Pilne! Medytacja dla utrzymania pokoju w USA co 4 godzinyW poniedziałek 25 maja, George Floyd, który był 46-letnim czarnym mężczyzną, został zatrzymany przez kilku funkcjonariuszy Policji w Minneapolis. Jeden z policjantów klęczał na jego szyi przez jakieś 5-10 minut kiedy ten płakał, że nie może oddychać.

Niestety pan Floyd zmarł po aresztowaniu go przez funkcjonariuszy.

Wywołało to szereg pokojowych protestów w Minneapolis i w całych Stanach Zjednoczonych. Zażądano aby czterej funkcjonariusze zamieszani w incydent zostali osądzeni za morderstwo. Niektórzy protestujący obiecują kontynuować demonstracje do czasu spełnienia tego żądania.

https://www.rt.com/usa/490058-minnesota-national-guard-protests


Od tego czasu funkcjonariusze zostali zwolnieni a Departament Sprawiedliwości zajmuje się sprawą.

Pokojowe protesty przerodziły się jednak w serię podpaleń, grabieży i wandalizmów dokonywanych przez jezuitów w ciągu ostatnich trzech dni.

https://www.zerohedge.com/political/minneapolis-burning-buildings-torched-stores-looted-protests-over-george-floyd-intensifyAutor: AP/John Minchillo


Jezuici chcą zamienić ten pokojowy protest w wojnę domową w USA.

Dlatego organizujemy medytację pokoju dla USA co 4 godziny od teraz, aby pokój mógł być przywrócony w Minneapolis a plan Jezuitów aby wywołać wojnę domową w Stanach Zjednoczonych nie powiódł się.

Medytacja rozpocznie się 29 maja o 16:15 UTC/18:15 w Polsce i będzie kontynuowana co 4 godziny, aż sytuacja zostanie rozwiązana.

00:15 UTC/2:15 w Polsce
04:15 UTC/6:15 w Polsce
08:15 UTC/10:15 w Polsce
12:15 UTC/14:15 w Polsce
16:15 UTC/18:15 w Polsce
20:15 UTC/22:15 w Polsce


Możecie również wykonywać tę medytację w swoim własnym czasie tak często jak czujecie się prowadzeni.

Oto link do wydarzenia na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/2677232699215677/


I link do playlisty na YouTube z  przewodnikami audio na dla tej medytacji pokoju:

https://bit.ly/2zMU7Cf

Instrukcje tej medytacji: (sugerowany czas tej medytacji to 15 minut)

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości

2. Teraz przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie ochronny  krąg podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.

3. Ustanów intencję przyniesienia pokoju i uzdrowienia sytuacji w Stanach Zjednoczonych.

4. Wizualizuj słup różowego Światła, emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie schodzący w dół  poprzez twoje ciało do centrum Ziemi.

5. Wizualizuj to Światło przepływające przez twoje serce a następnie przez twoje ręce bezpośrednio do wszystkich w Stanach Zjednoczonych, harmonizując wszystkich i przynosząc pokój. Następnie niech to różowe Światło płynie dalej uzdrawiając wszystkie inne konflikty na całym świecie.

6. Poproś aby obecność Bogini (boska kobiecość) skierowała energie pokoju i harmonii do wszystkich w Stanach Zjednoczonych. Następnie niech te energie  płyną dalej i uzdrowią wszystkie inne konflikty na świecie. Pozwól ty energiom płynąć przez twoje serce a następnie przez twoje ręce do tej sytuacji w Stanach Zjednoczonych przez kilka minut.Bogini chce pokoju i pokój będzie.


Komentarze