Medytacja Końca Koronawirusa w niedzielę o 15:00 UTC /17:00 w Polsce i co 4 godzinyAKTUALIZACJA 10 kwietnia: aktualizacja instrukcji medytacji, Medytacja Linii Czasowej Wniebowstąpienia wykonywana 4-5 kwietnia będzie używana w każdą niedzielę o 15:00 UTC/17:00 w Polsce i co 4 godziny

Wybuch pandemii COVID-19 nadal trwa a główne obszary epidemii zostały przeniesione do Stanów Zjednoczonych i Europy.

https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

https://www.worldometers.info/coronavirus/Liczba osób zarażonych koronawirusem osiągnęła 1,5 miliona a liczba zgonów osiągnęła ponad 88 000 na całym świecie. Stany Zjednoczone mają obecnie prawie jedną trzecią wszystkich pacjentów z COVID-19 na świecie.

https://www.rt.com/news/485338-coronavirus-record-cases-worldwide/

W rezultacie zaktualizowaliśmy naszą “Medytację Końca Koronawirusa” aby Stany Zjednoczone znalazły się w obszarze naszego zainteresowania.

https://meditation539.com/?p=11821

https://www.welovemassmeditation.com/2020/01/Urgent-meditation-to-stop-the-pandemics-outbreak-in-china-every-4-hours.html

Zgodnie z prośbą Cobry, odtąd będziemy wykonywać Medytacji Końca Koronawirusa zamiast Medytacji Klucz do Wolności.

https://meditation539.com/?p=12404Cotygodniowa Medytacja Klucz do Wolności w niedzielę o 15:00 UTC/17:00 w Polsce i Medytacja Klucz do Wolności co 4 godziny zostaną zastąpione Medytacją Linii Czasowej Wniebowstąpienia/Końca Koronawirusa. Zachęcamy was także do Medytacji Końca Koronawirusa tak często jak czujecie się kierowani.

Oto nowy czas dla Medytacji Końca Koronawirusa w strefie czasowej UTC:

3:00 / 5:00 w Polsce
7:00 / 9:00 w Polsce
11:00 / 13:00 w Polsce
15:00 / 17:00 w Polsce
19:00 / 21:00 w Polsce
23:00 / 1:00 w Polsce


Oto wydarzenie na Facebooku dla medytacji w niedzielę:

https://www.facebook.com/events/1174399306097564

A tutaj jest wydarzenie na Facebooku dla medytacja co 4 godziny od 9 kwietnia:

https://www.facebook.com/events/218486892757954Oto link do przewodników audio dla tej medytacji a wersja angielska odzwierciedla ostatnią zmianę w instrukcjach medytacji. Należy pamiętać, że poprawiona wersja przewodników audio w innych językach będzie dostępna wkrótce.

http://bit.ly/2w8bv2G

Poniżej znajdują się instrukcje medytacji. (Sugerowany czas trwania medytacji to 20 minut.)1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia dla przesunięcia planety na najbardziej optymalną linię czasową i jako narzędzie dla całkowitego usunięcia koronawirusa.

3. Wizualizuj słup lśniącego białego Światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, następnie rozprzestrzeniający się na Centralne Słońca wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj jak to Światło wchodzi przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzi przez naszą galaktykę, następnie wchodzi do naszego Układu Słonecznego i przechodzi przez wszystkie istoty Światła w naszym Układzie Słonecznym a następnie przez wszystkie istoty na planecie Ziemia, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.

4. Wizualizuj jak to Światło transmutuje wszystkie pozostałe koronawirusy na Ziemi, dezynfekuje wszystkie zainfekowane miejsca na planecie, uzdrawia wszystkich pacjentów, eliminuje wszystkie obawy związane z tą epidemią i przywraca stabilność.

5. Wizualizuj jak bieg wydarzeń na planecie Ziemia przesuwa się na najbardziej pozytywną linię czasową, odsuwając się od wszystkich epidemii, od wszystkich wojen, od całej dominacji nad światem. Wizualizuj białe, różowe, niebieskie i złote Światło uzdrawiające wszystkie nierówności, usuwające całe ubóstwo i przynoszące obfitość całej ludzkości. Wizualizuj początek nowego wielkiego kosmicznego cyklu Ery Wodnika przynoszącego czyste Światło, Miłość i Szczęście dla wszystkich istot na Ziemi.

Jak sugeruje Cobra, możecie użyć poniższej animacji aby pomóc wizualizować koronawirusa całkowicie usuniętego z powierzchni planety. Udostępnijcie to wszerz i wzdłuż w mediach społecznościowych jeśli czujecie się do tego prowadzeni.

Plejadianie opracowali również nowy protokół usuwania wirusa, który może pomóc ludziom w zainfekowanych obszarach, głównie w prowincji Hubei w Chinach ale także w innych miejscach na świecie.

Jeśli wiecie, czujecie lub boicie się, że zaraziliście się wirusem lub chcecie odkazić obszar wokół siebie, możecie powtórzyć trzy razy w umyśle.

“Komenda RCV gwiezdny pył”

Plejadianie następnie wykorzystają swoją zaawansowaną technologię aby pomóc usunąć wirusa. Ten nowy protokół jest wciąż w fazie rozwoju i ma ograniczoną skuteczność a Plejadianie proszą o opinie. Ci, którzy będą korzystać z tego protokołu mogą zgłosić jego efekty w sekcji komentarzy poniżej następującego posta na blogu Portal:

http://2012portal.blogspot.com/2020/02/endtime-madness-update.html

Należy pamiętać, że protokół ten nie jest substytutem leczenia.

Plakaty i filmy promujące protokół Komenda RCV Gwiezdny Pył można znaleźć na dole tego postu:

https://www.welovemassmeditation.com/2020/01/Urgent-meditation-to-stop-the-pandemics-outbreak-in-china-every-4-hours.htmlZwycięstwo Światła!Komentarze