Roztrzaskać Matrix - ćwiczenia triangulacji implantów25 000 lat temu mroczne siły stworzyły kwarantannę Ziemi i wzięły ludzkość jako zakładników. Stworzyli system kontroli rzeczywistości wirtualnej aby nikt nie mógł uciec. Mają uwięzione Istoty Światła, które mają połączenie ze Źródłem aby napędzać tę wirtualną kreację.

Ten system kontroli rzeczywistości wirtualnej w pewnym stopniu nadal istnieje i jest zwykle nazywany Matrixem.

Implant jest jednym z elementów sterujących, których siły ciemności używają do utrzymania matrixa. Implanty to programowalne kryształy, które zostały umieszczone w ciałach  mentalnym, astralnym i eterycznym każdego człowieka na Ziemi za pomocą silnych urządzeń elektronicznych. Tworzą one anomalię czasoprzestrzeni czarnej dziury, co dezorientuje ludzki umysł i emocje.

Każda osoba wcielona na tej planecie ma trzy implanty opisane poniżej.  Każdy implant posiada systemy wierzeń, które ograniczają naszą duchową ewolucję.

Dwa implanty w okolicy płata czołowego (każdy wewnątrz głowy nieco nad każdą brwią). Nazywane jest to też programowaniem pionowym implantów, które oddziela identyfikację osobowości od Obecności Jam Jest.

http://2012portal.blogspot.com/2018/07/planetary-ascension-process.html

Implant na splocie słonecznym, położony około 4 centymetrów (szerokość 2 palców) nad pępkiem. Nazywane jest to też programowaniem poziomym implantów, które tworzy rozłam w kobiecym i męskim postrzeganiu energii seksualnej.

http://2012portal.blogspot.com/2018/04/soul-families.html


Położenie każdego z tych implantów można zobaczyć na poniższym zdjęciu jako czarne kropki.


Według Cobry, Archonci manipulowali ludzką energią seksualną od późnego okresu atlantyckiego, starając się stworzyć jak największą separację. Dokonywali tego poprzez implantowanie kobiet i mężczyzn w inny sposób, tworząc psychologiczny podział i rozdarcie na osobowości żeńskie i męskie. Ten pierwotny rozłam z czasów Atlantydy jest główną przyczyną nieporozumień w relacjach męsko-żeńskich.

Kobiety były implantowane w specjalny sposób, który utrzymywał ich związek z Bliźniaczą Duszą   nienaruszony, ale implant tłumił kontakty seksualne ze wszystkimi innymi mężczyznami. To uwarunkowało kobiety do monogamii, kiedy kobiety mają tendencję do projekcji swojej Bliźniaczej Duszy na swojego obecnego partnera.

Mężczyźni byli implantowani w specjalny sposób, który blokował ich połączenie z Bliźniaczą Duszą, ale implant umożliwiał kontakty seksualne ze wszystkimi innymi kobietami. To uwarunkowało mężczyzn do poligamii, gdy mężczyźni mają tendencję do zaprzeczania istnieniu ich Bliźniaczej  Duszy i unikania jej przez bycie z wieloma kobietami.

Dodatkowo, zarówno kobiety jak i mężczyźni byli implantowani implantem, który oddzielał energię seksualną od energii serca i otrzymywali diametralnie przeciwne implanty aby zapewnić maksymalną separację i konflikt.

Kobietom wszczepiono program, który dopuszcza tylko miłość bez seksu. Tylko w szczególnych okolicznościach, w których spełnionych jest wiele warunków, kobieta będzie czuła się wystarczająco bezpieczna aby pozwolić energii seksualnej połączyć się z jej miłością.

Mężczyznom wszczepiono program, który zezwala tylko na seks bez miłości. Tylko w szczególnych okolicznościach gdy spełnionych jest wiele warunków, mężczyzna będzie czuł się na tyle bezpieczny by pozwolić aby energia miłości łączyła się z popędem seksualnym.

http://2012portal.blogspot.com/2018/03/sexual-energy.html


Na poprzednich konferencjach Cobra zasugerował ćwiczenie triangulacyjne, w którym uczestnicy byli proszeni o napisanie następnego zdania na pustej kartce papieru w kółko, aż strona zostanie wypełniona.

"Jestem Bogiem, nie jestem Bogiem"To pomoże w zniekształceniu implantów w obszarze płata czołowego. Kiedy ten implant się rozpuści, elektryczny ogień Obecności Jam Jest wchłania do siebie całą żywą materię przyczynowego, umysłowego, astralnego, eterycznego, plazmowego i fizycznego ciała i może odtąd projektować siebie do kontinuum czasoprzestrzennego jako podwójny torus żywy hologram tęczowego ciała zmartwychwstania (ciała Świetlistego).

http://2012portal.blogspot.com/2018/07/planetary-ascension-process.html


Następnie, na innym arkuszu papieru napiszcie następujące zdanie w kółko, aż strona zostanie wypełniona.

"Seks to miłość, seks to nie miłość"To pomoże w zniekształceniu implantów na splocie słonecznym. Po rozpuszczeniu implantu różnica w postrzeganiu energii seksualnej przez kobiety i mężczyzn może zostać uzdrowiona. Ułatwi to rzeczywisty cel energii seksualnej, jakim jest połączenie żeńskich i męskich biegunów w Jedno, co jest kluczem do nieśmiertelności i Wzniesienia.

https://peterpansblog.com/2018/12/04/personal-notes-from-ascension-conference-sao-paulo/

https://prepareforchange.net/2018/12/07/cobra-sao-paulo-conference-notes-12-2-2018/


W przeszłości były filmy, które powtarzają te dwa zdania za pomocą bodźców wizualnych aby pomóc w ćwiczeniach triangulacji. Niestety nie są już dostępne.

Dlatego stworzyliśmy ponownie te filmy w tym celu. Można je znaleźć tutaj:

Istnieje również wiele przydatnych ćwiczeń/wizualizacji  usuwania implantów w Internecie. Poniżej znajdują się linki do kilku z nich:

https://peterpansblog.com/2020/03/22/crystal-implant-removal-protocol/

https://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/05/implants-clearing-protocol.htmlZwycięstwo Światła!Komentarze