Medytacja dla pokoju w Górnym Karabachu codziennie o godzinie 18:15 UTC / 20:15 w PolsceArmenia i Azerbejdżan były gorzkimi rywalami od czasu gdy oba narody zapewniły sobie niepodległość w latach 90. Wzajemna nieufność wynika z wieloletniego sporu o region  Górnego Karabachu, w przeważającej części armeński obszar zamknięty na terytorium azerskim. 

https://www.aljazeera.com/news/2020/9/27/armenia-and-azerbaijan-a-decades-long-bloody-rivalry


Zgodnie z prawem międzynarodowym  Górny Karabach jest uznawany za część Azerbejdżanu. Ale etniczni Ormianie, którzy stanowią zdecydowaną większość ludności, odrzucają rządy Azerbejdżanu. W niedzielę 27 września, w  Górnym Karabachu wybuchła nowa fala działań wojennych.


Natychmiast po rozpoczęciu nowej rundy konfliktu turecki prezydent Recep Tayyip Erdogan wezwał Ormian do zjednoczenia się w opozycji do swojego rządu.

https://www.rt.com/news/501847-erdogan-armenia-catastrophe-azerbaijan-conflict/


Istnieją również doniesienia, że bojownicy z Syrii i Libii zostali przetransportowani do regionu w celu bezpośredniego udziału w działaniach wojennych.

https://www.rt.com/russia/502184-moscow-syrian-mercenaries-nagorno-karabakh/


Premier Armenii Nikol Pashinyan powiedział, że jego kraj ma środki do obrony w eskalującym konflikcie z Azerbejdżanem w  Górnym Karabachu. Zaznaczył, że Erywań nie planuje szukać pomocy u swoich sojuszników.


Rosja nazywa również bojowników zagrożeniem dla całego regionu, którzy muszą "natychmiast" zostać wycofani.


Aby zapewnić energetyczne wsparcie, aby ten konflikt mógł zostać rozwiązany pokojowo w najlepszy możliwy sposób, zamierzamy zorganizować nową medytację pokoju każdego dnia o 18:15 UTC / 20:15 w Polsce.

 

Oto link do wydarzenia na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/294468775066550/ 

 

Instrukcje tej medytacji: (sugerowany czas dla tej medytacji to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.


2. Teraz przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.
3. Ustanów intencję przyniesienia pokoju i uzdrowienia dla  Górnego Karabachu.


4. Wizualizuj słup różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca,   następnie schodzący w dół przez twoje ciało, głęboko do centrum Ziemi.


5. Wizualizuj to Światło płynące przez twoje serce,  a  następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich w  Górnym Karabachu, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój. Wizualizuj Turcję i inne kraje pozostające z dala od tego konfliktu. Niech to różowe Światło płynie dalej, uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.


6. Poproś obecność  Bogini (boską kobiecość) aby skierowała energie pokoju i harmonii do wszystkich w  Górnym Karabachu. Niech te energie płyną dalej i uzdrowią wszystkie inne konflikty na całym świecie. Pozwól aby te energie nadal przepływały przez twoje serce, a następnie przez twoje ręce do tej sytuacji w  Górnym Karabachu przez kilka minut.


Bogini chce pokoju i pokój będzie! 

Komentarze