Aktualizacja Medytacji dla zatrzymania koronawirusa


 
Od początku 2020 roku co 4 godziny organizujemy medytację mającą na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa na świecie.


I podobną medytację dla  powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa we Włoszech od końca lutego.A z powodu ogromnego sukcesu jakim była Medytacja Końca Koronawirusa 4/5 kwietnia, pandemia została w dużym stopniu opanowana.


Jak donosi Cobra, tempo rozprzestrzeniania się zmniejszyło się o co najmniej półtora miesiąca, bez medytacji 4/5 kwietnia mielibyśmy już dziesiątki milionów potwierdzonych przypadków.Co więcej, Plejadianie poinformowali, że spodziewają się, że wirus sam wyginie, ponieważ do końca roku nie znajdzie nowych nosicieli, którzy jeszcze nie rozwinęli odporności.

Możemy pomóc przyspieszyć ten proces wykonując Medytację dla zatrzymania koronawirusa globalnie co 4 godziny w następujących po sobie godzinach:

    1:00 UTC / 3:00 w Polsce
    5:00 UTC / 7:00 w Polsce
    9:00 UTC / 11:00 w Polsce
    13:00 UTC / 15:00 w Polsce
    17:00 UTC / 19:00 w Polsce
    21:00 UTC / 23:00 w Polsce


I nadal wykonywać Medytację Końca Koronawirusa w niedzielę o 15:00 UTC / 17:00 w Polsce i co 4 godziny.


Oto wydarzenie na Facebooku dla tej medytacji:
Oto playlista YouTube z przewodnikami audio:Oto nowy  przewodnik audio dla tej medytacji w języku polskim.  


Poniżej znajduje się zaktualizowana instrukcja (sugerowany czas trwania tej medytacji to 15 minut):

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję użycia tej medytacji jako narzędzia dla powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa i usunięcia wirusa z powierzchni planety.

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.

 
4. Wizualizuj słup lśniącego białego Światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, a następnie rozprzestrzeniający się do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj to Światło przechodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzące przez naszą Galaktykę, następnie przechodzące przez nasz Układ Słoneczny i przechodzące przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez wszystkie istoty na Ziemi, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj Biały Ogień AN oczyszczający wszystkich ludzi i miejsca będące częścią epidemii koronawirusa, zwłaszcza   Stany Zjednoczone, Brazylię, Indie, Rosję i Południową Afrykę.

6.  Wizualizuj Fioletowy Płomień oczyszczający całą wspierającą wirusa pierwotną anomalię i wszystkich pozostałych Archontów, Drako, Reptylian i inne istoty. Wizualizuj jak wirus zostaje powstrzymany przed rozprzestrzenianiem się i usunięty z powierzchni planety.

7. Wizualizuj jak wszyscy zarażeni tym wirusem zostają całkowicie uzdrowieni.Zwycięstwo Światła!


 

Komentarze