 UTC / 19:22 w Polsce
Większość ludzi zgodziłaby się, że rok 2020 to rok "Resetu Społecznego". Astrologicznie mówiąc, może być również postrzegany jako początek "Wielkiej Transformacji".

https://www.lunarplanner.com/2020/index.html


Dokładnie w czasie koniunkcji Plutona i Saturna 12 stycznia, odbyła się medytacja Aktywacji Ery Wodnika (Część 1).

http://2012portal.blogspot.com/2019/12/make-this-viral-age-of-aquarius.html


Było to bardzo udane i udało nam osiągnąć masę krytyczną, w medytacji wzięło udział około 150 000 osób. Wyznaczyło to otwarcie Gwiezdnych Wrót 2020 linii czasowej Ery Wodnika, które mają na celu ustabilizowanie pozytywnej linii czasowej Ery Wodnika dla planety.

http://2012portal.blogspot.com/2020/01/blue-dawn.html 


Następnie, dokładnie w czasie koniunkcji Plutona i Jowisza 30 czerwca, odbyła się medytacja Aktywacji Ery Wodnika część 2.

http://2012portal.blogspot.com/2020/06/make-this-viral-age-of-aquarius.html


Był to również ogromny sukces. Osiągnęliśmy więcej niż  masę krytyczną ponad 250000 osób. 

http://2012portal.blogspot.com/2020/07/age-of-aquarius-activation-report.html


Nasz wspólny wysiłek w dniu 30 czerwca dodatkowo ustabilizował pozytywną linię czasową Ery Wodnika  z bardzo korzystnymi długimi konsekwencjami.

Również w tym roku siły ciemności starały się jak najlepiej aby zapobiec manifestacji pozytywnej linii czasowej Wzniesienia, zwłaszcza w przypadku pandemii koronawirusa

Aby temu przeciwdziałać, 4 / 5 kwietnia, dokładnie w momencie koniunkcji Plutona i Jowisza, zorganizowana została   medytacja Linii Czasowej Wzniesienia/Końca koronawirusa. Był to również pierwszy moment kiedy naprawdę potężna energia Ery Wodnika uderzyła w powierzchnię planety:

http://2012portal.blogspot.com/2020/03/make-this-viral-ascension-timeline-end.html


Zakończyła się ona najbardziej udaną medytacją jaką kiedykolwiek mieliśmy, z ponad 1,1 milionem aktywnych uczestników.

http://2012portal.blogspot.com/2020/04/victory-report.html


Teraz będziemy mieć kolejną okazję aby uziemić energię Światła na powierzchni planety, aby jeszcze bardziej ustabilizować linię czasową, która doprowadzi do długo oczekiwanej Ery Wodnika.


Medytacja Ostatecznej Aktywacji Ery Wodnika odbędzie się 21 grudnia o godzinie 18:22 UTC / 19:22 w Polsce, dokładnie w momencie wielkiej koniunkcji Jowisza i Saturna.

http://2012portal.blogspot.com/2020/11/make-this-viral-age-of-aquarius-final.html 


Ta wielka koniunkcja Jowisza i Saturna jest pierwszą wielką koniunkcją w Wodniku od 1405 roku i ma miejsce dokładnie w dniu przesilenia zimowego. Jest to moment, w którym w końcu zaczną płynąć pierwsze długo wyczekiwane energie Ery Wodnika.

https://www.astrotheme.com/Jupiter-Saturn-and-Aquarius.php

http://greatbear.mcn.org/aquar.htm

Dlatego też jest to nasza wspólna szansą aby na zawsze  zakotwiczyć, zabezpieczyć i ustabilizować pozytywną linię czasową Wzniesienia oraz zapewnić, że reszta procesu wyzwolenia planety nastąpi płynnie i szybko.


Zgodnie z sugestią Cobry, Jowisz i Saturn w 0 stopniu 29 minutach Wodnika stworzy dokładny wielki trygon  z Alkione (nasze lokalne Centralne Słońce w Plejadach) w 0 stopniach 17 minutach w Bliźniętach, i galaktyką M87 (duża galaktyka w gromadzie Panny, jako źródło galaktycznej miłości dla tego sektora wszechświata) w 1 stopniu 13 minutach w Wadze.


Ten wielki trygon przyniesie na planetę niezwykle potężne Energie Kosmicznej Miłości i to będzie wyzwalacz, który rozpocznie nowy cykl Ery Wodnika. 


Błysk kosmicznych energii miłości będzie pochodził z galaktyki M87 w supergromadzie Panny i będzie znacznie potężniejszy niż błysk, który dotarł do Ziemi z M87 podczas aktywacji portalu AION:

http://2012portal.blogspot.com/2013/11/intel-update-before-aion-portal.html


Dlatego dołączcie do Ostatecznej Aktywacji Ery Wodnika 21 grudnia o godzinie 18:22 UTC/19:22 w Polsce. Prosimy również o podzielenie się tym aby pomóc nam osiągnąć masę krytyczną 144 000 osób dokonujących tej aktywacji. 

Możecie sprawdzić czas medytacji dla swojej strefy czasowej tutaj:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=AGE+OF+AQUARIUS&iso=20201221T1922&p1=195Poniżej znajdują się instrukcje medytacji: (sugerowany czas trwania tej medytacji to 20 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.


2. Ustanów intencję użycia tej medytacji jako narzędzia aby wspólnie stworzyć wyzwalacz, który rozpocznie Erę Wodnika


3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.


 

4. Wizualizuj słup lśniącego białego Światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, następnie rozprzestrzeniający się do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj to Światło przepływające przez galaktykę M87, następnie przechodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzące przez naszą Galaktykę, następnie przechodzące przez nasz Układ Słoneczny i przechodzące przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, następnie przez przestrzeń podksiężycową a następnie przez wszystkie istoty na planecie Ziemia, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.


5. Wizualizuj to Światło przeobrażające całą pozostałą ciemność na Ziemi, uzdrawiając wszelkie nierówności, usuwając wszelkie ubóstwo i przynosząc obfitość dla całej ludzkości. Wizualizuj delikatne różowe Światło Bogini obejmujące wszystkie istoty na Ziemi i uzdrawiające ich ciała emocjonalne. Wizualizuj nowy wielki kosmiczny cykl początku Ery Wodnika przynoszący czyste Światło, miłość i szczęście wszystkim istotom na Ziemi. Wizualizuj swoje idealne życie w nowej Erze Wodnika.


Aby pomóc rozpowszechniać informacje o Ostatecznej Aktywacji Ery Wodnika, We Love Mass Meditation, International Golden Age Group and Prepare for Change Japan Official  zorganizują wywiad z Cobrą, możecie przesłać swoje pytania na welovemassmeditation@gmail.com a na wiele z nich odpowiemy w wywiadzie.

Możecie również postępować zgodnie z instrukcjami w tym poście aby utworzyć kryształową sieć, która może być wykorzystana do medytacji.

https://www.thegoldenagegoddess.com/2020/11/gridmandala-poster-and-guidance-for-age.html 

Możecie wydrukować poniższy plakat aby zbudować kryształową sieć.

Jest to dobra alternatywa dla osób, które nie mają  Mandali Światła.

https://www.light-mandalas.com/

Jeśli masz Mandale Światła i planujecie użyć ich dla Ostatecznej Aktywacji Ery  Wodnika, sprawdźcie 'Ustawienia Online' w aplikacji LM aby uzyskać zatwierdzoną przez Cobrę  playlistę do użycia przed, w trakcie i po medytacji.


Zwycięstwo Światła!

 

Komentarze