Medytacja dla powstrzymania pożarów w Kalifornii i Oregonie


 

Pożary w Kalifornii już w tym roku zajęły rekordowe 2,2 miliona akrów, co czyni tegoroczne pożary najbardziej rozpowszechnionymi w historii.


https://www.theverge.com/2020/9/8/21427494/california-wildfires-2020-record-most-acres-burned


Od 11 września pożary w August Complex, North Complex, Creek, Slater i Dolan są największymi pożarami w Kalifornii, które nie zostały jeszcze w pełni opanowane.


https://en.wikipedia.org/wiki/2020_California_wildfires


https://www.latimes.com/wildfires-map/


W Oregonie również wybuchło wiele pożarów, w tym tygodniu w całym stanie spłonęło 896000 akrów a pół miliona ludzi zostało zmuszonych do ewakuacji ze swoich domów.


https://www.zerohedge.com/political/half-million-people-evacuated-oregon-wildfires-spread-arson-concerns-grow


https://en.wikipedia.org/wiki/2020_Oregon_wildfires  


W miarę narastania podejrzeń co do pochodzenia tych pożarów, rozpoczęto dochodzenia.


https://www.reuters.com/article/usa-wildfires-investigation/arson-probe-opened-into-deadly-oregon-wildfire-police-chief-idINKBN262166


Dlatego sugerujemy wykonywanie Medytacji Fioletowego Płomienia aby wizualizować Fioletowy Płomień na obszarach pożarów w Kalifornii i Oregonie w celu oczyszczenia energii dotkniętej pożarem. Następnie wizualizujcie jak ogień zostaje całkowicie ugaszony.


Medytacja ta będzie odbywać się codziennie o 22:30 UTC / 0:30 w Polsce, aż pożary w Kalifornii i Oregonie będą pod kontrolą i w pełni opanowane. Oto link do wydarzenia na Facebooku dla tej medytacji:


https://www.facebook.com/events/2784580485154115


Możecie również wykonywać tę medytację w dowolnym innym czasie, jak sobie życzycie lub włączać ją do Medytacji Sytuacji Nadzwyczajnych o godzinie 14:00 UTC / 16:00 w Polsce każdego dnia.


https://welovemassmeditation.blogspot.de/2018/02/breakthrough-meditation-at-2-pm-utc-and.html


Oto zdjęcie satelitarne   lokalizacji pożarów w Kalifornii z 11 września, można użyć tego zdjęcia do wizualizacji podczas wykonywania   Medytacji Fioletowego Płomienia:


A oto zdjęcie satelitarne lokalizacji pożarów w Oregonie:


Instrukcje (sugerowany czas trwania tej medytacji to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w stan relaksu.


2. Ustanów intencję użycia tej medytacji jako narzędzia dla powstrzymania pożarów w Kalifornii i Oregonie.


3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.4. Wizualizuj Fioletowy Płomień w lokalizacjach pożarów w Kalifornii i Oregonie aby oczyścił wszystkie negatywne myślokształty, emocje i byty uwolnione z ognia.


5. Wizualizuj jak wszystkie pożary w Kalifornii i Oregonie są pod kontrolą i w pełni opanowane. 


W międzyczasie możecie również uczestniczyć w Medytacji dla usunięcia ukierunkowanej broni energetycznej codziennie o 17:00 UTC / 19:00 w Polsce, jeśli chcecie. Szczegóły tej medytacji można znaleźć w poniższym linku:


https://www.welovemassmeditation.com/2018/03/meditation-for-removal-of-directed.html

https://meditation539.com/2018/03/01/medytacja-dla-usuniecia-ukierunkowanej-broni-energetycznej-o-9-pm-utc-kazdego-dnia/


Zwycięstwo Światła! 

Komentarze