Medytacja Korekty Linii Czasowej 11 listopada o godzinie 10:11 UTC / 11:11 w Polsce


Jak wspomniał Cobra w poście "Ostateczna bitwa ~ Aktualizacja część 2", druga fala kwarantanny jest  obecnie wdrażana w wielu krajach. 


To posuwa się za daleko i musimy skorygować planetarną linię czasową z powrotem do optymalnej linii czasowej Wzniesienia.

http://2012portal.blogspot.com/2020/10/final-battle-update-part-2.html 

https://meditation539.com/2020/10/29/portal-ostateczna-bitwa-aktualizacja-czesc-2/


Dlatego przeprowadzimy masową medytację Korekty Linii Czasowej w momencie potrójnej koniunkcji Jowisz-Pluton-Pallas 11 listopada o 11:11 CET( równa się to 10:11 UTC/11:11 w Polsce) i możecie dołączyć jeśli czujecie się tak prowadzeni.

Dokładny czas medytacji dla różnych stref czasowych znajduje się tutaj:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Timeline+Correction&iso=20201111T101111&p1=%3A 

Oto link do wydarzenia na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/647429232811113


W momencie tej medytacji Paryż będzie miał ascendent w koniunkcji z Centrum Galaktyki, a paryski Wir Bogini zostanie aktywowany do następnego poziomu.

Jeśli jesteście we Francji, możecie dołączyć do paryskiej grupy Siostrzeństwa Róży tutaj:

https://www.facebook.com/groups/302376580972341

Lub wersalskiej grupy Siostrzeństwa Róży tutaj:

https://www.facebook.com/groups/1613860968663520/

Poniżej znajdują się instrukcja Medytacji Korekty Linii Czasowej: (sugerowany czas trwania to 20 minut): 


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.


2. Ustanów intencję użycia tej medytacji jako narzędzia do wspólnego stworzenia wyzwalacza, który przesunie linię czasową z powrotem do optymalnej linii czasowej dla Ery Wodnika


3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.


 
4. Wizualizuj słup lśniącego białego światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, następnie rozprzestrzeniający się do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj to Światło wchodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzące przez naszą Galaktykę, następnie wchodzące do naszego Układu Słonecznego i przechodzące przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez wszystkie istoty na planecie Ziemia, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.


5. Wizualizuj to Światło przenoszące planetarną ewolucję z powrotem do optymalnej linii czasowej. Wizualizuj je usuwające wszelką pozostałą ciemność na Ziemi, uzdrawiając wszelkie nierówności, usuwając wszelkie ubóstwo i przynosząc obfitość dla całej ludzkości. Wizualizuj delikatne różowe Światło Bogini obejmującej wszystkie istoty na Ziemi i uzdrawiające ich ciała emocjonalne. Wizualizuj nowy wielki kosmiczny cykl początku Ery Wodnika, przynoszący czyste Światło, Miłość i Szczęście wszystkim istotom na Ziemi. Wizualizuj swoje idealne życie w nowej Erze Wodnika.

Playlista z przewodnikami audio:

https://bit.ly/3mQ16gu


Oto kilka ulotek / plakatów stworzonych dla tej medytacji. Możecie udostępniać je w mediach społecznościowych lub w swojej okolicy, jeśli jest to możliwe. 
Zwycięstwo Światła! 


Komentarze