Codzienna medytacja o godzinie 18:30 UTC / 20:30 w Polsce aby utrzymać Ghislaine Maxwell przy życiu, dopóki będzie mogła zeznawać


 
Ghislaine Maxwell, która jest wieloletnią powiernicą Jeffreya Epsteina, została aresztowana w czwartek 2 lipca. Kilka ofiar Epsteina określiło Maxwell jako jego główną organizatorkę, rekrutującą i przygotowującą młode dziewczyny do wykorzystywania.


Zostało jej postawionych  wiele zarzutów, w tym to, że w latach 1994-1997 spiskowała w celu zachęcenia dziewcząt w wieku 14 lat do nielegalnych aktów seksualnych z Epsteinem. Została również oskarżona o krzywoprzysięstwo w związku z twierdzeniami, że okłamała śledczych w sprawie swoich zbrodni podczas wcześniejszego przesłuchania.


Obecnie Maxwell jest przetrzymywana w Miejskim Areszcie Śledczym na Brooklynie. 


Wciąż jednak istnieje możliwość, że zostanie zamordowana i utrzymana w milczeniu, tak jak w zeszłym roku Epstein.Dlatego Siły Światła poprosiły nas o codzienną medytację aby ochronić Maxwell przed tym aby ktokolwiek ją zabił, aby mogła zeznawać i ujawnić zbrodnie Epsteina i innych sprawców znęcających się nad dziećmi. Pomoże to w postępie w kierunku pełnego ujawnienia.

Będziemy wykonywać tę medytację codziennie o godzinie 18:30 UTC / 20:30 w Polsce. Możecie również wykonywać tę medytację tak często jak chcecie.


Możecie sprawdzić lokalny czas dla tej medytacji używając poniższego linku:Oto czas tego wydarzenia dla wielu miast: Oto wydarzenie na Facebooku dla tej medytacji:


I wydarzenia na Facebooku w języku francuskim:


 

Instrukcje (sugerowany czas trwania tej medytacji to 15 minut):

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję użycia tej medytacji jako narzędzia dla ochrony Maxwell aby mogła zeznawać i ujawnić zbrodnie pozostałych sprawców znęcających się nad dziećmi.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.4. Wizualizuj słupa lśniącego białego Światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca,   następnie rozprzestrzeniający się do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj to Światło przechodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzące przez naszą Galaktykę, następnie przechodzące przez nasz Układ Słoneczny i przechodzące przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez wszystkie istoty na Ziemi, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj słup lśniącego białego Światła schodzący na Maxwell, chroniący jej fizyczne ciało przed wszelkimi próbami morderstwa.

6. Wizualizuj Fioletowy Płomień otaczający Maxwell, chroniący ją przed jakimkolwiek wyrządzeniem jej krzywdy aby mogła zeznawać i ujawnić zbrodnie Epsteina i innych sprawców znęcających się nad dziećmi.


Zwycięstwo Światła!


 

Komentarze